Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 2 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Squid game nagyon komoly kis battle royale hangulatu sorozat, temaban ajanlom.
Vrij6
Csak a cikk szerint teljesen félre van feliratozva. 😊

 index.hu/kultur/cinematrix/2021/10/02/squid-game-netflix-hiba-felirat-baki-sorozat-del-korea-film-streaming/
Sobri Jóska
én magyarul néztem, úgy meg bárki írhat bármit, fingom nincs 😀
petey
"Li Taj-po szavai csengnek a fülemben
Én vagyok Li Taj-po
Sajnos nem értek saját kínaiul
De hiszek neked, barna szemem van
Ez egy repedt fazék
Lehetnék én is kamikázé"
A.E.B.
váteszek, váteszek mindenütt


Szerkesztette: sutianap


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 2 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 903 — Csodabogár
Squid game nagyon komoly kis battle royale hangulatu sorozat, temaban ajanlom.
Vrij6
Csak a cikk szerint teljesen félre van feliratozva. 😊

 index.hu/kultur/cinematrix/2021/10/02/squid-game-netflix-hiba-felirat-baki-sorozat-del-korea-film-streaming/
Sobri Jóska
én magyarul néztem, úgy meg bárki írhat bármit, fingom nincs 😀

több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 342 — #NoStress
Squid game nagyon komoly kis battle royale hangulatu sorozat, temaban ajanlom.
Vrij6
Csak a cikk szerint teljesen félre van feliratozva. 😊

 index.hu/kultur/cinematrix/2021/10/02/squid-game-netflix-hiba-felirat-baki-sorozat-del-korea-film-streaming/

több mint 2 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 903 — Csodabogár
Squid game nagyon komoly kis battle royale hangulatu sorozat, temaban ajanlom.
Vrij6
komálom a koreai/japán netflixes filmeket. bár ebben a vip-ek kicsit gázok voltak, meg valahol láttam a végén a csavart(frontman meg a másik 😊 nem spoilerezek)

több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 761 — Слава Україні! Героям слава!
Squid game nagyon komoly kis battle royale hangulatu sorozat, temaban ajanlom.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 093 — The Mathematician
elvileg kint van az hbo maxon a sopranos prequel movie, valaki tudja hogy lesz-e itthon a go-n?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Nézik itt valaki a Billionst? 😊

Hiába repetitív már, hogy egymást gyilkolják állandóan, de baromi jó ez a Damian Lewis VS Paul Giamatti, plussz a mellékszereplők is sokat hozzátesznek (-Maggie Siff, ő már a SOA-ban is baromi idegesítő volt 😊 )
FLZOLI
Egy hétvége alatt ledaráltam.
Az új évad most jön ki.
ozibozi
Már pörög az HBO GO-n 🙂

több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 15 414
Nézik itt valaki a Billionst? 😊

Hiába repetitív már, hogy egymást gyilkolják állandóan, de baromi jó ez a Damian Lewis VS Paul Giamatti, plussz a mellékszereplők is sokat hozzátesznek (-Maggie Siff, ő már a SOA-ban is baromi idegesítő volt 😊 )
FLZOLI
Egy hétvége alatt ledaráltam.
Az új évad most jön ki.
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 017 — Lucas Scott
Ted Lasso első évad pipa. Teljesen más mint amire számítottam de miután atalltam a stílusra tegnap leporgettem egybe kb 7! Részt. Nagyon kis aranyos sorozat amúgy.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 318 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Nézik itt valaki a Billionst? 😊

Hiába repetitív már, hogy egymást gyilkolják állandóan, de baromi jó ez a Damian Lewis VS Paul Giamatti, plussz a mellékszereplők is sokat hozzátesznek (-Maggie Siff, ő már a SOA-ban is baromi idegesítő volt 😊 )
FLZOLI
Én most tervezek belekezdeni.

több mint 2 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Nézik itt valaki a Billionst? 😊

Hiába repetitív már, hogy egymást gyilkolják állandóan, de baromi jó ez a Damian Lewis VS Paul Giamatti, plussz a mellékszereplők is sokat hozzátesznek (-Maggie Siff, ő már a SOA-ban is baromi idegesítő volt 😊 )

több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Star Wars: Visions
Jobb lett, mint vártam. Volt néhány unalmas rész ugyan, de vállalható. A The Ninth Jedi köré viszont egész jó kánon sztorit lehetne felhúzni.
Beki
Én is végignéztem, a színvonal hullámzik a szar és a fos között.
empty taxi
Közben The book of Boba Fett első rész release date-jet is nagy nehezen közölték... december 29. 😀
Mondjuk 2022 így papíron erősebbnek tűnik: Boba Fett sorozat nagy része akkor megy, Andor, Kenobi és Bad Batch S2 is. 2023 meg gondolom Ahsoka és egy film december környékén.
Beki
Ashoka-t adnám. Rosario Dawnson nagggyon jól hozta. bár ha sorozat akkor gondolom valami fiatalabb színésznő lesz. remélem ő is annyira magáénak fogja tudni mint Rosario.
petey
Papíron Rosario Dawson több show- szerződést firkantott alá a Disney-vel + most h végre élő karakteres szerepben is láthattuk végre Mandalorian S2-ben, butaság volna lecserélni őt. No meg Filoniék is megerősítették, hogy a Mandalorian S2 erősen kapcsolódni fog az Ahsoka sorozathoz (meg a Rangers of the New Republichoz is, de annak sztem kasza). SW univerzumban kb 45 éves Ahsoka Mandalorian S02 során, ehhez passzol a színésznő kora is.
Hírek szerint Thrawn és Ezra karaktereit játszó színészekkel is szerződött már a Disney, szóval ez is megerősíteni látszik, amit Filoniék mondtak.
Beki
kul, így már érthető. amikor bedobta Thrawn nevét akkor már tutira vettem, hogy S03-ban benne lesz, és Ezra is. Amúgy tényleg nagyon jól hozta az érettebb, megfontoltabb Ashoka-t, de megmaradtak azok az apróbb gesztusai, hanglejtése, ami a fiatal Ashokáé volt 😊 bár nem vagyok fullra SW buzi meleg, engem full hidegen hagyott hogy azok a biszbaszok nem értek le a derekáig. ugye azt rótták fel nagyon a fanok. úgy meg nehéz volt kaszkadőrködni, volt a válasz.
petey
Igazából fene sem tudja, hogy pontosan hol mi fog történni, de én azt tartanám logikusabbnak, hogy Thrawn és Ezra keresése inkább Ahsoka sorozathoz kapcsolódjon. 😀
Mandalorian S3 kapcsán eddig annyit böktek ki, hogy Grogu múltját jobban kifejthetik benne; aztán h ez is fedi-e a valóságot... annyi szálon el tudnak ott is indulni: Moff Gideon fogságban van, Bo-Katan felbukkant, Darksaber sorsa stb.
Ahsokánál a lekku rövidebbé tétele érthető volt, fene sem hagyta volna h szegény színészek derékig érőben bohóckodjanak. 😀 Sorozatban majd arra kell figyelnünk szvsz h Ahsoka azért rohadtul képzett harcos fénykard szinten és ez a sorozatban nekem annyira nem jött át. Lehet ráfogják h 45 éves korára koptak a képességei passz...
több mint 2 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 903 — Csodabogár
Star Wars: Visions
Jobb lett, mint vártam. Volt néhány unalmas rész ugyan, de vállalható. A The Ninth Jedi köré viszont egész jó kánon sztorit lehetne felhúzni.
Beki
Én is végignéztem, a színvonal hullámzik a szar és a fos között.
empty taxi
Közben The book of Boba Fett első rész release date-jet is nagy nehezen közölték... december 29. 😀
Mondjuk 2022 így papíron erősebbnek tűnik: Boba Fett sorozat nagy része akkor megy, Andor, Kenobi és Bad Batch S2 is. 2023 meg gondolom Ahsoka és egy film december környékén.
Beki
Ashoka-t adnám. Rosario Dawnson nagggyon jól hozta. bár ha sorozat akkor gondolom valami fiatalabb színésznő lesz. remélem ő is annyira magáénak fogja tudni mint Rosario.
petey
Papíron Rosario Dawson több show- szerződést firkantott alá a Disney-vel + most h végre élő karakteres szerepben is láthattuk végre Mandalorian S2-ben, butaság volna lecserélni őt. No meg Filoniék is megerősítették, hogy a Mandalorian S2 erősen kapcsolódni fog az Ahsoka sorozathoz (meg a Rangers of the New Republichoz is, de annak sztem kasza). SW univerzumban kb 45 éves Ahsoka Mandalorian S02 során, ehhez passzol a színésznő kora is.
Hírek szerint Thrawn és Ezra karaktereit játszó színészekkel is szerződött már a Disney, szóval ez is megerősíteni látszik, amit Filoniék mondtak.
Beki
kul, így már érthető. amikor bedobta Thrawn nevét akkor már tutira vettem, hogy S03-ban benne lesz, és Ezra is. Amúgy tényleg nagyon jól hozta az érettebb, megfontoltabb Ashoka-t, de megmaradtak azok az apróbb gesztusai, hanglejtése, ami a fiatal Ashokáé volt 😊 bár nem vagyok fullra SW buzi meleg, engem full hidegen hagyott hogy azok a biszbaszok nem értek le a derekáig. ugye azt rótták fel nagyon a fanok. úgy meg nehéz volt kaszkadőrködni, volt a válasz.

több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Star Wars: Visions
Jobb lett, mint vártam. Volt néhány unalmas rész ugyan, de vállalható. A The Ninth Jedi köré viszont egész jó kánon sztorit lehetne felhúzni.
Beki
Én is végignéztem, a színvonal hullámzik a szar és a fos között.
empty taxi
Közben The book of Boba Fett első rész release date-jet is nagy nehezen közölték... december 29. 😀
Mondjuk 2022 így papíron erősebbnek tűnik: Boba Fett sorozat nagy része akkor megy, Andor, Kenobi és Bad Batch S2 is. 2023 meg gondolom Ahsoka és egy film december környékén.
Beki
Ashoka-t adnám. Rosario Dawnson nagggyon jól hozta. bár ha sorozat akkor gondolom valami fiatalabb színésznő lesz. remélem ő is annyira magáénak fogja tudni mint Rosario.
petey
Papíron Rosario Dawson több show- szerződést firkantott alá a Disney-vel + most h végre élő karakteres szerepben is láthattuk végre Mandalorian S2-ben, butaság volna lecserélni őt. No meg Filoniék is megerősítették, hogy a Mandalorian S2 erősen kapcsolódni fog az Ahsoka sorozathoz (meg a Rangers of the New Republichoz is, de annak sztem kasza). SW univerzumban kb 45 éves Ahsoka Mandalorian S02 során, ehhez passzol a színésznő kora is.
Hírek szerint Thrawn és Ezra karaktereit játszó színészekkel is szerződött már a Disney, szóval ez is megerősíteni látszik, amit Filoniék mondtak.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 093 — The Mathematician
Star Wars: Visions
Jobb lett, mint vártam. Volt néhány unalmas rész ugyan, de vállalható. A The Ninth Jedi köré viszont egész jó kánon sztorit lehetne felhúzni.
Beki
Én is végignéztem, a színvonal hullámzik a szar és a fos között.
empty taxi
Közben The book of Boba Fett első rész release date-jet is nagy nehezen közölték... december 29. 😀
Mondjuk 2022 így papíron erősebbnek tűnik: Boba Fett sorozat nagy része akkor megy, Andor, Kenobi és Bad Batch S2 is. 2023 meg gondolom Ahsoka és egy film december környékén.
Beki
Ashoka-t adnám. Rosario Dawnson nagggyon jól hozta. bár ha sorozat akkor gondolom valami fiatalabb színésznő lesz. remélem ő is annyira magáénak fogja tudni mint Rosario.
petey
elvileg marad ő

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 903 — Csodabogár
Star Wars: Visions
Jobb lett, mint vártam. Volt néhány unalmas rész ugyan, de vállalható. A The Ninth Jedi köré viszont egész jó kánon sztorit lehetne felhúzni.
Beki
Én is végignéztem, a színvonal hullámzik a szar és a fos között.
empty taxi
Közben The book of Boba Fett első rész release date-jet is nagy nehezen közölték... december 29. 😀
Mondjuk 2022 így papíron erősebbnek tűnik: Boba Fett sorozat nagy része akkor megy, Andor, Kenobi és Bad Batch S2 is. 2023 meg gondolom Ahsoka és egy film december környékén.
Beki
Ashoka-t adnám. Rosario Dawnson nagggyon jól hozta. bár ha sorozat akkor gondolom valami fiatalabb színésznő lesz. remélem ő is annyira magáénak fogja tudni mint Rosario.

több mint 2 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 903 — Csodabogár
Midnight Mass - hát ezt kurvára odarakta Flanagan, nálam majdnem egyszint a Hill házzal.
a karakterek, a helyszín, fényképezés mind mind beszippant, mindez tetézve az egyházi énekekkel, az utolsó pár perc pedig szívfacsaró..
petey
Én még csak négy részen vagyok túl, de a negyedik közepén Erin monológja... az nagyon kemény volt, főleg ha van az embernek hasonló tapasztalata... 😕😕

Amúgy a sminkek zseniálisak, főleg a dokinő anyja meg a polgármester, hát nem ismertem fel 😀

A szinkron nem tudom, milyen lett (szerintem általánosságban elég gyatrák a netflixes szinkronok), eredetiben nézem, de hangmérnöki füllel "nézve" valami elképesztő, amit a zenékkel, effektekkel leraktak az asztalra. A stáblistát is végighallgatom az utolsó másodpercig, annyira varászlatos. Azonnal adnám neki a vonatkozó Emmy-t vagy akármilyen díjat.
warr_b
Erinnek a végén is lesz egy erős monológja 😊
igen, nagyon jók a sminkek, az effektek..nagyon átjön ez a nihillbe süllyedt kisvárosi hangulat, ahol várnak valami csodára....Samantha Sloyan elképesztő.

több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Star Wars: Visions
Jobb lett, mint vártam. Volt néhány unalmas rész ugyan, de vállalható. A The Ninth Jedi köré viszont egész jó kánon sztorit lehetne felhúzni.
Beki
Én is végignéztem, a színvonal hullámzik a szar és a fos között.
empty taxi
Közben The book of Boba Fett első rész release date-jet is nagy nehezen közölték... december 29. 😀
Mondjuk 2022 így papíron erősebbnek tűnik: Boba Fett sorozat nagy része akkor megy, Andor, Kenobi és Bad Batch S2 is. 2023 meg gondolom Ahsoka és egy film december környékén.
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 20 751 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Midnight Mass - hát ezt kurvára odarakta Flanagan, nálam majdnem egyszint a Hill házzal.
a karakterek, a helyszín, fényképezés mind mind beszippant, mindez tetézve az egyházi énekekkel, az utolsó pár perc pedig szívfacsaró..
petey
Én még csak négy részen vagyok túl, de a negyedik közepén Erin monológja... az nagyon kemény volt, főleg ha van az embernek hasonló tapasztalata... 😕😕

Amúgy a sminkek zseniálisak, főleg a dokinő anyja meg a polgármester, hát nem ismertem fel 😀

A szinkron nem tudom, milyen lett (szerintem általánosságban elég gyatrák a netflixes szinkronok), eredetiben nézem, de hangmérnöki füllel "nézve" valami elképesztő, amit a zenékkel, effektekkel leraktak az asztalra. A stáblistát is végighallgatom az utolsó másodpercig, annyira varászlatos. Azonnal adnám neki a vonatkozó Emmy-t vagy akármilyen díjat.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
 port.hu/cikk/stream/uj-rekord-20-millioszor-tekertek-vissza-a-netflixes-sorozat-egyik-jelenetet/article-77266

K8váncsi vagyok kinek mi a véleménye???(sorozatra magára gondolok)
Én megnéztem es bevallom elgondolkoztatott .....
Most letesztelem a barátnőmnél is kíváncsi vagyok mit mond ?/!
Ha kíváncsiak vagytok rá megosztom
több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 761 — Слава Україні! Героям слава!
Midnight Mass - hát ezt kurvára odarakta Flanagan, nálam majdnem egyszint a Hill házzal.
a karakterek, a helyszín, fényképezés mind mind beszippant, mindez tetézve az egyházi énekekkel, az utolsó pár perc pedig szívfacsaró..
petey
hétvégén elkezdem én is!

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 693 — Scream and scout
Star Wars: Visions
Jobb lett, mint vártam. Volt néhány unalmas rész ugyan, de vállalható. A The Ninth Jedi köré viszont egész jó kánon sztorit lehetne felhúzni.
Beki
Én is végignéztem, a színvonal hullámzik a szar és a fos között.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 874 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Midnight Mass - hát ezt kurvára odarakta Flanagan, nálam majdnem egyszint a Hill házzal.
a karakterek, a helyszín, fényképezés mind mind beszippant, mindez tetézve az egyházi énekekkel, az utolsó pár perc pedig szívfacsaró..
petey
Elkezdtem..annyira még nem jön be...de hát benne van Matt Saracen 😄
több mint 2 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 903 — Csodabogár
Midnight Mass - hát ezt kurvára odarakta Flanagan, nálam majdnem egyszint a Hill házzal.
a karakterek, a helyszín, fényképezés mind mind beszippant, mindez tetézve az egyházi énekekkel, az utolsó pár perc pedig szívfacsaró..

több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Star Wars: Visions
Jobb lett, mint vártam. Volt néhány unalmas rész ugyan, de vállalható. A The Ninth Jedi köré viszont egész jó kánon sztorit lehetne felhúzni.