Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 719 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 888 — Cowboys fan
csávó aki befutott 2 évet is kaphat... Szép, az egyetlen aki tegnap futott azon a kurva pályán.
drogosan elütsz egy embert az csak félév, jól elbaszta a szerencsétlen.

szánalmaseaglesmcnabb
vannak dolgok, amik a legeslegeslegmegszentségteleníthetetlenebbek.
a focsi az egyik ilyen. megzavarhatod, de szigorúan csak fővesztés terhe miatt.
több mint 9 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 454 — TODDHERREMANS79
csávó aki befutott 2 évet is kaphat... Szép, az egyetlen aki tegnap futott azon a kurva pályán.
drogosan elütsz egy embert az csak félév, jól elbaszta a szerencsétlen.

szánalmas

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 203 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
az megvan, hogy Pintér szerint Korcsmár nagyon bátran játszott. Nem tudom mire gondol, mert tegnap egy percet sem kapott... mindig van lejjebb...csebi
nem mondta, hogy focit.
gondolom a telefonján nyomkodott valamit a Zsolti.Höri
😀😀 😀😀 😀😀
Akkor az biztos valamelyik FIFA lehetett.
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
az megvan, hogy Pintér szerint Korcsmár nagyon bátran játszott. Nem tudom mire gondol, mert tegnap egy percet sem kapott... mindig van lejjebb...csebi
nem mondta, hogy focit.
gondolom a telefonján nyomkodott valamit a Zsolti.

több mint 9 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 129 — Lucas Scott
az megvan, hogy Pintér szerint Korcsmár nagyon bátran játszott. Nem tudom mire gondol, mert tegnap egy percet sem kapott... mindig van lejjebb...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 9 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 771 — 49ers GM
Nem tudom mutatták-e a közvetítésben a pályára berohanó csávót, aki miután elburnyált a hirdetőtáblában, senkitől nem zavartatva befutott a kapuba, majd még pintérhez is volt ideje elfutni és intézni hozzá pár keresetlen szót 😊 az mvp cím egyértelműen az övébaggio
nem mutatták, szóval a youtube-világhírnév elkerül bennünket.Höri
[/youtube]gordon
Simán válogatott alapanyag, az 5-ös sarkától indulva 10 méteren 7 métert vert a biztonsági őrre, erre szerintem a pályán lévők fele nehezen lett volna képes...

több mint 9 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Nem tudom mutatták-e a közvetítésben a pályára berohanó csávót, aki miután elburnyált a hirdetőtáblában, senkitől nem zavartatva befutott a kapuba, majd még pintérhez is volt ideje elfutni és intézni hozzá pár keresetlen szót 😊 az mvp cím egyértelműen az övébaggio
nem mutatták, szóval a youtube-világhírnév elkerül bennünket.Höri
[/youtube]gordon
meg még a szöveccséget is jól megbasszák a zuefákokslowmotion
kazahok ellen zártkapus meccs, aztán le kell bontani a Puskást- ezt üzeni az UEFA 😀
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 948 — Csodabogár
lényeg a 3 pont. nektek semmi nem jópetey
pontosan.
és akkor majd egy hellyel jól előrébb lépünk a FIFA-ranglistán 😊slowmotion
Most hallottam a rádióban, hogy 2 helyet visszacsúsztunk! A Fifa is ellenünk😊 Vagyis Pintér ellen😊NB2
Üzenjük a Fifának! Tiszteletet a tolódásnak!

több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 22 088 — nabege2@yahoo.com
lényeg a 3 pont. nektek semmi nem jópetey
pontosan.
és akkor majd egy hellyel jól előrébb lépünk a FIFA-ranglistán 😊slowmotion
Most hallottam a rádióban, hogy 2 helyet visszacsúsztunk! A Fifa is ellenünk😊 Vagyis Pintér ellen😊
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 888 — Cowboys fan
Nem tudom mutatták-e a közvetítésben a pályára berohanó csávót, aki miután elburnyált a hirdetőtáblában, senkitől nem zavartatva befutott a kapuba, majd még pintérhez is volt ideje elfutni és intézni hozzá pár keresetlen szót 😊 az mvp cím egyértelműen az övébaggio
nem mutatták, szóval a youtube-világhírnév elkerül bennünket.Höri
[/youtube]gordon
meg még a szöveccséget is jól megbasszák a zuefákok
több mint 9 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Nem tudom mutatták-e a közvetítésben a pályára berohanó csávót, aki miután elburnyált a hirdetőtáblában, senkitől nem zavartatva befutott a kapuba, majd még pintérhez is volt ideje elfutni és intézni hozzá pár keresetlen szót 😊 az mvp cím egyértelműen az övébaggio
nem mutatták, szóval a youtube-világhírnév elkerül bennünket.Höri
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Engem csak az bánt, hogy itt lenne az esély kijutni egy nagy tornára. 24 csapat kint lesz Franciaországban, sorsolnak nekünk egy röhej csoportot. Én nem azt mondom, hogy nem lenne pokoli nehéz a 2. helyre odaérni, de legalább 3. helyet elérve megadnánk az esélyt. S oké 97-ben a jugók porrá zúztak minket, de talán...

Egy normális, kemény kezű, külföldi edzőt idetettek volna, aki csak egy hangyányit szedi rendbe a védekezést, aki odabasz az asztalra, hogy a primadonnáink észbe kapjanak és ebből a csoportból simán meglehetett volna csípni a 3. helyet.

Ehelyett jött Pintér, aki kipróbál 50 játékost (ugye ez Matthausnál probléma volt), kikapunk a veretes finnektől 2-1-re úgy, hogy végigbekkeled a meccset, csoda folytán X-elsz a dánokkal, úgy, hogy lősz 4-et kapu felé abból két gól, míg a dánok kihagynak 10 ziccert, majd vered az albánokat egy kamu büntetővel, helyzet nélkül botrányos teljesítménnyel 1-0-ra. Persze ez most nagy eredmény, de Koeman idején, mikor 2-0-ra simáztuk őket itthon, ahol kétség sem férhetett a győzelemhez az nem volt elég.

3 csapat tuti előttünk van, de ilyen játékkal az észak-írek ellen is roppant meleg. Sőt még Feröeren is.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 888 — Cowboys fan
lényeg a 3 pont. nektek semmi nem jópetey
pontosan.
és akkor majd egy hellyel jól előrébb lépünk a FIFA-ranglistán 😊
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 948 — Csodabogár
lényeg a 3 pont. nektek semmi nem jó

több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Pintér ööö Attila.

Többször is visszahallgattam...

- Egy alakuló lévőben csapat vagyunk.
- Én nagyon örülök, hogy, khhm, én azt gondolom, hogy a reklám öö aa negatív illetve a pozitívan foglalkoznak az emberrel.
- Három tizenegyest tudtunk volna rúgni. Ennél jobb szituációba nem kerültek nálunk jobb csapatok az albánok ellen.
- ...utánpótlás válogatottakat olyan összetartásokkal benntartani, hogy- hatásszünet- ahogy egy Gera vagy Hajnal kimegy az A-válogatott keretébe...

Utána kap egy hosszabb kérdést: - Jó. Akkor vegyük...légyszíves az első kérdést...

Nem tud figyelni, nem tud koncentrálni és nem tud egy normálisan összerakott mondatot elmondani.

Következő kérdés, NSO: - Attila, az irammal elégedett vagy? A ritmusváltás mintha kevesebb lett volna?
Válasz: - Az előbb is elmondtam a válaszomban... a dán csapat felvállalta az egyeket, visszaszorultunk, visszaszorultak, de az albánok visszazártak a saját térfelükre, tehát ezáltal nem is lehet olyan iramot játszani, mint ez történt a dán meccsen.
Valaki szólhatna neki, de tényleg... a dánok ellen a második félidőben a seggén vette a csapat a levegőt és törte a hátukat a háló, jó szerivel. Ott az iramot az ellenfél diktálta. Azt meg, hogy ha az ellenfél visszazár védekezni, beáll a saját térfelére egy pro-licenszes edzőnek pont kellene tudni, hogy lehet feltörni. Például nem ívelgetek, hanem sok gyors passzal játszom át az ellent, rengeteg mozgással, futással, labdajáratással fárasztom a másik csapat játékosait. Nem kell hozzá sok minden - főleg, ha nincs taktika - csak erőnlét és technika.
De lehet, hogy rosszul tudom, nem vagyok edző.

A legtöbbször elhangzott szó pedig: részben.

Amúgy meg pár észrevétel, pluszban.
Ez csak egy fórum és talán soha nem jut el Pintérhez meg a vezetőkhöz, de én még soha nem tapasztaltam, hogy ennyire hülyének nézzék a szurkolókat.
Azt mondja Pintér: - meg kell nézni, hogy 3 éve, amikor kikaptak tőlünk a finnek, ők egy építkezésbe kezdtek és látni az eredményt.
Szóval, ha mi 3 éve megvertük őket és akkor kezdtek el építkezni, akkor nekünk most nyáron minimum a VB legjobb 16 csapata közt lenne a helyünk. Nem?
Múltkor szerethető volt a csapat, most meg alakuló. Négy év múlva mi lesz? A "kapitány" kiköveteli a támogatottságot. Kérdem én, az elmúlt 4 évben nem kapták meg? Ugyan ezt mondta Sanyibá, kell a szurkolók támogatottsága. Kiment 3 ezer magyar Bukarestbe, majd Amszterdamba, a hazai meccseken megtöltötték a lelátót, bizakodtak, erre szemen köpték őket. És most jön Pinyő, sír a labda minden egyes meccsen és követeli a támogatottságot...
Minimális külföldön játszó játékos... soroljam? Bogdán, Megyeri, Köteles, Tőzsér, Leonardo, Vanczák, Otigba, Lovrencsics, Huszti, Szalai, Hajnal, Korcsmár, Stieber, Dzsudzsák, Koman, Pintér, Gera.
Jó persze, nem lehet mindenkit számításba venni, de azért ez nem kevés, a fiatalokról nem is beszélve...

Mindig kihozza belőlem a válogatott meccs a regényírást...
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 888 — Cowboys fan
ja, volt tegnap meccs? 😊
több mint 9 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 129 — Lucas Scott
ez az ember hihetetlen

A szurkolók a második félidőben (még 0–0-nál) Pintér Attila távozását követelték.

„A szurkoló azért jön ki a mérkőzésre, hogy kinyilváníthassa véleményét. A reklám meg mindig jó, akár pozitív, akár negatív, mert azt jelzi, szeretnek” – vélekedett Pintér Attila.
igen: szeretnek, jól látod...


ja és Dzsudzsi pozitívabb hangulatban bízik... talán ha csinálnál vmit, ennél még a has süttetés is jobb lenne

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 9 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 129 — Lucas Scott
Az asszony utálja a magyar focit, de Pintér nyilatkozatait mindig meghallgatjuk, mert annyi az ÖÖÖÖÖÖÖÖ, hogy sosem bírja ki nevetés nélkül 😀

Pintér le is nyilatkozta a dán meccsen, hogy az volt a taktika, hogy előrevágjuk aztán csak lesz vmi... komolyan mondom erre én is képes vagyok, és én még tudnék nyilatkozni is...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 9 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Azért érdekes, hogy pont egy NFL fórumon háborogtok a meccs miatt, pedig itt aztán asszem mindenki tudja, hogy a preseason meccsek csak a kísérletezésről szólnak (ennek megfelelően Pintér mindenkit kipróbál, aki él és mozog és jól is teszi) az eredmény csak másodlagos, márpedig ezek a barátságos meccsek gyakorlatilag a válogatott meccsek preseason meccsei. 😉Jughead
Az is érdekes, hogy mindig van, aki lenyomja az "ez csak felkészülési meccs" szar dumát.
Ha már almát a körtével hasonlítunk, akkor gondolom az NFL preseason meccsei is úgy folynak, hogy az irányító dobálja össze-vissza a labdát és elkapja, aki tudja, a futók meg kóvályognak, mint gólyafos a levegőben és majdcsak pontot szerez valaki, valamiből. Akkor még véletlenül sem úgy működik a dolog, hogy az előre eltervezett/kidolgozott játékokat/stratégiát gyakorolnak és azt próbálják ki különböző emberekre és formációkra, véglegesre csiszolván, igaz? 😒

Eddig mindhárom meccsét néztem a "harapós válogatottnak" és semmiféle tudatos játékot nem véltem felfedezni. Az egy dolog, hogy mindenkit kipróbál, de úgy fest a stratégia abból áll, hogy kigurítja a labdát, hogy "rúgjatok gólt" és kész. Nincs az, hogy tudatos játékstílushoz keres embert, még az sem, hogy különböző játékstílusokat próbál ki, mert mindig ugyanaz a fos köszön vissza a meccseken.
több mint 9 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nem tudom mutatták-e a közvetítésben a pályára berohanó csávót, aki miután elburnyált a hirdetőtáblában, senkitől nem zavartatva befutott a kapuba, majd még pintérhez is volt ideje elfutni és intézni hozzá pár keresetlen szót 😊 az mvp cím egyértelműen az övébaggio
nem mutatták, szóval a youtube-világhírnév elkerül bennünket.

több mint 9 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 596 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Olasz-Luxi 1:1? Az bezzeg nem érdekel senkit mi? 😀
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 902 — No es importante
Azért érdekes, hogy pont egy NFL fórumon háborogtok a meccs miatt, pedig itt aztán asszem mindenki tudja, hogy a preseason meccsek csak a kísérletezésről szólnak (ennek megfelelően Pintér mindenkit kipróbál, aki él és mozog és jól is teszi) az eredmény csak másodlagos, márpedig ezek a barátságos meccsek gyakorlatilag a válogatott meccsek preseason meccsei. 😉Jughead
Én direkt ezért mentem ki a puskásba, a futballforradalmak könyv elolvasása után komoly stratégiai ismerettekkel felvértezve gondoltam az esélyt megadom ezeknek is, bár az elmúlt pár napban megint olyan belsős sztorikat hallottam az mb1-ből, hogy csak a negyedét megosztanám, elsírnátok magatokat. De ez valami minősíthetetlenül katasztrofális produkció volt, az elképzelés legapróbb csíráját nem tudtam felfedezni, max annyit, hogy vargajózsi visszakerült szűrő kp-nek, közvetlenül a védelem elé, ami posztot aztán az istenért se hagyott volna el soha.

Nem tudom mutatták-e a közvetítésben a pályára berohanó csávót, aki miután elburnyált a hirdetőtáblában, senkitől nem zavartatva befutott a kapuba, majd még pintérhez is volt ideje elfutni és intézni hozzá pár keresetlen szót 😊 az mvp cím egyértelműen az övé


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 339 — Omar's Coming Yo!
Eddig kiváltság volt válogatottnak lenni,de mára már szinte semmit nem jelent.
Pintér sikeresen ligaválogatottá avanzsálta a nagyválogatottat.
Előre félek mi lesz azon csapatok ellen akik tudnak két értelmes előre passzt csinálni.

több mint 9 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 252
Azért érdekes, hogy pont egy NFL fórumon háborogtok a meccs miatt, pedig itt aztán asszem mindenki tudja, hogy a preseason meccsek csak a kísérletezésről szólnak (ennek megfelelően Pintér mindenkit kipróbál, aki él és mozog és jól is teszi) az eredmény csak másodlagos, márpedig ezek a barátságos meccsek gyakorlatilag a válogatott meccsek preseason meccsei. 😉