Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Azért ez Tóth Bálint nyilatkozat is kőkemény.
Mintha a kocsmában beszélgetnél egy "hozzáértővel".Bazzani
Biztos csak zavarban volt... 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Azért ez Tóth Bálint nyilatkozat is kőkemény.
Mintha a kocsmában beszélgetnél egy "hozzáértővel".

több mint 10 éve
Gildo 21
Nem akarom megint elterelni a témát remek bajnokságunkról ezért az off topikba válaszolok.

Az idei bajnok szurkolóiról meg annyit, hogy egy megye 2-es meccsen többen szoktak lenni és hangulatot is sokkal jobb, nem is értem az okát,t mert kézilabdában és kosárban is mindig jó a hangulat. Talán arra felé rájöttek menyit ér jelenleg az nb 1
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Bázeg Dzsudzsi...

több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Kövesdel nem tudom mivanKenny
megmutatom én neked ha érdekel

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 879 — No es importante
a stadion csak 2014-re készül el


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 339 — Omar's Coming Yo!
milyen sokan kísérték el a friss bajnokot idegenbe.Kenny
Egy ehhez is kapcsolódó írás:
 ultrasliberi.hu/2013/06/es-nev-szerint/Bazzani
sírjak vagy nevessek kategória.
görbetükör az mlsznek és az egész nb1-nek.Kenny
Én több dolgot nem értek.
Miért nem játszhatott otthon az Eger (mondjuk a délutáni idősávban amikor nem kell világítás)?
Hogy kaphattak licenszet?
Miért kell ugyanezt a hajcihőt végigcsinálni a Mezőkövesdel?
(Nem mellesleg a most feljutott két csapat közül egyik sem "otthon" fog játszani.)Bazzani
Felcsút stadiont kap,nem is akármilyet,szóval ők elvileg otthon fognak játszani.Kövesdel nem tudom mivan,él ott egy haverom és azt mondta,hogy nagyon összekapták a csapatot meg a klubbot is.

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
milyen sokan kísérték el a friss bajnokot idegenbe.Kenny
Egy ehhez is kapcsolódó írás:
 ultrasliberi.hu/2013/06/es-nev-szerint/Bazzani
sírjak vagy nevessek kategória.
görbetükör az mlsznek és az egész nb1-nek.Kenny
Én több dolgot nem értek.
Miért nem játszhatott otthon az Eger (mondjuk a délutáni idősávban amikor nem kell világítás)?
Hogy kaphattak licenszet?
Miért kell ugyanezt a hajcihőt végigcsinálni a Mezőkövesdel?
(Nem mellesleg a most feljutott két csapat közül egyik sem "otthon" fog játszani.)

több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 339 — Omar's Coming Yo!
milyen sokan kísérték el a friss bajnokot idegenbe.Kenny
Egy ehhez is kapcsolódó írás:
 ultrasliberi.hu/2013/06/es-nev-szerint/Bazzani
sírjak vagy nevessek kategória.
görbetükör az mlsznek és az egész nb1-nek.

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
milyen sokan kísérték el a friss bajnokot idegenbe.Kenny
Egy ehhez is kapcsolódó írás:
 ultrasliberi.hu/2013/06/es-nev-szerint/

több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 339 — Omar's Coming Yo!


milyen sokan kísérték el a friss bajnokot idegenbe.

több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
én az nb1 létszám csökketését csak és kizárólag akkor vagyok hajlandó tolerálni ha a maradék 2 (3) közvetítés helyére benyomnak mindig nb2-t is.

én ugyanis leszarom a színvonalat*, engem a változatosság érdekel. egybe kéne nyitni a két ligát aztán 32 csapat és playoff, mindig mondom 😂

*a 12 csapat kurvára nem új találmány, mindannyian néztük ezt a szar bajnokságot a múlt évtized elején is gondolom. 2001-től 2004-ig 3 évadban volt 12 csapat és nekem nem tűnt fel, hogy akkoriban sokkal jobbak lettünk volna nemzetközileg...Höri
Azért szüntették meg, mert az alsóházban a rájátszás (főként, ha hamar megvolt a kieső), szint teljes érdektelenségbe fulladt. Ja meg nem tudtak focizni..... 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Higuain a Juve-ba tart. Én nem örülnék neki ha zebra drukker lennék.
Andrea Polival viszont nagyon jól jár a Milan, állítólag 8milla az ára.
A Sampdoria elsőszámú célpontja Paulinho (20gól és 19assist a B ligában) a Livorno és Emeghara a Siena csatára.

több mint 10 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali

😀

több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
ami biztos: az MTKII a Bács-Kiskun megyei bajnok KHTK-val játszik az MBIII-ban maradásért.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
8-án már meccsek, mivel scouting munka úgy sincs, bőven elég, ha a meccsnap kiderül, hogy ki-kivel játszikjjncaa
nekem amúgy az volt a megérzésem, hogy direkt úgy manipulálják majd a helyezéseket, hogy minél kevesebbet kelljen utazni* 😀 a Cegléd ki is kapott, így mehet Soroksárra Kisvárda helyett. (mondjuk én nem bánom, szerintem a Szegednek könnyebb lesz egy fradi által meg nem támogatott gárda ellen bennmaradni.)

*ez alapján még egy sopron-móvár is összejöhetett volna az sztk-budaörs mellé. Sajna nem jött be az összeesküvés elméletem teljesen

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 879 — No es importante
8-án már meccsek, mivel scouting munka úgy sincs, bőven elég, ha a meccsnap kiderül, hogy ki-kivel játszik

és nem látom, hogy bármi közvetítene valamit is, a sport1 a csütörtöki válogatott meccs ismétlését adja szombat hattól, talán az a műsorsáv felszabadulhat


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
a következő két hét csemegéi az nb2es osztályozók 😀

Szeged-Kisvárda, keleti 7. vs tisza bajnok
Cegléd-Soroksár, keleti 8. vs alföld bajnok
Szolnok-Felsőtárkány, keleti 6. vs mátra bajnok
Dunaújváros-Sopron, dráva bajnok vs nyugati 8.
Szigetszentmiklós-Dorog, nyugati 7. vs bakony bajnok
Tatabánya-Budaörs, nyugati 6. vs duna bajnokHöri
"az Eger helyét be kell tölteni, tehát a fenti osztályozós párharcok még módosulhatnak, attól függően, miként dönt a versenybizottság"
😊

a Dorog nem kapott licenszet amúgy, ők biztos nem játszanakjjncaa
Azt nem értem, hogy a Digisport regglei startjában miért nem szóltak egy büdös szót se arról, hogy mi a licensz helyzet. Youtube-on rá lehet keresni, Schultz Levente meg a Coach voltak a vendégek.
A bakonyi 2. Andráshidának sincs amúgy licensze, a 3. Mosonmagyaróvárnak igen.

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 879 — No es importante
a következő két hét csemegéi az nb2es osztályozók 😀

Szeged-Kisvárda, keleti 7. vs tisza bajnok
Cegléd-Soroksár, keleti 8. vs alföld bajnok
Szolnok-Felsőtárkány, keleti 6. vs mátra bajnok
Dunaújváros-Sopron, dráva bajnok vs nyugati 8.
Szigetszentmiklós-Dorog, nyugati 7. vs bakony bajnok
Tatabánya-Budaörs, nyugati 6. vs duna bajnokHöri
"az Eger helyét be kell tölteni, tehát a fenti osztályozós párharcok még módosulhatnak, attól függően, miként dönt a versenybizottság"
😊

a Dorog nem kapott nb2-es licenszet amúgy, helyettük az Orosháza játszik majd


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
bár bocs, de erre nem tudok mást reagálni:
😀 😂 😂 😀

na jó, még valamit: Józsi bá' a világáról nem tud már, az edzéseket évek óta nem ő tartja, volt hogy Debrecen helyett Nyíregyházára autózott, volt, hogy az egyik játékosát egy egész meccsen összekeverte valaki mással...jjncaa
ja hát az a kocsikázos jelenet az number 1
de legalább siet az öreg na :  www.blikk.hu/blikk_sport/gyorshajtas-miatt-elvettek-a-73-eves-edzo-jogositvanyat-2179065 😀, meg amikor elaludt a padon majd rászólt a játékosára miután felébredt, hogy: "Marek te fogsz beállni a Penksa helyett " 😀
de volt még "- az a srác jól mozog, ki kéne próbálni"
válasz: "- de hát mester őt küldtük el 2 hónapja " 😀
viszont a vezetők szeretik, mert azt csinál amit mondanak neki, vicc nélkül állítom hogy a padon fog meghalni, mint anno az aranycsapatból Lóránt Gyula aki egy kihagyott helyztet után szívrohamot kapott.

Berger: az a 80 milla rámegy a többi szakosztályra remélem mert vicc hogy milyen körülmények között edzenek az olimpiai érmes kajakosaink pl.
A Várszegi érának amúgy már vége, már rég kilépett a csapatból, de inkább adnánk el külföldre a játékosainkat, minthogy megvárjuk hogy lejár a kontrakt aztán menjenek ingyen. Mint lesz ez idén pl.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 879 — No es importante
ha van brand, amit fel lehet építeni úgy, hogy eladható legyen, az nyilvánvalóan a Fradi, melynek sikerére alapozva lehetne majd esetleg a bajnokságot is felpörgetni (bármennyire is érzik a fradisták magukat kitaszítottnak, Orbánék is így gondolkozhatnak)

Monizról csak jó dolgokat hallottam, szóval ezzel kapcsolatban egy leheletnyivel optimistább vagyok, ha így se fog működni a terv, akkor veszett fejsze nyele az egész itthoni football


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 339 — Omar's Coming Yo!
Józsi bá nélkül szerintem nem lenne sehol az mtk.Kenny
bár bocs, de erre nem tudok mást reagálni:
😀 😂 😂 😀

na jó, még valamit: Józsi bá' a világáról nem tud már, az edzéseket évek óta nem ő tartja, volt hogy Debrecen helyett Nyíregyházára autózott, volt, hogy az egyik játékosát egy egész meccsen összekeverte valaki mással...jjncaa
Én tisztelem,kit érdekel hogy szenilis?Kenny
így nyilván tőle függ a csapat eredményessége...
ez inkább az mb1 és persze az egész labdarúgás mérhetetlen nagy kritikája, ennyit a szakmázgatásróljjncaa
Persze,nincsenek illúzióim,hogy lesz itthon normális bajnokság akármikor is.
Mondjuk az új stadionoktól várnék egy kis nézőszám emelkedést,talán nem vállalok nagyot azzal ha azt mondom hogy Debrecenben és az Üllőin is kétszer annyian lesznek az új stadionban mint győrben.

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 879 — No es importante
Józsi bá nélkül szerintem nem lenne sehol az mtk.Kenny
bár bocs, de erre nem tudok mást reagálni:
😀 😂 😂 😀

na jó, még valamit: Józsi bá' a világáról nem tud már, az edzéseket évek óta nem ő tartja, volt hogy Debrecen helyett Nyíregyházára autózott, volt, hogy az egyik játékosát egy egész meccsen összekeverte valaki mással...jjncaa
Én tisztelem,kit érdekel hogy szenilis?Kenny
így nyilván tőle függ a csapat eredményessége...
ez inkább az mb1 és persze az egész labdarúgás mérhetetlen nagy kritikája, ennyit a szakmázgatásról


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 339 — Omar's Coming Yo!
Józsi bá nélkül szerintem nem lenne sehol az mtk.Kenny
bár bocs, de erre nem tudok mást reagálni:
😀 😂 😂 😀

na jó, még valamit: Józsi bá' a világáról nem tud már, az edzéseket évek óta nem ő tartja, volt hogy Debrecen helyett Nyíregyházára autózott, volt, hogy az egyik játékosát egy egész meccsen összekeverte valaki mással...jjncaa
Én tisztelem,kit érdekel hogy szenilis?

több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Józsi bá nélkül szerintem nem lenne sehol az mtk.Kenny
bár bocs, de erre nem tudok mást reagálni:
😀 😂 😂 😀

na jó, még valamit: Józsi bá' a világáról nem tud már, az edzéseket évek óta nem ő tartja, volt hogy Debrecen helyett Nyíregyházára autózott, volt, hogy az egyik játékosát egy egész meccsen összekeverte valaki mással...jjncaa
a meccsen elalvást még ki is felejtetted

Mindig jövőre