Sportfogadás
23 feliratkozó
több mint 12 éve
Ijj 😐 nekem pár hete azon ment el a 100as oddsos buliszelvény, hogy a Notre Dame nem tudott csinálni a végén 4 yardról TD-t..Huh..Kicentiztem a TEN+14,5-tel.. 😀bogec7én meg Florida -14.5-et raktam... végén 41ről kihagyta a nyomorék... mivel már 6-0ra megy az oakland az mlb-ben így kijelentem hogy a 7es durva kötésem csak ezen ment el 😕
mindegy ma már nyertem soccerral, ne legyek telhetetlen + ha nyer a michigan ncaavel is nyerekdavemayer
Michigan, LSU-nak szorítok most...
(amúgy én ezért szoktam mindig 3,7,10,14..stb alá(ha -) / főle(h +) tenni 0,5 ponttal...)
...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 12 éve
Huh..Kicentiztem a TEN+14,5-tel.. 😀bogec7én meg Florida -14.5-et raktam... végén 41ről kihagyta a nyomorék... mivel már 6-0ra megy az oakland az mlb-ben így kijelentem hogy a 7es durva kötésem csak ezen ment el 😕
mindegy ma már nyertem soccerral, ne legyek telhetetlen + ha nyer a michigan ncaavel is nyerek
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 12 éve
bejött a Tennesse +17.5, és a Maryland is nyert (37-0-ra), szóval 5 unitból csináltam eddig 4.9-et öt meccs alatt 😀 jöhet a Stanford és a Mizzou
több mint 12 éve
Huh..Kicentiztem a TEN+14,5-tel.. 😀
...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 12 éve
MarioAna
1 997
és valóban, érvénytelenként van írva. Köszi h szóltál, így még izgulhatok a többi meccsen 😊.ilyenkor nem buksz hanem érvénytelen a fogadás, legalábbis bet365ön igen, meg talán bwinen is. Nem tudok különösebb okot arra h feljebb ment a bears oddsa, új sérült nincs.davemayerPIT-3 és a TEN+21 ponttal nekem is rajta van a szelvényemen, plusz még az AUB-LSU, -13,5-el az LSU (ez lehet talán necces).MarioAnanem csalódtam magamban 😀 51-28ról kihozták nekem az X-et (Y), hogy -3ról menjen el...MarioAna
Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
Nem tudjátok miért megy felfelé az odds a Bearsre? Már 1.8nál jár...gulyzoltThe fix is in 😛
Tepper takarodj!
több mint 12 éve
ilyenkor nem buksz hanem érvénytelen a fogadás, legalábbis bet365ön igen, meg talán bwinen is. Nem tudok különösebb okot arra h feljebb ment a bears oddsa, új sérült nincs.PIT-3 és a TEN+21 ponttal nekem is rajta van a szelvényemen, plusz még az AUB-LSU, -13,5-el az LSU (ez lehet talán necces).MarioAnanem csalódtam magamban 😀 51-28ról kihozták nekem az X-et (Y), hogy -3ról menjen el...MarioAna
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 12 éve
MarioAna
1 997
PIT-3 és a TEN+21 ponttal nekem is rajta van a szelvényemen, plusz még az AUB-LSU, -13,5-el az LSU (ez lehet talán necces).MarioAnanem csalódtam magamban 😀 51-28ról kihozták nekem az X-et (Y), hogy -3ról menjen el...
Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
és bazmeg 58-55-re nyert a Pittsburgh, kurva anyátokat. Utolsó negyed 7-20!A San José State simán elment, az előfordul. Nyerni kell a Marylandnek, meg a Vols spreadnek, hogy pozitív legyen a hétvége.
szerk: sőt, ha ez a kettő jön (jól állnak) még akkor is minusz van, szóval desperation move:
Missouri @ Indiana - SEC power 1.70-ért.
a nap rangadóján pedig Stanford vs Arizona State, 1.40-ért. Meggyőző a defense.
több mint 12 éve
Nem tudjátok miért megy felfelé az odds a Bearsre? Már 1.8nál jár...
több mint 12 éve
MarioAna
1 997
az is megvan, vagyis az a meccs 😀. De ott a macik vannak, -2,5ről.ja akkor ez nem a steelers, jól van... 😀davemayerazt tetted hogy a Pittsburg nyer legalább 4-el? bár... 😀davemayerigen (én 3-al, Höri 4-el), bár most engednek lefelé 😀..MarioAna
Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
ja akkor ez nem a steelers, jól van... 😀azt tetted hogy a Pittsburg nyer legalább 4-el? bár... 😀davemayerigen (én 3-al, Höri 4-el), bár most engednek lefelé 😀..MarioAna
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 12 éve
MarioAna
1 997
azt tetted hogy a Pittsburg nyer legalább 4-el? bár... 😀davemayerigen (én 3-al, Höri 4-el), bár most engednek lefelé 😀..
Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
azt tetted hogy a Pittsburg nyer legalább 4-el? bár... 😀Mivel bejött a Fresno simán, így egy kifelejtett párosításra is teszek, még.PIT-3 és a TEN+21 ponttal nekem is rajta van a szelvényemen, plusz még az AUB-LSU, -13,5-el az LSU (ez lehet talán necces).MarioAna
Maryland vs WVU. Múlt héten is hozták, amit vártam, erőlködés nélkül. A West Virginia komolyabb kihívásokkal küzd a pontszerzést illetően, ha Sims nem fut karriercsúcsot, akkor az 1.5-szörös odds korrekt bevételt hozhat,
Plusz, aki nem látta, ma még játékban lesz a Tennessee +17.5, a Pitt -4 és a San José State +5Höri
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 12 éve
MarioAna
1 997
Mivel bejött a Fresno simán, így egy kifelejtett párosításra is teszek, még.PIT-3 és a TEN+21 ponttal nekem is rajta van a szelvényemen, plusz még az AUB-LSU, -13,5-el az LSU (ez lehet talán necces).
Maryland vs WVU. Múlt héten is hozták, amit vártam, erőlködés nélkül. A West Virginia komolyabb kihívásokkal küzd a pontszerzést illetően, ha Sims nem fut karriercsúcsot, akkor az 1.5-szörös odds korrekt bevételt hozhat,
Plusz, aki nem látta, ma még játékban lesz a Tennessee +17.5, a Pitt -4 és a San José State +5Höri
Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
Köszönöm! 😊 Most néztem,1.83at ad Cruz Td-re ami sztem elég jo!Szép, kerek elemzés, frappáns konklúzióval.Sobri JóskaHali! Vasárnapi mixem: Packers,Vikings,Bears,Calvin Johnson TD-t szerez,és ha lesz,akkor Victor Cruz TD-t szerez. 11*-es odds.Sztem egy ezressel fogom megküldeni.gulyzoltEsetleg még,hogy Boldin TD-t szerez,de ezt valamiért kicsit neccesnek érzem,de szerintem esélyes.gulyzolt
több mint 12 éve
Szép volt Diósgyőr!Szépen csilingel a kassza!
több mint 12 éve
Mivel bejött a Fresno simán, így egy kifelejtett párosításra is teszek, még.Maryland vs WVU. Múlt héten is hozták, amit vártam, erőlködés nélkül. A West Virginia komolyabb kihívásokkal küzd a pontszerzést illetően, ha Sims nem fut karriercsúcsot, akkor az 1.5-szörös odds korrekt bevételt hozhat,
Plusz, aki nem látta, ma még játékban lesz a Tennessee +17.5, a Pitt -4 és a San José State +5
több mint 12 éve
Én nem tudom, hogy miért (nyílván elnéztem) de a Boise State-re raktam +10,5-ös hendivel 1,31es oddsért. Mondjuk ez is nyert mégha nem is így akartam. 😊41-40, a Fresno sose hagy cserben 😀😀Hörién +2,5 hendivel raktam 1.38ért 😀MarioAna
több mint 12 éve
MarioAna
1 997
41-40, a Fresno sose hagy cserben 😀😀Hörién +2,5 hendivel raktam 1.38ért 😀
Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
Fresno State 1.57 vs Boise State.41-40, a Fresno sose hagy cserben 😀😀
Elmaradt a Fresno meccse a héten, ami felemás előjel. A Colorado elleni meccs alapján sokkal okosabbak lennénk, főleg a védelem részéről. Carrék számára a veretlenség a tét, lényegében 4 olyan meccs van a menetrendben, ahol van esély rá, hogy kikapnak, egyet nyertek, egy elmaradt, ez a harmadik. Ha ez bejön, az utolsó hétig szamba van. A 12-0 pedig tudjuk, hogy igen nagy pénzt jelent. A probléma, hogy a Boise Statenek jelentős rutnija van ilyen helyzetekben, más kérdés, hogy gyakran elbuktak ők is. Bízom benne, hogy Petersen mester ahhoz kevés lesz, hogy felvegye a versenyt a túloldal brutál passzjátékával. Spread nélkül se fizet ez annyira rosszul.Höri
több mint 12 éve
Bónuszpickem a hétvégére. sportmajom.blog.hu/2013/09/21/nfl_week_3_2013_szept_20-24_bonuszpickTovábbra is a visszakapaszkodásért játszom, de tetszik a lőlap, még ha sok meccsen is vagyok érdekelt. A fényt már látom az alagút végén, szép lassan megfordul majd a történet.
you don't even know what you like and you don't like
több mint 12 éve
Az Osasuna négy zakó után végre győzni tudott!Egyszer minden sorozatnak vége szakad.
Na, ennek pont akkor lett vége, amikor fogadtam a győzelmükre.😊
Köszönöm Riera, köszönöm Armenteros!(L)
több mint 12 éve
ha Davis nem játszik, akkor megériHali! Vasárnapi mixem: Packers,Vikings,Bears,Calvin Johnson TD-t szerez,és ha lesz,akkor Victor Cruz TD-t szerez. 11*-es odds.Sztem egy ezressel fogom megküldeni.gulyzoltEsetleg még,hogy Boldin TD-t szerez,de ezt valamiért kicsit neccesnek érzem,de szerintem esélyes.gulyzolt
több mint 12 éve
Szép, kerek elemzés, frappáns konklúzióval.Hali! Vasárnapi mixem: Packers,Vikings,Bears,Calvin Johnson TD-t szerez,és ha lesz,akkor Victor Cruz TD-t szerez. 11*-es odds.Sztem egy ezressel fogom megküldeni.gulyzoltEsetleg még,hogy Boldin TD-t szerez,de ezt valamiért kicsit neccesnek érzem,de szerintem esélyes.gulyzolt