Soccer

41 feliratkozó

több mint 14 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
Jó kis forduló volt,kiesett a Chelsea,Man City 😂 Pool

több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Most néztem a tegnapi meccset, kezdünk egész jól játszani, már a helyzetek is megvannak, Ibra minden megmozdulása életveszélyes, tegnap már a góéig is eljutott, reméljük innentől a győzelmek is kezdenek majd jönni. Jó lesz ez, még pár hét, mire összeszokik a csapat, utána nem lesz gond csak Pato is legyen rendben, már megint izomsérülése van és emiatt nem is játszott. :/

több mint 14 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 555
Más kérdés, hogy szerintem a Pool hamarosan managert cserél....... azért akár hogy, akármilyen felállításban, de otthon kiesni egy 4. osztályú klub ellen...elég nagy égés...JC6
Amíg ezek a tulajdonosok maradnak, addig Hodgson is. Kb. ő az egyetlen, aki "úgy táncol, ahogy a négyes fütyül neki".

Engem a Ligakupa aztán nagyon nem érdekel, de az mindennek a legalja, hogy otthon kiesünk egy League Two csapat ellen. Pedig még csak nem is az ifik játszottak, hanem a cserejátékosok. És állítólag - közvetítés ugye nem volt - le is focizott minket a Northampton, ez az, ami a komoly.

Na nem baj. Ez van. Lesz ez még így se.
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Mekkora meccs volt a Cselszkij - NU!!! Sose felejtem!

Más kérdés, hogy szerintem a Pool hamarosan managert cserél....... azért akár hogy, akármilyen felállításban, de otthon kiesni egy 4. osztályú klub ellen...elég nagy égés...
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
nem tudom ki nézte az Arsenal meccset, de eléggé gyér játékvezetés volt. egy meg nem adott gól, egy lesgól( 0,5 méteres les volt, úgy h a partjelző vonalban állt), a második 11-esnél minimum sárgát kellett volna ítélni, ha nem pirosat. ezek mellett elengedett szabálytalanságok, itt is ott is, és sztem több lapot is elővehetett volna a bíró. egy ilyen fontos rangadóra, igazán meghívhattak volna vmi jobb bírói hármast a mainál...kisvanek4
a lényeg az h lenyomtuk a sp*rs-t...rem holnap még ma jön fandervárt-tól a nyilatkozat h, : mi még akkor is nagyobb klub vagyunk... szánalmas csirkék...
több mint 14 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Moreno igazi arca. És ilyen alakok vb-meccset vezethettek...
http://www.origo.hu/sport/focivilag/20100922-heroincsempesz-lett-az-olaszokat-kiejto-futballbirobol.htmlDzsokijuing
isten keze mindenkit utolér

ami nem hajlik, az törik!
több mint 14 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 801 — Saturday Night Lights
Moreno igazi arca. És ilyen alakok vb-meccset vezethettek...
http://www.origo.hu/sport/focivilag/20100922-heroincsempesz-lett-az-olaszokat-kiejto-futballbirobol.html

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 14 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 336 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Holnap egyébként játszik az egyetlen BL-ben maradt magyar csapat, 18.00-tól a Hidegkuti-stadionban...

amúgy Benzema gólja kicsit nagyon tetszett... a védelemről pedig mindent elárul az 5 meccs 1 kapott gól...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 14 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Reméljük mostmár beindul a Benzema henger :cool:JoeyPorter
Ilyenkor úgy sajnálom, h már nincs disllike. 😛
Boccs nem személyes, azaz de, csak nem veled...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 14 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
Reméljük mostmár beindul a Benzema henger :cool:

több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Szerintem mindenki gondolja meg 2x, hogy mit ír ide, mert rossz nézni, hogy süllyed a topic színvonala.
több mint 14 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
duscher... :rolleyes:

több mint 14 éve
kisvanek4 312 — Jaguars fan
nem tudom ki nézte az Arsenal meccset, de eléggé gyér játékvezetés volt. egy meg nem adott gól, egy lesgól( 0,5 méteres les volt, úgy h a partjelző vonalban állt), a második 11-esnél minimum sárgát kellett volna ítélni, ha nem pirosat. ezek mellett elengedett szabálytalanságok, itt is ott is, és sztem több lapot is elővehetett volna a bíró. egy ilyen fontos rangadóra, igazán meghívhattak volna vmi jobb bírói hármast a mainál...
több mint 14 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Mekkora kamu tizit kapott a Real...
Tisztára mintha a Fradi ellen fújták volna be. 😊Sinisa
kamu volt a másik 2 tizigyanús eset is amikor kapura tartó lövést tett ki kézzel a védő?
nem mellesleg CR-t 2szer úgy lerúgták, hogy Messi esete lóf... sem volt ahoz képest...eaglesmcnabb
istenem, nemzeti sport hozzászólások között látni hasonlón nevetséges, "enyhén" elfogult gondolatokat. tényleg ritka szánalomba csap át ez a topic. szerintem felejtsük el egy darabig a real-barca témát.

@KJuraszik
több mint 14 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Na, az örökké higgadt Pepe...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 14 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
Mekkora kamu tizit kapott a Real...
Tisztára mintha a Fradi ellen fújták volna be. 😊Sinisa
Ja,nyilván próbált kompenzálni,előtte volt egy-két gyanús eset meg két kammer sárga 😊

több mint 14 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 336 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Mekkora kamu tizit kapott a Real...
Tisztára mintha a Fradi ellen fújták volna be. 😊Sinisa
kamu volt a másik 2 tizigyanús eset is amikor kapura tartó lövést tett ki kézzel a védő?
nem mellesleg CR-t 2szer úgy lerúgták, hogy Messi esete lóf... sem volt ahoz képest...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 14 éve
Sinisa New England Patriots 2 919 — Gràcies Pep!
Mekkora kamu tizit kapott a Real...
Tisztára mintha a Fradi ellen fújták volna be. 😊

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 14 éve
miilann Philadelphia Eagles 395 — Eagles fan
Mi van Riberyvel?Matthew99
Jobb bokájára ráléptek. Vagy valahogy így. De később mintha eléggé be lett volna dagadva a bokája... :/Asbee
biztos összekeverték messivel.

child please!
több mint 14 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Mi van Riberyvel?Matthew99
Jobb bokájára ráléptek. Vagy valahogy így. De később mintha eléggé be lett volna dagadva a bokája... :/


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 14 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Azert mindig tanul az ember. En peldaul nem is tudtam, hogy Messi mindig le akarja seriteni a jo vedoket...

több mint 14 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 516 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Ez les volt... de lényeg a győzelem!

több mint 14 éve
Sinisa New England Patriots 2 919 — Gràcies Pep!
Azért a Villa - Bojan - Pedro kezdő nem rossz...Sinisa
csak túl nagyok... 😛Little Jarry
Messivel mondjuk valóban erősebb volt a fejjáték. 😊szaba
Kluivert óta nem volt egy olyan center a Barcában, aki jól illeszkedett a rövidpasszos játékhoz, és nagyon jól fejelt volna.

@Escalade:
Szerintem Ini nem rossz a bal oldalon.
Azt is el tudnám képzelni a Messi mentes időszakra, hogy Ini és Pedro előtt játszik Villa. Elég kreatív lenne, és a két "szélső" keresztbe is szépen bemozogná a pályát.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 14 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
Szerintem meg megint kezd átmenni szánalmasba a topikStez
Így van, Ibraazisten!!! 😀

több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem meg megint kezd átmenni szánalmasba a topik