Soccer
41 feliratkozó
több mint 12 éve
Ja, röhejes az a bohócsipkás a két pap fölött.baggio
Tepper takarodj!
több mint 12 éve
Ezek az upsetek, váratlan contenderek-pretenderek kis túlzással már-már egy NCAA-szezon fordulataira kezdenek emlékeztetni. 😊 Lájk.
több mint 12 éve

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Alma meg a fája, so faaaar awaaay 😀a nagy vb láz közben az megvan, hogy mátyus jancsi lett a pápa edzője? 😀😀 jó lesz figyelni az oddsokat...peachAzt tudtátok róla, hogy az édesapja egyetemen tanított?😀Asbee
Mindig jövőre
több mint 12 éve
Gondolom nem a saját fiát...a nagy vb láz közben az megvan, hogy mátyus jancsi lett a pápa edzője? 😀😀 jó lesz figyelni az oddsokat...peachAzt tudtátok róla, hogy az édesapja egyetemen tanított?😀Asbee
több mint 12 éve
a nagy vb láz közben az megvan, hogy mátyus jancsi lett a pápa edzője? 😀😀 jó lesz figyelni az oddsokat...peachAzt tudtátok róla, hogy az édesapja egyetemen tanított?😀
több mint 12 éve
Balotelli az angol királynőt akarjajún. 20. 01:59 Olaszország
Az olasz válogatott futballistája azt írta a twitter-oldalán, hogy csapata segít az angolokon, vagyis legyőzi Costa Ricát és Uruguayt is. Ezért cserébe nem kér se többet, sem kevesebbet, mint egy csókot a királynőtől.
😀 nehogy bukta legyen Balo 😀
több mint 12 éve
a nagy vb láz közben az megvan, hogy mátyus jancsi lett a pápa edzője? 😀😀 jó lesz figyelni az oddsokat...peachaki járt a hét elején Balatonfüreden, az már előre tudhatta, mivel éppen ott nyaralt Keneseivel együtt xD

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
a nagy vb láz közben az megvan, hogy mátyus jancsi lett a pápa edzője? 😀😀 jó lesz figyelni az oddsokat...
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
Inkább az a fura a tikitakában, hogy ennyi ideig tartott rájönniük az alapigazságra, hogy ehhez szoros emberfogás és gyors letámadás kell. Nem kell odaérni mindig, de elég, ha csak ott lohol az ember, ha nem az első, második, ad abszurdum harmadik passzra jön a hiba, de ott van a 4.-től már bakhatják...kishasziEzért leszek kíváncsi chilére a következő meccsen, mert tegnap szétfutották az agyukat. Tökéletesen ölték meg a spanyol játékot de félek, hogy sokat kivett belőlük.

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
Inkább az a fura a tikitakában, hogy ennyi ideig tartott rájönniük az alapigazságra, hogy ehhez szoros emberfogás és gyors letámadás kell. Nem kell odaérni mindig, de elég, ha csak ott lohol az ember, ha nem az első, második, ad abszurdum harmadik passzra jön a hiba, de ott van a 4.-től már bakhatják...
"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Egyébként igen. 2012-ben irtó balszerencsével elbukott BL döntő, 1 évre rá egész Európa szarrá alázása. 2014-ben áprilisig csúcsforma. Történjen akármi, ebben a mai fociban szvsz nem lehet háromszor is odaérni döntőbe, előbb-utóbb bejön egy rossz vagy balszerencsés meccs. Heynckes-nél garantált lett volna a BL győzelem? Nem. Csak kinn a németek büszkeségét az bassza, hogy egy spanyol edzővel, más filozófiával nyújtott olyan teljesítményt a csapat mint eddig még soha.arról a Bayernről beszélünk, aki 2 címet nyert, rekord gyorsasággal, hóesésben bajnok lett, és volt összesen 1 rossz hazai meccse otthon a Real ellen... ha egy rossz meccs miatt megbukott valami, akkor tényleg túl nagyok az elvárásaitok, sztem várjunk még ezzel a Pep megbukott dologgal, ezért sem szeretem mostanában a fertiget. Pl a kupa döntőn, ami taktikát felvázolt igenis alkalmas lehet újabb dominanciára BL-ben is!csebiTata Martino nem csak a Barca-t, hanem a spanyol focit is tönkre tette.ez bullshit. Nézd meg a Bayernt Peppel, az is szar lett. Maga a stílus fáradt el. Kiismerték, ennyi. Jön majd más.Amadeus91
Szép munka, egy év alatt, gratulálok!!Charlie Firpo
több mint 12 éve
arról a Bayernről beszélünk, aki 2 címet nyert, rekord gyorsasággal, hóesésben bajnok lett, és volt összesen 1 rossz hazai meccse otthon a Real ellen... ha egy rossz meccs miatt megbukott valami, akkor tényleg túl nagyok az elvárásaitok, sztem várjunk még ezzel a Pep megbukott dologgal, ezért sem szeretem mostanában a fertiget. Pl a kupa döntőn, ami taktikát felvázolt igenis alkalmas lehet újabb dominanciára BL-ben is!Tata Martino nem csak a Barca-t, hanem a spanyol focit is tönkre tette.ez bullshit. Nézd meg a Bayernt Peppel, az is szar lett. Maga a stílus fáradt el. Kiismerték, ennyi. Jön majd más.Amadeus91
Szép munka, egy év alatt, gratulálok!!Charlie Firpo
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 12 éve
Muszáj valahogy levezetni a feszültséget, hogy tizen X évenként szerencsétlenkednek össze a Realnak egy Bl győzelmet 😉nyugodtan javíts ki ha tévedek 😊 De szerintem tavaly a Bayern-Barcán, idén a Bayern-Realon, majd a VB-n bukott meg. Ezeket tapasztalom, majd ha a Real játszik tiki-takát és bukik meg vele azt is ekézni fogom ne aggódj.eaglesmcnabbA gőzgép is kurva nagy találmány volt! 200 évvel ezelőtt!Komoly Barca fóbiád van 😉gdavid
Tiki-taka is nagy találmány... Volt...eaglesmcnabb
több mint 12 éve
Jó látni, hogy jönnek a Costa mémek, amikor a szintén agyonsztárolt hiperszuper brazília is kemény két ponttal állna, ha az első meccset nem kapják ajándékba. Kurva szánalmasnak gondolom az egészet. Hiába egy sunyi, alattomos ember, kurva jó játékos. De persze mint ha rajta múlott volna a kiesés, elvégre lazán nullázzák a hollandok a spancikat, ha ő nincs.
több mint 12 éve
nyugodtan javíts ki ha tévedek 😊 De szerintem tavaly a Bayern-Barcán, idén a Bayern-Realon, majd a VB-n bukott meg. Ezeket tapasztalom, majd ha a Real játszik tiki-takát és bukik meg vele azt is ekézni fogom ne aggódj.A gőzgép is kurva nagy találmány volt! 200 évvel ezelőtt!Komoly Barca fóbiád van 😉gdavid
Tiki-taka is nagy találmány... Volt...eaglesmcnabb
De hát ha mindig kikapnak nem mondhatom azt hogy jó 😕
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
A gőzgép is kurva nagy találmány volt! 200 évvel ezelőtt!Komoly Barca fóbiád van 😉
Tiki-taka is nagy találmány... Volt...eaglesmcnabb
Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
Jó van na csak kötözködtem ha már második kedvenceim engedték, hogy kiejtsék őket 😀tényleg nem, madridom.hu-ról csórtam.Amadeus91Nem mond, hogy nem az eredménykövetőből loptad mert úgy sem hisszük el. Tipikus fritz 😉 😛dandeAmadeus91
több mint 12 éve
tényleg nem, madridom.hu-ról csórtam.Nem mond, hogy nem az eredménykövetőből loptad mert úgy sem hisszük el. Tipikus fritz 😉 😛dandeAmadeus91
több mint 12 éve
Nem mond, hogy nem az eredménykövetőből loptad mert úgy sem hisszük el. Tipikus fritz 😉 😛Amadeus91
több mint 12 éve
A gőzgép is kurva nagy találmány volt! 200 évvel ezelőtt!Tiki-taka is nagy találmány... Volt...
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
nemTata Martino nem csak a Barca-t, hanem a spanyol focit is tönkre tette.ez bullshit. Nézd meg a Bayernt Peppel, az is szar lett. Maga a stílus fáradt el. Kiismerték, ennyi. Jön majd más.Amadeus91
Szép munka, egy év alatt, gratulálok!!Charlie Firpo
a tiki-takát csak fullon lehet játszani, félgőzzel vagy máshogy nem.
- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.


Amadeus91