Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 14 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
ha ki is egyenlítünk ez a csapat nem a united...davemayer
ez már rég nem a UNITED
több mint 14 éve
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
ha ki is egyenlítünk ez a csapat nem a united...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 14 éve
zolika26 New England Patriots 1 659 — http://insidehandoff.com/
Na a City és az Ajax is az EL-ben folytatja


http://insidehandoff.com/
több mint 14 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Baselnek egyszerű dolga van hagyjáák Rooneyt lőni és kész.
több mint 14 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
úgy játszik a united mintha ez egy teljesen érdektelen meccs lenne.davemayer
sztem csak simán rossz passzban vannak. Mennek csinálják, szerencse sincs mostanában. Nagyon nem is érdekel, mert a bajnokságban hozzák a szűk 1-0akat. a Castle ellen meg még jól is játszottak 8-1re kellett volna nyerni, lett 1-1. Ilyen szériában vannak.

Bár ha sikerülne belőni egy normális szögletet, mé elégedett is lennék. Félelmetes szarok vagyunk ebben a műfajban.
több mint 14 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Rooney is a tippmix maffiához tartozik ? 😀
több mint 14 éve
zolika26 New England Patriots 1 659 — http://insidehandoff.com/
És kiesésre áll az Ajax...


http://insidehandoff.com/
több mint 14 éve
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
úgy játszik a united mintha ez egy teljesen érdektelen meccs lenne.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 14 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Höhö City-United lesz az EL-ben is. 😀
több mint 14 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Park mi a faszomat keres még a pályán.... :mad:Keano
ez jó kérdés, Valet már rég betettem volna, bekő hozni Gibsont hátha elsüti a jobbost 😀
több mint 14 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 060 — Falcons Fan
Park mi a faszomat keres még a pályán.... :mad:


több mint 14 éve
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
MEDDIG VÁR MÉG????????????

egy egészséges lövésünk nem volt még egy jóval gyengébb ellenfél ellen. essünk ki, kár hogy csak ez viszi a mixemet

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 14 éve
zolika26 New England Patriots 1 659 — http://insidehandoff.com/
Na gólt lőtt a Napoli 😊
és ha jól értem akkor 1 gólra került az ajax a kieséstől, mit fognak kapni ezek a portugálok ha megtörténik....


http://insidehandoff.com/
több mint 14 éve
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
ki fog esni a United. Fergie meg elgondolkodhatna ezen a taktikán...

büdös makker...áááááááá b+ kész milyen szar ez ígydavemayer
LOL
ez a meccs ez nagyon hajaz a Bears vs. Chiefsre a hétvégéről, nem dave? Young 2x lukat lő az 5ösön 😀

hozza már be Welbeckettüsi91
ne... ezt ne is hozd fel

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 14 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
ki fog esni a United. Fergie meg elgondolkodhatna ezen a taktikán...

büdös makker...áááááááá b+ kész milyen szar ez ígydavemayer
LOL
ez a meccs ez nagyon hajaz a Bears vs. Chiefsre a hétvégéről, nem dave? Young 2x lukat lő az 5ösön 😀

hozza már be Welbecket
több mint 14 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 318 — Így remélem megfelelek nektek.....
Húú ezt a bázeli gyereket de leszúrta volna a tippmix maffia ha véletlenül belövi 😊
több mint 14 éve
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
ki fog esni a United. Fergie meg elgondolkodhatna ezen a taktikán...

büdös makker...áááááááá b+ kész milyen szar ez így

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 14 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 318 — Így remélem megfelelek nektek.....
Közben eszembe jutott egy vicc tudom az egy másik topic de idevág: Melyik focicsapatot nézhetjük madárnak?

Hát az (E)MU-t. bocs
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 088 — Whoops, looks like something went wrong.
City megy 2-0-ra, ha minden igaz

több mint 14 éve
zolika26 New England Patriots 1 659 — http://insidehandoff.com/
Ajaxnak még mázlija sincs amilyen kapufát rúgtak...Közben azzal, hogy a Lyon beindult 2 gólra került az Ajax a kieséstől


http://insidehandoff.com/
több mint 14 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 318 — Így remélem megfelelek nektek.....
De bakker az egy pont előny X esetén is egy pont előny mi van ezen számolni való????????? 😂dande
Közben már javítottam az előző hsz.-t.vassadi
Ok de azért nem törlöm 😛
több mint 14 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 908
De bakker az egy pont előny X esetén is egy pont előny mi van ezen számolni való????????? 😂dande
Közben már javítottam az előző hsz.-t.
több mint 14 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 318 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jó az X és az elég a továbbjutáshoz.... :cool:Keano
Nyerni kell, mert az egymás elleni eredmény az első "tiebraker", és ugyan az odavágó is döntetlen lett, de a Basel három gólt szerzett idegenben.vassadi
De bakker az egy pont előny X esetén is egy pont előny mi van ezen számolni való????????? 😂
több mint 14 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 908
De. 9 pontunk van, a baselnek 8.Duff
Elnéztem, úgy emlékeztem, hogy a Basellel állunk azonos pontszámmal. Akkor pláne "kényelmes" helyzetben vagyunk...
több mint 14 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 060 — Falcons Fan
Jó az X és az elég a továbbjutáshoz.... :cool:Keano
Nem elég.Stez
A mai forduló előtt:
Benfica 9 pont
MU 9 pont
Basel 8 pont....x esetén ezen mi nem elég..... 😂