NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 695 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 976
OFF: Jajj de tudtam, hogy Dercenben a város felállít egy céget a stadionüzemeltetésre. 6000 ember szórakozását a többség állja majd, merthogy nem lesz pluszos, de még nullszaldós se, az is biztos.

Az meg ne zavarja őket, hogy a 4-es főúton elrobogó állatszállító kamionok miatt, a Nagyállomásnál időnként töményebb trágyaszag van, mint egy tanyán. Milyen jó is lesz, amikor nyáron 40 fokban órákig lehet majd érezni a bűzt, amit a kettes villamos látványa sem tud enyhíteni.Tony
nyereséges üzlet és punkt. Aki az ellenkezőjét állítja, az labanc politikát folytat és a Brüsszelből irányított balliberálisok - Cohn-Bendit - szekerét tolja. Hajrá Magyarország, hajrá magyarok!

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
OFF: Jajj de tudtam, hogy Debrecenben a város felállít egy céget a stadionüzemeltetésre. 6000 ember szórakozását a többség állja majd, merthogy nem lesz pluszos, de még nullszaldós se, az is biztos.

Az meg ne zavarja őket, hogy a 4-es főúton elrobogó állatszállító kamionok miatt, a Nagyállomásnál időnként töményebb trágyaszag van, mint egy tanyán. Milyen jó is lesz, amikor nyáron 40 fokban órákig lehet majd érezni a bűzt, amit a kettes villamos látványa sem tud enyhíteni.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
 comment.blog.hu/2014/04/22/stadiont_avattak_felcsuton_megirom
több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
kizárt

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Szerintem ez "hirtelen felindulás" volt (mármint az azonnali kirúgás), azzal, hogy nyert az Everton nem csak a BL, az EL esélye is úszott. A táblázat szerint ha az MU utolsó 4 meccsét nyeri és az Everton mindig kikap, akkor lesz mindkettejüknek 39 pont. Na most érdekes lenne, ha a Hull illetve Southampton ellen ne szednének össze 1 pontot (mármint az Everton).
Lehet az eredmény(telenség) úgy felkúrta Glazeréket, hogy idegből rögtön kidobták. Inkább nézik Giggset, ennél rosszabb úgyse lehet már.
több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
azért most, mert most lett biztos, hogy nincs BL (és szinte biztos h EL sem). senki nem akarta, hogy arról szóljanak a következő hetek, hogy maradevagykibasszák. ez így korrekt sztem, és akkor a VB előtti fölhajtásnak (játékosmozgásnak) már az új edző vághat neki.

szerintem ebben semmi unfair nincs.

én Ole párti lennék.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 328 — "Grammar maci"
nemtom, én örülök.

komoly erény a hibás döntést hamar belátni, felvállani és minimalizálni veszteséget.

de abban nem bízok, hogy nincs lejjebb. Gillt nem szabadott volna (fergievel egyszerre) elengedni.gabtsi
annak hogy elküldték szerintem minden józan (nem ilyen "de Fergie is 3 évet kapott" ) MU drukker örül, itt inkább arról van szó hogy ezt miért pont most tették meg, sokkal tisztább lett volna már ha a szezon végén a mérleget meghúzva hirdetik ki, még ha a döntés már meg is született előtte. Mondjuk ha meg akarják nézni hogy Giggs fel tudja-e rázni őket erre ezek a tét nélküli meccsek akár jók is lehetnek.

Nem hiszem egyébként hogy most egy Van Gaal-al jól járna a United, szerintem Giggs-et sokkal hamarabb elfogadná mind a csapat mind a szurkolók, kérdés hogy ért-e annyira hozzá hogy elbírjon ezzel most vagy hagyni kéne neki még időt a tanulásra.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nemtom, én örülök.

komoly erény a hibás döntést hamar belátni, felvállani és minimalizálni veszteséget.

de abban nem bízok, hogy nincs lejjebb. Gillt nem szabadott volna (fergievel egyszerre) elengedni.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 328 — "Grammar maci"
Ez egy szánalmas döntés. Nem az, hogy kirúgták Moyest, hanem ahogyan, amikor tették. Moyes lehet lesülyesztette az eredményeket, de ezzel a lépéssel a klub saját magát is.

Kibaszhatták volna nyáron tisztelettel. De ez?tüsi91
igen, szerintem is így van, egyszerűen semmi sem indokolta azt hogy ezt most tegyék meg. Ha télen teszik, nekem oké, ha nyáron akkor is de 4 meccsel a vége előtt úgy hogy már semmi tét gyakorlatilag (EL még lehet de kinek kell...?) ez rossz döntés, de ami rosszabb az az üzenet amit magában hordoz.
Hallottam egy olyat is hogy állítólag már télen eldöntötték csak meg akarták várni mi lesz a BLben- hát gratulálok... Ne az öreg holland legyen (bár a másik, az a Hiddink az lehetne 😊 ), akkor inkább maradjon Giggs, hátha érte hajtanak majd.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ez egy szánalmas döntés. Nem az, hogy kirúgták Moyest, hanem ahogyan, amikor tették. Moyes lehet lesülyesztette az eredményeket, de ezzel a lépéssel a klub saját magát is.

Kibaszhatták volna nyáron tisztelettel. De ez?
több mint 10 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Annyiból megértem, hogy már minden mindegy az Unitednek. A Community Shielden kívül nem nyert semmit, ráadásul ha jól tudom, még nemzetközi porondról is lemarad(hat?)nak. Innentől kezdve már mindegy ki ül a kispadon.

Eközben az Everton már most több ponttal áll, mint ahogy tavaly az idény végén állt. Szóval duplán szopóroller ez Moyes-nak, bár vigasztalhatja a 4 millió fontos végkielégítése (ami egy éves fizetése amúgy).
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 328 — "Grammar maci"
A MU a hivatalos honlapján bejelentette, hogy Moyes-nak reszeltek.

 www.nemzetisport.hu/angol_labdarugas/manchester-united-david-moyes-tavozik-a-klubtol-hivatalos-2330615Tony
nem pont most kellett volna, de ez volt az egyetlen ésszerű döntés, tisztán látszott hogy ő nem lett volna képes megújítani ezt a csapatot.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
A MU a hivatalos honlapján bejelentette, hogy Moyes-nak reszeltek.

 www.nemzetisport.hu/angol_labdarugas/manchester-united-david-moyes-tavozik-a-klubtol-hivatalos-2330615
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 328 — "Grammar maci"
@MufcDevilUpdate: BREAKING: David Moyes is set to be SACKED as manager of Manchester United. [Mail, Guardian & Telegraph] #MUFC #MANUTD

Még nem hivatalos, de teljesen érthető lenne, annak ellenére, hogy szimpatikus fickó, sajnálom a faszit.Duff
Mondjuk tök értelmetlen kivágni most, szezon végén kevésbé megalázó lenne mégha tényleg gyengén is muzsikált vele a csapat.Bazzani
így van, most már semmin sem változtat h most rakják ki vagy 1 hónap múlva. Ha kitették volna december elején akkor oké, de így már várja csak meg a végét, fejezze be ezt a szégyenletes szezont. Viszont ha nem rúgják ki a nyáron az nagyon gáz lenne, túlzás nélkül ezt én is összehoztam volna ezzel a kerettel.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@MufcDevilUpdate: BREAKING: David Moyes is set to be SACKED as manager of Manchester United. [Mail, Guardian & Telegraph] #MUFC #MANUTD

Még nem hivatalos, de teljesen érthető lenne, annak ellenére, hogy szimpatikus fickó, sajnálom a faszit.Duff
Mondjuk tök értelmetlen kivágni most, szezon végén kevésbé megalázó lenne mégha tényleg gyengén is muzsikált vele a csapat.

több mint 10 éve
Duff Seattle Seahawks 3 032
@MufcDevilUpdate: BREAKING: David Moyes is set to be SACKED as manager of Manchester United. [Mail, Guardian & Telegraph] #MUFC #MANUTD

Még nem hivatalos, de teljesen érthető lenne, annak ellenére, hogy szimpatikus fickó, sajnálom a faszit.
több mint 10 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Még december 23-án volt egy Arsenal- Dinamo meccs. Mike Dean volt a bíró.
Ivanovic majdnem lerúgta Özil fejét, Mikel majdnem kettétörte Arteta lábát (sima piros lapos eset volt), valamint nem adott meg egy egyértelmű tizenegyest. Szóval volt ilyen Dinamos meccse is Deannek, csak hát ez kimaradt sok embernek.

Visszatérve hozzánk: Szegény Arteta a fogát adta a győzelemért (de legalább a haja sértetlen maradt 😀), Lukács Józsi 2 meccs 4 gól a héten, Rambó ismét betalált, Özil passza Rambó gólja előtt gyönyörű volt. Ha így játszunk, meg kell lennie a fakupának és a 4. helynek is.
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 528 — Így remélem megfelelek nektek.....
Húúúúúúúú ez most nagyon kellett a lelkemnek, nyert a Fradi és végre a Barca is.
Nem volt tökéletes meccs de még maradt esély, hátha a Madridiak is buknak még pedig már kezdtem fogalmazni magamban jó lesz 3. hely azt már elbukni nem tudjuk hacsak nem kapunk 20 pont levonás Rosel hülyeségei miatt.

Így tovább és a Fradi is egy érmet még összehozhat. Az is nagy csoda lenne.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 704 — Cowboys fan
a Liverpoolt is otthon hátrányból győztük le,Dexxter Tailor
érdekes, hogy akkor az igazság bajnoka nem intézett kirohanást a bírói kar ellen, mert azért azon a meccsen pont a Dinamo köszönhetett sokat a rigónak...
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 276 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
cselszi meccshez: Dean elmehet a picsába, nálunk két véleményes kezezést nem adott meg, a sunderlandnél meg egyből befújta, ami ugyanúgy nem volt egyértelmű. viszont Mou nem tom hogy készíti fel a csapatot ezekre a meccsekre, mert elég durva, hogy a ManCityt oda-vissza vertük, a PSG ellen 1-3-ról jutottunk tovább, a Liverpoolt is otthon hátrányból győztük le, MU, Arsenal ellen meg 4-4 pontot hoztunk. erre az ilyen buzi aston villáktól meg crystal palasztól kiszopunk. szóval ezeket a 100%-os ziccereket a nagy csapatok ellen be tudjuk lőni, a kicsik ellen meg szenvedünk... mindegy, előre a BL győzelemért


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
W11 sorozat! :cool:Mikey
Soha rosszabbat!!
Jöhet a cselszkíj, hamm.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 576
W11 sorozat! :cool:
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Igen igen igen ha nyer a Pool gyakorlatilag bajnok. Nagyon nagyon megérdemlik!!!!dande
Azért nem lesz könnyű, a Norwich a kiesés elől menekül. De legalább a kezünkben a sorsunk!
Hajrá Poooolll!!Charlie Firpo
Nyilván nem de bízom benne innen már nem szúrják el. A Spurs meg talán még az Evertont meg tudja előzni. Jó lenne.

Műringyó meg sírjál úgy kell neked. (még akkor is ha jogos, nyilván a Chelsea-t lehet sajnálni de őt nagyon nem tudom)dande
Minden szavaddal egyet értek! De milyen furcsa is, egy sasos meg egy csillagos 😛

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 528 — Így remélem megfelelek nektek.....
Igen igen igen ha nyer a Pool gyakorlatilag bajnok. Nagyon nagyon megérdemlik!!!!dande
Azért nem lesz könnyű, a Norwich a kiesés elől menekül. De legalább a kezünkben a sorsunk!
Hajrá Poooolll!!Charlie Firpo
Nyilván nem de bízom benne innen már nem szúrják el. A Spurs meg talán még az Evertont meg tudja előzni. Jó lenne.

Műringyó meg sírjál úgy kell neked. (még akkor is ha jogos, nyilván a Chelsea-t lehet sajnálni de őt nagyon nem tudom)
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Igen igen igen ha nyer a Pool gyakorlatilag bajnok. Nagyon nagyon megérdemlik!!!!dande
Azért nem lesz könnyű, a Norwich a kiesés elől menekül. De legalább a kezünkben a sorsunk!
Hajrá Poooolll!!

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.