Soccer
41 feliratkozó
több mint 12 éve
+ kib@szott Capello kiherélte az oroszokat, olyan sótlanul játszottak az egész tornán hogy rossz volt nézni...2008-ban öröm volt nézni a viilámgyors kontrákkal operáló, pezsgő, lendületes focit játszó oroszokat, Akkor sem volt jó védelmük, de előrefele parádésan fociztak. Most...
az meg külön röhej hogy még így is simán továbbmentek volna ha mondjuk pl. én védek náluk... 😊yooker
több mint 12 éve
kicsit segíts légyszíves mielőtt döntenék!Megérdemelte ,de ezzel Suarez lett a foci Zushlag Jánosa....Te melyiket választanád?
most aztán mindenki elégedett lehet micsoda kőkemény rendet tart a FIFA.... LOL!
azért egy rögtönzött szavazást tartanék az ítélkezők között hogy egy vállba harapást vagy egy páros lábas sípcsontos belépőt választanának-e mondjuk adott esetben...yooker
myriport.hu/wp-content/uploads/2013/07/TheWalkingDead_S2_ep01_Z04.jpg_cmyk.jpg[/img]
www.youtube.com/watch?v=A4-K3JUuRTU[/youtube]
| (Ronaldinho megúszta különösebb sérülés nélkül) | baggio
az első "eset" az melyik meccsen is történt....?
több mint 12 éve
Megérdemelte ,de ezzel Suarez lett a foci Zushlag Jánosa....Te melyiket választanád?
most aztán mindenki elégedett lehet micsoda kőkemény rendet tart a FIFA.... LOL!
azért egy rögtönzött szavazást tartanék az ítélkezők között hogy egy vállba harapást vagy egy páros lábas sípcsontos belépőt választanának-e mondjuk adott esetben...yooker

| (Ronaldinho megúszta különösebb sérülés nélkül) |

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
+ kib@szott Capello kiherélte az oroszokat, olyan sótlanul játszottak az egész tornán hogy rossz volt nézni...az meg külön röhej hogy még így is simán továbbmentek volna ha mondjuk pl. én védek náluk... 😊
több mint 12 éve
Megérdemelte ,de ezzel Suarez lett a foci Zushlag Jánosa....most aztán mindenki elégedett lehet micsoda kőkemény rendet tart a FIFA.... LOL!
azért egy rögtönzött szavazást tartanék az ítélkezők között hogy egy vállba harapást vagy egy páros lábas sípcsontos belépőt választanának-e mondjuk adott esetben...
több mint 12 éve
Dallas Cowboys closely studying tape of USA vs Germany desperately trying to learn how to lose and still advance.énisbocs, de van még:
😀
*elnézést az érintett fanoktól*petey
"Jerry Jones wants to know if the NFL can be played in World Cup system so the Cowboys could advance if they lose"
Mindig jövőre
több mint 12 éve
Dallas Cowboys closely studying tape of USA vs Germany desperately trying to learn how to lose and still advance.😀
*elnézést az érintett fanoktól*
több mint 12 éve
Suárez a legkevésbé sem érdekel, a három évhez 😊a négy hónaphoz, vagy a három évhez? 😊slowmotionamikor Zidane rálépett a földön fekvő játékosra (nem első kirívó esetként), akkor két meccsre tiltották el.tegyünk hozzá egy nullácskát a büntihez, akkor már inkább elfogadomberger90
amikor de Jong mellbe karatézta Xabi Alonsót (jelzem, sokkal veszélyesebb mellbe talpalni valakit, mint mezen keresztül vállba harapni), akkor kapott nulla meccset.
persze, tilcsákel, no de négy hónapra, főleg hogy a vébének vége kb két héten belül?
oké, de akkor a következetesség alapján én most három év letöltendőt kérnék a teljes FIFA-vezérkarra, mert esetleg több kárt okoztak a focinak meg a vébé-biznisznek, mint Suarez...slowmotion
Mindig jövőre
több mint 12 éve
a négy hónaphoz, vagy a három évhez? 😊amikor Zidane rálépett a földön fekvő játékosra (nem első kirívó esetként), akkor két meccsre tiltották el.tegyünk hozzá egy nullácskát a büntihez, akkor már inkább elfogadomberger90
amikor de Jong mellbe karatézta Xabi Alonsót (jelzem, sokkal veszélyesebb mellbe talpalni valakit, mint mezen keresztül vállba harapni), akkor kapott nulla meccset.
persze, tilcsákel, no de négy hónapra, főleg hogy a vébének vége kb két héten belül?
oké, de akkor a következetesség alapján én most három év letöltendőt kérnék a teljes FIFA-vezérkarra, mert esetleg több kárt okoztak a focinak meg a vébé-biznisznek, mint Suarez...slowmotion
több mint 12 éve
amikor Zidane rálépett a földön fekvő játékosra (nem első kirívó esetként), akkor két meccsre tiltották el.tegyünk hozzá egy nullácskát a büntihez, akkor már inkább elfogadom
amikor de Jong mellbe karatézta Xabi Alonsót (jelzem, sokkal veszélyesebb mellbe talpalni valakit, mint mezen keresztül vállba harapni), akkor kapott nulla meccset.
persze, tilcsákel, no de négy hónapra, főleg hogy a vébének vége kb két héten belül?
oké, de akkor a következetesség alapján én most három év letöltendőt kérnék a teljes FIFA-vezérkarra, mert esetleg több kárt okoztak a focinak meg a vébé-biznisznek, mint Suarez...slowmotion
Mindig jövőre
több mint 12 éve
amikor Zidane rálépett a földön fekvő játékosra (nem első kirívó esetként), akkor két meccsre tiltották el.amikor de Jong mellbe karatézta Xabi Alonsót (jelzem, sokkal veszélyesebb mellbe talpalni valakit, mint mezen keresztül vállba harapni), akkor kapott nulla meccset.
persze, tilcsákel, no de négy hónapra, főleg hogy a vébének vége kb két héten belül?
oké, de akkor a következetesség alapján én most három év letöltendőt kérnék a teljes FIFA-vezérkarra, mert esetleg több kárt okoztak a focinak meg a vébé-biznisznek, mint Suarez...
több mint 12 éve
Öhmhülyének is megéri
www.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/labdarugas-90-100-milliardbol-epulhet-az-uj-puskas-stadion-2345715baggio
több mint 12 éve
Pontosan. Hagyjuk már ezeket a felkapásokat, meg Suarez harapásokat... Totti karrierje során vagy 5 játékost leköpött és sehol sem volt ennyire felkapva. Erre vevő mindenki, ezért lehet büntetni. Kettős mérce már hülyeség mert itt már 100as van 😀 Terry mekkora büntetést kapott anno a "you fucking black cunt" elnevezésre amit Anton Ferdinandra mondott? És akkor még nem beszéltünk a rendes sérülések okozta belépőkről, színészkedésekről (2-3 meccsekre tiltanám el a színészkedőket utólag felvételek alapján, hirtelen visszaesne a számuk, csak nincs benne érdek, nem csinálják) blablablablabla. Komolytalanok ezek. Jelzem Suarez teljesen megérdemelte, hogy harmadik harapása után így eltiltották, csak a többi eltiltás elmaradását nem értem, és nem is fogom mert nem fog megtörténni. 😊így működik a média, az a hír, amire van érdeklődés és célcsoport. Tim Tebow még mindig a legjobb példa, vagy a legfrissebb, Manziel: minden fingását megírják, mert tudják, hogy nézettséget és olvasottságot generál.berger90LOL tipikus példa a szövegkörnyezetből kiemelt mondat félreértelmezhető mivoltára...Írtam: büntessük, mert idióta, de mi van a szándékos könyöklésekkel, lesgólokkal...?!Söpörjük őket a szőnyeg alá és szóljanak a hírek egy harapós dél-amerikairól...a közönség vevő lesz rá...Nem tudom fociztál-e valaha de már a megyei bajnokságoknál is minden szögletnél úgy megtekerik a mellbimbót, hogy letérdelsz fájdalmadban...gordonSuarez megszívta, büntetett a média. gordonEgyszerűen hihetetlen, hogy az emberek képesek védeni egy olyan játékost, aki meccs közben BELEHARAPOTT az ellenfelébe, ráadásul nem első alkalommal. Szegény tényleg jól megszívta, kár, hogy annyi kamera veszi a mérkőzést, az agyamat eldobom, komolyan...baggio
Mellesleg mivel tudatlan vagyok, valaki kérlek elmondja, hogy az UEFA és FA hatásköréhez tartozó PL-ből hogyan tilthatta el a FIFA? Vagy ez ilyen cooperációs döntés volt?
több mint 12 éve
Öhmwww.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/labdarugas-90-100-milliardbol-epulhet-az-uj-puskas-stadion-2345715

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
így működik a média, az a hír, amire van érdeklődés és célcsoport. Tim Tebow még mindig a legjobb példa, vagy a legfrissebb, Manziel: minden fingását megírják, mert tudják, hogy nézettséget és olvasottságot generál.LOL tipikus példa a szövegkörnyezetből kiemelt mondat félreértelmezhető mivoltára...Írtam: büntessük, mert idióta, de mi van a szándékos könyöklésekkel, lesgólokkal...?!Söpörjük őket a szőnyeg alá és szóljanak a hírek egy harapós dél-amerikairól...a közönség vevő lesz rá...Nem tudom fociztál-e valaha de már a megyei bajnokságoknál is minden szögletnél úgy megtekerik a mellbimbót, hogy letérdelsz fájdalmadban...gordonSuarez megszívta, büntetett a média. gordonEgyszerűen hihetetlen, hogy az emberek képesek védeni egy olyan játékost, aki meccs közben BELEHARAPOTT az ellenfelébe, ráadásul nem első alkalommal. Szegény tényleg jól megszívta, kár, hogy annyi kamera veszi a mérkőzést, az agyamat eldobom, komolyan...baggio
Mindig jövőre
több mint 12 éve
Az jogos, hogy Suarez eltiltásával egy időben kellett volna bejelenteni mondjuk Sakho-ét is, de a fifa hülyesége önmagában egy cseppet sem menti fel előbbit, a másikra mutogatás meg végképp nem jelent megoldást.LOL tipikus példa a szövegkörnyezetből kiemelt mondat félreértelmezhető mivoltára...Írtam: büntessük, mert idióta, de mi van a szándékos könyöklésekkel, lesgólokkal...?!Söpörjük őket a szőnyeg alá és szóljanak a hírek egy harapós dél-amerikairól...a közönség vevő lesz rá...Nem tudom fociztál-e valaha de már a megyei bajnokságoknál is minden szögletnél úgy megtekerik a mellbimbót, hogy letérdelsz fájdalmadban...gordonSuarez megszívta, büntetett a média. gordonEgyszerűen hihetetlen, hogy az emberek képesek védeni egy olyan játékost, aki meccs közben BELEHARAPOTT az ellenfelébe, ráadásul nem első alkalommal. Szegény tényleg jól megszívta, kár, hogy annyi kamera veszi a mérkőzést, az agyamat eldobom, komolyan...baggio

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
LOL tipikus példa a szövegkörnyezetből kiemelt mondat félreértelmezhető mivoltára...Írtam: büntessük, mert idióta, de mi van a szándékos könyöklésekkel, lesgólokkal...?!Söpörjük őket a szőnyeg alá és szóljanak a hírek egy harapós dél-amerikairól...a közönség vevő lesz rá...Nem tudom fociztál-e valaha de már a megyei bajnokságoknál is minden szögletnél úgy megtekerik a mellbimbót, hogy letérdelsz fájdalmadban...Suarez megszívta, büntetett a média. gordonEgyszerűen hihetetlen, hogy az emberek képesek védeni egy olyan játékost, aki meccs közben BELEHARAPOTT az ellenfelébe, ráadásul nem első alkalommal. Szegény tényleg jól megszívta, kár, hogy annyi kamera veszi a mérkőzést, az agyamat eldobom, komolyan...baggio
több mint 12 éve
Nem fejlövés, de ha szándékosan csinálja akkor örökös eltiltás egy lábtörés okozásáért. Btw a polgári életben ez egy nyolc napon túl gyógyuló súlyos testi sértés (vagy maradandó, vagy nem) ami letöltendő sitt akár, ügyvédek nyalókázhatnak, hogy súlyos felindulás stb.Suarez 9 meccs, 4 hónap.Vicc...akkor ezek szerint egy csonttörésért (síp, szárkapocs) fejlövés jár?
Ennek valahogy így kell kinéznie.gabokocka
Suarez megszívta, büntetett a média. gordon
Számomra érthetetlen, hogy ezt az ész nélküli véglényt bárki aki a sportot szereti védi. És most nem arról van szó, hogy mást miért nem. Itt Suarezről van szó. Szándékosan foci meccsen az ellenfelét megharapta. Nem először, nem másodszor. Nem való az ilyen sportpályára (nem arról van szó, hogy más meg igen). Eltiltása szerintem enyhe.Annak idején Tasotti hasonlót kapott, video alapján.

"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
Suarez megszívta, büntetett a média. gordonEgyszerűen hihetetlen, hogy az emberek képesek védeni egy olyan játékost, aki meccs közben BELEHARAPOTT az ellenfelébe, ráadásul nem első alkalommal. Szegény tényleg jól megszívta, kár, hogy annyi kamera veszi a mérkőzést, az agyamat eldobom, komolyan...

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Simon Attilának pontosan ugyanazt az ajánlatot tette a Paks mint 2 éve... Most nem tennénk nagy összeget arra, hogy ott marad....Suarez 9 meccs, 4 hónap.Mi van, a FIFÁban felszínre tört az etika? 😀 Vagy Blatter épp a róla (is) szóló filmet nézte, amíg ezt az ítéltet meghozták? 😀
Ennek valahogy így kell kinéznie.gabokocka
Így viszont tartatnak attól, hogy Suarez lesből (vagy lesről?) támadva megharaphatja őket!
több mint 12 éve
Suarez 9 meccs, 4 hónap.Vicc...akkor ezek szerint egy csonttörésért (síp, szárkapocs) fejlövés jár?
Ennek valahogy így kell kinéznie.gabokocka
Suarez megszívta, büntetett a média.
Ez olyan mikor Kabátot eltiltották két meccsre egy videó alapján, csak őt, senki mást , se előtte, se utána.
Ne érts félre, büntessünk, de súlyozzunk..Sérülést nem okozott azért azt ne felejtsük el.
több mint 12 éve
Suarez 9 meccs, 4 hónap.Ennek valahogy így kell kinéznie.
http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
az egyikük az ellenőr, a másik kettő pedig az összekötő a szingapúriA fene se tudja, egy harapást nyilvánvalóan jobban felkapnak, mint egy könyököst, ami lassan a játék alapvető részévé válik... A sárga/piros lapoknál meg ugye mindig oda lyukadunk ki, hogy nem kicsit elavult ez a rendszer (is), egy jégkorongéhoz hasonló ezerszer jobban működhetne. Ezzel együtt a futó óra is megszűnhetne már, és így a hoki pálya melletti bírói szintén simán importálhatók lennének.nem is tudom. rendszeresen letaglózza így az ellenfelét? Suareznek ez már a harmadik harapása volt...slowmotionSuárez tegnapi alakítása után, az első jelentkezőnek eladnám az uruguayit. Nem hogy ingyen, még fizetnék is neki, csak vigye.és Sakho?baggio
31 gól 33 meccsen ide vagy oda, egy ilyen játékos nem méltó arra, hogy Liverpool mezt viseljen.Mikey
Goal judge
Video goal judge
Official scorer
Penalty timekeeper
Game timekeeper
Statistician
Ehhez részben kapcsolódó kérdésem, hogy tudja valaki, a jelenleg a 4. játékvezető mögött ülő 3 öltönyös úriembernek pontosan mi is a dolga a meccseken?
baggio
több mint 12 éve
Falcaoról pletykálnak inkább. Ha meg posztnál akarunk maradni, akkor inkább deJong 😀Ezt az embert sose ertettem. Mindg valahogy kezdoben talalta magat pedig sose volt jo jatekos. Buktunk rajta majdnem egy BL dontot , en negyed annyiert is eladnam.Az egyik legszutykabb játékos aki a Realban játszik. Én anno nem is értettem miért vették meg. Mióta meg a sérülésből visszatért még gyengébb. Hogy Löw is miért őt favorizálja azt meg főleg rejtély.Matthew99Az MU 37.5 millió eurót adna Khediráért XDlécciléccilécci!
Soha nem ért ennyit és nem is fog.Matthew99
jobban leépítené a junájtidet, mint Mojszi, ennyi pénzből két hasznos játékost is lehetne venni egy ballaszt helyett 😊slowmotion
37.5-ert meg lehetne hozni valami csatart. Pepe melle Suarezt ? 😀 Csak hogy megjobban utaljanak minket!!! 😀Toca

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
Ezt az embert sose ertettem. Mindg valahogy kezdoben talalta magat pedig sose volt jo jatekos. Buktunk rajta majdnem egy BL dontot , en negyed annyiert is eladnam.Az egyik legszutykabb játékos aki a Realban játszik. Én anno nem is értettem miért vették meg. Mióta meg a sérülésből visszatért még gyengébb. Hogy Löw is miért őt favorizálja azt meg főleg rejtély.Matthew99Az MU 37.5 millió eurót adna Khediráért XDlécciléccilécci!
Soha nem ért ennyit és nem is fog.Matthew99
jobban leépítené a junájtidet, mint Mojszi, ennyi pénzből két hasznos játékost is lehetne venni egy ballaszt helyett 😊slowmotion
37.5-ert meg lehetne hozni valami csatart. Pepe melle Suarezt ? 😀 Csak hogy megjobban utaljanak minket!!! 😀
baggio