Soccer

41 feliratkozó

9 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
a picsába Balo miket hagy ki...
ez még vissza fog ütni

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
SÁÁÁÁÁRIIIIIIIIIIIIII!
1-0!

több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 424
és a Pool is jobb volt azért, mint amit Benítez kihozott belőle mondjuk a bajnokságbanStez
😀
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 259 — "Grammar maci"
Végül is Mourinho majdnem ugyanazzal a kerettel nyert BL-t az Interrel, mint amit Benítez is megkapott.
Az a Valencia jó volt, az biztos, és a Pool is jobb volt azért, mint amit Benítez kihozott belőle mondjuk a bajnokságban, amikor folyton a BL indulásért kellett küzdeniük. Azóta viszont Benítez semmit sem tudott lerakni az asztalra, ez a Chelsea keret is jelenleg szerintem összességében jobb, mint a MU-é, mégis folyton botladozik a csapat, és valamit akkor Benítez is kurva szarul csinál.
Mourinho eredménytelen?
Jajj szegény, roppantul nevetséges, hogy az évek óta világ legjobbjának vélt Barcát tavaly azért csak verni tudták a bajnokságban, legutóbb meg az Interrel nyert két év alatt BL-t.
Előtte meg szintén folyamatosan nyert vagy BL-t, vagy bajnokságot más csapatokkal is.
Ég és föld a két ember.
Stez
+ hozzátenném hogy amikor a Valenciával nyert bajnokságokat (nem elvitatva az alkalmasságát és ahhoz amit velük elért jár a gratuláció) a 2 nagy spanyol alakulat finoman szólva sem képviselte azt az erőt a bajnokságban amit előtte vagy ugye most.Jó csapatuk volt akkor is de nem volt olyan jó mérlegük mint pl a mostaniaknak. Nem azt mondom hogy mákja volt, de szerencsés időszakban ért be a munkája (Hector Cúpernek 😛 ).

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Végül is Mourinho majdnem ugyanazzal a kerettel nyert BL-t az Interrel, mint amit Benítez is megkapott.
Az a Valencia jó volt, az biztos, és a Pool is jobb volt azért, mint amit Benítez kihozott belőle mondjuk a bajnokságban, amikor folyton a BL indulásért kellett küzdeniük. Azóta viszont Benítez semmit sem tudott lerakni az asztalra, ez a Chelsea keret is jelenleg szerintem összességében jobb, mint a MU-é, mégis folyton botladozik a csapat, és valamit akkor Benítez is kurva szarul csinál.
Mourinho eredménytelen?
Jajj szegény, roppantul nevetséges, hogy az évek óta világ legjobbjának vélt Barcát tavaly azért csak verni tudták a bajnokságban, legutóbb meg az Interrel nyert két év alatt BL-t.
Előtte meg szintén folyamatosan nyert vagy BL-t, vagy bajnokságot más csapatokkal is.
Ég és föld a két ember.

több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
Nem is értem egyébként, hogy lehetett ilyen jó anno évekig a BL-ben a Pool Benítezzel.
Vicc az az ember és félelmetes, milyen keretekkel képes ekkora blamákra.Stez
na akkor emeszd meg azt is, h legutobbi 13 evben a margiton es a barcan kivul csak a nyalencia nyert spanyol bajnoksagot. benitezzel. ketszer. es miert milyen keretekkel kepes mekkora blamakra ? meselj ! mourinhonak pl miert nem ego az eredmenytelenseg ugyanezen az alapon ? 😀

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem is értem egyébként, hogy lehetett ilyen jó anno évekig a BL-ben a Pool Benítezzel.
Vicc az az ember és félelmetes, milyen keretekkel képes ekkora blamákra.

több mint 11 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 556 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
ez a Chelsea mikor lett Liverpool 2.0 ? hihetetlen milyen gyengék, nem is inkább totál szerencsétlenek...davemayer
Rafa Benitez a HC. iktriad
Még mindig sírok.
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 259 — "Grammar maci"
ez a Chelsea mikor lett Liverpool 2.0 ? hihetetlen milyen gyengék, nem is inkább totál szerencsétlenek...davemayer
Rafa Benitez a HC. iktriad
ja tényleg a PINCÉÉÉR, remélem a nyáron megerősítik a posztján és akkor jövőre is max a 3. helyért megy majd a harc a PL-ben... Azért ennél ez a játékoskeret sokkal jobb mint hogy egy ilyen erőlködő Cityt ne tudna megverni...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
ez a Chelsea mikor lett Liverpool 2.0 ? hihetetlen milyen gyengék, nem is inkább totál szerencsétlenek...davemayer
Rafa Benitez a HC.
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 259 — "Grammar maci"
ez a Chelsea mikor lett Liverpool 2.0 ? hihetetlen milyen gyengék, nem is inkább totál szerencsétlenek...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
YoungZeeZee 7 858
Akkor a megjegyzésem egy része visszavonva.
Ibra 2-3 éve volt.
Az, hogy Pique-t feltolták, azért nem ugyanaz, de erre kitértem . Egy védőt feltolni ergo csatárnak nem ugyanaz, mintha egy csatár játszana ott. persze fordítva is igaz.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lanzafame kihagyott egy 11est a hajrában?! Ez mekkora bunda. 😊 (Persze remélem nem.) Azért ahogy nézem, idén ebből nem lesz kupagyőzelem....
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 648 — Amerikai sportok rajongója
tervbe van, no meg persze Valcea ellen is...szép kis hétvége lesz! 😊

időközbe feltűnt egy holland válogatott is...vki csípjen meg, mert tuti álmodok!Divat
Jegyvásárlással igyekezz akkor 😊 Kapu mögé már nincs és az oldalsók is gyorsan fogynak 😊
Bálesz
kemény h pár nap alatt elfogyott 9000 jegy...szegény lilákok eljönnek a zsúfolásig telt Szentélybe, és még csak szurkolni se fognak nekik! 😀Divat
És még a stadionbotásba is besegítünk gondolom, azért ez az uccsó meccs😊zavi27
nem nyert, Rapidal búcsúzunk elvileg...úgyh még arra se vagytok jók! 😛 😊Divat
Jó, hát vereséggel gondolom nem akarták lezárni😊)
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
tervbe van, no meg persze Valcea ellen is...szép kis hétvége lesz! 😊

időközbe feltűnt egy holland válogatott is...vki csípjen meg, mert tuti álmodok!Divat
Jegyvásárlással igyekezz akkor 😊 Kapu mögé már nincs és az oldalsók is gyorsan fogynak 😊
Bálesz
kemény h pár nap alatt elfogyott 9000 jegy...szegény lilákok eljönnek a zsúfolásig telt Szentélybe, és még csak szurkolni se fognak nekik! 😀Divat
És még a stadionbotásba is besegítünk gondolom, azért ez az uccsó meccs😊zavi27
nem nyert, Rapidal búcsúzunk elvileg...úgyh még arra se vagytok jók! 😛 😊

|
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 648 — Amerikai sportok rajongója
tervbe van, no meg persze Valcea ellen is...szép kis hétvége lesz! 😊

időközbe feltűnt egy holland válogatott is...vki csípjen meg, mert tuti álmodok!Divat
Jegyvásárlással igyekezz akkor 😊 Kapu mögé már nincs és az oldalsók is gyorsan fogynak 😊
Bálesz
kemény h pár nap alatt elfogyott 9000 jegy...szegény lilákok eljönnek a zsúfolásig telt Szentélybe, és még csak szurkolni se fognak nekik! 😀Divat
És még a stadionbotásba is besegítünk gondolom, azért ez az uccsó meccs😊
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 259 — "Grammar maci"
Furcsa leszek egy picit. Nem láttam a Barca meccset, de van 1-2 gondolatom.
Olvasgattam és kb ugyanaz történt, mint tavaly a Cselzi ellen.
A barca szép egyedi focit játszik van koncepció is az igazolásoknál.Viszont ami hiányolok, hogy szerkezetileg és taktikailag nem tudnak változtatni, mert egyszerűen nincs hozzá megfelelő ember. Kb mindenki hasonló karakterrel bír, alacsonyak.
Egyszerűen a rövid passzos játékon kívül mást nem tudnak játszani. Egy szöglet, felívélt szabadrúgás nem veszélyes,,oldalról beadott labdák?! Ahogy mondták anno lóf+sz esti fénnyel. Profi klub, de, hogy ezt nem látják vagy nem akarják látni? Ha így nem megy akkor próbáljuk meg úgy.alapon! Átlövés? Igazi nagy lövőerejű játékos sincs a csapatban..Anno a középhátvédet küldték fel csatárnak...
Nekem ez fura. Igazából ennyit akartam hozzáfűzni.
Inkább belehalnak saját hülyeségükbe😕 ZoliMP
ez nem így van, már Guardiola is nyilatkozta az elején hogy ez az egyik legnagyobb bajuk(nem tudnak váltani meccs közben), ezért is hozta anno oda Zlatant, aki egyébként ilyen téren be is vált csak a csapatba nem tudott beépülni. Hogy utána miért nem igazoltak normális középcsatárt azt már nem tudom de látták ezt a problémát az biztos. Ha meg láttad volna a meccset akkor tudnád hogy Piqué sokszor volt feltolva az ellenfél 16-osán belülre, akkor is ha nem pontrúgás volt.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
tervbe van, no meg persze Valcea ellen is...szép kis hétvége lesz! 😊

időközbe feltűnt egy holland válogatott is...vki csípjen meg, mert tuti álmodok!Divat
Jegyvásárlással igyekezz akkor 😊 Kapu mögé már nincs és az oldalsók is gyorsan fogynak 😊
Bálesz
kemény h pár nap alatt elfogyott 9000 jegy...szegény lilákok eljönnek a zsúfolásig telt Szentélybe, és még csak szurkolni se fognak nekik! 😀

|
több mint 11 éve
YoungZeeZee 7 858
Furcsa leszek egy picit. Nem láttam a Barca meccset, de van 1-2 gondolatom.
Olvasgattam és kb ugyanaz történt, mint tavaly a Cselzi ellen.
A barca szép egyedi focit játszik van koncepció is az igazolásoknál.Viszont ami hiányolok, hogy szerkezetileg és taktikailag nem tudnak változtatni, mert egyszerűen nincs hozzá megfelelő ember. Kb mindenki hasonló karakterrel bír, alacsonyak.
Egyszerűen a rövid passzos játékon kívül mást nem tudnak játszani. Egy szöglet, felívélt szabadrúgás nem veszélyes,,oldalról beadott labdák?! Ahogy mondták anno lóf+sz esti fénnyel. Profi klub, de, hogy ezt nem látják vagy nem akarják látni? Ha így nem megy akkor próbáljuk meg úgy.alapon! Átlövés? Igazi nagy lövőerejű játékos sincs a csapatban..Anno a középhátvédet küldték fel csatárnak...
Nekem ez fura. Igazából ennyit akartam hozzáfűzni.
Inkább belehalnak saját hülyeségükbe😕
több mint 11 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 637 — Illegális gyakorló
tervbe van, no meg persze Valcea ellen is...szép kis hétvége lesz! 😊

időközbe feltűnt egy holland válogatott is...vki csípjen meg, mert tuti álmodok!Divat
Jegyvásárlással igyekezz akkor 😊 Kapu mögé már nincs és az oldalsók is gyorsan fogynak 😊

több mint 11 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 402 — Colts fan
Remélem nem térünk le a jó útról.kristóf17
Miért, már rátértünk?Mikey
Igen!
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 424
Remélem nem térünk le a jó útról.kristóf17
Miért, már rátértünk?
több mint 11 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 402 — Colts fan
Na király, holnaptól lehet csak a minél jobb bajnoki helyezés elérésére koncentrálni. 😊Mikey
Carragher minden kívánságod így teljesíti ?😊Toca
Mire gondolsz? (Meccset nem láttam.)Mikey
Nézd meg Hulk gólját ráfogsz jönni 😀Toca
Azért büszke vagyok a csapatra. 😀 Remélem nem térünk le a jó útról.
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
egy kis off itt a nagy BL témában:
aláírt Leonardo és Aborah is!!! jók leszünk ződ tezsvíreim!


Divat
Derbyn kint leszel? 😊Kiss
tervbe van, no meg persze Valcea ellen is...szép kis hétvége lesz! 😊

időközbe feltűnt egy holland válogatott is...vki csípjen meg, mert tuti álmodok!

|
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 547 — Vikings fan
Na király, holnaptól lehet csak a minél jobb bajnoki helyezés elérésére koncentrálni. 😊Mikey
Carragher minden kívánságod így teljesíti ?😊Toca
Mire gondolsz? (Meccset nem láttam.)Mikey
Nézd meg Hulk gólját ráfogsz jönni 😀