Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 718 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 9 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 340 — Invisible man
Az ominózus szabadrúgásról (amiből lekontráztak minket) nincs fent videó valahol? Pont átkapcsoltam és lemaradtam az esetről.Tony
basszus mki a Taken 2-t nézte inkább? 😀csebi
Jajám. Én ezért egész máig azt hittem döntetlen lett 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 9 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 128 — Lucas Scott
Az ominózus szabadrúgásról (amiből lekontráztak minket) nincs fent videó valahol? Pont átkapcsoltam és lemaradtam az esetről.Tony
basszus mki a Taken 2-t nézte inkább? 😀

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 9 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Az ominózus szabadrúgásról (amiből lekontráztak minket) nincs fent videó valahol? Pont átkapcsoltam és lemaradtam az esetről.
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
miközben mi itt gőzerővel készülgetünk a kazah-albán duó ellen, őszi tétmeccses ellenfelünk, Észak-Írország pedig Chile és Uruguay ellen nyomott két meccset, 0-1 és 0-2 a végeredmény. Vajon melyik országban bizakodnak jobban a szurkolók?

több mint 9 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 250
Nagyon szeretem ezt a fórumot 😀 Sokat nevetek mostanság 😀

Ja, el is felejtettem idebökni, hogy szánalmasnak tartom azt, hogy egyesek fizessenek azért, hogy rajtuk legyen a címeres mez. Már rég nem azt a világot éljük, hogy valaki jó és megüti a szintet, akkor az legyen válogatott, hanem épp ellenkezőleg. Boldog - boldogtalan viselheti a dresszt, mert Pinyő haverja vagy a haverjának a haverja. Csúnya, nagyon csúnya leköpése ez a címeres meznek. Hiszen ti is tudjátok, hogyha valaki szerepet kap - akár 1 percig is, csereként - piros - fehér - zöld szerelésben, annak nő az ázsiója.

"Elnök úr, én egyszeres válogatott vagyok, kikérem magamnak a havi 2 milliót!"
Idegen országban: "Játszottál a válogatottban? Jó lehetsz, hol írjam alá?"

Rózsa, Heffler, Korhut, Lang, Bosnjak, Pátkai, Vécsei, Varga R., Kalmár, Futács...
Mikor lesz ennek vége...JC6
Most nem azért, de Korhut hogy kerül ide? Oké volt egy rossz lövése (volt már sok mindenkinek szerintem, hogy lecsúszott igen ennyire is), de egyébként szerintem a tökéletes megoldás balhátvédnek a válogatottba is. 😉

Egyébként meg továbbra is azt mondom nem érdekes Pintér mit mondd vagy tesz, ne ezért akarjuk leválatni, mint edzőt ha valamit számon lehet kérni rajta, akkor az max a tegnapi, de az meg egy szar barátságos meccs volt, ahol tesztelte a játékosokat és ennyi, majd az EB selejtezőkön kongassuk a vészharangokat, ha kell. A taktikáról meg annyit, hogy 2 nap alatt nem lehet taktikát kialakítani, egyelőre azt keresi kikre számíthat az EB selejtezőkön, taktikát majd max a selejtezőkön látunk (persze ott se valami nagyot, mert ez egy válogatott nem egy klub csapat, itt komoly taktikát kialakítani csak a világversenyeken lehet).Addig, amíg keresi a válogatottját addig meg röhögjünk a faszságain és ne temessük előre a válogatottat szerintem (szeretek pozitív lenni na). 😉
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Nagyon szeretem ezt a fórumot 😀 Sokat nevetek mostanság 😀

Ja, el is felejtettem idebökni, hogy szánalmasnak tartom azt, hogy egyesek fizessenek azért, hogy rajtuk legyen a címeres mez. Már rég nem azt a világot éljük, hogy valaki jó és megüti a szintet, akkor az legyen válogatott, hanem épp ellenkezőleg. Boldog - boldogtalan viselheti a dresszt, mert Pinyő haverja vagy a haverjának a haverja. Csúnya, nagyon csúnya leköpése ez a címeres meznek. Hiszen ti is tudjátok, hogyha valaki szerepet kap - akár 1 percig is, csereként - piros - fehér - zöld szerelésben, annak nő az ázsiója.

"Elnök úr, én egyszeres válogatott vagyok, kikérem magamnak a havi 2 milliót!"
Idegen országban: "Játszottál a válogatottban? Jó lehetsz, hol írjam alá?"

Rózsa, Heffler, Korhut, Lang, Bosnjak, Pátkai, Vécsei, Varga R., Kalmár, Futács...
Mikor lesz ennek vége...
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 027


mikről marad le az ember 2 szigorlat közt....

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
cartman023 Indianapolis Colts 740
az megvan, hogy Pintér szerint Korcsmár nagyon bátran játszott. Nem tudom mire gondol, mert tegnap egy percet sem kapott... mindig van lejjebb...csebi
Igen, itt megtalálod..... 😊

 sport.hir24.hu/labdarugo-valogatott/2014/06/05/itt-a-bizonyitek-pinter-mas-meccset-nezett/csi77
Ezek után nagyon erős a gyanúm, hogy Pintér a Trollfoci beépített embere, mert ember ilyen sötét nem lehet egy ilyen pozícióban.cartman023
vagy csak megvolt meccs előtt a vodkaadag, mint játékos korábanslowmotion
De mindenki kapott belőle?
Az (B)MLSZ szerint Andorrával játszottunk, Lovrencsics meg örül a tegnap szerzett 3 pontnak.

Nekem is kell ilyen szer.cartman023
Ez hol?ZoliZoltán
Lovrencsics -  www.youtube.com/watch?v=WsC-mChXc9M

MLSZ -  fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/t1.0-9/10440902_688189681247645_557089107571463562_n.png

Nyilván az óta már javították.

Ezek után mondja valaki, hogy a magyar foci nem szórakoztató 😀
több mint 9 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 664
@csebi

"Brendan Rodgers is close to completing his second signing of the summer after Liverpool announced they have agreed a deal in principle to sign Bayer Leverkusen midfielder Emre Can." - Sky Sports
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
az megvan, hogy Pintér szerint Korcsmár nagyon bátran játszott. Nem tudom mire gondol, mert tegnap egy percet sem kapott... mindig van lejjebb...csebi
Igen, itt megtalálod..... 😊

 sport.hir24.hu/labdarugo-valogatott/2014/06/05/itt-a-bizonyitek-pinter-mas-meccset-nezett/csi77
Ezek után nagyon erős a gyanúm, hogy Pintér a Trollfoci beépített embere, mert ember ilyen sötét nem lehet egy ilyen pozícióban.cartman023
vagy csak megvolt meccs előtt a vodkaadag, mint játékos korábanslowmotion
De mindenki kapott belőle?
Az (B)MLSZ szerint Andorrával játszottunk, Lovrencsics meg örül a tegnap szerzett 3 pontnak.

Nekem is kell ilyen szer.cartman023
Ez hol?
több mint 9 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
 www.youtube.com/watch?v=dnbpYZTs2eI
és itt is vanpetey
Zseniális 😀
És a filmpluszon tényleg a Taken 2 ment!NB2
Ráadásul kb. tényleg akkor kapcsoltam át.
(Azt a bátor lövést, ami bedobás lett, még láttam. Ahogy a grundon, meg is jegyeztem: "Van önbizalma!")

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 9 éve
cartman023 Indianapolis Colts 740
az megvan, hogy Pintér szerint Korcsmár nagyon bátran játszott. Nem tudom mire gondol, mert tegnap egy percet sem kapott... mindig van lejjebb...csebi
Igen, itt megtalálod..... 😊

 sport.hir24.hu/labdarugo-valogatott/2014/06/05/itt-a-bizonyitek-pinter-mas-meccset-nezett/csi77
Ezek után nagyon erős a gyanúm, hogy Pintér a Trollfoci beépített embere, mert ember ilyen sötét nem lehet egy ilyen pozícióban.cartman023
vagy csak megvolt meccs előtt a vodkaadag, mint játékos korábanslowmotion
De mindenki kapott belőle?
Az (B)MLSZ szerint Andorrával játszottunk, Lovrencsics meg örül a tegnap szerzett 3 pontnak.

Nekem is kell ilyen szer.cartman023
Nem igaz, hogy Csányinak ez nem égő???NB2
Vagy ezt akarja.
Pl a kommunikációs tréningre való elküldés a nagy nyilvánosság előtt nekem úgy tűnt, hogy meg akarják alázni egy kicsikét Pintért. Vagy lehet, hogy a (B) MLSZ is ilyen hülye, hogy ilyen magas labdát adnak.
Lehetett volna ezt a sajtó nélkül is, és most nem csámcsogna mindenki Pintér tréningjén.
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 22 086 — nabege2@yahoo.com
az megvan, hogy Pintér szerint Korcsmár nagyon bátran játszott. Nem tudom mire gondol, mert tegnap egy percet sem kapott... mindig van lejjebb...csebi
Igen, itt megtalálod..... 😊

 sport.hir24.hu/labdarugo-valogatott/2014/06/05/itt-a-bizonyitek-pinter-mas-meccset-nezett/csi77
Ezek után nagyon erős a gyanúm, hogy Pintér a Trollfoci beépített embere, mert ember ilyen sötét nem lehet egy ilyen pozícióban.cartman023
vagy csak megvolt meccs előtt a vodkaadag, mint játékos korábanslowmotion
De mindenki kapott belőle?
Az (B)MLSZ szerint Andorrával játszottunk, Lovrencsics meg örül a tegnap szerzett 3 pontnak.

Nekem is kell ilyen szer.cartman023
Nem igaz, hogy Csányinak ez nem égő???
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Pont most olvastam....(most már a videó is meg volt)

Erre mit lehet mondani?

Ez a barom ez mit nézett?Miről beszél?Miért ő van ott,ahol?vagy ez is iszik,mi baja van?
több mint 9 éve
cartman023 Indianapolis Colts 740
az megvan, hogy Pintér szerint Korcsmár nagyon bátran játszott. Nem tudom mire gondol, mert tegnap egy percet sem kapott... mindig van lejjebb...csebi
Igen, itt megtalálod..... 😊

 sport.hir24.hu/labdarugo-valogatott/2014/06/05/itt-a-bizonyitek-pinter-mas-meccset-nezett/csi77
Ezek után nagyon erős a gyanúm, hogy Pintér a Trollfoci beépített embere, mert ember ilyen sötét nem lehet egy ilyen pozícióban.cartman023
vagy csak megvolt meccs előtt a vodkaadag, mint játékos korábanslowmotion
De mindenki kapott belőle?
Az (B)MLSZ szerint Andorrával játszottunk, Lovrencsics meg örül a tegnap szerzett 3 pontnak.

Nekem is kell ilyen szer.
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 22 086 — nabege2@yahoo.com
 www.youtube.com/watch?v=dnbpYZTs2eI
és itt is vanpetey
Zseniális 😀
És a filmpluszon tényleg a Taken 2 ment!
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 885 — Cowboys fan
az megvan, hogy Pintér szerint Korcsmár nagyon bátran játszott. Nem tudom mire gondol, mert tegnap egy percet sem kapott... mindig van lejjebb...csebi
Igen, itt megtalálod..... 😊

 sport.hir24.hu/labdarugo-valogatott/2014/06/05/itt-a-bizonyitek-pinter-mas-meccset-nezett/csi77
Ezek után nagyon erős a gyanúm, hogy Pintér a Trollfoci beépített embere, mert ember ilyen sötét nem lehet egy ilyen pozícióban.cartman023
vagy csak megvolt meccs előtt a vodkaadag, mint játékos korában
több mint 9 éve
YoungZeeZee 7 963
ez szörnyü.Pintér amiket összehadovàl.....😕
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 948 — Csodabogár

és itt is van

több mint 9 éve
cartman023 Indianapolis Colts 740
az megvan, hogy Pintér szerint Korcsmár nagyon bátran játszott. Nem tudom mire gondol, mert tegnap egy percet sem kapott... mindig van lejjebb...csebi
Igen, itt megtalálod..... 😊

 sport.hir24.hu/labdarugo-valogatott/2014/06/05/itt-a-bizonyitek-pinter-mas-meccset-nezett/csi77
Ezek után nagyon erős a gyanúm, hogy Pintér a Trollfoci beépített embere, mert ember ilyen sötét nem lehet egy ilyen pozícióban.
több mint 9 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 486 — Bears & Illinois fan
az megvan, hogy Pintér szerint Korcsmár nagyon bátran játszott. Nem tudom mire gondol, mert tegnap egy percet sem kapott... mindig van lejjebb...csebi
Igen, itt megtalálod..... 😊

 sport.hir24.hu/labdarugo-valogatott/2014/06/05/itt-a-bizonyitek-pinter-mas-meccset-nezett/

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 885 — Cowboys fan
csávó aki befutott 2 évet is kaphat... Szép, az egyetlen aki tegnap futott azon a kurva pályán.
drogosan elütsz egy embert az csak félév, jól elbaszta a szerencsétlen.

szánalmaseaglesmcnabb
vannak dolgok, amik a legeslegeslegmegszentségteleníthetetlenebbek.
a focsi az egyik ilyen. megzavarhatod, de szigorúan csak fővesztés terhe miatt.
több mint 9 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 451 — TODDHERREMANS79
csávó aki befutott 2 évet is kaphat... Szép, az egyetlen aki tegnap futott azon a kurva pályán.
drogosan elütsz egy embert az csak félév, jól elbaszta a szerencsétlen.

szánalmas

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 202 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
az megvan, hogy Pintér szerint Korcsmár nagyon bátran játszott. Nem tudom mire gondol, mert tegnap egy percet sem kapott... mindig van lejjebb...csebi
nem mondta, hogy focit.
gondolom a telefonján nyomkodott valamit a Zsolti.Höri
😀😀 😀😀 😀😀
Akkor az biztos valamelyik FIFA lehetett.
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
az megvan, hogy Pintér szerint Korcsmár nagyon bátran játszott. Nem tudom mire gondol, mert tegnap egy percet sem kapott... mindig van lejjebb...csebi
nem mondta, hogy focit.
gondolom a telefonján nyomkodott valamit a Zsolti.