Sportfogadás
23 feliratkozó
több mint 12 éve
Szóval példába ültetve:Ruletten ez nem működne, mert ott limitálva van a feltehető tét, és kb 15 pörgetésnél eléred a maximumot.
Kipörgetsz zsinórban 60 feketét (kevés az esélye, de direkt drasztikus számot írtam), akkor eddig 1 + (2 x 1 + 1) + (4 x 1 + 1) + (8 x 1 + 1) + .... (60 faktoriális x 1 + 1) mínuszban vagy (rég elfogyott a pénzed).
61-re bejön, és +1 unitban vagy!
Felrakod a pirosra. És fekete lesz. 0-án vagy. Kezdődik minden újra. Sok kockázat, kevés haszon.Maka
Márpedid 15+ os szériák gyakorta megesnek.
(Et egyébként a d'Alembert féle játékstratégia.)
Viszont sportfogadásnál nincs maximált tét, és az események nem függetlenek egymástól (mint a ruletten), ráadásul az esély se 50-50% mint piros-feketénél, hiszen egy Barca vagy MU vagy Inter nem "vagy nyer vagy nem", az oddsok is mutatják. A topligákat (német, angol, spanyol, olasz, francia) 20 évre visszanézve sosem volt olyan nagycsapat amelyik nulla győzelemmel zárta volna a szezont.
És olyat se találtam, hogy ne szerezte volna meg első győzelmét már az első 7 fordulóban.
több mint 12 éve
NFL:Attól függetlenül, hogy bejöhet és szurkolok (nekem Jags +11-em van, szóval pont jó lesz a Rams 10 pontos győzelme 😉 ) elmondom a véleményem, amiért ezek a szelvények igen kevés találati aránnyal esnek be:
SEA-IND...SEA-2,5
JAX-STL...STL-9,5
DEN-DAL...DEN-2,5
6unit * 4,134--->24,8MarioAna
1. 10/11-es (1.90) hendit kötni a legnagyobb állatság a földön. Gyakorlatilag a sportfogadói adót (10%) leszámítva duplázhatod meg a nyereményed. DUPLÁZHATOD! Semmi értelme kötni.
2. Hosszútávon természetesen az underdogok képviselik a nagyobb értéket, hiszen a csapatok nem a hendi megszerzésére, hanem csak a győzelemre hajtanak, ha mondjuk a Rams vezet héttel 2 perccel a vége előtt, akkor futnak, nem törekszenek a coverre.
3. Látom a Broncos rendes hendijével lecsippentettél, ez jó döntés, ha nem vagy bennük biztos, ugyanakkor mivel a másik két meccsen hagytad (közel) a normális hendit, ezért számomra picit érthetetlen. Gondolom csak az odds feldobása miatt raktad bele. Nem robbansz fel, ha az első két csapat megcsinálja a covert, a Broncos meg nyer mondjuk eggyel? Csak kérdezem.
4. Az NFL-ben is kiemelten fontos elmondani, hogy az idegenbeli favoritok (a kötésedben háromból kettő) csupán csak 40% körül hozzák a covert, ami miatt (ismételten: hosszútávon) borzasztó playek. Nemhogy kötésben.
Nem lebaszás, meg nem cukkolás, basic knowledge-ként írtam tényleg. (Mit pofázok a negatív mérlegemmel, I know.)
you don't even know what you like and you don't like
több mint 12 éve
Sziasztok!Bet365, Pinnacle Sports, Ladbrokes. Ezekre esküszöm. Ha szeretsz focira rakni, akkor William Hill.
Olyan kérdésem lenne, hogy online melyik sportfogadásokkal foglalkozó oldalnak legyek a "tagja", mit ajánlotok, jó szívvel? Melyikre esküsztök? 😀JC6
De egyszerűbb úgy, hogy hova ne: bwin, sportingbet, bet-at-home, betclic, tippmixpro. Ezek futnak itthon a legjobb marketinggel, ide regel a legtöbb magyar - messze a legrosszabb oddsokat és kínálatot nyújtó irodák, kevés bónusszal, tipp visszavonásokkal és törlésekkel, gyenge supporttal.
you don't even know what you like and you don't like
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Sziasztok!Olyan kérdésem lenne, hogy online melyik sportfogadásokkal foglalkozó oldalnak legyek a "tagja", mit ajánlotok, jó szívvel? Melyikre esküsztök? 😀
több mint 12 éve
Szóval példába ültetve:Kipörgetsz zsinórban 60 feketét (kevés az esélye, de direkt drasztikus számot írtam), akkor eddig 1 + (2 x 1 + 1) + (4 x 1 + 1) + (8 x 1 + 1) + .... (60 faktoriális x 1 + 1) mínuszban vagy (rég elfogyott a pénzed).
61-re bejön, és +1 unitban vagy!
Felrakod a pirosra. És fekete lesz. 0-án vagy. Kezdődik minden újra. Sok kockázat, kevés haszon.
you don't even know what you like and you don't like
több mint 12 éve
A második pont a gond.De ehhez nem kell nagy tudósnak lenni, levezethetjük a példát úgy is, hogy a rulett asztalnál ülsz és csak a pirosra raksz. Ugye 50-50% (majdnem, a 0 miatt), úgyhogy elmegy, akkor duplázva visszahozod a köviben.
Na most ha ezt mindenki bírná pénzzel, akkor mindenki milliomos lenne, mert ugye milyen kurva egyszerű, előbb utóbb mindig +1 unitod. Igen ám, de a következő körben ezt újra kezded, és ha elmegy az első, akkor a nyereményed el is ment és kezdődik a ciklus újra.
you don't even know what you like and you don't like
több mint 12 éve
Pedig hosszútávon, végtelen br-al a sportfogadás pont így elméleti nyerő stratégia.Abban biztos lehetsz, hogy hosszútávon nem lesz sikeres egy ilyen stratégia 😉tamasboldizsarilletve ha olyan stratégia szerint vagy, hogy hosszú távon nyereséges akarsz lenni, akkor egy bukott szelvény (1.) után nagyobb tétet raksz (2.), hogy a nyertes szelvény (2.) visszahozza a bukott (1.) szelvény árát is a nyereményen kívül.Sokaknál látom, hogy a tétmérete folyton változik. Nem mindig 1 unit ahogy logikus lenne. Ez miért van?nekem is van olyan szelvényem amiben jobban bízom és vannak a "buli"-szelvények amiknél minimum tétet használok (mert azon is jól fizet ha bejön, ha meg bukok nem bánom annyira)davemayer
Persze itt msot nem olyanra gondolok, hogy valaki csinál egy nagyon nagy oddsú kombit, mert akkor a kisebb tét logikus.tamasboldizsar
Persze ez kikerülhető/megoldható, ha nagyobb szorzójú szelvényekkel játszol, aminél egy nyertes szelvény finanszírozza a többi bukót.MarioAna
Kitűzöl egy várható eseményt, mondjuk azt, hogy a Fradi nyer egy bajnoki meccset, és egy várt nyereményt, mondjuk 1 egységet.
Ha az első meccsén annyival rakod, hogy a nyeremény 1 egység legyen, és nyer a Fradi már nyertél is.
Ha nem nyersz, a másodikon annyival rakod, hogy visszahozza az első meccs veszteségét, plusz 1 egység hasznot, ha nyer a Fradi.
Ha nem nyer, akkor a harmadik meccsén annyival rakod, hogy visszahozza az eddigi veszteséged, plusz 1 egység hasznot.
És így tovább, amíg nem nyer egyszer a Fradi.
Ennek a stratégiának 2 buktatója van:
1, lehet lemegy úgy a 30 meccs, hogy nem nyer a Fradi. Ennek az esélye irreálisan kicsi, érdemes eleve jó csapatot választani.
2, elfogy a pénzed, nincs végtelen bankrollod.
De mivel sportfogadásban nincs maximált tét, így biztos elérheted a kitűzött 1 egységnyi hasznot elöbb-utóbb végtelen br-al.
több mint 12 éve
Lőlapom a fordulóra:Chiefs -2.5 @1.90 1.1 unit
Jaguars +11 @1.90 1.1 unit
Saints @1.95 1 unit
Ravens +10/Cowboys +14/Falcons @2.05 1 unit
Packers/Chargers @1.90 1.1 unit
Panthers -1.5 @1.90 1.1 unit
Elemzésekkel teli telenovella pedig itt: sportmajom.blog.hu/2013/10/06/nfl_week_5_2013_okt_6
Sok sikert mindenkinek!
you don't even know what you like and you don't like
több mint 12 éve
Egy kis foci mára: Videoton FC @ 1.40
Ferencvárosi TC @ 1.45
Chelsea @ 1.61
Tottenham @ 1.40
Arsenal @ 1.75
Egy kis női kézi, Fradinak jó lenne nyeri idegenben és akkor hozza a szelvényem !
Krim Mercator - nők -6.5 @ 1.85
Győri ETO - nők -6.5 @ 1.90
FTC - nők @ 1.70
több mint 12 éve
Abban biztos lehetsz, hogy hosszútávon nem lesz sikeres egy ilyen stratégia 😉illetve ha olyan stratégia szerint vagy, hogy hosszú távon nyereséges akarsz lenni, akkor egy bukott szelvény (1.) után nagyobb tétet raksz (2.), hogy a nyertes szelvény (2.) visszahozza a bukott (1.) szelvény árát is a nyereményen kívül.Sokaknál látom, hogy a tétmérete folyton változik. Nem mindig 1 unit ahogy logikus lenne. Ez miért van?nekem is van olyan szelvényem amiben jobban bízom és vannak a "buli"-szelvények amiknél minimum tétet használok (mert azon is jól fizet ha bejön, ha meg bukok nem bánom annyira)davemayer
Persze itt msot nem olyanra gondolok, hogy valaki csinál egy nagyon nagy oddsú kombit, mert akkor a kisebb tét logikus.tamasboldizsar
Persze ez kikerülhető/megoldható, ha nagyobb szorzójú szelvényekkel játszol, aminél egy nyertes szelvény finanszírozza a többi bukót.MarioAna
több mint 12 éve
nem gáz, nálam is működött a jinxWF-NC State, nyert a Demon Deacons, az mi?
UCF is épphogy legyőzte a Memphist
Most meg a Cincinatti ég hatalmasat a USF-től..... 😀 😀 😀
(4-es kötéseket szoktam rakni, ebből ez a három el is ment, ugyanis spread-del nyomatom... 😀 )
abszolút no comment kimenetelek
ezzel együtt az idei amerikai focis fogadási szezonom katasztrófája tovább folytatódik....
több mint 12 éve
kurva southern miss hogy képes hazai pályán 1 kurva ponttal kikapni és úgy hogy a végén a field goaljukat blokkolják.... ha nyer az lsu és a florida akkor ez viszi a 17 meccses ncaa kombómat 😕davemayeregy 0 győzelmes csapattól mit vársz? 😛 | no nem mintha én annyira kihúzhatnám magam a Vandy-Idaho duómmal | :p
több mint 12 éve
lehet h az de ncaa-ben simán van ennyi olyan meccs amit el lehet találni, volt pl egy 20as szelvényem tavaly ami bejött.kurva southern miss hogy képes hazai pályán 1 kurva ponttal kikapni és úgy hogy a végén a field goaljukat blokkolják.... ha nyer az lsu és a florida akkor ez viszi a 17 meccses ncaa kombómat 😕davemayerHát azért a 17 meccses kombó elég merész 😀Toca
Na a mai napom vicces lett, tettem 4 foci sima kombit, 2 1en ment el, tettem 2 foci 5/6-ot mindkettőn 2 nem jött be, a 3 ncaa-t, abból az egyiken 3 nem jött, a második a fenti a harmadik még él + 1 4/5-öt amin 1 már elment és kettő van hátra.
Remélem a holnapi nfl jobb lesz.
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 12 éve
kurva southern miss hogy képes hazai pályán 1 kurva ponttal kikapni és úgy hogy a végén a field goaljukat blokkolják.... ha nyer az lsu és a florida akkor ez viszi a 17 meccses ncaa kombómat 😕davemayerHát azért a 17 meccses kombó elég merész 😀
több mint 12 éve
kurva southern miss hogy képes hazai pályán 1 kurva ponttal kikapni és úgy hogy a végén a field goaljukat blokkolják.... ha nyer az lsu és a florida akkor ez viszi a 17 meccses ncaa kombómat 😕
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 12 éve
✓ Newcastle @ 3.10X Werder Bremen @ 4.50
✓ Go Ahead Eagles @ 2.05
X Real Madrid (-1) @ 1.90
✓ Barcelona (-2) @ 1.80
✓ Man Utd @ 1.61
✓ Roma @ 3.30
egy gól hiányzott mindkettőhöz, werder ikszelt, real "csak" nyert...
több mint 12 éve
North Carolina @ Virginia Tech North Carolina +14.0nem voltam itthon egész nap.
Texas Tech @ Kansas Kansas +23.5
Army @ Boston College Boston College -4.5
Egy ilyen szelóval nevezek az NCAA szombatra, teljesen hasraütés szerűen csináltam. Kis oddsos nagyobb pénzel.
Hörimit gondolsz róla?Bazzani
Kansas meccs = tuti bukó. Ha rájuk, ha ellenük. Ha spread, ha nem.
több mint 12 éve
Roma mekkora csapat imádom, érthetetlen volt rájuk a 3.1 pénz 😀JayBezt én se értettem, nem volt rossz formában most az inter de jobb csapat a Roma, mondjuk én csak x vagy roma-ba mertem megjátszani, mégis csak olasz foci...
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 12 éve
az komoly, hogy a Realnak egy olyan ember rúg gólt, aki a Poolban sem tudott megragadni? 😮
több mint 12 éve
Roma mekkora csapat imádom, érthetetlen volt rájuk a 3.1 pénz 😀
több mint 12 éve
sportmajom.blog.hu/2013/10/05/nhl_2013_okt_452Mai három NHL play. Hajrá mindenkinek estére!
you don't even know what you like and you don't like
több mint 12 éve
igaz - lehetne, ha mindenhol ekkora difi lenne. de nincs. (én most a bet365-öt nézem, mert mindenhonnan az folyik, meg azt tudom összevetni a tmp-val.) tettem egy szelvényt, a három esemény közül egy volt, ahol a b365-nek magasabb volt az oddsza - 1.75 az 1.7 ellen. persze ez egy kiragadott példa, csak arra világít rá, hogy ez a "külföldi portál sokkal magasabb oddson ad" szlogen nem mindig, és nem feltétlenül kerek.Számold már ki hogy mekkora a difi ha ugyanazon fogadást szándékoltan csak 2 tizedpontnyival is rosszabbul kötöd.és akkor mi van? ez van, kisigényű vagyok.Szarabb oddson, gyengébb kínálattal. De nem para, valaki meg a mekiben kajál minden nap, ez is olyasmi, el kell fogadni.MakaSzóval azt mondod, hogy elkezdtél neten fogadni, de még így is a tippmixpro-t választottad? Asszem most nyomok egy három órás sétát, hogy ezt megemésszem.Makanyomjál. kb három éve neten tippmixelek, nem nyitottam másik portálon számlát. egyetemi focira, egyetemi kosárra nem fogadok, amire meg igen, az van ott is.slowmotion
mondom, amire akarok fogadni, az van a kis magyar szarportálon is, ha meg a bet365-ön nyereséggel tolnám ugyanazt, akkor nagy valószínűséggel a tippmixpro-n is nyereséges leszek.
van, aki meg otépében bankol, amikor simán mehetnek a Citihez meg a UBS-hez, és azokhoz képest a zótépé kispályás gagyibank. mégsem tartom célszerűnek, hogy eltartott kisujjal véleményt mondjak bárkiről ilyen alapján.slowmotion
Hármas kötésnél pl 1.7x1.7x1.7=4.913, míg 1.9x1.9x1.9=6.859.
Majdnem 2 egység!
De úgy is fel lehetett volna tenni a kérdést, hogy ha ugyanabban a boltban van kabát amit megveszel eredeti áron, és 10%-al leárazva, mi a logika, ha valaki a drágábbat veszi?
Pláne olyan terméknél, ahol naponta akár többször is vásárol.
Ez nem kis igény kérdése, szimpla logikátlanság.Sobri Jóska
amúgy meg most éppen negatív szériában vagyok, szóval pont kurva mindegy, hogy az 1.9-es odds megy el, vagy az 1.7-es, nem?
több mint 12 éve
Számold már ki hogy mekkora a difi ha ugyanazon fogadást szándékoltan csak 2 tizedpontnyival is rosszabbul kötöd.és akkor mi van? ez van, kisigényű vagyok.Szarabb oddson, gyengébb kínálattal. De nem para, valaki meg a mekiben kajál minden nap, ez is olyasmi, el kell fogadni.MakaSzóval azt mondod, hogy elkezdtél neten fogadni, de még így is a tippmixpro-t választottad? Asszem most nyomok egy három órás sétát, hogy ezt megemésszem.Makanyomjál. kb három éve neten tippmixelek, nem nyitottam másik portálon számlát. egyetemi focira, egyetemi kosárra nem fogadok, amire meg igen, az van ott is.slowmotion
mondom, amire akarok fogadni, az van a kis magyar szarportálon is, ha meg a bet365-ön nyereséggel tolnám ugyanazt, akkor nagy valószínűséggel a tippmixpro-n is nyereséges leszek.
van, aki meg otépében bankol, amikor simán mehetnek a Citihez meg a UBS-hez, és azokhoz képest a zótépé kispályás gagyibank. mégsem tartom célszerűnek, hogy eltartott kisujjal véleményt mondjak bárkiről ilyen alapján.slowmotion
Hármas kötésnél pl 1.7x1.7x1.7=4.913, míg 1.9x1.9x1.9=6.859.
Majdnem 2 egység!
De úgy is fel lehetett volna tenni a kérdést, hogy ha ugyanabban a boltban van kabát amit megveszel eredeti áron, és 10%-al leárazva, mi a logika, ha valaki a drágábbat veszi?
Pláne olyan terméknél, ahol naponta akár többször is vásárol.
Ez nem kis igény kérdése, szimpla logikátlanság.
több mint 12 éve
és akkor mi van? ez van, kisigényű vagyok.Szarabb oddson, gyengébb kínálattal. De nem para, valaki meg a mekiben kajál minden nap, ez is olyasmi, el kell fogadni.MakaSzóval azt mondod, hogy elkezdtél neten fogadni, de még így is a tippmixpro-t választottad? Asszem most nyomok egy három órás sétát, hogy ezt megemésszem.Makanyomjál. kb három éve neten tippmixelek, nem nyitottam másik portálon számlát. egyetemi focira, egyetemi kosárra nem fogadok, amire meg igen, az van ott is.slowmotion
mondom, amire akarok fogadni, az van a kis magyar szarportálon is, ha meg a bet365-ön nyereséggel tolnám ugyanazt, akkor nagy valószínűséggel a tippmixpro-n is nyereséges leszek.
van, aki meg otépében bankol, amikor simán mehetnek a Citihez meg a UBS-hez, és azokhoz képest a zótépé kispályás gagyibank. mégsem tartom célszerűnek, hogy eltartott kisujjal véleményt mondjak bárkiről ilyen alapján.
több mint 12 éve
illetve ha olyan stratégia szerint vagy, hogy hosszú távon nyereséges akarsz lenni, akkor egy bukott szelvény (1.) után nagyobb tétet raksz (2.), hogy a nyertes szelvény (2.) visszahozza a bukott (1.) szelvény árát is a nyereményen kívül.MarioAnaszerintem a hosszú távon való nyereségesség és a "2. szelvény visszahozza az 1. árát is" nem egészen passzol egymáshoz.
minikombi kis téttel:
✓ Puskás Akadémia @ 4.33
✓ Diósgyőr VTK @ 1.61
0,6u -> 4,2u 😊