Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 342 — #NoStress
És ott a szörny!
Szokás szerint kurva jó lett, ezúttal tévésorozatokról.


több mint 2 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Befejeztem a B99-t, bár elég ingadozó volt az utolsó évad, szerintem szépen zárták le.
több mint 2 éve
bogjosi New England Patriots 1 171
Október 23-tól jön a "The office" Netflixre 🤩

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Most nezem ezt a The last kingdomot Netflixen.

Nem rossz egyebkent, de nekem egy ilyen gyenge Vikings beutese van allandoan.

Illetve tulsagosan kiszamithato.

több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 093 — The Mathematician
Ha már netflix. Van arrol valakinek legalább valami pletykája, hogy a Hell on Wheels miért került le a repertoálról tavaly decemberben?...


Olyan bosszantó hogy ha egy kicsit hamarabb futok össze ezzel a showval, akkor simán ledarálom a szolgáltatáson keresztül amit fizetek. Így meg kinlodhatok össze vissza...
Cowboykarcsi90
amc-s sorozat gondolom lejárt a license

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 069 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Ha már netflix. Van arrol valakinek legalább valami pletykája, hogy a Hell on Wheels miért került le a repertoálról tavaly decemberben?...


Olyan bosszantó hogy ha egy kicsit hamarabb futok össze ezzel a showval, akkor simán ledarálom a szolgáltatáson keresztül amit fizetek. Így meg kinlodhatok össze vissza...

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 874 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Éppen zajlik egy Netflix esemény,ahol jött pár cucc--)











több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 20 750 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Elkezdődött az Alapítvány sorozat két résszel. Sok pénzt tettek bele, az látszik, de a történet még nem meggyőző.
ender1112
Lehet jó lenne, ha nem Alapítványként próbálnák eladni... De kb adaptálhatatlan az alapanyag (a könyveket imádom).


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 024 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Elkezdődött az Alapítvány sorozat két résszel. Sok pénzt tettek bele, az látszik, de a történet még nem meggyőző.
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 663 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Megnéztem a “Hogyan váljunk zsarnokká”-t Netflixen, nagyon tetszett, de az is igaz nekem a történelmi témájú sorozatok nagyon bejönnek

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 20 750 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
A Midnight mass pedig már nézhető Netflixen!


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 20 750 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Nem tudom, volt-e már, de a Trapped című izlandi krimit tudom ajánlani, a lassú építkezés ellenére bejött, elvitte simán a hangulata meg a karakterek. Az izlandi nyelv és a fényképezés külön plusz pont 😊
Lezárt sztori az első évad, aztán 2-3 évvel később jött a második, és elvileg hamarosan érkezik a harmadik is.

 www.sorozatjunkie.hu/2018/04/07/trapped-az-1-evad/


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 093 — The Mathematician
nah közbe megnéztem a LuLaRich-t prime videon
meglepően igényes alkotás lett, hagytak mind2 oldalnak elég időt hogy elmondják amit akarnak
azt továbbra se értem hogy ( jó értem, a lobbi pénz) nincsenek még betiltva az mlm-ek amerikában mikor egyértleműen arról szól az egész hogy a kisembereken élősködjenek és tisztán piramisjáték az egész
a szektás mentalitás is brutális (utah-mormon nevelés hozzáad sajnos)
az mondjuk a világ vicce hogy csak 4.5m$-ra lettek büntetve, de ugye itt se kell meglepődni sajnos

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 761 — Слава Україні! Героям слава!
Netflixes: Greatest Events of WWII in Colour

Ajánlom! Színes, 10 rész, egy rész kb 50 perc, benne van pl. az angliai csata, Pearl Harbor, Midway, Sztálingrád, vagy Bulge.

Sajna magyar felirat nincs.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 874 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Ted Lasso 4 Emmy-díj 😁😁

Viszont mossa kezeit aki, nem Mossnak ítélte a díjat 😡
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 562
A Marvel ajánlata az ünnepekre.

iktriad
Hailee <3
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 265
A Netflix Koronája és az Apple Ted Lasso-ja tarolt az Emmy-n.
Előbbi nem annyira az én műfejem, de utóbbi tényleg egy nagyon jó szórakoztató sorozat.
több mint 2 éve
Nomac New England Patriots 2 630 — balazs.t85@gmail.com
Életfogytig ügyvéd - For Life

Nem kell tőle csodát várni, de szerintem egy kellemes kis sorozat. Kíváncsi leszek a második évadra. Aki szereti a börtöns/tárgyalótermes sorozattokat, annak kifejezetten ajánlom.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 999 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Marvel ajánlata az ünnepekre.
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 874 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Meglessük!

több mint 2 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Megnéztem a 9/11-ről és a terror ellen folytatott amerikai háborúról az új sorozatot a Netflixen, szerintem nagyon jó lett, és többféle perspektíva van benne, se nem jobbos, se nem balos, hanem az emberek a saját történetüket mesélik el a tények mellett. Van magyarhang is, bár szerintem angolul jobb volt, mert nem szeretem ha hallatszik a magyar alatt az angol.
Heisman
ahoj poplacsek, dva kupica palinka!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 663 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Megnéztem a 9/11-ről és a terror ellen folytatott amerikai háborúról az új sorozatot a Netflixen, szerintem nagyon jó lett, és többféle perspektíva van benne, se nem jobbos, se nem balos, hanem az emberek a saját történetüket mesélik el a tények mellett. Van magyarhang is, bár szerintem angolul jobb volt, mert nem szeretem ha hallatszik a magyar alatt az angol.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Hap and Leonard, abban is nagyot ment, nem egy felkapott sorozat de mindenképp ajánlom
Rip

több mint 2 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
Meghalt Michael K. Williams aki tobbek kozott a Wire-ben jatszotta Omart.
RIP
Kenny
Heroin túladagolás...

Újra le kellene valamikor darálni a boardwalk empire-t is


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 286 — Omar's Coming Yo!
Meghalt Michael K. Williams aki tobbek kozott a Wire-ben jatszotta Omart.
RIP