Soccer

40 feliratkozó

több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 22 735 — nabege2@yahoo.com
Bíró nagyon vigyázott, nehogy véletlenül a lilák rúgjanak egyet 😊
több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 487 — Omar's Coming Yo!
Ha nem Banai ved, kozte 5 legalabb.
Gyerekkent is kurva jo volt, nem lehetett neki golt loni😃

több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 26 228
Aztán az Eurépa Ligában a diktátor gyűlölt falusi csapatának vagy a NAV és ugyancsak a mi pénzünkből felfuttatott Tállai FC-nek szurkoljunk?

Az élet nagy kérdései.

😀
#JC6
Németh Sándor vagy Pat Robertson?
Kampman
Ezt most muszáj idehozni a soccer topikba is? Nem érzitek hogy ez már sok kicsit??
#JC6
Bocsi, nem bírtam ki.

Egyébként, hogy a kérdésedre válaszoljak, inkább a Kövesd.
Nem egy faluban játszanak és nem nevezik magukat akadémiának.
Ez normális körülmények között nem lenne elég, hogy szurkoljak nekik, de a Felcsúttal szemben most ők a kisebbik rossz.

több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 427
Aztán az Eurépa Ligában a diktátor gyűlölt falusi csapatának vagy a NAV és ugyancsak a mi pénzünkből felfuttatott Tállai FC-nek szurkoljunk?

Az élet nagy kérdései.

😀
#JC6
Németh Sándor vagy Pat Robertson?
Kampman
Ezt most muszáj idehozni a soccer topikba is? Nem érzitek hogy ez már sok kicsit??
több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 26 228
Aztán az Eurépa Ligában a diktátor gyűlölt falusi csapatának vagy a NAV és ugyancsak a mi pénzünkből felfuttatott Tállai FC-nek szurkoljunk?

Az élet nagy kérdései.

😀
#JC6
Németh Sándor vagy Pat Robertson?

több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 427
Aztán az Eurépa Ligában a diktátor gyűlölt falusi csapatának vagy a NAV és ugyancsak a mi pénzünkből felfuttatott Tállai FC-nek szurkoljunk?

Az élet nagy kérdései.

😀
több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 26 228
Szóval a Kövesd eddig cummantott mindenkitől, a Vidi meg fórban nem veri meg őket nyilván. Én vagyok a hülye hogy ezt még nézem.
petey
Én meg azt mondom, hogy ha már bunda van, akkor legyen látványos.
Az olasz bundák jellemzően 0-0, 1-0-ás, nézhetetlen szar meccsek.

Itthon felismerték, hogy ha már nincs színvonal és nincs teljesítmény, viszont van csalás, akkor legalább legyen élvezhető. Sokgólos meccsek, utolsó perces győztes gólok, nagy fordítások/egyenlítések, a kiesőjelölt tavaszi hősies feltámadása, utolsó fordulóban eufórikus bentmaradás (Diósgyőr 2018) vagy szívszaggató kiesés (Balmaz 2018). Látványos meccs végi jelentek, pályára berohanó csapat, nagy érzelmek.

A magyar futball előtt egyetlen út áll, az amerikai pankráció stílusában, mindenki által tudottan előre megrendezett cirkusz, de a pontos végeredményt előre ugyanúgy nem tudjuk, ahogy egy új film sztorijának végét se, hacsak el nem spoilerezi valaki.

több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 461 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
A Puskas-Pakson erdekes volt, ahogy a kommentator mondta a gol ismetlesenel, hogy "nezzuk hogy nem volt-e les", majd latszik h meteres les volt, siri csend, majd vegul csak konstatalta h gol, 1-0.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 427
 m4sport.hu/magyar-foci/cikk/2020/06/20/emberhatranyban-a-93-percben-nyert-a-mezokovesd-a-fehervar-ellen

Az utolsó videón még látni pont a végén
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 461 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Dik a Kuttor 😀😀😀DDDD
#JC6
Problemazott most a hosszabbítás hosszan ?
csebi
Nem, hanem a gól után megindult a pálya közepe felé, le akarta venni a zakót, de nem ment, nyomott egy jobb kanyart majd sprintben 3 méterről berepült a kicsi a rakás tetejére 😆😆😆
#JC6
Videó van? 😀 Ezt még én is megnézném.
alatriste
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/104485864_259085955320892_2388261760685729602_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=yelCBGDmaiYQ7kNvgGe9n-d&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AYDKFpeNa1g5sjdMl8nTT0J9zEKhi9PYRmM0TCqOFxd6Ug&oe=66787166
M4 Sport
Óriási lelki erőről tett bizonyságot a Mezőkövesd. 💪 A bő egy félidőt emberhátrányban játszó, de remekül focizó és bronzért küzdő Mezőkövesd egy hosszabbításban szerzett góllal verte a Fehérvárt,...


Na itt latszik a vege is 😀

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 138 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Dik a Kuttor 😀😀😀DDDD
#JC6
Problemazott most a hosszabbítás hosszan ?
csebi
Nem, hanem a gól után megindult a pálya közepe felé, le akarta venni a zakót, de nem ment, nyomott egy jobb kanyart majd sprintben 3 méterről berepült a kicsi a rakás tetejére 😆😆😆
#JC6
Videó van? 😀 Ezt még én is megnézném.


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 427
Dik a Kuttor 😀😀😀DDDD
#JC6
Problemazott most a hosszabbítás hosszan ?
csebi
Nem, hanem a gól után megindult a pálya közepe felé, le akarta venni a zakót, de nem ment, nyomott egy jobb kanyart majd sprintben 3 méterről berepült a kicsi a rakás tetejére 😆😆😆
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 554 — Lucas Scott
Dik a Kuttor 😀😀😀DDDD
#JC6
Problemazott most a hosszabbítás hosszan ?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 140 — Csodabogár
Szóval a Kövesd eddig cummantott mindenkitől, a Vidi meg fórban nem veri meg őket nyilván. Én vagyok a hülye hogy ezt még nézem.

több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 427
Dik a Kuttor 😀😀😀DDDD
több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 487 — Omar's Coming Yo!
szerb tippmix mafia ismét fogadott.

több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 461 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Van meg olyan maffiozo kinezetu edzo itthon mint Kuttor? 😀 imadom

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 23 195 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Bardhi megint gólt lőtt. Nagyon bejött neki Spanyolország, illetve a Levante. Örülök
#JC6
Volt szerencsém találkozni vele, nagyon jó arc, spanyolul és magyarul tudtam váltani vele pár szót. Meglepődtem mennyire sokat tud magyarul mert azt hiszi a légiósokról az ember otthon hogy lófaszt se tudnak, de amint megtudta hogy budapesti vagyok, egyből átváltott magyarra 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 23 195 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Nem szoktam rosszat kívánni, de Maupay-nak eltőrhette volna valaki a lábát. Kolasinac például elkaphatta volna mint a késes támadókat.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 14 633
Faszák vagyunk!
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 427
Bardhi megint gólt lőtt. Nagyon bejött neki Spanyolország, illetve a Levante. Örülök
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 14 633
Bissouma gyerek nyújtott lábbal közlekedik egész meccsen, következmények nélkül.

Különben fasza gólt kaptunk, Holding elérte a David Luizi magasságokat
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 14 633
"Jó kis löket volt így a meccs elején" értjük mi Jenőkém😉

"Megvan benne a spiritusz" - és már benned is😁

Szerkesztette: Willie Parker
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 14 633
Jenő: "a Nap szembesüt, ezért többen vakon vannak"

Egyet név szerint tudok, Jenőkém!

Edit: Jenő kínos mea culpája Herczeg András Mester felé! Nem tudja ugyanis, hogy ki irányította legtöbbször a Lokit🤔 az 5 éves lányom is tudja
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 14 633
Molnár matyi:"Jó szórakozást kívánok a mérkőzéshez!...a kommentátor Knézy Jenő"

Anyád!