Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 093 — The Mathematician
tudom hogy "late to the party"
de a Boys első évada kurajó
Negritis
hát még a második
briareos
Jöhetne már a harmadik!
bcsarli
asszem jövőre jön
de én az invincible 2. évadját is várom

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 318 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
tudom hogy "late to the party"
de a Boys első évada kurajó
Negritis
hát még a második
briareos
Jöhetne már a harmadik!

több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 093 — The Mathematician
tudom hogy "late to the party"
de a Boys első évada kurajó
Negritis
hát még a második
briareos
az majd most jön, de először sztem pótlom végre a cowboy bebop-t

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 856 — StuG Life
tudom hogy "late to the party"
de a Boys első évada kurajó
Negritis
hát még a második

több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 093 — The Mathematician
tudom hogy "late to the party"
de a Boys első évada kurajó

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 5 815
A gesztenyeembert valaki ledrálta már? Vélemény?
dugo93
Nejem (óriási skandináv rajongó) szerint egynek jó, aki szereti a stílust az nézze nyugodtan, de aki nem, az nem ettől fogja megszeretni.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 15 414
A gesztenyeembert valaki ledrálta már? Vélemény?
dugo93
Fasza skandinávos, bár minden résznél voltak benne jelenetek, mikor azt gondoltam, mintha már láttam volna egyszer, pedig idén jött ki.
több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 761 — Слава Україні! Героям слава!
A gesztenyeembert valaki ledrálta már? Vélemény?
dugo93
Van belőle sorozat? Akkor gyorsan elolvasom előtte a könyvet.
bcsarli
Van-van. Nekem most nem fért bele a könyv, de nem bánom, mindent nem lehet, a sorozat meg teljesen rendben van.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 2 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 318 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
A gesztenyeembert valaki ledrálta már? Vélemény?
dugo93
Van belőle sorozat? Akkor gyorsan elolvasom előtte a könyvet.

több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 761 — Слава Україні! Героям слава!
A gesztenyeembert valaki ledrálta már? Vélemény?
dugo93
Én igen, ajánlom. Mindössze 6 rész, kellemes időtöltés, nekem bejött. 😊

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 2 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 071
A gesztenyeembert valaki ledrálta már? Vélemény?

több mint 2 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 286 — Omar's Coming Yo!
Billionsra elfogytak a szavak. Egész egyszerűen zseniális.
Kenny
Az első évadot kezdtem, az első két résszel. Fogom tudni én ezt követni hosszabb kihagyásokkal?
Vagy csak darálva érdemes?
bcsarli
Ha elkap a flow akkor nagyon hamar le fogod darálni. Nekem a jelenlegi kedvencem.

több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 15 414
Darálva jobban átjön, de hetente is elmegy
több mint 2 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 318 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Billionsra elfogytak a szavak. Egész egyszerűen zseniális.
Kenny
Az első évadot kezdtem, az első két résszel. Fogom tudni én ezt követni hosszabb kihagyásokkal?
Vagy csak darálva érdemes?

Szerkesztette: bcsarli, Udvari Főkóstoló

több mint 2 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 286 — Omar's Coming Yo!
Billionsra elfogytak a szavak. Egész egyszerűen zseniális.

több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 342 — #NoStress
 youtu.be/fNwwt25mheo
steelwolf
Először azt hittem rosszul látom, de nem!
Babatunde Ndidi az új Trónok harcában!


több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 874 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 093 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 093 — The Mathematician
Ez a Squid game mocskos mód overrated. Végigpörgettem a hétvégén, hogy értsem a memeket, és tudjak csatlakozni a kávészüneti topicokba, de nem látom, hogy hogyan lett ez az alltime legnézettebb netflix show.
Hanni
Én ugyan eddig másfél résznél tartok csak, de az első rész nem igazán jött át. Azért még reménykedek 😀
dugo93
Boy S1 finalé után nekiesek, de nekem vannak tippjeim rá

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 071
Ez a Squid game mocskos mód overrated. Végigpörgettem a hétvégén, hogy értsem a memeket, és tudjak csatlakozni a kávészüneti topicokba, de nem látom, hogy hogyan lett ez az alltime legnézettebb netflix show.
Hanni
Én ugyan eddig másfél résznél tartok csak, de az első rész nem igazán jött át. Azért még reménykedek 😀

több mint 2 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 571 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Ez a Squid game mocskos mód overrated. Végigpörgettem a hétvégén, hogy értsem a memeket, és tudjak csatlakozni a kávészüneti topicokba, de nem látom, hogy hogyan lett ez az alltime legnézettebb netflix show.
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 20 751 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Midnight Mass - hát ezt kurvára odarakta Flanagan, nálam majdnem egyszint a Hill házzal.
a karakterek, a helyszín, fényképezés mind mind beszippant, mindez tetézve az egyházi énekekkel, az utolsó pár perc pedig szívfacsaró..
petey
Én még csak négy részen vagyok túl, de a negyedik közepén Erin monológja... az nagyon kemény volt, főleg ha van az embernek hasonló tapasztalata... 😕😕

Amúgy a sminkek zseniálisak, főleg a dokinő anyja meg a polgármester, hát nem ismertem fel 😀

A szinkron nem tudom, milyen lett (szerintem általánosságban elég gyatrák a netflixes szinkronok), eredetiben nézem, de hangmérnöki füllel "nézve" valami elképesztő, amit a zenékkel, effektekkel leraktak az asztalra. A stáblistát is végighallgatom az utolsó másodpercig, annyira varászlatos. Azonnal adnám neki a vonatkozó Emmy-t vagy akármilyen díjat.
warr_b
Erinnek a végén is lesz egy erős monológja 😊
igen, nagyon jók a sminkek, az effektek..nagyon átjön ez a nihillbe süllyedt kisvárosi hangulat, ahol várnak valami csodára....Samantha Sloyan elképesztő.
petey
Az sem volt rossz, de a negyedikbeli erősebb volt szerintem.
Viszont a végén a Nearer, my God, to Thee éneklés az szintén nagyon oda volt téve.

Igazán jó volt összességében, méltó a Hill House-hoz, még ha más is nyilván. Mondjuk én a Bly Manort is szerettem, úgyhogy nem nagyon tudnék (és nem is nagyon akarok) sorrendet felállítani köztük 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 20 751 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
elvileg kint van az hbo maxon a sopranos prequel movie, valaki tudja hogy lesz-e itthon a go-n?
Negritis
Persze, de ha minden igaz, csak jövő nyáron.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 286 — Omar's Coming Yo!
A mai nap margojara:


több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 20 751 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Squid game nagyon komoly kis battle royale hangulatu sorozat, temaban ajanlom.
Vrij6
Csak a cikk szerint teljesen félre van feliratozva. 😊

 index.hu/kultur/cinematrix/2021/10/02/squid-game-netflix-hiba-felirat-baki-sorozat-del-korea-film-streaming/
Sobri Jóska
én magyarul néztem, úgy meg bárki írhat bármit, fingom nincs 😀
petey
"Li Taj-po szavai csengnek a fülemben
Én vagyok Li Taj-po
Sajnos nem értek saját kínaiul
De hiszek neked, barna szemem van
Ez egy repedt fazék
Lehetnék én is kamikázé"
A.E.B.
váteszek, váteszek mindenütt
 m.youtube.com/watch?v=4N8nv4FN4es
sutianap
Teljesen kikészülök Gyuszikám....


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta