Sportfogadás
23 feliratkozó
több mint 12 éve
Norvégia ellen rakni sprintben az bátor 😊Köszi. Reménykedem.danylyEgy brutál szelvény:Sok sikert! Komolyan!iktriad
Spanyolország - Oroszország (női vízilabda, Világliga) H 1,40
Manchester City - Barcelona (BL) 4 v. több gól 2,43
Norvégia, Finnország, más (Női sífutás sprint csapat, Sochi olimpia) más 4,60
Kim, Lipnitskaya, más (Női egyéni műkorcsolya, Sochi olimpia) Lipnitskaya 2,35
(1-0) Milan - Atletico Madrid V 3,90
1000 Ft-al tettem meg, várható nyeremény: 143 425 Ft.
Szép is lenne. 😊danyly
több mint 12 éve
Köszi. Reménykedem.Egy brutál szelvény:Sok sikert! Komolyan!iktriad
Spanyolország - Oroszország (női vízilabda, Világliga) H 1,40
Manchester City - Barcelona (BL) 4 v. több gól 2,43
Norvégia, Finnország, más (Női sífutás sprint csapat, Sochi olimpia) más 4,60
Kim, Lipnitskaya, más (Női egyéni műkorcsolya, Sochi olimpia) Lipnitskaya 2,35
(1-0) Milan - Atletico Madrid V 3,90
1000 Ft-al tettem meg, várható nyeremény: 143 425 Ft.
Szép is lenne. 😊danyly
Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
Egy brutál szelvény:Sok sikert! Komolyan!
Spanyolország - Oroszország (női vízilabda, Világliga) H 1,40
Manchester City - Barcelona (BL) 4 v. több gól 2,43
Norvégia, Finnország, más (Női sífutás sprint csapat, Sochi olimpia) más 4,60
Kim, Lipnitskaya, más (Női egyéni műkorcsolya, Sochi olimpia) Lipnitskaya 2,35
(1-0) Milan - Atletico Madrid V 3,90
1000 Ft-al tettem meg, várható nyeremény: 143 425 Ft.
Szép is lenne. 😊danyly
több mint 12 éve
Egy brutál szelvény:Spanyolország - Oroszország (női vízilabda, Világliga) H 1,40
Manchester City - Barcelona (BL) 4 v. több gól 2,43
Norvégia, Finnország, más (Női sífutás sprint csapat, Sochi olimpia) más 4,60
Kim, Lipnitskaya, más (Női egyéni műkorcsolya, Sochi olimpia) Lipnitskaya 2,35
(1-0) Milan - Atletico Madrid V 3,90
1000 Ft-al tettem meg, várható nyeremény: 143 425 Ft.
Szép is lenne. 😊
Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
bet365ön megint van ilyen ingyenes élőfogadás. Ezzel lehet valami olyat kezdeni hogy tutira jól járjon az ember? 😊
több mint 12 éve
nem akarom mondani, hogy megmondtam, de megmondtam.Én megraktam az osztrákokat és a svájciakat. Csak az x-től félek...GeeriOsztrákokra milyen ajándék szorzó van! 😮 Nem hiszem, hogy Kopitar, az egyszemélyes hadsereg elég lesz ellenük.Geeriszerintem a szlovének nyerni fognak, de ne legyen igazam.slowmotion
szerintem a szlovének eddig többet mutattak az olimpián, mint a sógorok.
több mint 12 éve
Én megraktam az osztrákokat és a svájciakat. Csak az x-től félek...Osztrákokra milyen ajándék szorzó van! 😮 Nem hiszem, hogy Kopitar, az egyszemélyes hadsereg elég lesz ellenük.Geeriszerintem a szlovének nyerni fognak, de ne legyen igazam.slowmotion
Mindig jövőre!
több mint 12 éve
Osztrákokra milyen ajándék szorzó van! 😮 Nem hiszem, hogy Kopitar, az egyszemélyes hadsereg elég lesz ellenük.Geeriszerintem a szlovének nyerni fognak, de ne legyen igazam.
több mint 12 éve
Osztrákokra milyen ajándék szorzó van! 😮 Nem hiszem, hogy Kopitar, az egyszemélyes hadsereg elég lesz ellenük.
Mindig jövőre!
több mint 12 éve
Olimpia jégkorong:
Nyernek a csehek, és a norvégok.Én szóltam.😉laccoo74
több mint 12 éve
Wigan W, ManCity - Chelsea under 2,5 => 200-ból 1200 😊

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 12 éve
Olimpia jégkorong:Nyernek a csehek, és a norvégok.Én szóltam.😉
több mint 12 éve
Gondoltam rakok ma egy vicces mixet, 5-ös kötés (közte 3 darts 😀 ), akkor már persze nem volt annyira vicces, amikor véletlenül 4/5-be raktam a 800-at, így lett helyette 4000....természetesen bukó, világi balfasz vagyok még mindig.... 😀
több mint 12 éve
mai bukó: Phil Taylor 1.90; Peter Wright 1.80; Gary Anderson 2.10; MvG 180 over 3,5 2,10

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 12 éve
Én meg kb 1 hete elkezdtem Beten azt nyomatni, hogy kosár meccsekre fogadok élőben, azon belül is arra, hogy melyik csapat éri el elsőként a 10 és/vagy 15 és/vagy 20 pontot az adott negyedben. Első három nap csak úgy, hogy folyton csak duplázgattam, vagy legrosszabb esetben 100-200 forint hiányzott a duplázgatáshoz, szóval így három nap alatt csináltam 5000 forintból 25-öt, úgy, hogy elég keveset foglalkoztam vele. Azóta pedig kb képtelen vagyok eltalálni ugyanezeket a "dolgokat"... 😊 NBA a legjobb és legegyszerűbb ilyen értelemben, vagy az Európában amúgy is erősnek számító csapatok meccsei, de egyszerűen nem megy azóta... az arányom kb 10/2 lett... Előtte meg legrosszabb esetben is minden tizedikre hibáztam. Hát érdekes... 😀 és szomorú... 😀
több mint 12 éve
ma döbbentem rá, hogy nincs NHL vagy három hétig.hogy én mire fogok fogadni...
több mint 12 éve
yippee... két angol meccsre fogadtam, mindkét meccsen a kiválasztottak már az első tíz percen belül emberhátrányba kerültek, az egyik esetben meg gólhátrányba is. el is ment mindkettő, még jó, hogy különböző szelvényen voltak 😕
több mint 12 éve
Nem tudja valamelyikőtök véletlenül, így utólag, hogy a SEA +20 körüli hendijének mekkora volt a szorzója?JC6mármint a -20-nak? 😊 ha jól emlékszem, bwin-en 10 körül volt

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 12 éve
Nem tudja valamelyikőtök véletlenül, így utólag, hogy a SEA +20 körüli hendijének mekkora volt a szorzója?JC6kérdezd meg azt a csávót, akit most tettek be az Aranyköpések topicba 😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nem tudja valamelyikőtök véletlenül, így utólag, hogy a SEA +20 körüli hendijének mekkora volt a szorzója?
több mint 12 éve
vagy amíg elindul az MLB szezon és akkor jön Maka is remélhetőleg 😊Newman8-)
you don't even know what you like and you don't like
több mint 12 éve
bő 3 hete nem raktam mixet, na mondom most egy nagy tétes mehet az egyik nevesebb magyar tippadó oldal segítségével, első tipp el is ment 😀lehet inkább pihentetem ezt szeptemberig vagy amíg elindul az MLB szezon és akkor jön Maka is remélhetőleg 😊
több mint 12 éve
ja, gondoltam 😊én vagyok a hülye, vagy ez a "Russell Wilson (Sea) szerez touchdown-t a mérkőzésen?" fogadásra az Igen opciónál miért van 3.20-as odds?Dexxter TailorMert az ilyen általában futott vagy elkapott TD-re vonatkozik.Schleck

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 12 éve
én vagyok a hülye, vagy ez a "Russell Wilson (Sea) szerez touchdown-t a mérkőzésen?" fogadásra az Igen opciónál miért van 3.20-as odds?Dexxter TailorMert az ilyen általában futott vagy elkapott TD-re vonatkozik.
több mint 12 éve
én vagyok a hülye, vagy ez a "Russell Wilson (Sea) szerez touchdown-t a mérkőzésen?" fogadásra az Igen opciónál miért van 3.20-as odds?

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
