Soccer

41 feliratkozó

9 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 535
Kövezzetek meg de szerintem nem Hendo érdemelte volna meg a közönségi díjat.
De ez csak az én véleményem.
Coolearie
Azzal együtt hogy baromi jól játszott, ez nekem tipikusan "válasszunk a bajnoktól legjobb játékost" effektusnak tűnik.
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
ma ebédidőben láttam, hogy ismétlik a német - dél koreai vb elődöntőt 2002-ből, az első végig követett VB-m volt...
Arra már nem emlékeztem, hogy Ballack ennyivel a sárgája rúgta a gólt és, hogy nem sok kellett volna hogy Neuville is lemaradjon a döntőről.

A vb-döntőről az rémlik, hogy a mátrafüredi táborban követtük az eseményeket, természetesen a tömeggel szembe menve már akkor a fritzeknek drukkoltam. 😊
gamerkr
Én a 90-es döntőt Izraelben századmagammal néztem, és Brehme 11-esénél csak én ugrottam fel üvöltve.
Überelhetetlen magány-trip. 😊
Sobri Jóska
😀
Szeretsz veszélyesen élni, na-
warr_b
Azért szerintem az izraeliek ha választhattak volna, akkor egy üstököst kívántak volna a pálya közepére.
Azért nagyon sok háborús bűnöst pont az argentínok bújtattak...
slowmotion
Jah, ez előfordul... nálam pl a MU-Chelsea vagy Cowboys-Seahawks meccseken jön elő 😀
warr_b
román-francia bármi

több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
ma ebédidőben láttam, hogy ismétlik a német - dél koreai vb elődöntőt 2002-ből, az első végig követett VB-m volt...
Arra már nem emlékeztem, hogy Ballack ennyivel a sárgája rúgta a gólt és, hogy nem sok kellett volna hogy Neuville is lemaradjon a döntőről.

A vb-döntőről az rémlik, hogy a mátrafüredi táborban követtük az eseményeket, természetesen a tömeggel szembe menve már akkor a fritzeknek drukkoltam. 😊
gamerkr
Én a 90-es döntőt Izraelben századmagammal néztem, és Brehme 11-esénél csak én ugrottam fel üvöltve.
Überelhetetlen magány-trip. 😊
Sobri Jóska
😀
Szeretsz veszélyesen élni, na-
warr_b
Azért szerintem az izraeliek ha választhattak volna, akkor egy üstököst kívántak volna a pálya közepére.
Azért nagyon sok háborús bűnöst pont az argentínok bújtattak...
slowmotion
“Argentína szép ország. Itt élnek, akik kiírtották a nagyszüleimet.”
Seth Rogen valami vígjátékban.
Sobri Jóska
annak idején eltés ajk gólya korszakomban volt valami német argentin meccs és elsütöttem h öreg argentinoknak ez könnyen skizó meccs lehet, sokkolan kevesen értették mire gondolok.

több mint 3 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Kövezzetek meg de szerintem nem Hendo érdemelte volna meg a közönségi díjat.
De ez csak az én véleményem.

több mint 3 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
 rangado.24.hu/magyar_foci/2020/07/18/szoboszlai-dominik-interju-palyafutas/
ZoliMP
Hát nem tudom, nekem ebből az jön le hogy az apja diktátorként hajtotta és ez illetve a külföldi közeg erős profizmust és magabiztosságot nevelt belé, de ez alatt egy tipikus felszínes hülyegyerek lakozik. Remélhetőleg még sokáig gyamkodik felette az apja és a managere...
FLZOLI
Mit vársz egy embertől aki otthon tanul, csak a foci közegben nevelődik?
Az a szerencséje hogy az apja kézben tartja.
Ő nem egy okos gyerek az életben, de a pályán az , jó emberek vannak mellette reméljük sokáig és akkor egy jó focista lehet.
Többet meg kár belelátni.
Toca
Az apja egy jó edző (ismerem), és ő azt mondta, hogy elmondta a fiának hogy hogy lehet tényleg focista. Nem azért rúgja be a szabadokat mert egy Messi, hanem mert annyit gyakorolt és gyakorolt. Nyilván nem a legélesebb kés Dominik, de remélem a mentalitást át tudta venni. Másik meg úgy nehéz is tanulni, hogy hétköznap kint vagy Salzburgban napi 2 edzéssel, aztán hétvégére vonatozol vissza a Székesfehérvárra hogy tudjál meccsen is játszani, mert az elején nem fért be a meccskeretbe, és úgy vagy kint hogy alig tudsz németül. Valamint lekopogom, hogy nem fut be egy olyan keleti karriert mint Zsuzsi ha lesz más választása, mert ilyen a mentalitása.
Heisman Trophy
vagy legalábbis ne legyen ez a felhajtás, hogy hány nagy csapat akarja, utána meg évekkel később jön a magyarázkodás, hogy nem is volt semmi. már elkezdődött főleg ezzel a Milanos történettel a hypolás, remélhetőleg nem jelenik meg a Real Madrid is az nso-n.
csebi
Egyébként nem biztos,hogy hülyeség lenne,amolyan Kubo/Odegard módján kölcsönadni egyből La Ligás középcsapatoknak.
Persze nagyon nem lenne mindegy a körítése a dolognak,ha véletlen tényleg valami ilyesmi lesz.

több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 966 — Lucas Scott
 rangado.24.hu/magyar_foci/2020/07/18/szoboszlai-dominik-interju-palyafutas/
ZoliMP
Hát nem tudom, nekem ebből az jön le hogy az apja diktátorként hajtotta és ez illetve a külföldi közeg erős profizmust és magabiztosságot nevelt belé, de ez alatt egy tipikus felszínes hülyegyerek lakozik. Remélhetőleg még sokáig gyamkodik felette az apja és a managere...
FLZOLI
Mit vársz egy embertől aki otthon tanul, csak a foci közegben nevelődik?
Az a szerencséje hogy az apja kézben tartja.
Ő nem egy okos gyerek az életben, de a pályán az , jó emberek vannak mellette reméljük sokáig és akkor egy jó focista lehet.
Többet meg kár belelátni.
Toca
Az apja egy jó edző (ismerem), és ő azt mondta, hogy elmondta a fiának hogy hogy lehet tényleg focista. Nem azért rúgja be a szabadokat mert egy Messi, hanem mert annyit gyakorolt és gyakorolt. Nyilván nem a legélesebb kés Dominik, de remélem a mentalitást át tudta venni. Másik meg úgy nehéz is tanulni, hogy hétköznap kint vagy Salzburgban napi 2 edzéssel, aztán hétvégére vonatozol vissza a Székesfehérvárra hogy tudjál meccsen is játszani, mert az elején nem fért be a meccskeretbe, és úgy vagy kint hogy alig tudsz németül. Valamint lekopogom, hogy nem fut be egy olyan keleti karriert mint Zsuzsi ha lesz más választása, mert ilyen a mentalitása.
Heisman Trophy
vagy legalábbis ne legyen ez a felhajtás, hogy hány nagy csapat akarja, utána meg évekkel később jön a magyarázkodás, hogy nem is volt semmi. már elkezdődött főleg ezzel a Milanos történettel a hypolás, remélhetőleg nem jelenik meg a Real Madrid is az nso-n.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 541 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
 rangado.24.hu/magyar_foci/2020/07/18/szoboszlai-dominik-interju-palyafutas/
ZoliMP
Hát nem tudom, nekem ebből az jön le hogy az apja diktátorként hajtotta és ez illetve a külföldi közeg erős profizmust és magabiztosságot nevelt belé, de ez alatt egy tipikus felszínes hülyegyerek lakozik. Remélhetőleg még sokáig gyamkodik felette az apja és a managere...
FLZOLI
Mit vársz egy embertől aki otthon tanul, csak a foci közegben nevelődik?
Az a szerencséje hogy az apja kézben tartja.
Ő nem egy okos gyerek az életben, de a pályán az , jó emberek vannak mellette reméljük sokáig és akkor egy jó focista lehet.
Többet meg kár belelátni.
Toca
Az apja egy jó edző (ismerem), és ő azt mondta, hogy elmondta a fiának hogy hogy lehet tényleg focista. Nem azért rúgja be a szabadokat mert egy Messi, hanem mert annyit gyakorolt és gyakorolt. Nyilván nem a legélesebb kés Dominik, de remélem a mentalitást át tudta venni. Másik meg úgy nehéz is tanulni, hogy hétköznap kint vagy Salzburgban napi 2 edzéssel, aztán hétvégére vonatozol vissza a Székesfehérvárra hogy tudjál meccsen is játszani, mert az elején nem fért be a meccskeretbe, és úgy vagy kint hogy alig tudsz németül. Valamint lekopogom, hogy nem fut be egy olyan keleti karriert mint Zsuzsi ha lesz más választása, mert ilyen a mentalitása.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 056 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Nem Liverpool szint!
Szégyen, hogy Gerrard után ővé a karszalag!
Csak hátrfelé passzol azt is szarul

...



Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
 rangado.24.hu/magyar_foci/2020/07/18/szoboszlai-dominik-interju-palyafutas/
ZoliMP
Hát nem tudom, nekem ebből az jön le hogy az apja diktátorként hajtotta és ez illetve a külföldi közeg erős profizmust és magabiztosságot nevelt belé, de ez alatt egy tipikus felszínes hülyegyerek lakozik. Remélhetőleg még sokáig gyamkodik felette az apja és a managere...
FLZOLI
Mit vársz egy embertől aki otthon tanul, csak a foci közegben nevelődik?
Az a szerencséje hogy az apja kézben tartja.
Ő nem egy okos gyerek az életben, de a pályán az , jó emberek vannak mellette reméljük sokáig és akkor egy jó focista lehet.
Többet meg kár belelátni.
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 829 — farkas.l.zoltan@gmail.com
 rangado.24.hu/magyar_foci/2020/07/18/szoboszlai-dominik-interju-palyafutas/
ZoliMP
Hát nem tudom, nekem ebből az jön le hogy az apja diktátorként hajtotta és ez illetve a külföldi közeg erős profizmust és magabiztosságot nevelt belé, de ez alatt egy tipikus felszínes hülyegyerek lakozik. Remélhetőleg még sokáig gyamkodik felette az apja és a managere...

több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 535
 rangado.24.hu/magyar_foci/2020/07/18/szoboszlai-dominik-interju-palyafutas/
ZoliMP
Ritka az, hogy egy fiatal játékos beismerje, ő komolyan azt hitte, hogy övé a világ, amikor felkerült a felnőtt csapathoz. S hogy beismerje, mekkorát tévedett.
több mint 3 éve
YoungZeeZee 7 910
 rangado.24.hu/magyar_foci/2020/07/18/szoboszlai-dominik-interju-palyafutas/
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 966 — Lucas Scott
Láttatok már szudánit, akinek magyar és román útlevele is van? 😀
 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_ii/nb-ii-szudani-valogatott-tamadot-igazolt-a-szpari-2774273
Esküszöm, a magyar futballhoz semmi sem fogható 😀
#JC6
mikor kinn voltam, betalált minket egy akkor még élvonalbeli csapat tulaja, hogy adjunk már vízumokat, mert olyan ügyes játékosok jönnének próbajátékra. mikor picit utána mentünk kiderült, hogy egyiptomi 2. osztályból hoztak volna játékosokat, akik aztán nem, hogy európában nem jártak, hanem egyiptomon kívül sem. megkérdeztük, honnan lőtték ezeket, jött a válasz, hogy megbízható egyiptomi ügynök ajánlotta. olyan, hogy megbízható, egyiptomi ügynök, nincs, fogalmilag kizárt. szerencsére vhogy elhalt az ügy, mert különben elég nehéz döntéseket kellett volna meghoznunk.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 614 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
A tegnapi román kupadöntő margójára:

 www.gsp.ro/fotbal/cupa-romaniei/jucatorii-lui-fcsb-scandari-xenofobe-dupa-succesul-cu-sepsi-ne-pm-pe-ungaria-voastra-sa-ti-dam-la-me-bozgore-605361.html

Szerencsétlenek 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Láttatok már szudánit, akinek magyar és román útlevele is van? 😀
 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_ii/nb-ii-szudani-valogatott-tamadot-igazolt-a-szpari-2774273
Esküszöm, a magyar futballhoz semmi sem fogható 😀
#JC6
Én azon gondolkozok, mekkora kibaszott nagy botrány/felháborodás lenne, ha Szoboszlai aláírna a Puskáshoz?
Csak a TAO pénzekből kijönne az átigazolási díja, és lenne legalább fiatal magyar tehetségük.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
- JC6 Denver Broncos 6 312
Láttatok már szudánit, akinek magyar és román útlevele is van? 😀
 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_ii/nb-ii-szudani-valogatott-tamadot-igazolt-a-szpari-2774273
Esküszöm, a magyar futballhoz semmi sem fogható 😀
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 535
Affaszt csinálunk már?! Úgy látom a csapatnak új, hogy Pulisic zseni.
Mikey
5-3, mozgalmas meccs 😊
warr_b
Méltó meccs volt a trófeaátadáshoz. Amit a körülményekhez képest egész szépen megoldottak. De jellemző, hogy pont egy ilyen elb*szott évben sikerült nyerni, hát mekkora buli lett volna szurkolókkal a stadionban. 😕

 www.nemzetisport.hu/egyeb_egyeni/ns-szerkesztosegunkben-jart-szijjarto-peter-kepek-video-2774093

Minden betűje arany 😀
#JC6
Szöllősi György főszerkesztő meghívására (...)

Ahhaaa.
Mikey
"A Fidesz felszólítja a kormányt"
Amadeus
Minden hülyeségük közül a legjobb ez a mondat. <3
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 966 — Lucas Scott
 www.nemzetisport.hu/egyeb_egyeni/ns-szerkesztosegunkben-jart-szijjarto-peter-kepek-video-2774093

Minden betűje arany 😀
#JC6
Szöllősi György főszerkesztő meghívására (...)

Ahhaaa.
Mikey
"A Fidesz felszólítja a kormányt"
Amadeus
akkor ezért nem volt benn tegnap mikor benéztem a kkmbe.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 067
yess Greenwood, na még egyet 😀
manuszka86
Egy kiesőjelölt ellen esélyük sem volt a győzelemre.. Williams helyett nincs más (Rojo,Shaw) ?
JoeyPorter
Nincs más sajnos Shaw ismét sérült, Rojo nincs is a csapatnál, mert kölcsönben van. Szóval ebből kell főzni ami van. Utóbbi 2 meccsre befáradt a csapat. Illetve köszönjük Pogbának hogy az utóbbi meccseken (Soton ill ma is) csak úgy ajándékozza a gólokat az ellenfeleknek...
manuszka86
Nagyon rossz volt nézni a csapatot. Mondjuk ez az elmúlt 3 meccsre igaz. Borzasztóan elfáradt mindenki. Pogba, Fernandes, Williams mind nagyon gyengék voltak, szerencsére egy villanás megmentett minket. Valahogy össze kell szedni magunkat az utolsó meccsre, de eléggé félek.

több mint 3 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
7.legtobb kapott gol...es igy akarunk BL-ben indulni...a Wolves ellen kinkeservesen kelleni fog egy X valahogy
Borbinho
A középpályás védekezést nagyon rendbe kell tenni.Nem csak a belső védőkkel van a gond,ez tegnap látszott is.A szabadrúgás előtt Mane a félpályáról vitte át a labdát 3 középpályáson és csak a negyedik tudta megállítani.A szögletnél gyakorlatilag Giroud fejelte oda Wijnaldumnak a labdát (kis túlzással),az ötödik gólnál pedig 3 passzból ment végig a Pool a saját tizenhatosától és senki nem tudott csinálni egy szabálytalanságot.Szinte az egész meccsen akkora területek voltak a védelem és a középpálya között,hogy simán bemozogtak ember nélkül a hazaiak.Nem tudom,hogy ez csak Kante hiánya miatt volt -e,de kétlem.

több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
7.legtobb kapott gol...es igy akarunk BL-ben indulni...a Wolves ellen kinkeservesen kelleni fog egy X valahogy

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 614 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Affaszt csinálunk már?! Úgy látom a csapatnak új, hogy Pulisic zseni.
Mikey
5-3, mozgalmas meccs 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 535
Affaszt csinálunk már?! Úgy látom a csapatnak új, hogy Pulisic zseni.
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 614 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ez az én csapatom! Hajrá Forest!

5. Nottingham Forest - 70 PTS, +11 GD 6. Cardiff - 70 PTS, +7 GD 7. Swansea - 67 PTS, +6 GD
--->
5. Cardiff - 73 PTS, +10 GD 6. Swansea - 70 PTS, +9 GD 7. Forest - 70 PTS, +8 GD
r.baggio
Nem sokat segített, hogy az utolsó 5 meccsen kettő pontot kapartak össze...
A Cardiff kilencet, a Swansea tizet.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 813 — No es importante
Ez az én csapatom! Hajrá Forest!

5. Nottingham Forest - 70 PTS, +11 GD 6. Cardiff - 70 PTS, +7 GD 7. Swansea - 67 PTS, +6 GD
--->
5. Cardiff - 73 PTS, +10 GD 6. Swansea - 70 PTS, +9 GD 7. Forest - 70 PTS, +8 GD


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal