Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 14 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Azt egyébként tudjátok, hoyg Zidane lett a Real sportigazgatója most már hivatalosan is.
több mint 14 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 831
Mivan a másik MU-val? (tudjátok alsóbb osztály, amit akkor alapítottak amikor a Glazer család bevette magát a csapatba)
több mint 14 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Messi fantasztikus játékos, ha a többiek nem lefele húzzák, akkor nagyobb fegyvertény, mint a játékosok 99%-a, hogy ő ott van. Ellenben egyedül nem viszi a hátán a csapatot. Ha őt nem szolgálják ki, és ha az általa kiszolgált játékosok fosok, elkúrnak mindent, akkor az demoralizálja őt, és nem megy neki sem a játék. Villantgat, csak sokkal kevesebbet. Nekem csak az nem tetszik, hogy már a VB-n is kihangsúlyozták sokan, hogy fú de szar Messi és a Messi meg a Messi. Azt meg senki nem vette közülük figyelembe, hogy mondjuk egy Puskás sem biztos, hogy egy full szar csapatban ekkora legendává vált volna, vagy akár a hatalmas játékosok túlnyomó többsége. Márpedig az argentin válogatott hiába áll csodálatos nevekből, egyszerűen együtt szarok. Ez sem egyedüli a világban, egy hiperszuper kerettel rendelkező Real Madrid sem volt olyan jó, amikor nem volt olyan edző, aki a sok sztárt egybe kovácsolta volna. Vagy emlékezzünk az interre, mennyi év telt el eredmény nélkül, miközben tele volt alapvetően nagyszerű játékosokkal.

Az ő esete olyan, mint magyar szinten Dzsudzsák. Egy jó PSV-ben, ahol a passzait gólra váltották, és ő is megkapta a labdákat, mások is tudtak játszani, stb... szárnyalt, és nála már tényleg nem csak az volt, hogy magyar szinten jó, hanem nemzetközi szinten is azért már fent volt a térképen. Mindeközben a szar magyar válogatottban nem csinált szinte semmit. Egyszerűen vannak azok a játékosok, akik azért fantasztikusak, mert szinte egyedül is tudnak meccset nyerni, és vannak akik hiába fantasztikusak, kell melléjük normális keret, hogy kijöjjön a tudásuk. Náluk ez pech, mert marha nagy támadási felületet ad a fikázásra, csak aztán elhalkítják a sok fikázást, mikor megmutatják, hogy normális csapattal mire képesek...

Egyébként MEssinél mindig meg kell említenem, hogy mennyire szimpatikus az, hogy már mindent megnyert a Barcával, többnyire nem is egyszer, ott van már vagy 8 éve, és mégis ott van még mindig, sőt esze ágában nincs bárhova elmenni. Manapság ez nagyon nagyon ritka, főleg ekkora játékos esetén...
több mint 14 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 908
Most szerintem nem túl igazságos az ő kifigurázása, látva a két eddigi argentin meccset, az a véleményem, hogy sokkal inkább kellene/lehetne a szövetségi kapitányra, a labdát az ellenfélnek odagurító, és őket ziccerbe hozó két középhátvédre (Burdisso, Milito), Lavezzire, a gyengén játszó Tévezre vagy a színtelen Banegára mutogatni. Érdemes megnézni, hogy milyen labdát adott Messi Kolumbia ellen Lavezzinek, aki az előtte álló kapusba rúgta a ziccert.gsn
Viszont neki is csak ez az egy villanása volt, semmi több. Persze, nem igazságos, hogy egyesek csak őt emelik ki, de ettől még ugyanannyira sáros az argentinok (le)szereplésében, mint a többiek.
több mint 14 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
P! A! K! S!

PAKS! PAKS! PAKS!

több mint 14 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 903 — capitaine du château de Vienne 1487
emlékesztek mi majré ment a VB-n, hogy Maradona szétbassza a válogatottat?
tössön - van Capitano meg Cambiasso, ozt változott?
1. totális baromság, - még a Dagadttól is - a Messi azt csinál amit akar, mit akar, semmit
2. próbálni kellene egy másik összeállású párost elöl, még a Higany-Vej is jobb lenne
3. nincs középpálya Dimariá? Lucsó? Aimar?
4. ha már visszahozta a Capitano-t akkor mér a másik Javier-en van a szalag? elírták a nevit?
5. vagy tényleg kibaszni mindenkit, s mehetnének a hazaiból, tabula rasa


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 14 éve
gsn 3 548
http://nepsportv.blog.nepsport.hu/archives/2011/07/07/Ezt_nyomja_Messi_a_Copa_American/ 😀eaglesmcnabb
Viccesek a kommentek 😀 Bár van némelyikben igazság. Messinek valamiért nem megy a válogatottban, talán azért mert ott nem Xavi adja neki a labdákat.FViktor93
Most szerintem nem túl igazságos az ő kifigurázása, látva a két eddigi argentin meccset, az a véleményem, hogy sokkal inkább kellene/lehetne a szövetségi kapitányra, a labdát az ellenfélnek odagurító, és őket ziccerbe hozó két középhátvédre (Burdisso, Milito), Lavezzire, a gyengén játszó Tévezre vagy a színtelen Banegára mutogatni. Érdemes megnézni, hogy milyen labdát adott Messi Kolumbia ellen Lavezzinek, aki az előtte álló kapusba rúgta a ziccert.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 14 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
http://nepsportv.blog.nepsport.hu/archives/2011/07/07/Ezt_nyomja_Messi_a_Copa_American/ 😀eaglesmcnabb
Viccesek a kommentek 😀 Bár van némelyikben igazság. Messinek valamiért nem megy a válogatottban, talán azért mert ott nem Xavi adja neki a labdákat.
több mint 14 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 452 — je suis poloska
http://nepsportv.blog.nepsport.hu/archives/2011/07/07/Ezt_nyomja_Messi_a_Copa_American/ 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 14 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 908
A Vidi BL- és a Kecskemét EL-selejtezőjét is a Digisport közvetíti.
több mint 14 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 107
Böde, majd ezután az idei szezonban még itt Pápán játszó Heffler Norbi is betalált, ezzel 4-0 lett, a következő körben jöhet a Tromsö
több mint 14 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 908
+1. Azzal a kikötéssel, hogy a jobb bekk rangsorban bőven Rafael előtt van/volt. Mindenesetre remélem a S'land jó helyen zár, hisz akárhogy is nézem: Bardsley, Richardson, Campbell, Brown, O'Shea + ugye Welbeck most ott volt és Bruce is a mi ikonunk volt. SAF alatt ennyire megváltozott a klub, bele se gondolok mi lesz ezután. Kell a hanyatlás, mint a Busby éra után.tüsi91
Én se rangsornak szántam a felsorolást, bár nálam is O'Shea > Rafael. Az pedig majd kiderül, Jones mennyit fog jobbhátvédként játszani, hosszútávon egyértelműen belső védőként számíthatunk rá.

Egyébként lehetséges, hogy Gibson követni fogja Brownt és O'Shea-t; korábban olyan híreket lehetett olvasni, hogy a Sunderland a három játékosért összesen fizetne 12 millió fontot. Elvileg még Evans-nek és Obertannak is mennie kellene (legalább kölcsönbe); illetve valószínű, hogy Welbeck és Macheda közül legalább az egyik játékost kölcsönadjuk, de a Rooney-Chicharito-Berbatov-Owen négyes miatt nem kizárt, hogy mindketten az Old Traffordtól távol töltik a szezont. Cleverley remélem marad, ideje bemutatkoznia Manchesterben is. Valamint ha Ferguson komolyan gondolja Nasrit, szerintem még az amerikai turné előtt, vagy legkésőbb annak első napjaiban megszerzi, de szerdán már meccsünk van Bostonban.
több mint 14 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Elengedni egy igazi Jolly Jokert, akit bárhová belehet tenni, ha baj van és mindig hoz egy stabil átlagot... Ráadásul saját srác. Parádés... Gyorsan vegyenek helyette 5 francia 16 évest, 3 portugált, meg 4 brazilt és jó lesz minden. Mindegy, nem az én dolgom. Idéntől nem töröm magam, hogy MU meccset nézzek. Sunderlandba több MU nevelés lesz alapember, mint az Unitedbe. 😀. Szánalmas.tüsi91
Én is sajnálom, hogy távozott, de szerintem ő maga is menni akart, ami valljuk be, érthető is: a szezon végére Fábio lett az első számú jobbhátvédünk, ott van Rafael, és most jött Phil Jones, aki adott esetben szintén bevethető a védelem jobb oldalán. O'Shea - némi túlzással - legendásan nagy CSAPATJÁTÉKOS, soha egy rossz szava nem volt, ha padoznia kellett, azokban az időszakokban pedig, amikor ő lépett elő első számú jobb bekké (még ha olykor csak sérülések miatt is), szó nélkül tette a dolgát. Még egy olyan játékost vesztettünk el, aki mintapéldája volt a csapat szellemiségének. 😐vassadi
+1. Azzal a kikötéssel, hogy a jobb bekk rangsorban bőven Rafael előtt van/volt. Mindenesetre remélem a S'land jó helyen zár, hisz akárhogy is nézem: Bardsley, Richardson, Campbell, Brown, O'Shea + ugye Welbeck most ott volt és Bruce is a mi ikonunk volt. SAF alatt ennyire megváltozott a klub, bele se gondolok mi lesz ezután. Kell a hanyatlás, mint a Busby éra után.
több mint 14 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 107
Magasföldi duplájával 2-0 a Paksnak

szerk.: bocsi, csak 1-0, de az nb1.hu beírta már az online közvetítésébe a 2-t, de azt a gólt nem adták meg les miattHurka
végül csak igazam lett, a 48. percben betalált még 1-szer, most 2-0 😀
több mint 14 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 908
Elengedni egy igazi Jolly Jokert, akit bárhová belehet tenni, ha baj van és mindig hoz egy stabil átlagot... Ráadásul saját srác. Parádés... Gyorsan vegyenek helyette 5 francia 16 évest, 3 portugált, meg 4 brazilt és jó lesz minden. Mindegy, nem az én dolgom. Idéntől nem töröm magam, hogy MU meccset nézzek. Sunderlandba több MU nevelés lesz alapember, mint az Unitedbe. 😀. Szánalmas.tüsi91
Én is sajnálom, hogy távozott, de szerintem ő maga is menni akart, ami valljuk be, érthető is: a szezon végére Fábio lett az első számú jobbhátvédünk, ott van Rafael, és most jött Phil Jones, aki adott esetben szintén bevethető a védelem jobb oldalán. O'Shea - némi túlzással - legendásan nagy CSAPATJÁTÉKOS, soha egy rossz szava nem volt, ha padoznia kellett, azokban az időszakokban pedig, amikor ő lépett elő első számú jobb bekké (még ha olykor csak sérülések miatt is), szó nélkül tette a dolgát. Még egy olyan játékost vesztettünk el, aki mintapéldája volt a csapat szellemiségének. 😐
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 073 — Whoops, looks like something went wrong.
hamarosan Ferguson eladja Webbet a Milannak, napok kérdése már csak

több mint 14 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Hivatalos, O'Shea a Sunderlandhez igazolt. 😕vassadi
Elengedni egy igazi Jolly Jokert, akit bárhová belehet tenni, ha baj van és mindig hoz egy stabil átlagot... Ráadásul saját srác. Parádés... Gyorsan vegyenek helyette 5 francia 16 évest, 3 portugált, meg 4 brazilt és jó lesz minden. Mindegy, nem az én dolgom. Idéntől nem töröm magam, hogy MU meccset nézzek. Sunderlandba több MU nevelés lesz alapember, mint az Unitedbe. 😀. Szánalmas.
több mint 14 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 107
Magasföldi duplájával 2-0 a Paksnak

szerk.: bocsi, csak 1-0, de az nb1.hu beírta már az online közvetítésébe a 2-t, de azt a gólt nem adták meg les miatt
több mint 14 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 908
Hivatalos, O'Shea a Sunderlandhez igazolt. 😕
több mint 14 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 247 — Axel Foley
Ulisses - Fradi 0:2. A másodikat Oláh szerezte a 97. percben.Shilkor
Biztos 1-0ról rakta V-be tippmixen.
Jobb amikor a saját csapatára fogad,rosszabb lesz ha ellene.

több mint 14 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 9 423 — Packers Suicide Squad
Ulisses-FTC 0-2 (két ivószünettel)

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 14 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 188 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Ulisses - Fradi 0:2. A másodikat Oláh szerezte a 97. percben.
több mint 14 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
SAF újra felépítette, majd szépen pályája vége felé meg is öli a klubot. Mindaz, amiért sokan szerették e klubbot lassan eltűnik, s jönnek majd az ilyen Nanik divatdrukkerei. Hányinger. Néznem kell vmi szimpatikus 4-5. osztályú klubot, amit még nem evett meg a futballvilág fertője.tüsi91
Bury
vaaaagy United of Manchester 😀 😀 😀
Double B
FCUM alap, olyan mint az AFC Wimbledon. Utóbbit nem lehet nem kedvelni, aki persze ismeri a történetet.
Akkor már Workington AFC 😀. FM-ben úgyis velük tolom. 😀
több mint 14 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Sky Sports sources understand that Manchester United defender John O'Shea is having a medical at Sunderland. O'Shea could be the second Red Devil to join this week after Brown had his medical and he is expected to be unveiled on Thursday.

Brown eladását nem ellenzem, de O'Shea is? :/ Miért?... 😐vassadi
SAF újra felépítette, majd szépen pályája vége felé meg is öli a klubot. Mindaz, amiért sokan szerették e klubbot lassan eltűnik, s jönnek majd az ilyen Nanik divatdrukkerei. Hányinger. Néznem kell vmi szimpatikus 4-5. osztályú klubot, amit még nem evett meg a futballvilág fertője.tüsi91
Bury

vaaaagy United of Manchester 😀 😀 😀


amúgy: http://sportgeza.hu/futball/2011/07/06/fura_stadionok/ van egy két szép stadion.
több mint 14 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
SupaFelix felborult, Abdi büntet, boldogok a zöldek