Soccer
41 feliratkozó
több mint 12 éve
Azért jött most egy csoki is, Mboma. 😊Ander Herrera Bilbao-> ManU 28,7m£Már Nagy G.-nél éreztem, hogy ez nem a szokásos offseason lesz, végre magyar védők!berger90
Uhh nem kevés pénz érte. Mondjuk fogalmam sincs, hogy kivel fogja pótolni (hasonló szinten) a BLre az Athletic.
Garay -> Zenit
Nagy G. , Forró, Vadász -> Újpest 😊Bazzani
több mint 12 éve
Ander Herrera Bilbao-> ManU 28,7m£Már Nagy G.-nél éreztem, hogy ez nem a szokásos offseason lesz, végre magyar védők!
Uhh nem kevés pénz érte. Mondjuk fogalmam sincs, hogy kivel fogja pótolni (hasonló szinten) a BLre az Athletic.
Garay -> Zenit
Nagy G. , Forró, Vadász -> Újpest 😊Bazzani
Mindig jövőre
több mint 12 éve
Ander Herrera Bilbao-> ManU 28,7m£Uhh nem kevés pénz érte. Mondjuk fogalmam sincs, hogy kivel fogja pótolni (hasonló szinten) a BLre az Athletic.
Garay -> Zenit
Nagy G. , Forró, Vadász -> Újpest 😊
több mint 12 éve
Ferencváros - Rijeka* lehet a 2. körben. nem könnyű, de a győztes kiemelt lesz a 3. körbendeyellFiume*
több mint 12 éve
hínnye, ezt a rijekai túrát még én is megfontolnám...----------------------------
ők még csak tervezgetik az új stadiont:

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Látva a sorsolást,meg kell tartani Besicet,8900-as koeff pontot rabolhatunk,ezáltal kiemeltek lennénk a harmadik körben.
több mint 12 éve
közel van, ez igaz. de tavaly a csoportkörben voltak, miután legyőzték a Stuttgartot, ott hazai pályán nem kaptak ki ezek az ellenfelektől: Lyon, Real Betis, Vitoria SC. horvát 2. helyezettek voltak, megelőzve a Splitet 11 ponttal. keretük 2x értékesebb a transfermarkt szerint. itt nem mi vagyunk az esélyesek.Ferencváros - Rijeka lehet a 2. körben. nem könnyű, de a győztes kiemelt lesz a 3. körbendeyelllegalább közel van és jobb mintha a hollandok vagy a törökök jöttek volnaShilkor
built for this shit
több mint 12 éve
a Győr szerintem eléggé esélytelen, de a másik kettő reménykedhet. Persze előbb a DVTK-nak találni kell valakit Futács helyére.Fiumében biztos király lesz a hangulat és sok fradista rándul ki.
több mint 12 éve
pláne júliusban, gyönyörűen összeköthető egy nyaralássalFerencváros - Rijeka lehet a 2. körben. nem könnyű, de a győztes kiemelt lesz a 3. körbendeyelllegalább közel van és jobb mintha a hollandok vagy a törökök jöttek volnaShilkor

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Nagyon jó kis túra lesz Horvátországba.Nem könnyu ellenfél,szerencsével verhetőek.
több mint 12 éve
Ferencváros - Rijeka lehet a 2. körben. nem könnyű, de a győztes kiemelt lesz a 3. körbendeyelllegalább közel van és jobb mintha a hollandok vagy a törökök jöttek volna
több mint 12 éve
Győr vs Göteborg, Diósgyőr vs Litex Lovecs a papírforma szerint

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Ferencváros - Rijeka lehet a 2. körben. nem könnyű, de a győztes kiemelt lesz a 3. körben
built for this shit
több mint 12 éve
háhá, a Sliema edzője Paul Ince, a védelemben pedig ott van Mikael Silvestre 36 évesen 😊HöriSilvestre IR-en van, tavaly májusban játszott utoljára tétmeccsen, akkor sem a máltaiaknál. no 10 perc múlva jön az újabb sorsolás
built for this shit
több mint 12 éve
háhá, a Sliema edzője Paul Ince, a védelemben pedig ott van Mikael Silvestre 36 évesen 😊
több mint 12 éve
de a Paks nem indul :pérdekes eredmény 😀Hörielképzelem, ahogy ebben a pillanatban épp egy máltai amfoci fórumon linkeli be valaki a soccer topicba a Diósgyőr-Paks összefoglalóját 😊baggio
másik emlék:
a máltai csapatoknak amúgy nincs is facebook oldala
több mint 12 éve
érdekes eredmény 😀Hörielképzelem, ahogy ebben a pillanatban épp egy máltai amfoci fórumon linkeli be valaki a soccer topicba a Diósgyőr-Paks összefoglalóját 😊

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
jó lenne mindhárom magyar csapatnak oda-vissza nyerni, a koefficienspontok miatt (ország + klub), a tavalyi égést kéne kozmetikázni.
built for this shit
több mint 12 éve
Idén mákunk volt, Málta azért nem Montenegro, na 😊 kötelező továbbmenni, ami nagy szó, mert sok jobb csapat volt a magyaroknál bent.14.30-kor jön a Győr
több mint 12 éve
így még viccesebb ez a hírwww.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/dunaujvaros-maltai-valogatott-jatekossal-erosithetnek-2344709

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Észak-Írország és Málta a két nagy riválisunk xDbaggioMondanám, hogy 3/3, de egy az rossz emlékű szám idehaza, kettő most már nincs tutira verhető ellenfél (leszámítva a Cselik Niksicet). 😀😀
több mint 12 éve
A Fradi is Máltára megy .😀😀iktriadhuhh, már megijedtem, hogy a kazahokhoz, így csak a távolság lehet gond, de az csak szurkolói szempontból. fasza sorsolás mindhárom magyar csapat számára. csak így tovább
built for this shit
több mint 12 éve
Észak-Írország és Málta a két nagy riválisunk xD

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal