Sportfogadás
23 feliratkozó
több mint 12 éve
Húzzon el mindenki a picsába komolyan. Mu, City, Real, Fradi, Győr, Lazio, Inter, MINDENKI.JayBTényleg nem értem miért fogadsz úgy meccsekre, hogy nem tudod az eredményüket előre.
Így tiszta lutri az egész, és csak idegeskedés és mérgelődés lesz.
több mint 12 éve
Utóbbi időben amennyire szerencsés vagyok, már meg se lepődtem, mikor a spíker bemondja az Inter meccs alatt, hogy egyenlített 0-2ről a Sassuolo, abban a pillanatban egyenlít a Cagliari is..... :-/
...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 12 éve
Húzzon el mindenki a picsába komolyan. Mu, City, Real, Fradi, Győr, Lazio, Inter, MINDENKI.
több mint 12 éve
MarioAna
1 997
mai bukóm:1.Sassuolo-Lazio V (2-2, 0-2ről...) bziolaszok
Reims-Monaco V
2.Roma H
Debrecen H
Espanyol H
3.Arizona @ Tampa Bay +7.5
Chicago @ Detroit +7.5
NY Giants @ Kansas City -2.5
4.Oakland @ Denver -13.5 Nyertes
San Francisco @ St Louis -3 Nyertes
Cincinnati @ Cleveland -5.5
Indianapolis @ Jacksonville -5.5
Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
3 év után újra dobtam egyet 8 meccsel.. 3 olaszból három ment.Catania - Chievo: D --> H
Sassuolo - Lazio V ---> D
Cagliari - Inter V ---> D
Nem tanulok a régi hibáimból, hogy olasz meccsre... 😊
több mint 12 éve
mai nfl szelvényeim:cincinati -3,5
indianapolis -3,5
2;
pittsburgh -3
chicago
dallas -2
3;
chiefs -4
4;
Redskins -3
5;
Cleveland - Cincinati 42+
Dallas - San 46+
több mint 12 éve
ó faszom, Sandhausen-Bochum 0:0, vendég kapust kiállítják, tizenegyes, erre a cserekapus kivédi.nem fogok örülni, ha ezen megy el a kettőnyolcas odds...
szerk: na azért, még ha a kilencvennegyedik percben is... #untilwescore 😊
több mint 12 éve
nézzük mit tartogat a college forduló, sok jóság nincsen, szerintem a múlt heti késő esti mákolás után ki is hagyom a spreadelést ezúttal, HöriKurva okos vagyok megint, 3/3 elment volna 😀 :cool:
több mint 12 éve
Én direkt nem raktam rájuk, nem voltam biztos a győzelmükben.A Navy -2,5-ben viszont erős értéket láttam, de ők is bebuknak. (Army, Navy, Air Force meccsekre szóval többet nem fogadok...büdös csak futni tudó csapatok... :p )
több mint 12 éve
MarioAna
1 997
ment is vele az NCAA szelóm..."szerencsére" nem csak az ment el, hanem a Pitt-Virg meccs is...De legalább így nézhetem tét nélkül az LSU-Georgia meccset (a plüss LSU labdámat hajigálva közben a szobában) mert nem függ tőle a nyeremény 😀.
szerk: a Milan győzelmével viszont ma az egyetlen nyertes szelvényem a 4ből ( 😕 ) :
Milan-Sampdoria H
Genoa-Napoli V
Valencia-Rayo Vallecano H
Lokomotiv Zagreb-Osijek H
2,5egység-->11,4 egység, legalább a többi árát visszahozta.
Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
bocsánat már rövidíteni akartam.😊 A lényeg a lényeg: Így leégni@)Oklahoma - West Virgina jézus ereje....mr.drappOklahoma State, nem Oklahoma... :pNewman
több mint 12 éve
Oklahoma - West Virgina jézus ereje....mr.drappOklahoma State, nem Oklahoma... :p
több mint 12 éve
Oklahoma - West Virgina jézus ereje....
több mint 12 éve
mondjuk aki PL-ben más nagynak szurkol, és esetleg csakazértis rakja minden héten a két manchesteri csapat vereségét kombiban, az most vitte a 100 körüli oddsot 😀
több mint 12 éve
MarioAna
1 997
nem tudom, hogy a fradit szidjam jobban vagy a ManU-t...imádom a balfaszkodó "nagycsapatokat" :/
Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
legyek átkozott, hogy nem mertem megtenni a Dortmundot kétgólos hendivel, csak egygólossal... mondjuk a bőrgatyások még megszívathatnak, ha nem nyernek legalább kettővel 😕
több mint 12 éve
MarioAna
1 997
6 szelvényem van forgóban a mai és holnapi napra. Ha ezekből nem jön semmi akkor többet nem fogadok 😀Mára 3 európai foci és 1 NCAAF (1 vasárnapi meccsel), holnapra pedig 2 NFL-es.
21,5 egység-->104,6 egység ha minden jön. Legalább egy duplázásnak örülnék, ha olyan 40-50 egységgel indíthatnám a jövő hetet.
Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
Mondjuk ez nem teljesen igaz, mert lehetett volna sokkal simább is, ha a meccs elején nem szerencsétlenkedik a BYU

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
hát ezt buktam.volt egy 4. és 1 a BYU ötösén, amit nem futott meg a MTSU a meccs végén -27-nél, így maradt a 10-37.
plusz volt a BYU 20-asán belül egy pick amit ugyancsak pick követett 😕 ennyin múlik
több mint 12 éve
mára is egyet.Middle Tennesse State +23.5 @ BYU.
A mormonok nem egy pontgyáros csapat, ráadásul legjobb elkapójuk eltiltás miatt nem játszik. A Blue Raiders 3-1-es mérleggel áll, jól játszanak és a UNC ellen is csak 40-20-ra kaptak ki. A BYU nem jobb mint a UNC. Hajrá!
több mint 12 éve
A kezdő center és guard nélkül áll ki a Giants a Chiefs ellen.Akik fogadnának a mérkőzésre, elég fontos az infó! Ki védi meg ELi-t? talán 1 nap alatt még zuhanhat a Chiefs oddsa. Jelen pillanatban 1.45 Kansas. SPORTINGBET
több mint 12 éve
Sziasztok!bet365
Szeretném elkezdeni a sportfogadást neten. Hol érdemes most regisztrálni? Van valahol "invite" bónusz?
Előre is köszönöm!Nomac
több mint 12 éve
Sziasztok! Szeretném elkezdeni a sportfogadást neten. Hol érdemes most regisztrálni? Van valahol "invite" bónusz?
Előre is köszönöm!
több mint 12 éve
Chicago 2.1-ért több mint jónak néz ki.JayBbwinen már 2.30... ennyiért bevállalható
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Chicago 2.1-ért több mint jónak néz ki.