Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 705 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 019 — Lucas Scott
ahogy egyre jobban nézem a statisztikákat egyre több dolog ötlik fel
1: Schweinsteiger helyét még mindig nem találja 0 szerelés, 0 labdaszerzés. a világ egyik legjobb hatosát kinyírjuk, összesen 2 hosszú passz kísérlete van egész meccsen... egyszerűen nem találja a posztját Pep
2. Kroos túl hátul játszik, megcserélném a két játékost amúgy. Toni sokkal ügyesebb játékos, több helyzetet alakíthatna ki...
3. Robbery páros összesen kétszer nem kapta meg a labdát, mikor nekik szánták... ez azt mutatja, hogy még sem próbáltuk őket helyzetbe hozni, hanem az volt a lényeg, hogy adjuk oda, majd ők megoldják... kicsit Pepnek ki kellene lépni az árnyékából, és out of the box-ban gondolkodni... én még mindig bízom a továbbjutásban, de nem dől össze a világ, ha mégsem, legalább a német válogatott jelentős része pihenni fog a VB előtt

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
A Reál még mindig szebben játszott, mint a Chelsea. Baromira kell nekik a BL, ami érthető. A Münchennek mennie kell a következő meccsen és ezt akarták elérni. Ha visszaemlékszik valaki a görög EB győzelemre, az a játék sem volt szép, de eredményes és jelenleg Madridban csak ez számít.
Egyébként tartani kell olyan támadót, akinek nem kell 6 hektár terület a cselekhez és a labdaátvételhez vagy ha nincs, íveljenek pontosan vagy legyen elől valaki akinek kiváló a fejjátéka és nem tudják elnyomni. Ám a Barcánál is mondtam anno, abból nem lesz gól, ha 30 méterre a kaputól passzolgatunk, keresztbe a pályán.
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 019 — Lucas Scott
Egyébként csak azert kapja az ekét a Bayern meg
1. Pep hozta a tikitakat es ugyanugy megfott Madridban mint az utobbi idokben a Barcaval
2. Bayern tavaly mindent megnyert ehhez sokaknak (jo mondjuk nem itt , itt inteligens Bayernesek vannak nagyjabol 😀) megnott az arca. En mindenhol azt hallottam hogy atgazolnak a Madridon mint tavaly a Barcan stb stb. ehhez kepest az 1 helyzet nekem caalodas
3.igazabol Pep edzoi dolgai voltak szidva maga a Bayern vagy a jatekosok nem mert jatszottak amit mondtak nekik.

Én mondjuk nem érzem a Bayern esélyesebbnek kert hasonlo jatekunk lesz es egy fullos CR és Balelel nem tudom elkepzelni hogy ne kapjatok egy gólt.
Persze ha lőttök egy gyors gólt akkor lesz igazán érdekes meccs.Toca
én mondjuk épp azt mondtam az elődöntő párosítása előtt, hogy idén a Real nyeri a BL-t, egyszerűen már ki kell, hogy jöjjön nekik a lépés ennyi idő után
az 1 helyzet nekem is csalódás, meg igazából az is, hogy Rafinha kezdő, meg a világ legjobb jobb bekkjét hatosban játszatjuk... amúgy nagyon fel kell pörögnünk a meccsre, és én azért bízom az Allianz erejében is, valamint ne felejtsük el, hogy bmennyire is hispánosodott ez egy német csapat, amit már idén is megmutattunk.
Hasonló lesz a játék, de remélem végre leszokunk pl arról, hogy a szélsőhátvédek feljönnek középre, mert így a szélén Ribery meg Robben is meg fog halni... nagyon érdekes lesz taktikailag, hogy mit csinálunk, én már speciel alig várom.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 655 — Vikings fan
Egyébként csak azert kapja az ekét a Bayern meg
1. Pep hozta a tikitakat es ugyanugy megfott Madridban mint az utobbi idokben a Barcaval
2. Bayern tavaly mindent megnyert ehhez sokaknak (jo mondjuk nem itt , itt inteligens Bayernesek vannak nagyjabol 😀) megnott az arca. En mindenhol azt hallottam hogy atgazolnak a Madridon mint tavaly a Barcan stb stb. ehhez kepest az 1 helyzet nekem caalodas
3.igazabol Pep edzoi dolgai voltak szidva maga a Bayern vagy a jatekosok nem mert jatszottak amit mondtak nekik.

Én mondjuk nem érzem a Bayern esélyesebbnek kert hasonlo jatekunk lesz es egy fullos CR és Balelel nem tudom elkepzelni hogy ne kapjatok egy gólt.
Persze ha lőttök egy gyors gólt akkor lesz igazán érdekes meccs.
több mint 10 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
... a BM próbált támadni...csebi
Ez a megállapításod közvetlen eaglesmcnabb hozzászólása után mosolyt csalt az arcomra 😊
...egy csapat 90 perc alatt 65%-os labdabirtoklássból 1 helyzetet hoz ki...eaglesmcnabb
vandeminek
az, hogy vki próbál támadni, és csupán 1 helyzetet hoz ki, mutatja a legjobban, hogy impotens a játékunk.
azt írtam, hogy szétlőttük a madridot, és rengeteg helyzetet dolgoztunk ki?
nem értem min mosolyogsz, sztem a két megállapítás nem összeférhetetlen egymással...csebi
Ne érts félre, nem akartam én senkit se bántani. Annyira nem is értek hozzá. Csak olvasgattam egymás után a hozzászólásokat és a sorrend miatt volt nekem humoros. Előbb eaglesmcnabb-ét olvastam, aztán a tiédet.

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 019 — Lucas Scott
... a BM próbált támadni...csebi
Ez a megállapításod közvetlen eaglesmcnabb hozzászólása után mosolyt csalt az arcomra 😊
...egy csapat 90 perc alatt 65%-os labdabirtoklássból 1 helyzetet hoz ki...eaglesmcnabb
vandeminek
az, hogy vki próbál támadni, és csupán 1 helyzetet hoz ki, mutatja a legjobban, hogy impotens a játékunk.
azt írtam, hogy szétlőttük a madridot, és rengeteg helyzetet dolgoztunk ki?
nem értem min mosolyogsz, sztem a két megállapítás nem összeférhetetlen egymással...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
... a BM próbált támadni...csebi
Ez a megállapításod közvetlen eaglesmcnabb hozzászólása után mosolyt csalt az arcomra 😊
...egy csapat 90 perc alatt 65%-os labdabirtoklássból 1 helyzetet hoz ki...eaglesmcnabb

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 019 — Lucas Scott
mindenképpen kell vkit szidni? akkor arra ott van Kassai... 😀

csak mondom, hogy a BM próbált támadni, de a Real akkor is bunkert játszott, és a bunkerből jöttek a kontrák. a különbség keddhez képest, hogy a cselszki még kontrázni sem akart...

sztem most hiányzik Thiago nagyon. Szezon közben látszott, hogy ő éppen az ilyen mentalitású ellenfelek ellen nagyon jó, mert a kulcs passzaival a felállt védelmet nagyon jól szét tudja szedni, míg Lahm meg idegen poszton játszik egész szezonban...

sztem sokat számított, hogy CR fenn volt. Helyzetek alapján meg 4-1nek kellett volna lenni.

Nekem csak az nem tetszik, hogy itt mindenki, hogy leszólta a münchent. Többet vártam én is, de még ígyis csak 1-0ra kaptunk ki, vállalható eredmény, a játék képe már kevésbe. Amúgy én komolyan kiadtam volna Pep helyében, hogy addig nem passzolhatja fel Boa vagy Dante, amíg legalább 5 Real játékos át nem jön a térfélén, csakhát Pep utálja a kontrát, mint az aranyerét...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
kit szidjunk? A meccset megnyerő Realt aki egy sokkal erősebb csapatot elvert otthon kapott gól nélkül? te sem gondolod komolyan.
az aranylabdás 50%-os erőnléttel rendelkezett kb, 3 hete nem játszott, a 100 milliós új szerzemény meg beteg volt egész héten, ezért játszott 15 percet. gyakorlatilag nélkülük vertük el a bayernt, és a helyzetek alapján, örülhetnek hogy megúszták ennyivel. Igen benne van a pakliban, hogy a visszavágón kikapunk mint a szar, de az első meccs alapján szerintem sok rosszat nem lehet elmondani a realról.

2.: Pep akkora mágus, hogy meccs előtt lenyilatkozta hogy a real a legjobban kontrázó csapat, lenyilatkozta szitne az összes bayern játékos is. Erre mi történt a meccsen? hagyták a realt kontrázni. (bár a gól nem az a kimondott kontratámadásból született,, felállt védelem ellen, de ezt a stúdióban is mondták)

3. egyébként ez a beállok 9 emberrel a kapum elé elég erős, nézd meg a keddi meccset és rájössz hogy a tegnapi real játék minden volt csak nem bunker. Jó nyilván nem rohantunk neki a bayernnek, de ancelotti tudta az ellenfél gyengéjét, és ki is használta, ellenben peppel, aki nem. Pedig ő is tisztában volt azzal, hogy mit tud az ellenfél, sőt sokkal jobban ismeri őket mint bármelyik másik edző.

4.: nekem unalmas ha egy csapat 90 perc alatt 65%-os labdabirtoklássból 1 helyzetet hoz ki. Neked nem.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 286 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
ugyanazokat a köröket futjuk folyamatosan... két éve is mindenki a cselszkit szidta mert beállt 10 emberrel védekezni a barca ellen, meg is lett az eredménye 😉

"talán ha a Real is szeretne játszani, nem pedig beparkol a saját kapuja elé, akkor izgalmasabb meccs lett volna..."
nyolcmilliószor elmondtuk, a real leszarja, hogy izgalmas meccset játsszon, a lényeg, hogy ők jussanak tovább, amit csak ezzel a taktikával lehet.

a Bayernt meg tényleg nem tudom miért kell szidni, nem sikerült kipasszolniuk a realt, kikaptak, jön a visszavágó, úgyis ott dől el minden, majd ha ott sem sikerül feltörni a real védelmet, akkor jöhet az újratervezés


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 019 — Lucas Scott
hogy könnyebb támadni? lendületből 2-3 támadó megy 3-4 védőre vagy, 8 ember megszállja a saját tizenhatost, és csináljatok, amit akartok? tegnap a fiúk nem a terembe mentek le hétvégén, hanem az idei év második legfontosabb (egyesek számára pl. Bale a legfontosabb) foci eseményének volt az elődöntője.

igen, én is jobban szerettem a tavalyi BM támadását, főleg úgy, hogy sok féleképpen támadtunk, és nyertünk... volt labdatartásból, volt kontrából, volt rögzítettből gól. Pep pedig szinte megtiltotta a kontrát (mondjuk tegnap esélyünk sem lett volna, ezért sem látom, hogy mit vártok a BM-től, támadni nem támadhat 11 emberrel, mert akkor szétkontráznak minket, ígyis sztem túlságosan fel voltunk tolva)

Én csak azt jegyzem meg, hogy
ad1: ne a Bayernt szidjuk, hogy unalmas, ha én meg beállok 9 emberrel a kapum elé közvetlenül hazai pályán galaktikusként, "legjobb támadókkal", legértékesebb játékossal, aranylabdással, arany stoplival meg mindennel
ad2: szaros 1-0 otthon, ez még semmit sem jelent, nem dőlt el semmi, sztem még mindig mi vagyunk az esélyesebbek picivel.
szerk.: továbbra sem értitek, leszarom, mit játszik a Real, nem érdekel, engem az zavar, hogy ezután a BM-t szidjuk, hogy milyen unalmas... talán ha a Real is szeretne játszani, nem pedig beparkol a saját kapuja elé, akkor izgalmasabb meccs lett volna...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ancelotti a győzelemre játszik, és igaza is van.
Vagy várjunk, ha most a Real kitámad, lő kapura 15-öt, amiből beakad 3, de kapnak 5-öt, a következő héten meg kiesik a Madrid, akkor jobb lesz a lelke mindenkinek? Pérez és a szurkolók boldogok lesznek, hogy kiestek, de legalább jó támadófocival? A történelem könyvekben zárójelbe oda lesz írva a Realhoz, hogy egyébként jobb volt mint a Bayern, tehát lélekben ők a győztesek?
Így legalább a következő meccs is teljesen nyílt lesz, ráadásul még előnyből is indul a Real a világ jelenleg legerősebb csapata ellen. És akkor van, akinek még itt is csak sírásra áll a szája. Hát ez szánalmas, már bocs.
Ancelotti egy zseni és habár nem a szép foci híve, sosem volt az, és egysíkú játékkal nyernek a csapatai, de nyernek. És az számít? Az.
Ne legyetek már telhetetlenek.

több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 655 — Vikings fan
Ez most komoly? A koszakos Bayern helyzetet nem tud kialakítani és kb örülhet az 1-0-nak mert helyzetuk 65-70 % labdabirtoklass 1 db helyzetet tud felmutatni ekezi a masik csapatot?
Persze kivancsi vagyok ti Bayernesek egy Bayern elleni BL elodonto 1. Meccsen mit tolnatok egy Real kerettel.
Vilagon legjobb kontra csapat csak azert nem fog biztonsagosan jatszani mikor tudja mivel kell Pep csapatat megfogni csak mert sok millios a tamadosora? Ti se gondoljatok komolyan ezt...

Nem ertem mert var barki is egy hatalmas tettel biro meccs elott foleg ha oda-visszavagos a dolog hatalmas tamadasokat mikor 1. Meccsen az a legfontosabb ilyenkor hogy ne kapj golt!
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Ízlések és pofonok.
Én pl. egy címvédőtől 1 helyzetnél többet vártam.
Mi is játszottunk így idén párszor mint a bayern tegnap, és midnen esetben felkúrt a töketlenség, mert a gyors, lényegretörő játékot szeretem, kidolgozott helyzetekkel. Pl A Realnál keveset volt a labda, de mikor emgszerezték, többnyire mentek előre. A Bayern játékát tökéletesen leírta a kezdőrúgás utáni perc, a hátvédek hátul passzolgattak. 0 kockázat, nulla haladás, de legalább elmondhatták, hogy náluk volt a labda.
Ha hétvégén lemegyek terembe akkor se hátul passzolgatunk, hanem többnyire rohanunk előre. Lehet hogy ti az előzőt preferáljátok, én nem.
A Real tegnap 3-ad annyi labdabirtoklásból 3-szor annyi ziccert dolgozott ki. Ilyen téren nem volt túl hatékony a bayern.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 019 — Lucas Scott
A gurulós foci, vagy hívjuk labdarúgásnak nem futóverseny.
Annál összetettebb sport. Nem annyiból áll a taktikai repertoárja, hogy támadjunk, mint állat. Többféle győztes (vagy annak vélt) stratégia létezik, sehol nincs leírva, hogy csak a fékevesztett támadófoci számít focinak.
És még az sem határozza meg, hogy hány millió eurót fektet valaki a csapatába. Ha végigböngészed az elmúlt évtizedek eredményeit, ugyanannyi győztes védekező, kontrázó, területátengedős stratégiát láthatunk, ahány vadul támadót. Vagy talán még többet is.
Egy oda-visszavágós meccspárt figyelembe véve egy első meccses hazai 1-0 nem rossz teljesítmény. Persze a 2-0 jobb lenne, de a 3-1 meg nem.
Rádásul az ellenfélnek is van taktikája, amit nem szabad hagyni érvényesülni és lehet, hogy függetlenül egy csapat hagyományaitól, az elköltött pénzektől, egy adott 90 percben az 1-0-t eredményező kontrajáték a célravezető.
Ha ez a Real ezen Bayern ellen kajakra támad, lehet 2-5 a vége. Annál az 1-0 nagyságrendekkel jobb.Sobri Jóska
köszönjük Emesecsebi
Pedig nagyon úgy tűnt, mintha minden amit leírtam újdonság lehetne számodra. De ha mindezt tudod, miért írsz bugyutaságokat?Sobri Jóska
nem ezzel van a bajom. nyugodtan tolhatják ezzel a felfogással és kész. de még ez után a Bayernt szidni, sztem az a durva. idegenben jó a 0-1, nem lehetetlen a továbbjutás, és az Allianzban meg továbbra is erősek vagyunk.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 350 — #NoStress
A gurulós foci, vagy hívjuk labdarúgásnak nem futóverseny.
Annál összetettebb sport. Nem annyiból áll a taktikai repertoárja, hogy támadjunk, mint állat. Többféle győztes (vagy annak vélt) stratégia létezik, sehol nincs leírva, hogy csak a fékevesztett támadófoci számít focinak.
És még az sem határozza meg, hogy hány millió eurót fektet valaki a csapatába. Ha végigböngészed az elmúlt évtizedek eredményeit, ugyanannyi győztes védekező, kontrázó, területátengedős stratégiát láthatunk, ahány vadul támadót. Vagy talán még többet is.
Egy oda-visszavágós meccspárt figyelembe véve egy első meccses hazai 1-0 nem rossz teljesítmény. Persze a 2-0 jobb lenne, de a 3-1 meg nem.
Rádásul az ellenfélnek is van taktikája, amit nem szabad hagyni érvényesülni és lehet, hogy függetlenül egy csapat hagyományaitól, az elköltött pénzektől, egy adott 90 percben az 1-0-t eredményező kontrajáték a célravezető.
Ha ez a Real ezen Bayern ellen kajakra támad, lehet 2-5 a vége. Annál az 1-0 nagyságrendekkel jobb.Sobri Jóska
köszönjük Emesecsebi
Pedig nagyon úgy tűnt, mintha minden amit leírtam újdonság lehetne számodra. De ha mindezt tudod, miért írsz bugyutaságokat?

több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 019 — Lucas Scott
A gurulós foci, vagy hívjuk labdarúgásnak nem futóverseny.
Annál összetettebb sport. Nem annyiból áll a taktikai repertoárja, hogy támadjunk, mint állat. Többféle győztes (vagy annak vélt) stratégia létezik, sehol nincs leírva, hogy csak a fékevesztett támadófoci számít focinak.
És még az sem határozza meg, hogy hány millió eurót fektet valaki a csapatába. Ha végigböngészed az elmúlt évtizedek eredményeit, ugyanannyi győztes védekező, kontrázó, területátengedős stratégiát láthatunk, ahány vadul támadót. Vagy talán még többet is.
Egy oda-visszavágós meccspárt figyelembe véve egy első meccses hazai 1-0 nem rossz teljesítmény. Persze a 2-0 jobb lenne, de a 3-1 meg nem.
Rádásul az ellenfélnek is van taktikája, amit nem szabad hagyni érvényesülni és lehet, hogy függetlenül egy csapat hagyományaitól, az elköltött pénzektől, egy adott 90 percben az 1-0-t eredményező kontrajáték a célravezető.
Ha ez a Real ezen Bayern ellen kajakra támad, lehet 2-5 a vége. Annál az 1-0 nagyságrendekkel jobb.Sobri Jóska
köszönjük Emese

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 350 — #NoStress
A gurulós foci, vagy hívjuk labdarúgásnak nem futóverseny.
Annál összetettebb sport. Nem annyiból áll a taktikai repertoárja, hogy támadjunk, mint állat. Többféle győztes (vagy annak vélt) stratégia létezik, sehol nincs leírva, hogy csak a fékevesztett támadófoci számít focinak.
És még az sem határozza meg, hogy hány millió eurót fektet valaki a csapatába. Ha végigböngészed az elmúlt évtizedek eredményeit, ugyanannyi győztes védekező, kontrázó, területátengedős stratégiát láthatunk, ahány vadul támadót. Vagy talán még többet is.
Egy oda-visszavágós meccspárt figyelembe véve egy első meccses hazai 1-0 nem rossz teljesítmény. Persze a 2-0 jobb lenne, de a 3-1 meg nem.
Rádásul az ellenfélnek is van taktikája, amit nem szabad hagyni érvényesülni és lehet, hogy függetlenül egy csapat hagyományaitól, az elköltött pénzektől, egy adott 90 percben az 1-0-t eredményező kontrajáték a célravezető.
Ha ez a Real ezen Bayern ellen kajakra támad, lehet 2-5 a vége. Annál az 1-0 nagyságrendekkel jobb.

több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 019 — Lucas Scott
Nem h csak a reál hibás. A BM es az atleti is szar volt, de egy Madrid ne játszon mar otthon kontrákra, ha arra veri a nyalat az elnök hogy náluk vannak a világ legjobb támadói....
Mindegy messze nem er ennyit az egész, csak szomorú számomra hogy ennyire ilyen lett a foci. Kezdek kiábrándulni mert ha le is ülök meccset nézni ezt a fost kapom. Tudom hogy ezzel lehet eredményt elérni, de en ezert egy fillért nem adnék.Blevi
így van ez teljesen igaz. meg érted elkölt tavaly nyáron 163 millió erzsit, aztán ennyire képesek hazai pályán, hogy sündisznóznak CR-rel az élen...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 711 — Cowboys fan
na ezért kell jövőre a Pool a BL-be. nem tudják annyit buzizni a labdát, mint a Barcselóna, viszont az Ikarust is csak hosszába képesek beparkolni, nem keresztbe.
szóval konstans támadniuk kell, ha nem megy nekik, akkor fájni fog a szemnek, viszont ha igen, akkor meg tűzijáték lesz
több mint 10 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Nem h csak a reál hibás. A BM es az atleti is szar volt, de egy Madrid ne játszon mar otthon kontrákra, ha arra veri a nyalat az elnök hogy náluk vannak a világ legjobb támadói....
Mindegy messze nem er ennyit az egész, csak szomorú számomra hogy ennyire ilyen lett a foci. Kezdek kiábrándulni mert ha le is ülök meccset nézni ezt a fost kapom. Tudom hogy ezzel lehet eredményt elérni, de en ezert egy fillért nem adnék.
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 019 — Lucas Scott
igen lehet mondani, hogy nem volt helyzete a BM-nek, de sztem már ez a szégyen, hogy a Real otthon van egy BL elődöntőben és átengedi a területet, és beáll védekezni. 442-n meg lehet nézni a felállást, a Ramos-Coentrao tengelyt védte az Alonso Isco kettős.

Sztem az 1-0 jó eredmény, nem egy Augsburg képességű csapattal játszottunk, csak annak a mentalitását vették át, hogy otthon, beállnak védekezni... Mivel Ribery mostanában nagyon gyenge formában van, ennyi elég is volt

Ha a Real nem fog ezen változtatni, akkor sztem még mindig mi vagyunk az esélyesebbek. Lehet unalmasnak nevezni a Bayern játékát, de őszintén mit lehet egy ilyen Real ellen játszani??? Bayern is álljon be 8 emberrel a 16-osra, akkor is BM-t szidnák, így meg a labdajáratás miatt szidják. Ne felejtsük el, hogy ez nem egy barátságos meccs Thaiföldön, hanem a BL, ahol a gigász a saját otthonában beáll 9 emberrel védekezni.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 655 — Vikings fan
Nem mondod komolyan hogy a Real miatt volt ilyen gyenge a meccs. Gyakorlatilag a Ramos ordas hibája utáni Götze helyzeten kívül nem volt reális gólhelyzetük, őgy hogy a meccs 3/4-edében náluk volt a labda, míg a real a gólon kívül lőhetett volna még 2-t legalább. Náluk volt a labda, de többnyire saját térfélen és a középpályán, helyzet nyista, 25ről próbálták néha átlőni casillast (LOL), ami többnyire blokkal végződött,illetve okos ember módjára próbáltak ívelgetni, a labdák 90%-át meg pepe kifejelte a picsába.
Ez a tegnapi bayern játék, (számomra legalábbis) totális antifoci. Pedig sokal jobbak mint mi, de ez tegnap nem látszott.eaglesmcnabb
Tipikus Pep foci volt. Ezt a tiki-takát játszotta a Barcával is. Igazából ötlettelen és gyenge volt a Bayern. Hiába volt nála a labda semmit nem tudtak kezdeni vele.
Egyébként nem értem mit vártak/vártatok sokan, Pep féle Bayern ellen nyílt játékot felvállalni főleg egy nem 100%os Ronival , Bale nélkül baromság lett volna. Barca ellen is sokszor öngyilkosság volt, hát még itt ahol Kapus és Védelem is van.
Ancelotti először hozott jó taktikát és végre a védelem jól állt a lábán. Az se véletlen hogy Ikerrel 2 kupát nyerhetünk , Lopezzal meg...
Mellesleg ez a bunker focitól kurva messze volt, azt a Chelsea játszotta, mi csupán tudtuk mivel nyerhetünk és meg is tettük. Lehetett volna ez 2-0 is simán csak elbalfaszkodtuk.
több mint 10 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Ha nem tudnám, hogy ki az edzője a Bayernnek, a tegnapi meccs leírása alapján lenne egy nyerő tippem 😊

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Nem mondod komolyan hogy a Real miatt volt ilyen gyenge a meccs. Gyakorlatilag a Ramos ordas hibája utáni Götze helyzeten kívül nem volt reális gólhelyzetük, őgy hogy a meccs 3/4-edében náluk volt a labda, míg a real a gólon kívül lőhetett volna még 2-t legalább. Náluk volt a labda, de többnyire saját térfélen és a középpályán, helyzet nyista, 25ről próbálták néha átlőni casillast (LOL), ami többnyire blokkal végződött,illetve okos ember módjára próbáltak ívelgetni, a labdák 90%-át meg pepe kifejelte a picsába.
Ez a tegnapi bayern játék, (számomra legalábbis) totális antifoci. Pedig sokal jobbak mint mi, de ez tegnap nem látszott.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!