Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 705 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 13 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Vicc ez a bíró.... egy bazári majom is vezethetné ennyi erővel...
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jé befújta nekik a lest mi történt?
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Szerencsére nem csak itthon vannak vak partjelzők.
Így a Barca-Villareal 2-0 helyett 1-1...
:mad:Sinisa
Megin tolja a spori a Barcát 😛
Jó hogy visszahozta őket a meccsbe...Blevi
Ez a k v bíró mindent megtesz hogy ne nyerjünk :o :o :o :o :o :o
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Azóta én is, a gyűlölködjünk fórumban, mert kiakadtam...JC6
Pedig nem is neked szólt... 😛apeszos
Francba, ez a szar, amikor nem írnak nevet, vagy különös ismertető jegyet 😀 😀 😀JC6
:cool: 😀 😂
több mint 13 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Szerencsére nem csak itthon vannak vak partjelzők.
Így a Barca-Villareal 2-0 helyett 1-1...
:mad:Sinisa
Megin tolja a spori a Barcát 😛
Jó hogy visszahozta őket a meccsbe...
több mint 13 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
Szerencsére nem csak itthon vannak vak partjelzők.
Így a Barca-Villareal 2-0 helyett 1-1...
:mad:

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Meg is kaptam érte a beosztásomat, pedig nem én csináltam....apeszos
Azóta én is, a gyűlölködjünk fórumban, mert kiakadtam...JC6
Pedig nem is neked szólt... 😛apeszos
Francba, ez a szar, amikor nem írnak nevet, vagy különös ismertető jegyet 😀 😀 😀
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
belinkeltél valami vidis képet, most láttam, sry.JC6
Meg is kaptam érte a beosztásomat, pedig nem én csináltam....apeszos
Azóta én is, a gyűlölködjünk fórumban, mert kiakadtam...JC6
Pedig nem is neked szólt... 😛
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Mármint micsoda?apeszos
belinkeltél valami vidis képet, most láttam, sry.JC6
Meg is kaptam érte a beosztásomat, pedig nem én csináltam....apeszos
Azóta én is, a gyűlölködjünk fórumban, mert kiakadtam...
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Morales lemondásáról meg úgy az egész kispesti helyzetről konkrétan ez a véleményem: http://www.youtube.com/watch?v=WnWllI8it9s
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
apeszos: minden elismerésem, király nagyon! 😊JC6
Mármint micsoda?apeszos
belinkeltél valami vidis képet, most láttam, sry.JC6
Meg is kaptam érte a beosztásomat, pedig nem én csináltam....
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
apeszos: minden elismerésem, király nagyon! 😊JC6
Mármint micsoda?apeszos
belinkeltél valami vidis képet, most láttam, sry.
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
apeszos: minden elismerésem, király nagyon! 😊JC6
Mármint micsoda?
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
fetomy: bocs, csak most értem haza meccsről, de...

igen, tavaly is bajnokesélyes volt a Vidi, és idén az marad, ha nem tud megtanulni futballozni felállt védelem ellen, főleg idegenben.
a másik gondom az, hogy hatalmas a hype a Vide részére, mégis láttuk mi volt az EL-ben, egy kicsivel jobb csapat ellen... esély SE.JC6
szezon előtti forma... akkoriban minden szinten szar volt a vidi, nem csak EL szinten. De az eddigiek alapján veled ebben a témában - IS - iszonyatosan felesleges lenne belemenni bármibe, úgyhogy hagyjuk.....
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 578
Lassan kezdek kijönni a sodromból Liverpool téren... Nem szoktam szidkozódni de EZ MI A F.SZOM?kristóf17
Ebből, és a statokból arra következtetek, jól tettem, hogy megfogadtam, nem nézek Liverpool meccset, míg Hodgson a vezetőedző.
(Azért nem menedzser, mert a játékosigazolás Comolli feladata.)

Hodgson takarodj!Mikey
Elszakadt egy bizonyos fonál most nálam. Egy STOKE szintű csapatot nem bírunk beszorítani 1-0-nál a kapujukhoz és még így is kapunk egy gólt kontrából? Micsoda? Ez hogy? vagy mi ez...kristóf17
Igazából nincs ebben semmi meglepetés.
A korábbi fordulókban az Anfielden lefocizta a csapatot a WBA, a Sunderland, és a Blackpool.
Egyik sem jobb a Stoke-nál.

A meglepetés a Chelsea elleni meccs volt. Qrvára kilóg a sorból.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
fetomy: bocs, csak most értem haza meccsről, de...

igen, tavaly is bajnokesélyes volt a Vidi, és idén az marad, ha nem tud megtanulni futballozni felállt védelem ellen, főleg idegenben.
a másik gondom az, hogy hatalmas a hype a Vide részére, mégis láttuk mi volt az EL-ben, egy kicsivel jobb csapat ellen... esély SE.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
apeszos: minden elismerésem, király nagyon! 😊
több mint 13 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 411 — Colts fan
Lassan kezdek kijönni a sodromból Liverpool téren... Nem szoktam szidkozódni de EZ MI A F.SZOM?kristóf17
Ebből, és a statokból arra következtetek, jól tettem, hogy megfogadtam, nem nézek Liverpool meccset, míg Hodgson a vezetőedző.
(Azért nem menedzser, mert a játékosigazolás Comolli feladata.)

Hodgson takarodj!Mikey
Elszakadt egy bizonyos fonál most nálam. Egy STOKE szintű csapatot nem bírunk beszorítani 1-0-nál a kapujukhoz és még így is kapunk egy gólt kontrából? Micsoda? Ez hogy? vagy mi ez...
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 578
Lassan kezdek kijönni a sodromból Liverpool téren... Nem szoktam szidkozódni de EZ MI A F.SZOM?kristóf17
Ebből, és a statokból arra következtetek, jól tettem, hogy megfogadtam, nem nézek Liverpool meccset, míg Hodgson a vezetőedző.
(Azért nem menedzser, mert a játékosigazolás Comolli feladata.)

Hodgson takarodj!
több mint 13 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 411 — Colts fan
Lassan kezdek kijönni a sodromból Liverpool téren... Nem szoktam szidkozódni de EZ MI A F.SZOM?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
tud valaki angol, jó minőségű linket a juve-roma meccshez?
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Azért nem ártana megfeledkezni arról sem a nagy csalózás mellett, hogy már tavaly is az egyik legnagyobb esélyesek voltunk, és idén is az egyik legjobb csapat a miénk. De igen, nyilván a bírók intéznek el minden meccset...

Mellesleg láttam az összefoglalót. Peeersze, nyugodtan elfelejthetjük a nagy csalózás hevében az első félidő egyik jelenetét, mikor befújtak egy Alves 1on1 ziccert lesnek, pedig nem volt az. Nem baj, akkor bizonyára épp tüsszentettünk egyet, és lemaradtunk róla. Stanisic kiállítás eléggé jogosnak tűnik, miután elkésve szétrúgta Nikolics térdét. És természetesen a másik tüsszentésünk a második félidőben volt, mikor Gosztonyi be akarta adni az alapvonaltól 16-on belül, és kezezett egyértelműen a győri, mégsem lett 11-es. Aztán véletlenül se lássuk ám be, hogy a győri szabadrúgásgól előtt Vaskó keze le volt szorítva, (nemúgy, mint korábban a győrié), szóval nem csak hogy lefújni nem biztos, hogy le kellett volna, de az hótziher, hogy nevetséges volt azért megadni a második sárgát. Aztán a végén a 11-es... Egyik, hogy szerintem nemigen szabályos dolog letarolni az ellenfelet, másik, hogy ha lefejelek valakit, utána nevetséges megkérdőjelezni a kiállítást.

Igazából lehet megvett meccsekről beszélni, vannak is véleményes dolgok, de hogy ezután a meccs után is még erről beszéljen valaki, az már elvakultságról tanúskodik...fetomy
Hagyjad, paranoia ellen nincs orvosság.
Egyébként szerintem tavaly is a Vidi érdemelte volna, és kifejezetten jót tenne a bajnokságnak, ha végre egyszer más is nyerne, nem csak a Debrecen.

A bírok meg nem csak a Vidi javára tévednek, de a VBből kiindulva, a többség úgy is csak azokat a tévedéseket fogja észrevenni, amik a Vidit segítik és más érveléseit majd jól leszarják, mert ők már maguknak úgy is eldöntötték, h el van csalva a bajnokság.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Persze, mert ha egy csapatnak van 1-2 véleményes meccse, máris mindenki rájuk szórja a sarat... Eddig a lokit nyomták, őket utálta mindenki, most a vidit. És mostmár tök mindegy, hogy egy meccsen mondjuk van sok rossz döntés ide is oda is, mint most a Győr ellen, senki nem lát semmit, csak a kurva anyját a vidinek ,ezt is elcsalták. Ezért alakult ki a közutálat, meg mert egyértelműen megvan az Orbán-Vidi kapcsolat. És egy magyar embernek más nem kell ahhoz, hogy gyűlölködjön...

A Puskás Akadémiát is basztatta mindenki, hogy érdemtelenül tolják őket. Aztán mégiscsak van elég jó ahhoz, hogy a Real Madrid azzal együttműködve nyisson itt akadémiát.fetomy
A Magyar embernek ennél sokkal kevesebb is elég a gyűlölködéshez. És a fő mozgatórugó az irigység..... A Vidi és a Loki is hozzájutott egy kivételes lehetőséghez, éltek vele. Ha más kap ilyet az is kapva kap rajta. De nem szeretnék ebbe már jobban belemenni, épp elég volt a vitából, én nem szeretnék senkivel sem szócsatázni.....
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
A kép amit bevágtam nem az én szerzeményem. Azt nem olvastad amit fölé írtam? Valószínűleg nem én tehetek róla, hogy a vidinek ilyen híre kelt. És valószínűleg a Vidi szurkolók sem.apeszos
egy szóval sem mondtam hogy a te szerzeményed. az meg hogy ilyen híre kelt az sem teljesen igaz. bárki csinálhat bármelyik csapatról egy hasonlót, azzal még nem kel ilyen híre. egyszerűen sokaknak nem tetszik, hogy a Loki, nem csak külföldön hanem itthon is gyengélkedik. ilyenkor jó hogy van amire fogni.eaglesmcnabb
Én azt nem értem, hogy jön ide a Loki? Elég sok fórumot olvasok, és úgy vettem észre, nem igazán a Loki szurkolók mondogatnak ilyeneket. Úgy néz ki, hogy vannak a Vidi szurkolók, és az összes többi egységfrontba tömörülve.... Kár ezt a Lokira kihegyezni, az az érzésem, hogy inkább a Vidi szimpatizánsok kapaszkodnak a Lokiba.... Ja, és nem a kép miatt kelt ilyen híre, korántsem. Az csak következmény lett.apeszos
Persze, mert ha egy csapatnak van 1-2 véleményes meccse, máris mindenki rájuk szórja a sarat... Eddig a lokit nyomták, őket utálta mindenki, most a vidit. És mostmár tök mindegy, hogy egy meccsen mondjuk van sok rossz döntés ide is oda is, mint most a Győr ellen, senki nem lát semmit, csak a kurva anyját a vidinek ,ezt is elcsalták. Ezért alakult ki a közutálat, meg mert egyértelműen megvan az Orbán-Vidi kapcsolat. És egy magyar embernek más nem kell ahhoz, hogy gyűlölködjön...

A Puskás Akadémiát is basztatta mindenki, hogy érdemtelenül tolják őket. Aztán mégiscsak van elég jó ahhoz, hogy a Real Madrid azzal együttműködve nyisson itt akadémiát.
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Én annyit tennék hozzá az egészhez, hogy Bede annak adja el a meccset, aki a legtöbbet fizeti. De ha senki nem ad neki egy vasat se, akkor is el tud fújni akármilyen meccset, mert szar bíró. Vagyis amikor ilyen tré ítéleteket hoz, nem tudod eldönteni, valaki kitömte a zsebét, vagy egyszerűen felszínre tört a tehetsége. Ebben szerintem nincs vita a fórumon.füligjimmy
Igen. Ebben nincs vita. Bede úgy szar ahogy van, amikor ő vezetett meccset szinte mindíg botrány volt. Ebből vajon miért nem tanultak az MLSZ-ben?