Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
Tata Martino nem csak a Barca-t, hanem a spanyol focit is tönkre tette.
Szép munka, egy év alatt, gratulálok!!Charlie Firpo
ez bullshit. Nézd meg a Bayernt Peppel, az is szar lett. Maga a stílus fáradt el. Kiismerték, ennyi. Jön majd más.
több mint 12 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 576
Tata Martino nem csak a Barca-t, hanem a spanyol focit is tönkretette.
Szép munka, egy év alatt, gratulálok!!

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 12 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
Még mindig itt tartotok?Asbee
próbáltam a fradi gumicsontot bedobni, de látod, mindhiába.
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Még mindig itt tartotok?


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Müller nem ért Pepe fejéhez, felállt és megkérdezte, hogy mit csinálsz, de nem ért hozzá Pepe fejéhez, szóval ne terelj...csebi
Nem terelek, veletek ellentétben én nem csinálok ebből nagy ügyet. Leírtam, hogy véleményem szerint ez túlzó, azt is, hogy miért.
Azon meg had szórakozzak már, hogy a kettős mércét miként akarják "legitimálni" némelyek.Tony
Szerintem kettős mérce azt jelenti, ha két ugyanolyan szituban más-más a megítélés.
Müller megfogja Pepe vállát, versus Pepe visszanyúl (látatlanban) Müller arcába.
Valamint Pepe a földön ülő, szerinte szinészkedő Müllerhez hajol és alázva, fenyítve, lekoccolja a fejét, versus Müller ezen előzmények miatt felháborodva felpattan és 2 centiről (szintén) ordít Pepe arcába.
Ha neked ez azonos, akkor érthető, hogy kettős mércét emlegetsz.
Szerintem nem azonos. Uff.

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 12 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Kell valaki Tuijp helyére a tarcsiba. 😀
több mint 12 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
Lauthnál sem igazolt még nagyobb lókötőt a fradi....Amadeus91
miért, mi a baj vele? a Sportfreunde Stiller nevű német rockzenekar még egy számot is elnevezett róla.deyell
örök ígéret
több mint 12 éve
deyell Las Vegas Raiders 12 879 — Sworn to the Dark
Lauthnál sem igazolt még nagyobb lókötőt a fradi....Amadeus91
miért, mi a baj vele? a Sportfreunde Stiller nevű német rockzenekar még egy számot is elnevezett róla.

built for this shit

több mint 12 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
Lauthnál sem igazolt még nagyobb lókötőt a fradi....
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 936 — Patriots fan
Ja, és itt jön be Del Bosque hibája, hogy egy alapvetően védekező kp-t kell beraknia hátulra, mert egyébként csak Albiol van rajta kívül a keretben, aki képes korrektül lehozni egy meccset középen, de azért ő sem életbiztosítás.
És ez miért van? Mert megint ragaszkodni kell Piquéhez, akinél szerintem egyik, keretben lévő spanyol sem hozott le szarabb szezont. Ez nem a gyerek miatt van egyébként, hanem Puyol sérülése óta Piqué egy fos, nagyon visszaesett. Nyilván a gyerek is közrejátszik, de már előtte olyan gyenge meccsei voltak, hogy sírni tudtam volna.
Szóval akkor miért kell olyan játékost elhozni, mint Piqué, Busquets, akik 1,5-2 éve vakon vannak? Bivaly ez a spanyol generáció, nem hiszem el, hogy nem lehetett jobb játékosokat találni. Xavi elhozatala érthető lenne, ha a padon lenne csak, sőt Busquets sem a padon zavarna engem. De az, hogy alapból egy normális középhátvédet sem tudott elhozni Del Bosque, plusz emellett 2-3 jobb játékos padozik olyanok helyett, akik a kezdőben kibaszott gyengék cserébe, az már sok. Ezt már a világlegjobbhűdecsúcsszuperspanyol válogatott sem bírja el.Stez
Tudom, hogy nem a gyerek miatt van 😉 De a születése utáni első meccsen játszott először olyan szarul Piqué, hogy már csak röhögni lehetett rajta. Egybeestek az időpontok, de az ok-okozati viszony nem hiszem, hogy olyan szintű korrelációt mutatna, amivel ezt a formahanyatlást indokolni lehetne. Természetesen Puyol kutya (illetve az ő hiánya) a tényleges független változó.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 49 105 — Whoops, looks like something went wrong.
Stez! Ramos hol nyomott jó szezont? volt 3 jó meccse, a Bayern ellen 1 egy a bajnokságban meg a BL döntő, és az már jó szezon? 😀eaglesmcnabb
Ami Real meccseket én láttam, azon nem volt rossz. Piquénél azért mindenképpen jobb.Stez
Jó, de Mr. Shakira másfél éve vakon van, és én minden meccsét láttam. Amióta megszületett a gyermek azt sem tudja, hogy milyen évet írunk :d Szóval nála nem nehezebb jobbnak lenni.gdavid
Ja, és itt jön be Del Bosque hibája, hogy egy alapvetően védekező kp-t kell beraknia hátulra, mert egyébként csak Albiol van rajta kívül a keretben, aki képes korrektül lehozni egy meccset középen, de azért ő sem életbiztosítás.
És ez miért van? Mert megint ragaszkodni kell Piquéhez, akinél szerintem egyik, keretben lévő spanyol sem hozott le szarabb szezont. Ez nem a gyerek miatt van egyébként, hanem Puyol sérülése óta Piqué egy fos, nagyon visszaesett. Nyilván a gyerek is közrejátszik, de már előtte olyan gyenge meccsei voltak, hogy sírni tudtam volna.
Szóval akkor miért kell olyan játékost elhozni, mint Piqué, Busquets, akik 1,5-2 éve vakon vannak? Bivaly ez a spanyol generáció, nem hiszem el, hogy nem lehetett jobb játékosokat találni. Xavi elhozatala érthető lenne, ha a padon lenne csak, sőt Busquets sem a padon zavarna engem. De az, hogy alapból egy normális középhátvédet sem tudott elhozni Del Bosque, plusz emellett 2-3 jobb játékos padozik olyanok helyett, akik a kezdőben kibaszott gyengék cserébe, az már sok. Ezt már a világlegjobbhűdecsúcsszuperspanyol válogatott sem bírja el.

több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 936 — Patriots fan
Stez! Ramos hol nyomott jó szezont? volt 3 jó meccse, a Bayern ellen 1 egy a bajnokságban meg a BL döntő, és az már jó szezon? 😀eaglesmcnabb
Ami Real meccseket én láttam, azon nem volt rossz. Piquénél azért mindenképpen jobb.Stez
Jó, de Mr. Shakira másfél éve vakon van, és én minden meccsét láttam. Amióta megszületett a gyermek azt sem tudja, hogy milyen évet írunk :d Szóval nála nem nehezebb jobbnak lenni.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 49 105 — Whoops, looks like something went wrong.
Stez! Ramos hol nyomott jó szezont? volt 3 jó meccse, a Bayern ellen 1 egy a bajnokságban meg a BL döntő, és az már jó szezon? 😀eaglesmcnabb
Ami Real meccseket én láttam, azon nem volt rossz. Piquénél azért mindenképpen jobb.

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 460 — je suis poloska
Stez! Ramos hol nyomott jó szezont? volt 3 jó meccse, a Bayern ellen 1 egy a bajnokságban meg a BL döntő, és az már jó szezon? 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Müller nem ért Pepe fejéhez, felállt és megkérdezte, hogy mit csinálsz, de nem ért hozzá Pepe fejéhez, szóval ne terelj...csebi
Nem terelek, veletek ellentétben én nem csinálok ebből nagy ügyet. Leírtam, hogy véleményem szerint ez túlzó, azt is, hogy miért.
Azon meg had szórakozzak már, hogy a kettős mércét miként akarják "legitimálni" némelyek.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 49 105 — Whoops, looks like something went wrong.
míg Martinez meg élete éveit tolta a Bayernben, egészen addig, amíg a buzi Guardiola oda nem ment, és a posztján top3 játékost lazán padra nem rakta. 😀danyly
azt az egyet? 😛
David Silvát mondjuk én sem értem...Stez
Kimaradt a Bilbaoban, jogos. 😊
Úgy értettem, hogy karrierje legjobb éveit nyomta, csapattól függetlenül. Az már mellékes, hogy erre jön Pepe papa, onnantól pedig neki kuka.slowmotion

több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
míg Martinez meg élete éveit tolta a Bayernben, egészen addig, amíg a buzi Guardiola oda nem ment, és a posztján top3 játékost lazán padra nem rakta. 😀danyly
azt az egyet? 😛
David Silvát mondjuk én sem értem...Stez
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 49 105 — Whoops, looks like something went wrong.
Na hullanak a fejek a spanyoloknál:
Piqué helyett (mily meglepő) Javi Martinez kezd, Xavi helyett Koke, David Silva helyett pedig Pedro lesz a kezdő.danyly
Javi Martinez megy védőnek? Javi Martinez kihagyása, mint védekező középpályás alapból évek óta érthetetlen számomra, Busquetsnél ezerszer jobb, de persze szopni kell a Barcások faszát, az jó buli.
Piqué kihagyása teljesen jogos, ahogy Sergio Ramos kihagyása ugyanannyira jogos lenne, semmivel sem volt jobb. A fejek pedig annyira hullanak, hogy Casillast, hiába név, már az első gépre felpakoltam volna. Konkrétan az utóbbi években nagyon rajta van, hogy felsorakozzon a Seaman féle potyásokhoz, akik rettentő jó kapusok, de rendre lepkéznek közben.
Ezeket a problémákat egy éve kellett volna észrevenni. Ráadásul pontosan ugyanezek a sztorik játszódtak le a Konf. kupán is, mégis basztak bármit is kezdeni a gondokkal.
David Silva kivétele meg egyenesen hatalmas baromság, már az első meccsen is ő volt az, aki jól osztogatott és folyamatosan mozgatni tudta a védelmet. Ja, kihagyott egy kurva nagy helyzetet, na puff. Akkor Torresnek már a mezét is el kellett volna égetni, ha ez akkora szentségtörés lenne. Megkockáztatom, hogy a jelenlegi Silva jobb játékos, mint Iniesta, Xavinál emg nem kérdés. Csak annyira alulértékelt, hogy az már fáj.
Pedro meg pont, hogy az egyik legtúlértékeltebb játékos, akit Guardiola felemelt, aztán neki is szopja mindenki a faszát.

A spanyol csapat harmadát el kellett volna küldeni a faszba már. Aztán most jön az, ami az angoloknál meg a franciáknál, de akár a Milannál is volt, hogy a kurva nagy generáció után valami elveszik a csapatból, mert fiatalokat beépíteni nem nagyon akarnak, aztán még 35 éves korukban is a vének fognak játszani, mert Del Bosque ragaszkodik hozzájuk.
Nagyon szeretem Xavit, de neki már nem lenne helye itt. Busquetssel sincsen semmi bajom, lehozott a Pep érában néhány állat évet a Barcában, de idén borzalmas volt, sőt, tavaly sem volt valami hűdejó, míg Martinez meg élete éveit tolta a Bayernben, egészen addig, amíg a buzi Guardiola oda nem ment, és a posztján top3 játékost lazán padra nem rakta. 😀
Xavi helyett akár Fabregas, akár Koke játszhat, előttük Silva nagyon jó, Busquets helyett Martinez kellene, a védelmet meg kb. full cserélni kellene. Juanfran durva évet nyomott, mégis ül a padon, Azpi meg akkora fos volt az első meccsen, hogy pályára nem engedném. Én Jordi Albát sem vélem olyan nagy királynak, mint ahogy megy rá a nyál, de mondjuk ő még maradhatna is tán. A védelembe meg akkor már menjen Albiol, én biztos nem Martinezt játszatnám ott.
Nem értem, miért kell ragaszkodni azokhoz a nevekhez, akik mocsok szar szezont hoztak le, és a hollandok ellen is hibát-hibára halmoztak. Egyedül Ramost hagynám bent Del Bosque helyében, de őt sem azért, mert jó, hanem mert nincs más. És ő legalább jó szezont nyomott, Piqué két éve konstansan egy fos, amióta Puyol nincs. És akkor itt kezd feltűnni, hogy a Barcában és a válogatottban is, ki kiből élt?

több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 971 — Lucas Scott
Az az "illedelmesen megkérdezte" az meg elég durva kifejezés 😀eaglesmcnabb
Na de várjál, mert megtudtuk, hogyha az egyik üvölt és megérinti a másikat az piros, de ha a másik is üvölt és összeérnek, akkor minden ok. Nem ám dupla piros, nem, az úgy teljesen rendben lévő. Ezek alapján Müller egy talpig úriember.Tony
Müller nem ért Pepe fejéhez, felállt és megkérdezte, hogy mit csinálsz, de nem ért hozzá Pepe fejéhez, szóval ne terelj...

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 971 — Lucas Scott
Müller keze hol volt? kirakta mindkettő az evezőt, csak az egyikük elvesztette a párharcot és esett is egyből. Ronaldo esetén már jönnének is a Krisztina Rinyáldós posztok, de ha német csinálja akkor a másik a hibás. Mondjuk annyi különbség volt hogy míg pepe nem látta hol a keze, addig Müller igen, de Persze pepe a fasz. Ha én kirakom a kezem hogy ne tudjál megelőzni futás közben, te meg belefutsz a kezembe akkor is én vagyok a geci? Mert ha megnézte volna hogy hol az arca azt mondom hogy állítsák ki, de itt semmi ilyen nem volt. A labdát akarta fedezni, hogy a német ne férjen hozzá.
megjegyzem ugyanilyen helyzetben pepe dobta már föl magát mint müller és kapta is a savat. Persze jogosan.
Az az "illedelmesen megkérdezte" az meg elég durva kifejezés 😀eaglesmcnabb
az illedelmest iróniából írtam...

Müller keze Pepe vállánál volt, Pepe meg arc magasságban hátracsapott... amúgy ezért sztem sem járt piros lap, de ettől simán elfeküdhet egy ember, főleg ugye manapság

Krisztinya Rinyáldó posztok azok más miatt jöhetnek a meccs miatt 😀 Boateng, aki sztem idén nem játszott jobb hátvédet, mert Rafinha tolta ott, kb levette egész meccsen 😀

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
a Pepe-esethez:
5. Müllerben az a legborzasztóbb, hogy ilyen alkattal futballisták utoljára talán a hetvenes években éltek meg, a mai fizikális játékban már nem. és ő persze ennek ellenére fossa a gólokat.slowmotion
ez miért borzasztó????? éppen ettől a nagybetűs TEHETSÉG. míg egy Messi fa**át mki sz*pja, addig Müllernél ez meg a legborzasztóbb...
ne felejtsük el, hogy Müllernél egy olyan dolog természetes, ami mostani focistáknál egyáltalán nem: ALÁZAT. de persze emiatt ő sosem fogja megkapni azt a rivaldafényt, amit mondjuk egy C megkap, mert mai világban minden becsülendő csak az nem, aki alázattal sportol...

attól még Pepe odaütött neki, majd ha neked is az arcodra csapnak ilyen sebességnél futás közben, akkor mondd, hogy nem eshetsz el tőle - megjegyzem, hogy már a szándékot büntetni kell, ezért lényegtelen, hogy volt-e kontakt, és az mekkora volt...-, a lefejelésnél meg egyből felpattant és illedelmesen megkérdezte, hogy " whas machst du"? nem tudom Pepe mennyire értette, de válaszolt rá.

ja és Coantrao-nál is elmaradt egy piros, feje fölött volt a könyöke magasan, elég egyértelmű volt, ha még el is fogadjuk, hogy mindenképpen fel kell húzni a könyökünket a lendülethez, akkor sem fejnél magasabbra emelem...csebi
odamész, ránézel, lesajnálod, mert még az u15-ös ötvenkilós hátvéd is arrébb tolja.
de erre vág neked hármat. ő a rejtőzködő végzet, a lesből támadó ruhaszárítókötél, vagy nevezd aminek akarod.
talán valóban nem volt helyes a szóhasználat. talán azt kellett volna mondanom, hogy a legviccesebb. whatever. ki a faszt érdekel...

egyébként valószínűleg nem esnék el. és tudod, miért nem? mert nekem a foci megmaradt hobbiszinten, de serdülő II. után felhagytam a versenyszerű focival. és mivel elkezdeni sem ötévesen kezdtem, ezért nem kódolódott belém az, hogy bármekkora érintéstől összecsukoljak. mert amikor edzésen, kétkapus játék közben telibe néztem egy kapuralövést (14 évesen egy 18-20 évesét), akkor sem feküdtem öt percig a földön, hanem azonnal felkeltem, megráztam a fejem, és mentem tovább. és azért össze sem lehet hasonlítani egy megbikázott labdát (még a régi, varrott verzió volt, nem ez a műanyag szar, amit ma használnak) egy legyintéssel, főleg nem egy ekkorával.

a labda fedezésének a szándékát meg nemigen szokták büntetni. és azért megjegyezném, hogy a Csillagászt nem kimondottan kedvelem, sőt... de ezt a kiállítást nem érdemelte meg szvsz.
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 488 — Invisible man
megjegyzem, hogy már a szándékot büntetni kell, ezért lényegtelen, hogy volt-e kontakt, és az mekkora volt.
ja és Coantrao-nál is elmaradt egy piros, feje fölött volt a könyöke magasan, elég egyértelmű volt, ha még el is fogadjuk, hogy mindenképpen fel kell húzni a könyökünket a lendülethez, akkor sem fejnél magasabbra emelem...csebi
Hányan fejeznének be egy focimeccset ha ez így lenne???Matthew99
hányszor van az, hogy könyökkel ledózerolod másnak a fejét? azért ez nem olyan gyakori...csebi
Hányszor láttál visszajátszást? Szinte nincs olyan, hogy az egyiknek ne lenne fent a könyöke arcnál. Aztán már csak centiken múlik, hogy el is éri vagy csak a szele kapja el a másikat.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Az az "illedelmesen megkérdezte" az meg elég durva kifejezés 😀eaglesmcnabb
Na de várjál, mert megtudtuk, hogyha az egyik üvölt és megérinti a másikat az piros, de ha a másik is üvölt és összeérnek, akkor minden ok. Nem ám dupla piros, nem, az úgy teljesen rendben lévő. Ezek alapján Müller egy talpig úriember.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 460 — je suis poloska
a Pepe-esethez:
5. Müllerben az a legborzasztóbb, hogy ilyen alkattal futballisták utoljára talán a hetvenes években éltek meg, a mai fizikális játékban már nem. és ő persze ennek ellenére fossa a gólokat.slowmotion
ez miért borzasztó????? éppen ettől a nagybetűs TEHETSÉG. míg egy Messi fa**át mki sz*pja, addig Müllernél ez meg a legborzasztóbb...
ne felejtsük el, hogy Müllernél egy olyan dolog természetes, ami mostani focistáknál egyáltalán nem: ALÁZAT. de persze emiatt ő sosem fogja megkapni azt a rivaldafényt, amit mondjuk egy C megkap, mert mai világban minden becsülendő csak az nem, aki alázattal sportol...

attól még Pepe odaütött neki, majd ha neked is az arcodra csapnak ilyen sebességnél futás közben, akkor mondd, hogy nem eshetsz el tőle - megjegyzem, hogy már a szándékot büntetni kell, ezért lényegtelen, hogy volt-e kontakt, és az mekkora volt...-, a lefejelésnél meg egyből felpattant és illedelmesen megkérdezte, hogy " whas machst du"? nem tudom Pepe mennyire értette, de válaszolt rá.
csebi
Müller keze hol volt? kirakta mindkettő az evezőt, csak az egyikük elvesztette a párharcot és esett is egyből. Ronaldo esetén már jönnének is a Krisztina Rinyáldós posztok, de ha német csinálja akkor a másik a hibás. Mondjuk annyi különbség volt hogy míg pepe nem látta hol a keze, addig Müller igen, de Persze pepe a fasz. Ha én kirakom a kezem hogy ne tudjál megelőzni futás közben, te meg belefutsz a kezembe akkor is én vagyok a geci? Mert ha megnézte volna hogy hol az arca azt mondom hogy állítsák ki, de itt semmi ilyen nem volt. A labdát akarta fedezni, hogy a német ne férjen hozzá.
megjegyzem ugyanilyen helyzetben pepe dobta már föl magát mint müller és kapta is a savat. Persze jogosan.
Az az "illedelmesen megkérdezte" az meg elég durva kifejezés 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
De ez már a foci magasabb, művészi szintje. 😉Atari
Inkább "kislány sporttá" tétele. 😀
Szerencsére a "való élet" nem így működik, lennének pislogások, ha egy csokilopásért ugyanolyan életfogytiglan járna, mint emberölésért...

"Ha valaki fölmegy a színpadra és elhányja magát, mindig találunk valakit, aki azt mondja erre, művészet."- Woody Allen