Soccer
41 feliratkozó
több mint 12 éve
A Fradi is Máltára megy .😀😀
több mint 12 éve
még egy Málta😊
több mint 12 éve
mennek ki a könnyű ellenfelek, csak nehogy az Asztana legyen ebből.
built for this shit
több mint 12 éve
Diósgyőr - Birkirkaradeyelltalán a lehető legjobb ellenfél, meglehet a továbbjutás
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 12 éve
Birkirkara - Diósgyőr. Kötelező hozni!
több mint 12 éve
máltai nyaralás a Miskolciaknak😊
több mint 12 éve
Látom, a Čelik Nikšić idén is részt vesz. Vajon most meg akarják úszni 10 alatt? 😀😀
több mint 12 éve
Nálam megy: www.uefa.com/uefaeuropaleague/season=2015/draws/index.html
több mint 12 éve
sőt, a lokitól eltérően nekik saját youtube csatornájuk is van!Samaras tavaly kettőt rúgott nekik, ebből lehet önbizalmat meríteni, stadionjuk neve Magánybaggioa Celtic elleni két meccsük fent van youtube-on 2-2 részletben 😀Höri
www.youtube.com/channel/UCbDIbfo_ajxFPHzdb2FshmA

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Samaras tavaly kettőt rúgott nekik, ebből lehet önbizalmat meríteni, stadionjuk neve Magánybaggioa Celtic elleni két meccsük fent van youtube-on 2-2 részletben 😀
több mint 12 éve
Samaras tavaly kettőt rúgott nekik, ebből lehet önbizalmat meríteni, stadionjuk neve Magány

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
a Diósgyőr potenciális ellenfelei elég kellemetlenek, a máltai Birkirkarán kívül (akik kb. 11 éve játszottak a Fradival) mindegyik ellenfél okozhat gondot. a tavaly csoportkörbe jutott Karagandy lenne a legrosszabb, és talán a Vaduz, akik idén újra a svájci első osztályban játszanak - bár őket pont a Csihura verte tavaly. a Fradinak csak az Asztanát kéne elkerülnie.
built for this shit
több mint 12 éve
királyság, tuti lesz stream.és valamennyire a válogatott meccset is beharangozza
több mint 12 éve
cliftonville - debrecen lesz, legalább itthon lesz a visszavágó 😊

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 12 éve
az uefa.com-on is a bowl.hu hangtechnikáját használják

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Jól sikerült a sorsolás előtti szűkítés!A DVSC ellenfele lehet:
Malmö (svéd)
KR Reykjavík (izlandi)
The New Saints (walesi)
Cliftonville (északír)
1. selejtezőkör 2. meccsének győztese
1. selejtezőkör 3. meccsének győztese
Utóbbi kettő észt, örmény, feröeri vagy ilyesmi. Ha nem a Malmö, akkor lehet bizakodni. Plusz ha gy alakul, a BBC gondolom az idegenbeli meccset is közvetíteni, szóval lenne stream ha nem megy ki az MTV.
A Diósgyőr ellenfele lehet:
Sahtyor Karagandi (kazah),
Siroki Brijeg (bosnyák),
Birkirkara (máltai),
FC Vaduz (liechtensteini),
Csihura Szacshere (grúz)
Mivel a Diósgyőr nem-kiemelt, így nagy dolog, hogy sikerült megúszni a legerősebb csapatokat (Rosenborg például). 2/5 esély a keleti túrára, vállalható. Vicces lenne a Vaduz 10 évvel az Újpest-fiaskó után. A birkák meg a fradi ellen estek ki kb ugyanannyi éve.
Az FTC ellenfele lehet:
FK Asztana (kazah),
Sliema Wanderers (máltai),
Shkendija (macedón),
Lovcsen (montenegrói),
KF Laci (albán),
Libertas (San Marinó-i)
Itt csak 1 nagyon keleti van, jó a sansz. A Trollfoci nyilván Lacit szeretné ellenfélnek, végeláthatatlan poén :p
BL-sorsolás 12-kor, EL 13-kor, az erőnyerő Győrnek 14.30-kor.
több mint 12 éve
YoungZeeZee
9 847
m.origo.hu/sport/focivilag/20140622-a-cordoba-42-ev-utan-jutott-fel-a-spanyol-bajnoksag-elvonalaba.html#commentsHulye szurkolok jol megzavartak oket.
több mint 12 éve
na hát ez az, Boszniának egy deka olaja sincs, bár Nigériából sem egyszerű kihozni manapság...Nem. Tévedsz. Nem volt les, szabályos gólt lőtt Dzeko. Ez nem kétes ítélet, hanem téves ítélet. A másikat lehet kétes ítéletnek mondani, Lehet azon lamentálni, hogy a bírónak ott és akkor mennyire nehéz a dolga. És ez így is van. De akkor is rosszul döntött, téves (nem kétes) ítéletet hozott, és ez a bosnyákok vb-jébe került. Bosznia nem egy sexi, hájpolt, gazdasági csúcsország csapata, és nem is érdeke a FIFA-nak, hogy egy ilyen csapat miatt mea culpázon. Az hogy a bosnyákok nem reklamáltak az meg nem azt jelenti, hogy jó bírói döntés volt. De ez nem jelent semmit Costa Rica tiltakozott a nyilvánvaló tizenegyes elmaradása, horvátok a kamu tizi befújása miatt, nem változtat semmit. Szememben csak szimpatikusabb lett ettől a bosnyák csapat.kétszer fél kétes ítélet, lbaggionem nézted a meccset? kamu les, nigériai időhúzás és a szabálytalanság a gól előtt. még valami?te miről beszélsz?baggioA játékvezető dolga a döntéshozás a szabályos játékmenet biztosítása érdekében.ez a mondat az éjféli meccsel szemben egyáltalán nem releváns. szimpátiától függetlenül is minimum gusztustalan csalást követett el a bírói kar, ami egy kis ország első vb-szereplésébe került.berger90
Sobri Jóska
a brazilok nyitómeccses ajándékait már hozzá sem teszem, azokat is látta mindenki.berger90
Szóval lehet a bírókat védeni, de tények, azok tények. Kiscsapatok meg kiscsapatok, pénz beszél, kutya ugat, karaván halad.
Kelleténél és szokásosnál kicsit boldogabb a spori, és nagyobb az öszzhang a játékossal, mint szokott.diverdoc
több mint 12 éve
Claudio Ranieri lesz a világbajnokság után távozó Fernando Santos utódja a görög labdarúgó-válogatott szövetségi kapitányi posztján.kiváló választás, már amennyiben az elkövetkező pár évben bármilyen trófeáról már előre hajlandóak lemondani.
Nem mintha sajnálnám, hogy ő lett de engem kiver a víz a csávótól.
Annyi helyen bukott már meg, nem is értem mit látnak még benne.
Mondjuk Pintérnél jobb, de ha magyar szövkap lett volna én elsírom magam (és nem örömömben).Bazzani
Monaco fellélegzik, végre lesz harc a francia bajnoki címért...
több mint 12 éve
csak mellékszál, de a Jumbo Jet nagyjából önállóan el tudna repülni, ha akarna, vak és retardált pilóta ide vagy oda....JugheadPontosan.
Hülye lenne nem kihozni a legtöbbet egy adott helyzetből, és nem megtenni mindent a győzelem érdekében.
Tulajdonképpen döbbenetes, hogy egy ekkora üzletben a mérkőzésen a konkrét kontrolt gyakorló emberek (jv-k) ennyire vakon kénytelenek lenni a 21.században, a jelen technikai fejlettségnél.
Ez kb. olyan, mintha egy légitársaság az óriási Jumbojának az irányítását egy retardált vak pilótára bízná.
A játékvezető dolga a döntéshozás a szabályos játékmenet biztosítása érdekében.
Na ehhez szinte alig kap információk, segítséget, így egy rendkívül infohiányos helyzetben kell hatékonyan döntenie. Ez lehetetlen.
Mintha egy gyilkossági ügyben annyit tudna a bíró, hogy van egy áldozat, egy gyanusított, egy ellentmondásos vallomás, meg egy pasi véres kézzel. Aztán döntsön kb. 1 másodperc alatt.Sobri Jóska
ez sportban soha nem fog megtörténni, mert akkor mindenki minden kis faszom kontakt után fújna, hogy fault, és akkor a mai hatvannal szemben kb huszonöt percet töltenének játékkal a kilencvenből...
több mint 12 éve
Miro Klose és gól utáni szaltó. Ez a sorozat a világbajnokságokon immár 12 éve tart! 😀azér' látszott, hogy már nem mai csirke, annyira nem volt erő a szaltóban, hogy majdnem lapjával csattant a gerincére...
iktriad
több mint 12 éve
Claudio Ranieri lesz a világbajnokság után távozó Fernando Santos utódja a görög labdarúgó-válogatott szövetségi kapitányi posztján.Na ezzel abszolút egyetértek. Már a kiállása se edzőnek való, amolyan anyámasszony katonája a csávó. Ahonnan elment, egyből jobb lett a csapat.
Nem mintha sajnálnám, hogy ő lett de engem kiver a víz a csávótól.
Annyi helyen bukott már meg, nem is értem mit látnak még benne.
Mondjuk Pintérnél jobb, de ha magyar szövkap lett volna én elsírom magam (és nem örömömben).Bazzani


iktriad