Sportfogadás
23 feliratkozó
több mint 10 éve
Ezt mind vágom de jelenleg annyira szar a nuggets palánk alatt, hogy ha egy zsák krumplit rak oda a Jazz az is 15 pont 10 lepattanót szed. Ha Favors játszik Gobertel gyilkolni fognak. Burkék is korrekt meccseket hoznak eddig.Lebeszélni nem akarlak, ha érzed, akkor nyomjad, ne számítson más véleménye. 😊 Én is sokkal jobbnak gondolom a Jazzet, de az elmúlt 5-6 évben annyiszor beszoptam a Pepsi Centerben, hogy ezeket alapból húzom ki a listáról. 😊
Lehet rosszul emlékszem, de mintha az utóbbi egy-két évben annyira nem sült volna ez a b2b denverben stat de nem vagyok benne biztos csak vmi ilyesmi rémlik... Meg szezon elején is vagyunk 15-20 meccs után jobban megviselik őket a b2b meccseket.
4dam
you don't even know what you like and you don't like
több mint 10 éve
Ezt mind vágom de jelenleg annyira szar a nuggets palánk alatt, hogy ha egy zsák krumplit rak oda a Jazz az is 15 pont 10 lepattanót szed. Ha Favors játszik Gobertel gyilkolni fognak. Burkék is korrekt meccseket hoznak eddig. Lehet rosszul emlékszem, de mintha az utóbbi egy-két évben annyira nem sült volna ez a b2b denverben stat de nem vagyok benne biztos csak vmi ilyesmi rémlik... Meg szezon elején is vagyunk 15-20 meccs után jobban megviselik őket a b2b meccseket.

Fly Eagles Fly!
több mint 10 éve
Maka neked a grat a 2/2-ért 😊Kösz, a Cavsszel pedig abszolút a rossz oldalon voltam, azt nem is számítom győzelemnek, teljes mák volt.
markny
vajon nyer ma a Jazz a Denverben?Ha összeírnék egy ilyen "top10 dolog, amit tudni kell az NBA fogadásról" listát, azzal kezdeném: "Egy csapatot se rakj a back to back másnapján Denverben."
4dam
Egészen fasza stat van erre, valami 7-89 volt a mérlege ezeknek az együtteseknek az elmúlt években.
1. Nagyon messze van a reptér a várostól (2 és fél, de inkább 3 óra, ami ugye meccs után és repülés után elég necces).
2. Konstans változó időjárás (ha havazik, akkor az odaút még durvább).
3. A magaslati levegőhöz nehéz hozzászokni, de mindenképp időbe telik, percekkel korábban fáradnak el a játékosok az oxigénhiány miatt, mint akik alapban ebben edzenek.
Szóval erre a dologra figyelni.
Szerkesztette: Maka
you don't even know what you like and you don't like
több mint 10 éve
ez egy nagyon csúnya 0-3 lett, egyre inkább érzem, hogy felesleges ez a Patent kötés (no shit sherlock, tudom), de ha megígértem magamnak a próbahónapot, akkor be is tartom. Maka neked a grat a 2/2-ért 😊
több mint 10 éve
hülye görögök majdnem megszívattak, de aztán sikerült fordítaniukmár úgyis a tököm kivan a mai nappal, ma olyan meccseim mentek el, mint pl szett-és brékelőnyös meccslabdáról végrehajtott bukó (és nem női tenisz volt, tehát még csak nem is megszokott)
több mint 10 éve
Valencia kinek tett még be ma? Pedig gondoltam biztosra megyek és x2re húzom. Stat alapján elég szánalmas produkció lehetett...
több mint 10 éve
nem éreztem, nem is jött csak a Raptors, ma egy fokkal magabiztosabban raktam meg ezt a hármast:Cavsszel veled vagyok, reggel -9-en kaptam el őket. Raptors +9-et nyomatok még ma.
CLE -10.5@1.95
HOU -8.5@1.90
BOC -2.5@1.95
markny
you don't even know what you like and you don't like
több mint 10 éve
nem éreztem, nem is jött csak a Raptors, ma egy fokkal magabiztosabban raktam meg ezt a hármast:CLE -10.5@1.95
HOU -8.5@1.90
BOC -2.5@1.95
több mint 10 éve
Ez a "második félidőben több gól esik" opció nem is olyan rossz. 5-ből négy bejött, csak a hülye Matracosok nem bírtak egy retkes gólt rúgni. 😊
Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
a mai napot nem igazán érzem, de lőttem egy ilyet:TOR -1.5 @1.90
CHI -4.5 @1.90
DET -4.5 @1.90
több mint 10 éve
nekem végre 3/3, elég szépen tejelt a LAC, GS, HOU 😊Bedobhatnád előre is ha nem félsz a jinxtől 😀
markny
Mikor töprengek mindig segít ha más is úgy látja vagy éppen nem 😀
több mint 10 éve
Amit nem mertem megrakni mind bejött, amit megmertem az mind elment 😀 Ma a Hawks +4 és a Det -4,5 hívogat
több mint 10 éve
jó hát ebből 3at megraktam nagyobb szorzóval egyesben szóval pluszos volt így is... de azért jobban indult volna a hetem : D a hétórásokat mindig megrakom egyszerre hátha, most kihagytam a SF meccset mert tippem se volt mi lesz... amikor 3-4 elmegy nem húz fel, de ilyenkor amikor egy meccsen megy el úgy hogy 2 perccel a vége előtt még mennek, azért : D
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
most erre mit mondjak? : DErre annyit kell mondj, hogy máskor 2db 3-as / 4-es kötésből sokkal jobban jösz ki.
i1085.photobucket.com/albums/j433/herremans007/tippmix_zpszy8hjvsa.png
eaglesmcnabb
több mint 10 éve
most erre mit mondjak? : DHogy elment egy majdnem háromszoros szorzó?
i1085.photobucket.com/albums/j433/herremans007/tippmix_zpszy8hjvsa.png
eaglesmcnabb
Háromból kétszer elmegy. 😉
több mint 10 éve
pedig egyértelmű volt a Ravens győzelem 😛ja meg a tiétek is a Steelers ellen 2 hete, mégis ugyanígy vittétek egyedüliként. : D
Löfli
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
pedig egyértelmű volt a Ravens győzelem 😛

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 10 éve
most erre mit mondjak? : D i1085.photobucket.com/albums/j433/herremans007/tippmix_zpszy8hjvsa.png
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
közben megtaláltam a fogadás hivatalos nevét, PatentNFL
TEN +3.5 @1.90
MIN -1.5 @1.95
NYJ -3.0 @2.05
NBA
ATL -1.0 @1.90
SAS -5.0 @1.90
DEN +12.0 @1.90
Egyéb
Lazio @2.05
Marseille @2.05
NY Red Bulls @2.10
több mint 10 éve
GSW továbbra is hozza a meccseit ez nekem jó.Ráadásul egész jól hagyom ki a vesztes meccseket (lesz ez még így se).
Ma:
Spurs -5
Hawks -3
Utóbbival eddig 0/2 az állás, hátha majd most.
több mint 10 éve
Chelsea - Liverpool VHertha - Mönchengladbach H
Szurkoljatok! 😊
Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Cavs, Jazz és Hawks egyébként a mai hendim, szurkoljatok (eddig jól áll)2/1, jó lesz ez 😊
markny