Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 14 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
Amíg Orbán papa vidis addig én is vidis vagyok!fetomy
Orbán papa szemefénye, a mi Gáspárunk bemutatkozott már a felnőttben?Amadeus91
Az nem valószínű 😀 Tudtommal a tartalék keret B csapata cseréinek szokta a labdát szedni.fetomy
figyeld meg, egy nap válogatott lesz! Úgy fog indulni a névsor: Orbán Gáspár. (nem, nem a roma válogatotté)
több mint 14 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
nemnem,fetomy a dózsás!Joci
Amíg Orbán papa vidis addig én is vidis vagyok!fetomy
Orbán papa szemefénye, a mi Gáspárunk bemutatkozott már a felnőttben?Amadeus91
Az nem valószínű 😀 Tudtommal a tartalék keret B csapata cseréinek szokta a labdát szedni.
több mint 14 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
sztem a dózsás fake a legbesztebb!!!

józsua te is dózsás vagy? 😀😀Divat
nemnem,fetomy a dózsás!Joci
Amíg Orbán papa vidis addig én is vidis vagyok!fetomy
Orbán papa szemefénye, a mi Gáspárunk bemutatkozott már a felnőttben?
több mint 14 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
sztem a dózsás fake a legbesztebb!!!

józsua te is dózsás vagy? 😀😀Divat
nemnem,fetomy a dózsás!Joci
Amíg Orbán papa vidis addig én is vidis vagyok!fetomy
nemnem, sztem te székletes lehetsz....

|
több mint 14 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
sztem a dózsás fake a legbesztebb!!!

józsua te is dózsás vagy? 😀😀Divat
nemnem,fetomy a dózsás!Joci
Amíg Orbán papa vidis addig én is vidis vagyok!
több mint 14 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Divat, ma lemék megnézem a meccsetsutianap
lemék? tedd azt 😀

|
több mint 14 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
sztem a dózsás fake a legbesztebb!!!

józsua te is dózsás vagy? 😀😀Divat
nemnem,fetomy a dózsás!Joci
ő is? de jó neki is!

|
több mint 14 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
sztem a dózsás fake a legbesztebb!!!

józsua te is dózsás vagy? 😀😀Divat
nemnem,fetomy a dózsás!


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 14 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
Divat, ma lemék megnézem a meccset


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 14 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
sztem a dózsás fake a legbesztebb!!!

józsua te is dózsás vagy? 😀😀

|
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Én meg még arról álmodtam, hogy ez a Tottenham végre ebben a szezonban bajnok lesz...LOL
több mint 14 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
Fake erről a kétrudasról beszéltem 😀


ezt a kettőt meg csak úgy 😊



http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Azért, mert Pepe bejött a Barcánál, rögtön minden fiatalabb, volt spanyol playa be fog jönni és fasza lesz.
Stez
jaja jol bejott 😀
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 096 — Whoops, looks like something went wrong.
Az a baj, hogy tökre tipikusan fasz minden klubtulaj.
Azért, mert Pepe bejött a Barcánál, rögtön minden fiatalabb, volt spanyol playa be fog jönni és fasza lesz.
Azért, mert Mourinho ilyen karriert produkált, rögtön bejön minden más portugál is. Egy lófaszt. Villas-Boas is annyira túl lett értékelve, mint a fene. Jó, a Chelsea el is öregedett, ez tény, ettől függetlenül ez nem menti fel Pt teljes mértékig.
De Lampard már egy hete lenyilatkozta, hogy a fél csapat utálja Villas-Boast és kifejezetten rossz kapcsolatot ápol az edző a csapattal.

több mint 14 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
én sem örülök a kirúgásánakkristof
bocsi, én ezt mint United drukker írtam 😛 😉davemayer
tudom, ettől függetlenül most egyikünk se örül 😛

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 14 éve
Duff Seattle Seahawks 3 539
A Roma Lazio meg nem gyengén indul
több mint 14 éve
davemayer Chicago Bears 15 641 — "Grammar maci"
én sem örülök a kirúgásánakkristof
bocsi, én ezt mint United drukker írtam 😛 😉

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 14 éve
Duff Seattle Seahawks 3 539
Inkább nézném a BLben az Arsenalt vagy a Chesleat, mint a nyomorék világoskékeket.

btw: http://www.hasandrevillasboasbeensackedyet.com/ 😀
több mint 14 éve
davemayer Chicago Bears 15 641 — "Grammar maci"
sajnos kirúgták a Kanalas-Kígyóst :/ pedig én szerettem a munkáját 😛davemayer
Szerintem inkább a csapatuk szar.Duff
is-is, a játékosállományon is kéne renoválni egy kicsit de még így is elég ütőképes lehetett volna de sokszor rosszul állította össze a kezdőt AVB és nem is nyúlt bele jól a meccsekbe. Szerintem ez a feladat sok volt most neki, a Chelseanél komoly eredménykényszer van. Örülök hogy Hiddink télen elfogadta az Anzsi ajánlatát...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 14 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
én sem örülök a kirúgásának, nem értem miért nem lehet hagyni valakit dolgozni, de igazából már leszarom, jövő héten megnézem még hogy esünk ki a Napoli ellen, aztán a köv. szezonig nem nagyon fogok Chelsea meccset nézni.

ja és már csak kevesebb, mint 1 óra és kezdődik az nb1 😊)

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 14 éve
Duff Seattle Seahawks 3 539
sajnos kirúgták a Kanalas-Kígyóst :/ pedig én szerettem a munkáját 😛davemayer
Szerintem inkább a csapatuk szar.
több mint 14 éve
davemayer Chicago Bears 15 641 — "Grammar maci"
sajnos kirúgták a Kanalas-Kígyóst :/ pedig én szerettem a munkáját 😛

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 096 — Whoops, looks like something went wrong.
Emanuelsonnal sincs bajom, de szívesebben látnám a csapatban Boatenget. Remélhetőleg kitart Robinho mostanában mutatott jó formája.

A Juve hazai pályán leikszelt a Chievóval, így ha meg is nyerik szerdán a Bologna elleni bepótolt meccsüket, csak pontszámban érhetnek minket utol, jobb gólkülönbséggel maradunk a tabella első helyén.vassadi
Ha Boateng a kp vmelyik szélén játszik akk nem kell megbontani 😊empty taxi
Megakarod bontani a szélsebes és technikás muntari-van bommel/ambrosini-nocerino középpályát?? :ozolika26
Az a középpálya nem rossz. Van két, támadóbb felfogású, inkább gyors és technikás játékos, míg a van Bommel-Ambrosini duó meg szűr, vágja a fát, ütközik és védekezik inkább. Pont ezért lesz remek majd Montolivo, mert nagyon beleillik a rendszerünkbe. Boateng meg nem jó a középpályára. Vagyis jó, de az Ő sebessége és technikája, lendületes játéka leginkább Emanuelson helyén tud kibontakozni. És a Boateng-Robinho-Ibra trió jobb is egyébként. 😊
Halkan jegyzem meg, ki a lófasznak jut ilyenkor eszébe, hogy van egy Patonk? Hát pont ez az, hogy lassan nélküle jobban megy a csapatnak, mint vele, főleg mert Ő Ibrával együtt nem tud játszani, de ezeken a meccseken rendre Ibra is visszaesik. Ez nem véletlen. És még fel se épült Pato, de rögtön megint izomsérülést szedett össze. Kérdezném én, mégis miben? 😂 Biztos sokat kúr Barbarával. Az első 40 millió közeli ajánlatot elfogadnám és húzzon a faszba. Abból mi veszünk két minőségi játékost, ami nagyon kelleni fog. De az egész szezont IR-en töltve Pato ára addig fog esni, amíg örülhetünk, ha 20-25 milliót kapunk érte.. Berlu ezt nagyon elbaszta, nagyon nem érezte, mikor kellett volna eladni. Vagy csak az a rohadt kurva Barbara rinyálta ki a faszija maradását.

Nőők baszki, hülye mind. Gyűlölködjünk topik :rolleyes:

több mint 14 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Muntari ahhoz képest h nem rég van itt nem rossz, eleget ütközik és a kapu elé is odaér. Nem mondom h stabil kezdőnek kell lennie,de a rotációban simán helye van az eddigiek alapján szvsz.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 14 éve
Duff Seattle Seahawks 3 539
Az Emanuelson-Ibra-Robinho triónak nagyon megy. Remélem Allegri nem bontja meg ezt a hármast.Duff
Emanuelsonnal sincs bajom, de szívesebben látnám a csapatban Boatenget. Remélhetőleg kitart Robinho mostanában mutatott jó formája.vassadi
Ha Boateng a kp vmelyik szélén játszik akk nem kell megbontani 😊empty taxi
Én Muntari helyett raknám be, és akkor:
Boateng-Bommel-Nocerino
Emanuelson-Ibra-Robinho

Azon kívül, h muntari első meccsén beleakadt egy labdába 1 méterre a kaputól, szerintem gyenge.