Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 704 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 705 — Cowboys fan
na ezért kell jövőre a Pool a BL-be. nem tudják annyit buzizni a labdát, mint a Barcselóna, viszont az Ikarust is csak hosszába képesek beparkolni, nem keresztbe.
szóval konstans támadniuk kell, ha nem megy nekik, akkor fájni fog a szemnek, viszont ha igen, akkor meg tűzijáték lesz
több mint 10 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Nem h csak a reál hibás. A BM es az atleti is szar volt, de egy Madrid ne játszon mar otthon kontrákra, ha arra veri a nyalat az elnök hogy náluk vannak a világ legjobb támadói....
Mindegy messze nem er ennyit az egész, csak szomorú számomra hogy ennyire ilyen lett a foci. Kezdek kiábrándulni mert ha le is ülök meccset nézni ezt a fost kapom. Tudom hogy ezzel lehet eredményt elérni, de en ezert egy fillért nem adnék.
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 019 — Lucas Scott
igen lehet mondani, hogy nem volt helyzete a BM-nek, de sztem már ez a szégyen, hogy a Real otthon van egy BL elődöntőben és átengedi a területet, és beáll védekezni. 442-n meg lehet nézni a felállást, a Ramos-Coentrao tengelyt védte az Alonso Isco kettős.

Sztem az 1-0 jó eredmény, nem egy Augsburg képességű csapattal játszottunk, csak annak a mentalitását vették át, hogy otthon, beállnak védekezni... Mivel Ribery mostanában nagyon gyenge formában van, ennyi elég is volt

Ha a Real nem fog ezen változtatni, akkor sztem még mindig mi vagyunk az esélyesebbek. Lehet unalmasnak nevezni a Bayern játékát, de őszintén mit lehet egy ilyen Real ellen játszani??? Bayern is álljon be 8 emberrel a 16-osra, akkor is BM-t szidnák, így meg a labdajáratás miatt szidják. Ne felejtsük el, hogy ez nem egy barátságos meccs Thaiföldön, hanem a BL, ahol a gigász a saját otthonában beáll 9 emberrel védekezni.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 655 — Vikings fan
Nem mondod komolyan hogy a Real miatt volt ilyen gyenge a meccs. Gyakorlatilag a Ramos ordas hibája utáni Götze helyzeten kívül nem volt reális gólhelyzetük, őgy hogy a meccs 3/4-edében náluk volt a labda, míg a real a gólon kívül lőhetett volna még 2-t legalább. Náluk volt a labda, de többnyire saját térfélen és a középpályán, helyzet nyista, 25ről próbálták néha átlőni casillast (LOL), ami többnyire blokkal végződött,illetve okos ember módjára próbáltak ívelgetni, a labdák 90%-át meg pepe kifejelte a picsába.
Ez a tegnapi bayern játék, (számomra legalábbis) totális antifoci. Pedig sokal jobbak mint mi, de ez tegnap nem látszott.eaglesmcnabb
Tipikus Pep foci volt. Ezt a tiki-takát játszotta a Barcával is. Igazából ötlettelen és gyenge volt a Bayern. Hiába volt nála a labda semmit nem tudtak kezdeni vele.
Egyébként nem értem mit vártak/vártatok sokan, Pep féle Bayern ellen nyílt játékot felvállalni főleg egy nem 100%os Ronival , Bale nélkül baromság lett volna. Barca ellen is sokszor öngyilkosság volt, hát még itt ahol Kapus és Védelem is van.
Ancelotti először hozott jó taktikát és végre a védelem jól állt a lábán. Az se véletlen hogy Ikerrel 2 kupát nyerhetünk , Lopezzal meg...
Mellesleg ez a bunker focitól kurva messze volt, azt a Chelsea játszotta, mi csupán tudtuk mivel nyerhetünk és meg is tettük. Lehetett volna ez 2-0 is simán csak elbalfaszkodtuk.
több mint 10 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Ha nem tudnám, hogy ki az edzője a Bayernnek, a tegnapi meccs leírása alapján lenne egy nyerő tippem 😊

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Nem mondod komolyan hogy a Real miatt volt ilyen gyenge a meccs. Gyakorlatilag a Ramos ordas hibája utáni Götze helyzeten kívül nem volt reális gólhelyzetük, őgy hogy a meccs 3/4-edében náluk volt a labda, míg a real a gólon kívül lőhetett volna még 2-t legalább. Náluk volt a labda, de többnyire saját térfélen és a középpályán, helyzet nyista, 25ről próbálták néha átlőni casillast (LOL), ami többnyire blokkal végződött,illetve okos ember módjára próbáltak ívelgetni, a labdák 90%-át meg pepe kifejelte a picsába.
Ez a tegnapi bayern játék, (számomra legalábbis) totális antifoci. Pedig sokal jobbak mint mi, de ez tegnap nem látszott.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Ket bunszar meccs... Egy otthon kontrazo Reállal es egy 0-0ert játszó Chelseavel... Csodálatos, kezdem egyre jobban utalni ezt a sportot. Egy jo BL döntőt érzek ahol a Madrid kontrákra jatszik, de a Chelsea kibaszik velük es nem támad
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 655 — Vikings fan
valóban nem sok (real vagy nem real) meccset nem néztem idén. Amit láttam azon viszont Coentrao (előítételesen) szar volt. Bale pedig sosem lesz olyan alapember a Realban mint a Tottenhamben volt. Ahogy a ManCityben sem Dzeko (Wolfsburg), Persie (Arsenal) és még sorolhatnám. Az, hogy rotációban játszik 50/60 percet meccsenként mert vagy ő vagy DiMaria van a pályán (vagy egy másik szélső, az nekem mind1), nem egyenlő az egész szezonban csak időhúzásként/sérüléskor cserélnek le státusszal.
Ha én szarnak láttam ezen a meccsen DiMariát és Iscot akkor hagy legyek már meg ezzel a véleményemmel (plusz voltam olyan merész megosztani egy fórumon ezt).
Tocának pedig külön köszönöm a stílust, legalább emlékeztetett, hogy miért nem olvasok bowl.hu-n Vikings topikot (színvonal 😊 ).MarioAna
Tekintettel, hogy ugyanazt a hülyeséget írod le a megjegyzésem egyre jobban helyt álló 😀
Amúgy Bale sokkal jobban járna ha a Tottanhamben angol bajnokságban 5.lehetne meg EL-ben vitézkedhetne,mintha a Realban lenne kezdő és nyerné meg a csapatnak a Kupát és harcolna a BL címért / spanyol bajnoki címért. De mondhatnám Dzekot is aki ManCityben kezdő és velük lett bajnok, vagy VanPersiet aki meg a Manchesterrel tavaly + gólkirály lett , ráadásul ott is alapember lenne csak sokat sérült.
Egyébként értem amit mondasz és van is benne ráció csak Fabregason kívül elég rossz példákat dobtál be.

Amúgy lelkileg kicsit megtört, hogy nem olvasod a Vikings topicot, de valahogy túlélem 😉
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Müller nem színészkedett, csak simán kicsúszott a lába, utána meg ment reklamálni, mert vizes volt a pálya 😊 valaki múltkor szidta Xabi Alonsot, hogy mennyire trágya, hát ma szerintem kurvajó volt, nem sok passzt engedett át, és sok fontos szerelése volt.

jó lenne egy real - dinamo london döntő, igazi antifoci lenne 😛Dexxter Tailor
1.: én mondtam hogy szar alonso. Ma jó volt de elmondom hogy miért.
A Bayern lassította a játékot a sok oldalpasszal, ami fekszik neki, a spanyol válogatottban is azért játszik olyan jól, mert bírja a sebességet. Akkor van gond ha gyorsabb a játék, ott meg van lőve.

2.: DiMaria hangulatember, van amikor kurvajó és a csapat egyik ha nem a legjobbja (lásd barca elleni bajnoki) és van amikor semmi se jön össze neki. kb ez 50-50%-ban váltakozik. De meg kell adni neki az esélyt. Általában véve nem ő, hanem Ramos és Alonso a gyenge pont, meg Illara ha játszik.

3.: Nálam Coentrao a meccs embere, meg Benzema, az első 20 percben csak akkor volt nálunk a labda kb. ha előreíveltük, ő meg megtartotta 4 ember között. Volt egy kulcspassza is de CR elbaszta.

4.: Örülök az eredménynek, őszintén mondva nem gondoltam volna hogy nyerünk, de a sok kihagyott helyzet (ami a barca ellen nem) a visszavágón megbosszulhatja magát, és szvsz meg is fogja.
Ehhez a játékhoz az kell hogy ne legyen hiba (nem is volt Ramost kivéve), meg hogy az ellenfél ne kerüljön helyzetbe. Valamelyik meg fog dőlni sztem. Valahogy kéne veretni egy gólt idegenben, 3-at hátha nem kapunk.

5.: AZon én is elgondolkodtam, hogyha véletlen cselzi-real lesz a döntőben, kinél lesz a labda? 😀

Tocának pedig külön köszönöm a stílust, legalább emlékeztetett, hogy miért nem olvasok bowl.hu-n Vikings topikot (színvonal 😊 ).MarioAna
no offense de elég lett volna nyitott szemmel járni, az elmúlt hét mindenhol Bale-el volt tele, hogy eldöntötte az el clasicot. milyen kulcsemberré vált stb stb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 330 — "Grammar maci"
valóban nem sok (real vagy nem real) meccset nem néztem idén. Amit láttam azon viszont Coentrao (előítételesen) szar volt. Bale pedig sosem lesz olyan alapember a Realban mint a Tottenhamben volt. Ahogy a ManCityben sem Dzeko (Wolfsburg), Persie (Arsenal) és még sorolhatnám. Az, hogy rotációban játszik 50/60 percet meccsenként mert vagy ő vagy DiMaria van a pályán (vagy egy másik szélső, az nekem mind1), nem egyenlő az egész szezonban csak időhúzásként/sérüléskor cserélnek le státusszal.
Ha én szarnak láttam ezen a meccsen DiMariát és Iscot akkor hagy legyek már meg ezzel a véleményemmel (plusz voltam olyan merész megosztani egy fórumon ezt).
Tocának pedig külön köszönöm a stílust, legalább emlékeztetett, hogy miért nem olvasok bowl.hu-n Vikings topikot (színvonal 😊 ).MarioAna
nem nagyon értem mit értesz te alapember alatt, de már másodszorra írsz hülyeséget. Nálam az az alapember aki ha egészséges akkor kezdő (még ha esetleg mondjuk az előző meccsén nem is volt annyira meggyőző): ebbe a státuszba idén simán befér Bale, ugyanis ha egészséges volt szinte mindig játszott. Ilyen a MU-ban RvP is, nem értem miért említed együtt Dzeko-val (ő az egyetlen olyan példád akire igaz lehet az állításod mert őt van hogy mellőzik a sima rotáláson felül is), van Persie komoly húzóembere volt tavaly a Unitednek és idén is az lenne ha nem sérült volna le 3szor az idény során.

Ja és bocs hogy ezt leírtam, a bears topicba azért jössz majd ugye...?! LOL 😊

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
valóban nem sok (real vagy nem real) meccset nem néztem idén. Amit láttam azon viszont Coentrao (előítételesen) szar volt. Bale pedig sosem lesz olyan alapember a Realban mint a Tottenhamben volt. Ahogy a ManCityben sem Dzeko (Wolfsburg), Persie (Arsenal) és még sorolhatnám. Az, hogy rotációban játszik 50/60 percet meccsenként mert vagy ő vagy DiMaria van a pályán (vagy egy másik szélső, az nekem mind1), nem egyenlő az egész szezonban csak időhúzásként/sérüléskor cserélnek le státusszal.
Ha én szarnak láttam ezen a meccsen DiMariát és Iscot akkor hagy legyek már meg ezzel a véleményemmel (plusz voltam olyan merész megosztani egy fórumon ezt).
Tocának pedig külön köszönöm a stílust, legalább emlékeztetett, hogy miért nem olvasok bowl.hu-n Vikings topikot (színvonal 😊 ).MarioAna
Bale szvsz alapember a Madridban, most azért csere volt, mert lebetegedett a hétvégén. Amire te gondolsz, az az egy emberes csapat (Bale - Spurs).

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 10 éve
gyurczi New York Giants 2 345 — Giants fan
Bayern München: 12499 passz - 0 gól
Real Madrid: 230 passz - 1 gól

Nem értem amúgy Anci mit eszik DiMariskán - bár kevés RM meccset láttam idén - de hogy az egyik legrosszabb, leggyengébb játékos a mezőnyben, az tuti.JC6
csóró Bale milyen jól tette, hogy eligazolt. jah nem.
Szeretem ezeket az "életre" egy csapatos sztárokat akik 1-2 év múlva eligazolnak egy "top" csapatba rotációs játékosnak. Bale, V.Persie, Fabregas....egyedül Ibra tudja/tudta eddig azt megcsinálni, hogy bárhova megy ott a ligától függetlenül a legjobb 5 között ott van (meg CR, de ugye ő is csak 2 csapatban volt, a sportingot hagyjuk).

Mondjuk ez az Isco gyereknek sem volt két értelmes megmozdulása, Di Maria meg "kurvagyenge".
jah és Lewa is szar lesz a következő csapatánál.
szerk:
Na meg ez a portugál meleg hátvéd (Coentrao), hogy a faszba kerülhetett ez ilyen szintű csapatba, azt felfogni nem bírom...😀MarioAna
Legalább írd oda, hogy te sem láttál még Madrid meccset idén.
Coentrao a MOM a whoscored szerint, szerintem is. DiMa idén játszik a legjobban a Madridban. Bale alapozás nélkül sérülések mellett kb 35-nél jár a kanadai táblázaton. Isconak védekeznie kellett, ez volt a dolga, mint a Barca ellen, nagyon fiatal még, és kevés lehetőséget kapott eddig. A többi amit írtál nagyjából okés.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 10 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Bayern München: 12499 passz - 0 gól
Real Madrid: 230 passz - 1 gól

Nem értem amúgy Anci mit eszik DiMariskán - bár kevés RM meccset láttam idén - de hogy az egyik legrosszabb, leggyengébb játékos a mezőnyben, az tuti.JC6
szvsz Real egyik legjobb játékosa idén, nem egy meccset, rangadót nyert már meg a Madridnak

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 10 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Látszik, hogy sok Real meccset néztetek idén. DiMaria idén az egyik legjobb a csapatban, főleg mióta Ancelotti kicsit beljebb hozta a középpályára. Bale már most alapember, csak a betegsége miatt nem játszott ma. Isconak pedig nem idén kell villantania, bár azt tegyük hozzá, hogy amikor játszik csodákra képes.
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 980
Nem voltunk jók sajna...

Mindegy, grat a Realnak, 110% kell otthon, ha döntőzni akarunk...Vrijbloed
komolyan, 90 percben, hátul megy a guriga 0-1nél. Amellett volt 1 helyzetünk?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 286 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Müller nem színészkedett, csak simán kicsúszott a lába, utána meg ment reklamálni, mert vizes volt a pálya 😊 valaki múltkor szidta Xabi Alonsot, hogy mennyire trágya, hát ma szerintem kurvajó volt, nem sok passzt engedett át, és sok fontos szerelése volt.

jó lenne egy real - dinamo london döntő, igazi antifoci lenne 😛


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Nem voltunk jók sajna...

Mindegy, grat a Realnak, 110% kell otthon, ha döntőzni akarunk...
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 980
szégyen

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 655 — Vikings fan
Bayern München: 12499 passz - 0 gól
Real Madrid: 230 passz - 1 gól

Nem értem amúgy Anci mit eszik DiMariskán - bár kevés RM meccset láttam idén - de hogy az egyik legrosszabb, leggyengébb játékos a mezőnyben, az tuti.JC6
csóró Bale milyen jól tette, hogy eligazolt. jah nem.
Szeretem ezeket az "életre" egy csapatos sztárokat akik 1-2 év múlva eligazolnak egy "top" csapatba rotációs játékosnak. Bale, V.Persie, Fabregas....egyedül Ibra tudja/tudta eddig azt megcsinálni, hogy bárhova megy ott a ligától függetlenül a legjobb 5 között ott van (meg CR, de ugye ő is csak 2 csapatban volt, a sportingot hagyjuk).

Mondjuk ez az Isco gyereknek sem volt két értelmes megmozdulása, Di Maria meg "kurvagyenge".
jah és Lewa is szar lesz a következő csapatánál.
szerk:
Na meg ez a portugál meleg hátvéd (Coentrao), hogy a faszba kerülhetett ez ilyen szintű csapatba, azt felfogni nem bírom...😀MarioAna
Ha nem értesz valamihez ne írj baromságot. Bale azért nem kezdő mert beteg volt a héten. Amúgy jövőre és idén is alapember már, csak Ancelotti sokáig kereste a helyét.
Védelem teljesen korrekten lehozta a meccset főleg amíg Pepe bent volt utána is csak Götze helyzete volt.
Müller meg mit színészkedik ez nem Barca meccs 😀
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 224 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
hú de súlytalan volt ez a München. Ribery borzasztó volt sajnos...

több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Bayern München: 12499 passz - 0 gól
Real Madrid: 230 passz - 1 gól

Nem értem amúgy Anci mit eszik DiMariskán - bár kevés RM meccset láttam idén - de hogy az egyik legrosszabb, leggyengébb játékos a mezőnyben, az tuti.
több mint 10 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
más azért mondjuk, hogy 15 millió ft-ot tolnak bele, vagy 15 millió eurót...😊Borbinho
Az összesen 86-100 milliárd forintos stadionépítési project és némely klub tartozásának átvállalása kicsit több, mint 15 millió forint. 😊 Persze értem, hogy mások az arányok, csak ha ezt figyelembe vesszük, akkor az kettős mérce, ami ütközik a b.szott nagy igazságérzettel. 😊

OFF: Ezen felül az EU-s vizsgálat is olyan lesz, mint a FIFA-é volt. Komoly szankciót nem kaphat Spanyolország (mint ahogy más sem), mert ha egy ország is bedől, akkor dől vele a többi is. Görögországba sem szívjóságból öntötték a pénzt anno.
több mint 10 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Remélem ez a vizsgálat minket is elér majd, lehetőleg minél hamarabb, ha már ekkora az igazságérzet. Az is vicces, hogy pont mi látjuk meg azt, hogy máshol állami pénzt tolnak a fociba. 😀
Az én életem sem a biszem-baszom, meg a sampion liga körül forog, de ne pont mi mutogassunk és kiáltsunk már korrupciót, törvény felett állást, mert az lenne ám az igazán k..va nagy vicc. 😊Tony
más azért mondjuk, hogy 15 millió ft-ot tolnak bele, vagy 15 millió eurót...😊

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 10 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Remélem ez a vizsgálat minket is elér majd, lehetőleg minél hamarabb, ha már ekkora az igazságérzet. Az is vicces, hogy pont mi látjuk meg azt, hogy máshol állami pénzt tolnak a fociba. 😀
Az én életem sem a biszem-baszom, meg a sampion liga körül forog, de ne pont mi mutogassunk és kiáltsunk már korrupciót, törvény felett állást, mert az lenne ám az igazán k..va nagy vicc. 😊
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Tényleg kibaszott gusztustalan ez így, és úgy mondom ezt, hogy azért a biszembaszomtól távol tartom magam.

Különösen egy olyan ország bajnokságában kurva vicces ez, ami ellen az EU is vizsgálódik, mert állami pénzt tolnak a fociba, ez pedig elvileg tilos. De ez a buzi Barcelona még ebben a korrupt szar bajnokságban is minden törvény felett állónak érzi magát, és a mafFIFA még adja is alá a lovat. Szánalmas és gyomorforgató.

Mindig jövőre