Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 687 — tracker ember
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 281 — Omar's Coming Yo!
 www.nemzetisport.hu/angol_labdarugas/mancini-fekete-hetfoje-kirugtak-a-man-citytol-2244665

Csak engem lepett meg? Ki jöhet a helyére?berger90
Pellegrini.

több mint 10 éve
Törölt felhasználó
 www.nemzetisport.hu/angol_labdarugas/mancini-fekete-hetfoje-kirugtak-a-man-citytol-2244665

Csak engem lepett meg? Ki jöhet a helyére?berger90
Sir Alex
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
 www.nemzetisport.hu/angol_labdarugas/mancini-fekete-hetfoje-kirugtak-a-man-citytol-2244665

Csak engem lepett meg? Ki jöhet a helyére?

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 650 — Vikings fan
 sportgeza.hu/futball/2013/05/13/coentraon_rohogott_az_egesz_real/
Fabio eltévedt 😀
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Számomra akkor is értelmetlen egy döntés, és 2 meccset is ott fognak rendezni.
A szégyen az lesz, ha többen lesznek egy fradi meccsen, mint egy győri meccsen.cartman023
Simán többen lesznek...Asbee
mondjuk most is többen voltak a fradisták mint a győriek a bajnokavatón.
Ja NEM, feleannyian sem voltak :😛eaglesmcnabb
Eléggé nagy szégyen lett volna, ha a vendégszektorban többen vannak, mint a hazai szektorban főleg , hogy a hazaiak bajnokságot nyerhettek éppen.cartman023
Nekem vagy 20 ismerősöm csak azért ment el, mert a kedvenc csapatuk játszott Győrben. Jah és nem ETO-sok, csak nem a Fradi táborba ültek. Gondolom vannak így mások is jópáran GYMS megyéből és a környékről...
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Számomra akkor is értelmetlen egy döntés, és 2 meccset is ott fognak rendezni.
A szégyen az lesz, ha többen lesznek egy fradi meccsen, mint egy győri meccsen.cartman023
Simán többen lesznek...Asbee
mondjuk most is többen voltak a fradisták mint a győriek a bajnokavatón.
Ja NEM, feleannyian sem voltak :😛eaglesmcnabb
Ne ebből a meccsből induljunk ki, mikor a bajnoki címük volt terítéken. Alapból kibaszottul nem járnak sokan Győrbe, vicc az egész ami ott van. Remélem 1-2 éven belül visszajutunk elsőosztályba, aztán néznek majd egyet laposiak...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
cartman023 Indianapolis Colts 735
Ebben a Fradi témában kivételesen nem értem miért az MLSZ a bűnbak. A Fradi a pályaválasztó, leszerződött a Puskással, de ugye vannak szabályok, be kell tartani. Ezután a vezetőség Győrt gondolja a legjobb helyszínnek, jó kérdés miért, de mindegy is. Fradista bihalyb@sznádon is van, tehát a nézőszám nem fog drasztikusan csökkenni, az ultra meg úgyis elmegy, legalább Győrben jó a gyep, vagy nemtudom. Vagy az is lehet, hogy csak Győrben van megfelelő beléptető rendszer ahhoz a rohadt szurkolói kártyához. Nem lepődnék meg semmin.Geeri
Nem az mlsz a hibás, most kivételesen.
De azért az nevetséges, hogy egy koncert miatt 2 meccset is máshol kell lejátszani a csapatnak.
Értem én a szerződéseket, de azért mégiscsak egy stadionról beszélünk.
több mint 10 éve
cartman023 Indianapolis Colts 735
Számomra akkor is értelmetlen egy döntés, és 2 meccset is ott fognak rendezni.
A szégyen az lesz, ha többen lesznek egy fradi meccsen, mint egy győri meccsen.cartman023
Simán többen lesznek...Asbee
mondjuk most is többen voltak a fradisták mint a győriek a bajnokavatón.
Ja NEM, feleannyian sem voltak :😛eaglesmcnabb
Eléggé nagy szégyen lett volna, ha a vendégszektorban többen vannak, mint a hazai szektorban főleg , hogy a hazaiak bajnokságot nyerhettek éppen.
több mint 10 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Ebben a Fradi témában kivételesen nem értem miért az MLSZ a bűnbak. A Fradi a pályaválasztó, leszerződött a Puskással, de ugye vannak szabályok, be kell tartani. Ezután a vezetőség Győrt gondolja a legjobb helyszínnek, jó kérdés miért, de mindegy is. Fradista bihalyb@sznádon is van, tehát a nézőszám nem fog drasztikusan csökkenni, az ultra meg úgyis elmegy, legalább Győrben jó a gyep, vagy nemtudom. Vagy az is lehet, hogy csak Győrben van megfelelő beléptető rendszer ahhoz a rohadt szurkolói kártyához. Nem lepődnék meg semmin.

Mindig jövőre!
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Számomra akkor is értelmetlen egy döntés, és 2 meccset is ott fognak rendezni.
A szégyen az lesz, ha többen lesznek egy fradi meccsen, mint egy győri meccsen.cartman023
Simán többen lesznek...Asbee
mondjuk most is többen voltak a fradisták mint a győriek a bajnokavatón.
Ja NEM, feleannyian sem voltak :😛

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Számomra akkor is értelmetlen egy döntés, és 2 meccset is ott fognak rendezni.
A szégyen az lesz, ha többen lesznek egy fradi meccsen, mint egy győri meccsen.cartman023
Simán többen lesznek...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 842 — No es importante
Leonardo sérüléséhez még annyit tennék hozzá, hogy ezért utálom én a "taktikai szabálytalanság" fogalmát és egyben létezését
nincs meccs, ahol ne lenne több ilyen, hiszen egy-egy sárga bőven belefér, a tegnapi eset is tulajdonképpen erről szólt, a lendületben levő játékos idő előtti megállítása (tehát az akcióba kerülést megelőzendő), csak egy "kicsit" durvábbra sikerült...

ha belegondolunk maga a sárga/piros lapos rendszer, mely ezt lehetővé teszi és támogatja a durvaságot, hiszen legalább 4-5 kemény odarúgást bőven megengedhetsz magadnak, míg kiállítanak, a sárga különösebben amúgy sem akadályoz meg a játékban...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
cartman023 Indianapolis Colts 735
"A Fradi-MTK örökrangadó Győrben lesz a Depeche Mode miatt"
Na mostmár tényleg elmehet az MLSZ a büdös picsába.Kenny
Ezt elolvasva reméltem, hogy viccelsz.

De nem, nagyon nem.
Lassan eléggé azt érezheti minden fradista, hogy a bmlsz direkt szívatja őket.cartman023
Nem mintha nem utálnám az mlszt, de ilyenkor a Fradi,Mtk "beleegyezése" is csak kell nem?Kroos
 www.fradi.hu/hu/labdarugas/nb-i/hirek/gyorben-jatszunk/20130513/c/3812

Számomra akkor is értelmetlen egy döntés, és 2 meccset is ott fognak rendezni.
A szégyen az lesz, ha többen lesznek egy fradi meccsen, mint egy győri meccsen.
több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
"A Fradi-MTK örökrangadó Győrben lesz a Depeche Mode miatt"
Na mostmár tényleg elmehet az MLSZ a büdös picsába.Kenny
Ezt elolvasva reméltem, hogy viccelsz.

De nem, nagyon nem.
Lassan eléggé azt érezheti minden fradista, hogy a bmlsz direkt szívatja őket.cartman023
Nem mintha nem utálnám az mlszt, de ilyenkor a Fradi,Mtk "beleegyezése" is csak kell nem?

PunBB bbcode test
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
S ebbe az egészbe az lesz a legszánalmasabb, hogy az FTC - MTK meccsen többen lesznek kint, mint a bajnok Győr hazai meccsein átlagban.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 690 — Cowboys fan
Amugy meg tovabbra is tartom barhol elofordulnak ilyenek sajnos minden hetvegen sok bajnoksagban,a foci ilyen lett sajnos. Messit nem is ertem pl. hogy nem serult meg ennyi ev alatt sosem.zavi27
mer' a Barszát csapatszinten kokszolják, nyilván.
Messit egyébként nem egyszerű felrúgni, így hátulról az Achillesére meg talán még sohasem csúsztak rá. egy-két éve volt az Atleticóban egy favágó cseh védő, Ufalusi, ő lépett bele a bokájába oldalról, hogy a kis Leónak konkrétan derékszögbe ugrott a bokája, talán egy meccset hagyott ki, de a bokarándulás volt, nem csonttörés.
mondjuk szar a videó felbontása a gépen, mert itt a tizenegyes sem volt meggyőző, meg Völgyi kiállításánál sem látok túl nagy kontaktot.
több mint 10 éve
cartman023 Indianapolis Colts 735
"A Fradi-MTK örökrangadó Győrben lesz a Depeche Mode miatt"
Na mostmár tényleg elmehet az MLSZ a büdös picsába.Kenny
Ezt elolvasva reméltem, hogy viccelsz.

De nem, nagyon nem.
Lassan eléggé azt érezheti minden fradista, hogy a bmlsz direkt szívatja őket.
több mint 10 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 671 — Amerikai sportok rajongója
Tehát a játékosok azért színészkednek, hogy óvják a testi épségüket? Ez új, tessék rögtön pajzsra emelni kiskokótjjncaa
Szerintem is azert nem kell tulzasokba esni egy eset kapcsan. Ez egy szerencsetlen szitu volt, de azert nem rugnak itt allandoan agyon senkit, foleg nem surubben mint mashol. Meg azert o se higgye magat egy Messinek rogton mert volt 3 jo meccse, meg megtud 2-3 cselt csinalni.Barmelyik bajnoksagban elofordulnak hasonlo esetek surun sajna.zavi27

"szerencsétlen" szituáció, aha persze pont úgy néz ki...amire Te gondolsz az pl a múltkori Cukity-Gosztonyi eset volt szvsz...

nem rúgnak állandóan senkit? gondolom nem nézel fagyi meccset, Leo folyamatosan aprították MINDEN meccsen, és nem túlzok ha 80%-ba le sem fújták, sőt még ő kapott asszem 3-4 sárgát reklamálásért...legszebb az volt mikor felrúgták Leot 5-ös környékén elesett, labda Böde elé pattant ziccerbe, erre a nagy tudású bíró lefújta kifele szabad és sárga.
nem hiszem h Messinek hiszi magát, csak messze a legtechnikásabb játékos jó ideje az MB1-ben, pedig még csak pár hónapja van itt, amúgy nem volt 3 jó meccse, több jó megmozdulása volt, de akadtak hibák is, még kellett volna jó pár meccs, h "belerázódjon" eme remek bajnokságba(értsd ne gondolkodjon túl gyorsan az itteni világszínvonalú játékhoz), de hát amíg pinyő kiadhatja hadüzenetet és engedik is. dehát biztos Neked van igazad, és bárhol előfordulnak ilyen esetek sűrűn, mondjuk vmiért mikor Józsi Gyuri megindul nem igen szokták így faragni...

Monizt én így még nem láttam kikelni amúgy magából(talán nem véletlen ez se?!), remélem nem veszik el a kedvét, bár ezek után mlsz-nél tuti ráállnak majd a témára, csak h tovább "fejlődjön" az amúgyis jó focink....Divat
Ok, rosszul fogalmaztam, termeszetesen abszolut piros lapos, durva szabalytalansag volt, meg is kapta a pirosat, a szerencsetlenseg hogy komoly serules is lett belole sajnos. Fradi meccset tenyleg nem nezek, de eddig semmi komolyabb felhaborodast nem hallottam/olvastam se a jatekostol, se Moniztol, se biroi lehuzast, hogy akkorat hibaznanak minden Fradi meccsen ezekkel. Amugy meg tovabbra is tartom barhol elofordulnak ilyenek sajnos minden hetvegen sok bajnoksagban,a foci ilyen lett sajnos. Messit nem is ertem pl. hogy nem serult meg ennyi ev alatt sosem. Pinyore meg mit mondjak? Milyen hatved volt es melyik csapatban?😊 Amilyen az edzo, olyan a csapata.
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 21 936 — nabege2@yahoo.com
"A Fradi-MTK örökrangadó Győrben lesz a Depeche Mode miatt"
Na mostmár tényleg elmehet az MLSZ a büdös picsába.Kenny
Mindkét tábornak ugyanolyan messze van😊
Nem igaz, hogy nem volt Pesten egy szabad stadion sem...
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 961
"A Fradi-MTK örökrangadó Győrben lesz a Depeche Mode miatt"
Na mostmár tényleg elmehet az MLSZ a büdös picsába.Kenny

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 281 — Omar's Coming Yo!
"A Fradi-MTK örökrangadó Győrben lesz a Depeche Mode miatt"
Na mostmár tényleg elmehet az MLSZ a büdös picsába.

több mint 10 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Tehát a játékosok azért színészkednek, hogy óvják a testi épségüket? Ez új, tessék rögtön pajzsra emelni kiskokótjjncaa
Szerintem is azert nem kell tulzasokba esni egy eset kapcsan. Ez egy szerencsetlen szitu volt, de azert nem rugnak itt allandoan agyon senkit, foleg nem surubben mint mashol. Meg azert o se higgye magat egy Messinek rogton mert volt 3 jo meccse, meg megtud 2-3 cselt csinalni.Barmelyik bajnoksagban elofordulnak hasonlo esetek surun sajna.zavi27

"szerencsétlen" szituáció, aha persze pont úgy néz ki...amire Te gondolsz az pl a múltkori Cukity-Gosztonyi eset volt szvsz...

nem rúgnak állandóan senkit? gondolom nem nézel fagyi meccset, Leo folyamatosan aprították MINDEN meccsen, és nem túlzok ha 80%-ba le sem fújták, sőt még ő kapott asszem 3-4 sárgát reklamálásért...legszebb az volt mikor felrúgták Leot 5-ös környékén elesett, labda Böde elé pattant ziccerbe, erre a nagy tudású bíró lefújta kifele szabad és sárga.
nem hiszem h Messinek hiszi magát, csak messze a legtechnikásabb játékos jó ideje az MB1-ben, pedig még csak pár hónapja van itt, amúgy nem volt 3 jó meccse, több jó megmozdulása volt, de akadtak hibák is, még kellett volna jó pár meccs, h "belerázódjon" eme remek bajnokságba(értsd ne gondolkodjon túl gyorsan az itteni világszínvonalú játékhoz), de hát amíg pinyő kiadhatja hadüzenetet és engedik is. dehát biztos Neked van igazad, és bárhol előfordulnak ilyen esetek sűrűn, mondjuk vmiért mikor Józsi Gyuri megindul nem igen szokták így faragni...

Monizt én így még nem láttam kikelni amúgy magából(talán nem véletlen ez se?!), remélem nem veszik el a kedvét, bár ezek után mlsz-nél tuti ráállnak majd a témára, csak h tovább "fejlődjön" az amúgyis jó focink....

|
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 961
Hányan mondhatták akkoriban a törököknél, hogy "ilyen csak Törökországban történhet meg", és hány elb@szott ország van még a világon, abba meg bele se merjél gondolnijjncaa
de, ne az elbaszott országok legyenek már a mérce....Amadeus91
Jó tudjuk, a németek az istenek...Asbee
ezt egy Bayern fantől el is várom.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Hányan mondhatták akkoriban a törököknél, hogy "ilyen csak Törökországban történhet meg", és hány elb@szott ország van még a világon, abba meg bele se merjél gondolnijjncaa
de, ne az elbaszott országok legyenek már a mérce....Amadeus91
Jó tudjuk, a németek az istenek...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 690 — Cowboys fan
Szombaton FTC-MTK, és még nem tudni hogy hol 😀 Az Albert szétrombolva, a Puskásban meg koncert lesz, jó lenne tudni hova megyünk 😀eaglesmcnabb
a Megyeri út szabad 😊