Soccer
41 feliratkozó
több mint 14 éve
ha ki is egyenlítünk ez a csapat nem a united...davemayerez már rég nem a UNITED
több mint 14 éve
ha ki is egyenlítünk ez a csapat nem a united...
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 14 éve
Na a City és az Ajax is az EL-ben folytatja

http://insidehandoff.com/
több mint 14 éve
Baselnek egyszerű dolga van hagyjáák Rooneyt lőni és kész.
több mint 14 éve
úgy játszik a united mintha ez egy teljesen érdektelen meccs lenne.davemayersztem csak simán rossz passzban vannak. Mennek csinálják, szerencse sincs mostanában. Nagyon nem is érdekel, mert a bajnokságban hozzák a szűk 1-0akat. a Castle ellen meg még jól is játszottak 8-1re kellett volna nyerni, lett 1-1. Ilyen szériában vannak.
Bár ha sikerülne belőni egy normális szögletet, mé elégedett is lennék. Félelmetes szarok vagyunk ebben a műfajban.
több mint 14 éve
Rooney is a tippmix maffiához tartozik ? 😀
több mint 14 éve
És kiesésre áll az Ajax...

http://insidehandoff.com/
több mint 14 éve
úgy játszik a united mintha ez egy teljesen érdektelen meccs lenne.
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 14 éve
Höhö City-United lesz az EL-ben is. 😀
több mint 14 éve
Park mi a faszomat keres még a pályán.... :mad:Keanoez jó kérdés, Valet már rég betettem volna, bekő hozni Gibsont hátha elsüti a jobbost 😀
több mint 14 éve
MEDDIG VÁR MÉG????????????egy egészséges lövésünk nem volt még egy jóval gyengébb ellenfél ellen. essünk ki, kár hogy csak ez viszi a mixemet
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 14 éve
Na gólt lőtt a Napoli 😊és ha jól értem akkor 1 gólra került az ajax a kieséstől, mit fognak kapni ezek a portugálok ha megtörténik....

http://insidehandoff.com/
több mint 14 éve
ne... ezt ne is hozd felki fog esni a United. Fergie meg elgondolkodhatna ezen a taktikán...LOL
büdös makker...áááááááá b+ kész milyen szar ez ígydavemayer
ez a meccs ez nagyon hajaz a Bears vs. Chiefsre a hétvégéről, nem dave? Young 2x lukat lő az 5ösön 😀
hozza már be Welbeckettüsi91
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 14 éve
ki fog esni a United. Fergie meg elgondolkodhatna ezen a taktikán...LOL
büdös makker...áááááááá b+ kész milyen szar ez ígydavemayer
ez a meccs ez nagyon hajaz a Bears vs. Chiefsre a hétvégéről, nem dave? Young 2x lukat lő az 5ösön 😀
hozza már be Welbecket
több mint 14 éve
Húú ezt a bázeli gyereket de leszúrta volna a tippmix maffia ha véletlenül belövi 😊
több mint 14 éve
ki fog esni a United. Fergie meg elgondolkodhatna ezen a taktikán...büdös makker...áááááááá b+ kész milyen szar ez így
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 14 éve
Közben eszembe jutott egy vicc tudom az egy másik topic de idevág: Melyik focicsapatot nézhetjük madárnak?Hát az (E)MU-t. bocs
több mint 14 éve
City megy 2-0-ra, ha minden igaz
több mint 14 éve
Ajaxnak még mázlija sincs amilyen kapufát rúgtak...Közben azzal, hogy a Lyon beindult 2 gólra került az Ajax a kieséstől

http://insidehandoff.com/
több mint 14 éve
Ok de azért nem törlöm 😛De bakker az egy pont előny X esetén is egy pont előny mi van ezen számolni való????????? 😂dandeKözben már javítottam az előző hsz.-t.vassadi
több mint 14 éve
De bakker az egy pont előny X esetén is egy pont előny mi van ezen számolni való????????? 😂dandeKözben már javítottam az előző hsz.-t.
több mint 14 éve
De bakker az egy pont előny X esetén is egy pont előny mi van ezen számolni való????????? 😂Jó az X és az elég a továbbjutáshoz.... :cool:KeanoNyerni kell, mert az egymás elleni eredmény az első "tiebraker", és ugyan az odavágó is döntetlen lett, de a Basel három gólt szerzett idegenben.vassadi
több mint 14 éve
De. 9 pontunk van, a baselnek 8.DuffElnéztem, úgy emlékeztem, hogy a Basellel állunk azonos pontszámmal. Akkor pláne "kényelmes" helyzetben vagyunk...
több mint 14 éve
A mai forduló előtt:Jó az X és az elég a továbbjutáshoz.... :cool:KeanoNem elég.Stez
Benfica 9 pont
MU 9 pont
Basel 8 pont....x esetén ezen mi nem elég..... 😂
