Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
csokorba szedték reformjavaslataimat 😂
 www.origo.hu/sport/focivilag/komment/20130516-azonnal-atformalhatnank-a-focit.html
- egyszerű videóbíró
- ideiglenes kiállítás
- döntetlen eltörlése
- másfajta hosszabbítás
- a bunkerfoci megszüntetése

sajnos nem lehet kommentelni a cikkhez, de itt azért megjegyezném, hogy a bíróra szerelt kamerát már 2001-ben alkalmazták az NFL-ben (az épp induló új liga, az XFL egyik nagy újítása lett volna, direkt beelőzték őket az "Ump Cam"-mel, aztán mikor az XFL megszűnt, ők is leállították a projectet)jjncaa
A toronyban lévő állandó videókontroll kivételével a többi semmit sem oldana meg a mostani "problémákból". A biróra szerelt kamera az a luxus, nézőknek szóló csili-vili "fejlesztés" aminek az égvilágon semmi értelme.

Viszont aminek a bevezetését már évek óta meg kellett volna tenni, és nem tudom mi szólhat ellene, az a spray, amivel a szabadrúgásnál ki lehet jelölni, hol kell állnia a sorfalnak.

Ha valami változtatni akarnak a status quo-n, akkor sokkal agresszívabb, következetesebb sárga/piros lap politika kell a színészkedés visszaszorítására és a fair play visszaállításához.
több mint 10 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Ma megint nem tudok választ kreálni 😕
De: a cikkben vannak azért hülye ötletek. Pl: passzív játék büntetése. Vagy a közvetett szabadrugás megszüntetése a tizenhatoson belül: nagyon ritka eset, felesleges új szabályt hozni rá. A B csoportos VB is nonszensz, kit érdekelne az, hogy melyik ország a 33. legjobb? Fociban meg nem lehet 16 csapatos, kieősős feljutós rendszer, egyszerűen túlságosan nagy üzlet a jelenlegi, nem tenne neki jót egy ilyen változás. Arról nem is beszélve, hogy itt kevésbé jönne a papírforma, lehet egy B csoportos csapat megverné egy meccsen az A csoportos negyedik helyezettét, ám mégsem fog vele játszani. Meg akkor évente lenne VB?
A regionális liga meg... amíg itthon megy a sírás-rívás mert a Crvena Zvezda ultrái elgörbítettek 3 széket egy vizipóló meccsen, addig el se merem képzelni mi lenne mondjuk egy FTC-Zvezda meccs esetén. Nincs ennek semmi valóságalapja. Érdekes módon VB,EB selejtezőn is szökőévente kerülünk össze szomszédos csapatokkal, aztán ha mégis akkor is zártkapu.

Amit nem említettem, azok viszont jó ötletek, csak sajnos a FIFA nem az az innovatív társaság ha a szabálykönyvről van szó.

Mindig jövőre!
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 010
Állítólag Arshavin elmegy egy azeri csapathoz, név szerint a Khazar Lankaran-hoz, ahol nem kevesebb, mint 2 millió eurót fog havonta (!) keresni...Kíváncsi lennék a tárgyalásra, az ügynöke és a csapat között, hogy milyen árak és érvek voltak a fizetéssel kapcsolatban.kisvanek4
"vár az orosz anyaföld haza"

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
kisvanek4 312 — Jaguars fan
Állítólag Arshavin elmegy egy azeri csapathoz, név szerint a Khazar Lankaran-hoz, ahol nem kevesebb, mint 2 millió eurót fog havonta (!) keresni...Kíváncsi lennék a tárgyalásra, az ügynöke és a csapat között, hogy milyen árak és érvek voltak a fizetéssel kapcsolatban.
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 339 — "Grammar maci"
Sky Sports understands Liverpool are on the verge of signing Kolo Toure on a free transfer from Manchester City.
WTF.
Nagy logika lenne abban, hogy a visszavonult 35 éves védődet egy 32 évessel pótolod.

szerk.: ...és már hivatalos is. Ha cserének jött, akkor oké.Mikey
ez hülyeség, ebbe a Pool védelembe ő simán kezdő és nem is jártok vele olyan rosszul sztem. 2 évet még simán elkaristol.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
Duff Seattle Seahawks 3 041
Stez! Seedorf mint Milan edző? Nekem nagyon furcsa lenne.Bazzani
Bár nem Stez vagyok, de most azt hozták le, hogy Rijkaardra nyomulnak a kopaszék. Na én neki örülnék. (Seedorfnak nem)
több mint 10 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Moniz -> Wigan ?
 www.origo.hu/sport/focivilag/20130528-monizra-is-eselyes-a-wigan-kispadjara.htmlempty taxi
Nem fog elmenni,ellentmondana saját magának.Kenny
Nem ő lenne az első.empty taxi
ez kb olyan, mint a múltkori Böde elmegy cikk....


kulibáli meg audi??

|
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Moniz -> Wigan ?
 www.origo.hu/sport/focivilag/20130528-monizra-is-eselyes-a-wigan-kispadjara.htmlempty taxi
Nem fog elmenni,ellentmondana saját magának.Kenny
Nem ő lenne az első.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 879 — No es importante
csokorba szedték reformjavaslataimat 😂
 www.origo.hu/sport/focivilag/komment/20130516-azonnal-atformalhatnank-a-focit.html
- egyszerű videóbíró
- ideiglenes kiállítás
- döntetlen eltörlése
- másfajta hosszabbítás
- a bunkerfoci megszüntetése

sajnos nem lehet kommentelni a cikkhez, de itt azért megjegyezném, hogy a bíróra szerelt kamerát már 2001-ben alkalmazták az NFL-ben (az épp induló új liga, az XFL egyik nagy újítása lett volna, direkt beelőzték őket az "Ump Cam"-mel, aztán mikor az XFL megszűnt, ők is leállították a projectet)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 630
Sky Sports understands Liverpool are on the verge of signing Kolo Toure on a free transfer from Manchester City.
WTF.
Nagy logika lenne abban, hogy a visszavonult 35 éves védődet egy 32 évessel pótolod.

szerk.: ...és már hivatalos is. Ha cserének jött, akkor oké.
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 339 — "Grammar maci"
Moniz -> Wigan ?
 www.origo.hu/sport/focivilag/20130528-monizra-is-eselyes-a-wigan-kispadjara.htmlempty taxi
Nem fog elmenni,ellentmondana saját magának.Kenny
ha van esze, akkor megy.Amadeus91
van neki, csak a köpködők ellenére csinálni akar valamit a posványban.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 010
Moniz -> Wigan ?
 www.origo.hu/sport/focivilag/20130528-monizra-is-eselyes-a-wigan-kispadjara.htmlempty taxi
Nem fog elmenni,ellentmondana saját magának.Kenny
ha van esze, akkor megy.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 339 — Omar's Coming Yo!
Moniz -> Wigan ?
 www.origo.hu/sport/focivilag/20130528-monizra-is-eselyes-a-wigan-kispadjara.htmlempty taxi
Nem fog elmenni,ellentmondana saját magának.

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Stez! Seedorf mint Milan edző? Nekem nagyon furcsa lenne.

több mint 10 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 359
Miért a Monaco-ba megy Falcao???????
Hülye olasz elitcsapatok miért nem áldoznak rá? Jobb mint bárki.Bazzani
Ezek az igazolasok nekem is mindig nagy csalodasok. egy Atleticobol a Monacoba, amikor evek ota kerestek a legnagyobb csapatok kb. sajna itt tul egyertelmu, hogy a penzrol szol az egesz.zavi27
mindent alátesznek+ gyakorlatilag nem kell adóznia. Ja és úgy néz ki csapattársai sem lesznek olyan kutyaütők, Pénz kérdése az egész.davemayer
Meg azért valljuk be, Monacóban nem lehet szar lakni.
több mint 10 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 359
Hát igen. Nem akart a hullagyenge olaszba menni inkább elment a brutálisan erős franciába. Értem.Bazzani
Nem mondtam, hogy erősebb a francia, egy egyszerű saját véleményt fejeztem ki, mert én kifejezetten utálom az olasz ligát, és meg tudom érteni, hogy nem akart ott játszani, én se akarnék pl.

Azt meg még várjuk meg, hogy a lével megtömött PSG-Monaco vonal mire jut majd.Eazzy
Meg azért nem felejtkezzünk meg a Lyonról meg a Marseilleről sem, ott is minőségi munka folyik. Simán benne van a pakliban, hogy pár év múlva beelőzik az olaszokat.
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 339 — "Grammar maci"
Én nem is Falcao részéröl nem értem. Nekem ő és RvP nagy kedvenceim és marhára nem értettem amikor mondjuk egy Juve vagy egy Milan (vagy bármelyik nagy olasz csapat) nem tesz meg mindent a megszerzésükért.
Pedig iszonyatosan nem is drágák. Mondjuk ha én olasz GM lennék akkor először a Porto scoutját szerezném meg.
Falcao, Hulk, Jackson Martinez csak mint csatár a többiről nem is beszélve.Bazzani
tudod mi a szégyen? kb 6 éve már a Football Managerben feltűnt Falcao (akkor még a River Plate-ben nyomta). Amint elhozta egy európai csapat ott azonnal sztár lett. Sok kamu van abban a játékban de én inkább az ő scout-eredményeiket vizsgálnám meg mert az egész világról gyűjtenek (egész pontos) infokat. Például az egyik haverom benne volt mint Haladás-játékos, megvettem a Fradiba de ott is ugyanolyan szar volt mint az életben 😛

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Moniz -> Wigan ?
 www.origo.hu/sport/focivilag/20130528-monizra-is-eselyes-a-wigan-kispadjara.html


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 470 — No one likes us, cause no one like us
Hát igen. Nem akart a hullagyenge olaszba menni inkább elment a brutálisan erős franciába. Értem.Bazzani
Nem mondtam, hogy erősebb a francia, egy egyszerű saját véleményt fejeztem ki, mert én kifejezetten utálom az olasz ligát, és meg tudom érteni, hogy nem akart ott játszani, én se akarnék pl.

Azt meg még várjuk meg, hogy a lével megtömött PSG-Monaco vonal mire jut majd.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hát igen. Nem akart a hullagyenge olaszba menni inkább elment a brutálisan erős franciába. Értem.

több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 267 — a new hope (again)
James Rodriguez....



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 470 — No one likes us, cause no one like us
Én megértem, hogy nem akart olyan hulladék ligába menni, mint az olasz, és örülök, hogy nem a Realt erősíti. Sajna Neymar már minket gyengít...

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Én nem is Falcao részéröl nem értem. Nekem ő és RvP nagy kedvenceim és marhára nem értettem amikor mondjuk egy Juve vagy egy Milan (vagy bármelyik nagy olasz csapat) nem tesz meg mindent a megszerzésükért.
Pedig iszonyatosan nem is drágák. Mondjuk ha én olasz GM lennék akkor először a Porto scoutját szerezném meg.
Falcao, Hulk, Jackson Martinez csak mint csatár a többiről nem is beszélve.

több mint 10 éve
kisvanek4 312 — Jaguars fan
Miért a Monaco-ba megy Falcao???????
Hülye olasz elitcsapatok miért nem áldoznak rá? Jobb mint bárki.Bazzani
Ezek az igazolasok nekem is mindig nagy csalodasok. egy Atleticobol a Monacoba, amikor evek ota kerestek a legnagyobb csapatok kb. sajna itt tul egyertelmu, hogy a penzrol szol az egesz.zavi27
Én teljesen meg tudom érteni Falcao-t ha tényleg a Monacoba megy. Persze a pénz szól mellette, és sokan írják, hogy látszik, hogy őt nem a címek érdeklik, hanem a pénz, de azért Falcao nyert már nem egy címet. Spanyol kupagyőztes, 2x El és egyszeres európai szuperkupa győztes. Emellett nyert ő portugál bajnokságot is. Egy City mit nyert az elmúlt 3 évben? 1 bajnokság, 1 FA. A Real? 1 bajnokság, 1 kupa. Nem nyert ő keveset, és ki tudja, hogy ez a Monaco hol lesz 3 év múlva. Elnézve az idei terveiket, és azt hogy mennyire gazdag csapat, könnyedén össze tudnak hozni egy erős csapatot.
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 339 — "Grammar maci"
Miért a Monaco-ba megy Falcao???????
Hülye olasz elitcsapatok miért nem áldoznak rá? Jobb mint bárki.Bazzani
Ezek az igazolasok nekem is mindig nagy csalodasok. egy Atleticobol a Monacoba, amikor evek ota kerestek a legnagyobb csapatok kb. sajna itt tul egyertelmu, hogy a penzrol szol az egesz.zavi27
mindent alátesznek+ gyakorlatilag nem kell adóznia. Ja és úgy néz ki csapattársai sem lesznek olyan kutyaütők, Pénz kérdése az egész.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal