Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Sportfogadás

23 feliratkozó

több mint 12 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
MU+Benfia+PSG

galata-real over 2,5
München-Moszkva over 2,5

több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 7 530 — Ajmo Vatreni
Talán a Benfica ma a legtutibb.
több mint 12 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 713
én a Unitedet nem merem.

bár alapból nem merek fogadni saját csapatra. de én inkább egy x-re gondolok

több mint 12 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Mára United City kombó mennyire tűnik jónak?
Én már megpakoltam...
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 145 — Cowboys fan
wow. 4 meccs, és pontelőnnyel(!) a táblázat élén. ilyenkor már minimum 5 pontos hátrány szokott lenni...
Jonjo a meccs embere, 2-2-es meccsen 1 gól, 4 gólpassz (saját magának is adott egyet, ugye 😀)

viszont mondtam, hogy nem lesz meg ez ma... még jó, hogy nem fogadtam meg
több mint 12 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
Ma én csak a Pool győzelemre rakok.Kenny
vigyázni kell mostanság, mert azok a csapatok, amiknek szorítok, nem teljesítettek túl jól a hétvége folyamán.
persze remélem, hogy a 'Pool lesz a kivétel, ami erősíti a szabályt, csakhát az élet néha kegyetlenebb ennél...slowmotion
Eddig jó vagyok,pláne hogy melléraktam a GG-t is.

több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 145 — Cowboys fan
Ma én csak a Pool győzelemre rakok.Kenny
vigyázni kell mostanság, mert azok a csapatok, amiknek szorítok, nem teljesítettek túl jól a hétvége folyamán.
persze remélem, hogy a 'Pool lesz a kivétel, ami erősíti a szabályt, csakhát az élet néha kegyetlenebb ennél...
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 15 639 — "Grammar maci"
Ma én csak a Pool győzelemre rakok.Kenny
én már megtettem a swansea vagy X-et úgyhogy reménykedhetsz 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
Ma én csak a Pool győzelemre rakok.

több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 145 — Cowboys fan
valaki, aki szagértő, megmondaná, hogy a mai horvát-görög meccsen mire lehet kilátás?
görögök eddig talán mindig odds ellen játszottak a középdöntőben...slowmotion
ezen az EB-n nincs papírforma, volt olyan csoport ahonnan az a 3 esett ki, akit továbbjutónak tippeltem 😀Höri
no igen, asszem úgy kezdődött a torna, hogy Nagy-Britannia lenyomta Izraelt, a szerbek a litvánokat, Lettország (who?) legyőzte Boszniát, lengyelek meg a grúzoktól szívtak ki, a törökök a finnektől (who?), a görögök meg a svédektől.
ezek közül talán a bosnyákoknak lett volna a legmagasabb oddsza, az is úgy 1,50 körül. az összes többi 1,20 alatt, némelyik pedig 1,10 alatt.

mondjuk én vagyok a hülye, kézilabda-kosárlabda az olyan sportág, hogy az első egy-két fordulóban megfigyelni szabad, fogadni nem...
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
valaki, aki szagértő, megmondaná, hogy a mai horvát-görög meccsen mire lehet kilátás?
görögök eddig talán mindig odds ellen játszottak a középdöntőben...slowmotion
ezen az EB-n nincs papírforma, volt olyan csoport ahonnan az a 3 esett ki, akit továbbjutónak tippeltem 😀

több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 145 — Cowboys fan
valaki, aki szagértő, megmondaná, hogy a mai horvát-görög meccsen mire lehet kilátás?
görögök eddig talán mindig odds ellen játszottak a középdöntőben...
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 145 — Cowboys fan
Nekem a viszonylag tuti szelvényem jött(ATL,BAL,HOU,GB),így kb csak pár dollár + lett.Bár ez a tuti is elég izgulós volt a Texans miatt.Még maradt egy meglepetés szelvény amin csak a SEA,PIT duó vanJoeyPorter
nekem végül nem kellett anyáznom a Tehenészek miatt, mert a Szerencse elvitte a szerencsémet (hahaha, de vicces), bár ugye nálam a tippelés egyik fő szabálya, hogy saját csapatra sosem...
mondjuk így is benne volt a meccsben, hogy a végén mégiscsak megrázzák magukat, kettes feletti szorzóért meg még akár ajándék is lehetett volna.
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 649 — Volt egy kis zápor
Nekem a viszonylag tuti szelvényem jött(ATL,BAL,HOU,GB),így kb csak pár dollár + lett.Bár ez a tuti is elég izgulós volt a Texans miatt.Még maradt egy meglepetés szelvény amin csak a SEA,PIT duó van

több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 145 — Cowboys fan
van valakinek ötlete arra nézve, hogy miért jó az egy oldalnak, ha a HD-t (kétesély) 1,35-re adja, az 1:0-ás hendikepes hazait pedig (ami H vagy D-re nyer) 1,40-re?slowmotion
ilyen van, rosszul hangolták össze. sokáig rendszeresen csinálta ezt a bwin aztán idővel rájöttek és most már 99%-ban ugyanaz a 2 odds. melyik oldalon találtad?davemayer
tippmixpro 😊
több mint 12 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Az angolok szépen termeltek, a Coltsról viszont nem akarok beszélni!
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 15 639 — "Grammar maci"
van valakinek ötlete arra nézve, hogy miért jó az egy oldalnak, ha a HD-t (kétesély) 1,35-re adja, az 1:0-ás hendikepes hazait pedig (ami H vagy D-re nyer) 1,40-re?slowmotion
ilyen van, rosszul hangolták össze. sokáig rendszeresen csinálta ezt a bwin aztán idővel rájöttek és most már 99%-ban ugyanaz a 2 odds. melyik oldalon találtad?

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 15 639 — "Grammar maci"
na így hogy kikapott alions már csak az jöhet visszaamit feltettem ebben a fordulóban, persze ha nyer a saints. basszus hogy efyel kap ki a cowboys és így a lions, ha ez a kettő jött volna kasza ez a hét is...davemayer
Azért a Lionsra tenni idegenben az Arizona ellen több, mint bátor tett és messze nem papírforma.Sobri Jóska
köszi,én is tudtam hogy nem papírforma, nem is abban a szelvényemben tettem meg, 1.87-ért pedig simán érdemes volt megkockáztatni, nyerhettek is volna ha hozzák magukat

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 319 — #NoStress
na így hogy kikapott alions már csak az jöhet visszaamit feltettem ebben a fordulóban, persze ha nyer a saints. basszus hogy efyel kap ki a cowboys és így a lions, ha ez a kettő jött volna kasza ez a hét is...davemayer
Azért a Lionsra tenni idegenben az Arizona ellen több, mint bátor tett és messze nem papírforma.

több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 145 — Cowboys fan
van valakinek ötlete arra nézve, hogy miért jó az egy oldalnak, ha a HD-t (kétesély) 1,35-re adja, az 1:0-ás hendikepes hazait pedig (ami H vagy D-re nyer) 1,40-re?
több mint 12 éve
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 245 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
a colts meg a kovbojok betettek nekem is, de szerencsére a többi jött, ismét minimális nyereséggel zárok 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 15 639 — "Grammar maci"
na így hogy kikapott alions már csak az jöhet visszaamit feltettem ebben a fordulóban, persze ha nyer a saints. basszus hogy efyel kap ki a cowboys és így a lions, ha ez a kettő jött volna kasza ez a hét is...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 15 639 — "Grammar maci"
Nekem 3/3 mivel az Eastern Washington meccset kihagytam mert nem találtam bet365-ön.
Mondjuk én kicsit húztam a hendiken fölfelé a biztonság kedvéért.

Ma estére raktam egy ilyet:
CHI Bears +1.0ről
PIT Steelers +13.5ról
SF 49ers +10.0rőlBazzani
bet365-ön hol lehet változtatni a hendin? sbeten elég alap volt, de itt nem találtam meg.

ja megvan, csak nem gondoltam, hogy külön fogadásként van feltüntetve a felsorolás 😀kaszo
PC-n ha belemész a meccsbe akkor az alternativ hendikeppet kell lenyitni és ott van

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
természetesen a Colts benne volt minden kötésemben, köszönöm szépenNewman
Hajjaj, spreaddel bazeg. Puszilok mindenkit én is!berger90
nekem spread-del, spread nélkül, mindenhogy 😀 😀
f*sz ki van egyelőre az idei fogadási szezonommal, szombaton a Northwestern szivat meg (27 helyett 21-gyel nyernek egy legalább 40 ponttal gyengébb csapattól), most meg a Colts...

több mint 12 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 979
természetesen a Colts benne volt minden kötésemben, köszönöm szépenNewman
Hajjaj, spreaddel bazeg. Puszilok mindenkit én is!

Mindig jövőre