Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 15 416
Narcos Mexico 3.évad! Már nagyon vártam! 😊
Klaci79
Jó lassan indul 😉
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 289
Narcos Mexico 3.évad! Már nagyon vártam! 😊
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 133 — The Mathematician
Elnézést, hogy nem követem vissza, nem tudom ki nézte meg a You című sorozatot Netflixen, csak annyit szeretnék mondani, hogy ez nagyon, de nagyon beteg 😃
#JC6
A minap kezdtem el nézni, hát ennyire kellemetlenül én még nem éreztem magam egyetlen sorozat nézése közben sem.
Mikey
Az S03E07-ig bírtam. Addig baromira jó a sztori, de amikor negyedjére kezdték el ugyanazt, na akkor azt mondtam hogy menjenek a fenébe mér. Pedig Victoria Pedretti nagyot alakít.
Mikey
Egyébként nézős? Most jutottam el oda a netflixen h fingom sincs mibe kezdjek bele...
peach
ruronoi kenshin

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
Elnézést, hogy nem követem vissza, nem tudom ki nézte meg a You című sorozatot Netflixen, csak annyit szeretnék mondani, hogy ez nagyon, de nagyon beteg 😃
#JC6
A minap kezdtem el nézni, hát ennyire kellemetlenül én még nem éreztem magam egyetlen sorozat nézése közben sem.
Mikey
Az S03E07-ig bírtam. Addig baromira jó a sztori, de amikor negyedjére kezdték el ugyanazt, na akkor azt mondtam hogy menjenek a fenébe mér. Pedig Victoria Pedretti nagyot alakít.
Mikey
Egyébként nézős? Most jutottam el oda a netflixen h fingom sincs mibe kezdjek bele...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 593
Elnézést, hogy nem követem vissza, nem tudom ki nézte meg a You című sorozatot Netflixen, csak annyit szeretnék mondani, hogy ez nagyon, de nagyon beteg 😃
#JC6
A minap kezdtem el nézni, hát ennyire kellemetlenül én még nem éreztem magam egyetlen sorozat nézése közben sem.
Mikey
Az S03E07-ig bírtam. Addig baromira jó a sztori, de amikor negyedjére kezdték el ugyanazt, na akkor azt mondtam hogy menjenek a fenébe mér. Pedig Victoria Pedretti nagyot alakít.
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 15 416
az Utódlás is rendben van, jól összerakták
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Hayden Christensen játsza Anakint az Ahsoka és az Obi-Wan sorozatban is.
empty taxi
És ebben a legjobb, hogy nem kell néznünk az arcát ennek ellenére se.
Toca
Nem feltétlenül venném biztosra. Papíron a A Jedi visszatér után 5 évvel fog játszódni az Ahsoka sorozat, így Klónok háborúja környéki flashback is lehet, vagy Vaderes is.
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 593
Elnézést, hogy nem követem vissza, nem tudom ki nézte meg a You című sorozatot Netflixen, csak annyit szeretnék mondani, hogy ez nagyon, de nagyon beteg 😃
#JC6
A minap kezdtem el nézni, hát ennyire kellemetlenül én még nem éreztem magam egyetlen sorozat nézése közben sem.
több mint 2 éve
Miknar Cincinnati Bengals 497
Ted Lasso!.

Még mindig zseniális, remek karakterek, szövegek. Szívmelengető, humoros, néhol nagyon szomorú!

/Roy Kent fuck-ozása magasan veri Geraltét 😄/
steelwolf
Csak nekem volt kicsit csalodas az S02? A sztori, a szovegek, es maga Ted meg mindig hatalmas kedvenc, de tobb dolog kifejezetten zavart az evadban

-spoiler nelkul: az uj “foellenseg” nagyon gyorsan es kicsit erthetetlenul jott az evad vegen, mondhatni nekem az nagyon eroltetett volt

-A Beard-os resz (9?-10?) messze a legrosszabb es legunalmasabb resz volt az egesz sorozatban

Es mondhatnek meg 2-3 dolgot amik kicsit zavartak, nem veszesen es tovabbra is top10es sorozat kb nalam, de ezek mar porszemek voltak a gepezetben
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 693 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Kaepernickes sorozat nagyon gyenge. Hogy akárhova megy mindenki rasszista volt vele szemben, elképesztő, hogy egész életében fogást kerestek rajta... 5 perc nézés után már rájön az ember hogy melyik classic racist move következik. Aki nem akarja megnézni annak röviden összefoglalva : minden fehér rossz.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Pine Gap: politikai thriller, kémsorozat, zseniális zenével, nagyon értenek ahhoz h fenntartsák végig a feszültséget


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 18 659 — Vikings fan
Hayden Christensen játsza Anakint az Ahsoka és az Obi-Wan sorozatban is.
empty taxi
És ebben a legjobb, hogy nem kell néznünk az arcát ennek ellenére se.
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Hayden Christensen játsza Anakint az Ahsoka és az Obi-Wan sorozatban is.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
KillJoys ??
Valaki nézte esetleg Sci-fi rajongók
Én most találtam rá,érdemes belekezdeni ?
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 881 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
több mint 2 éve
- JC6 Denver Broncos 6 320
Elnézést, hogy nem követem vissza, nem tudom ki nézte meg a You című sorozatot Netflixen, csak annyit szeretnék mondani, hogy ez nagyon, de nagyon beteg 😃
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 881 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Jah, de sajnos Helen McRory halala utan mar a Peaky Blinders sem lesz ugyanaz, meg ha csak tovabbi egy evadot is terveztek zaraskent neki.
Stez
Utolso evad nekem is kicsit lapos volt
De a legtöbb potencial is az utolso evadban volt azt is el kell ismernem
Innen szinte barhova vihetik a sorozatot
Ez Munkaspartos vonal nagyon kreativ dolgokra ad lehetoseget

Nekem a kedvenc evadom Orosz arisztrokratas volt.
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Mivel a trónörökösök odaköltöztek, megnéztem a Costa del Sol osztag c. sorozatot a Netflixen. Úgy zárták az 1. évadot h lehet folytatás, örülnék ha lenne. Ülnek a poénok és nagyon jól átadják a 70-es évek feelingjét.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Jah, de sajnos Helen McRory halala utan mar a Peaky Blinders sem lesz ugyanaz, meg ha csak tovabbi egy evadot is terveztek zaraskent neki.

több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Újabb régi tartozás a SoA után, elkezdve: Peaky Blinders. Másfél évadon túl, megvett 😊 a sztori nem egy nagy ördöngősség, de a hangulat, a ruha, a díszletek és Cilian Murphy mindent elfed. Jó na. Nem lesz top 10 vagy újranézős eddig, de valóban érdemes megnézni.
MC12
Na na azért várj csak ezzel na !
Még hogy nem jó a Story mondom várj egy picit Winston Churchill
+OROSZ EMIGRÁNSOK ZSIDÓ MAFFIA OLASZ MAFFIA ANGOL FASSZISZTÁK
Tom Hardy Adrien Brody
Na lényeg Top 10 lesz van rá egy söröm
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 881 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Ted Lasso!.

Még mindig zseniális, remek karakterek, szövegek. Szívmelengető, humoros, néhol nagyon szomorú!

/Roy Kent fuck-ozása magasan veri Geraltét 😄/

Más: A 2 nagy hypolt sorozat annyira nem jött be, Midnight Mass és a Squid game-re gondolok!

Éppen a The chestnut man darálok, elég korrekt, de semmi kiemelkedő!
Aztán jön a See s2 😄
Meglepően gyorsan ledaráltam a Bosszú nevében-t a Netlixről.
Nem rossz a sztori, és jó sok bene a bunyó is.
Tony Adams
Ezt is beiktatom még mostanában!
több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 5 820
Újabb régi tartozás a SoA után, elkezdve: Peaky Blinders. Másfél évadon túl, megvett 😊 a sztori nem egy nagy ördöngősség, de a hangulat, a ruha, a díszletek és Cilian Murphy mindent elfed. Jó na. Nem lesz top 10 vagy újranézős eddig, de valóban érdemes megnézni.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 133 — The Mathematician
Ez a Squid game mocskos mód overrated. Végigpörgettem a hétvégén, hogy értsem a memeket, és tudjak csatlakozni a kávészüneti topicokba, de nem látom, hogy hogyan lett ez az alltime legnézettebb netflix show.
Hanni
Én ugyan eddig másfél résznél tartok csak, de az első rész nem igazán jött át. Azért még reménykedek 😀
dugo93
Boy S1 finalé után nekiesek, de nekem vannak tippjeim rá
Negritis
Szerintem tényleg kurvajó lett, de hogy második évad is lesz, arra rámerem tenni az életem.
Ennyire nyitottan hagyni mindent.
Coolearie
második már kint van, a 3. jön valszeg jövőre

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!