Tenisz

15 feliratkozó

több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 703 — Cowboys fan
Hingis mikor jön vissza(megint? 😀)
Negritis
Navratilovával egy duett.
kishaszi
Még Mauresmo hiányozna...
warr_b
Sabatini nem?
Sobri Jóska
De. Legcsinibb evör.
kishaszi
Most a régmúlt nagyjai közül csak ugye? Mert azért akad nál jobb, de elismerem, hogy ott volt a szeren. Hogy példát is mondjak, azért Ivanovics nekem jobban bejön, bár amióta összállt azzal a rusnya tokossal, a szívem megszakadt.....😊
csi77
nézőpont kérdése.
Ivanovic nekem olyan, mintha egy nagyra nőtt kislány lenne. Sabatinit mindig is csíptem (régebben szúrtam is volna természetesen), bár azért találni róla néhány előnytelen képet is.

bár lehet, hogy nekem csak ez a zsánerem, nekem Pennetta is nagyon bejött...
több mint 4 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 483 — Bears & Illinois fan
Hingis mikor jön vissza(megint? 😀)
Negritis
Navratilovával egy duett.
kishaszi
Még Mauresmo hiányozna...
warr_b
Sabatini nem?
Sobri Jóska
De. Legcsinibb evör.
kishaszi
Most a régmúlt nagyjai közül csak ugye? Mert azért akad nál jobb, de elismerem, hogy ott volt a szeren. Hogy példát is mondjak, azért Ivanovics nekem jobban bejön, bár amióta összállt azzal a rusnya tokossal, a szívem megszakadt.....😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Hingis mikor jön vissza(megint? 😀)
Negritis
Navratilovával egy duett.
kishaszi
Még Mauresmo hiányozna...
warr_b
Sabatini nem?
Sobri Jóska
De. Legcsinibb evör.
kishaszi
Graf után.
Sobri Jóska
Azzal az orral nehezen.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 100 — The Mathematician
Hingis mikor jön vissza(megint? 😀)
Negritis
Navratilovával egy duett.
kishaszi
Még Mauresmo hiányozna...
warr_b
Sabatini nem?
Sobri Jóska
De. Legcsinibb evör.
kishaszi
Graf után.
Sobri Jóska
nekem Ivanovic

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 346 — #NoStress
Hingis mikor jön vissza(megint? 😀)
Negritis
Navratilovával egy duett.
kishaszi
Még Mauresmo hiányozna...
warr_b
Sabatini nem?
Sobri Jóska
De. Legcsinibb evör.
kishaszi
Graf után.

több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Hingis mikor jön vissza(megint? 😀)
Negritis
Navratilovával egy duett.
kishaszi
Még Mauresmo hiányozna...
warr_b
Sabatini nem?
Sobri Jóska
De. Legcsinibb evör.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 346 — #NoStress
Hingis mikor jön vissza(megint? 😀)
Negritis
Navratilovával egy duett.
kishaszi
Még Mauresmo hiányozna...
warr_b
Sabatini nem?

több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 754 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Hingis mikor jön vissza(megint? 😀)
Negritis
Navratilovával egy duett.
kishaszi
Még Mauresmo hiányozna...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 652 — Vikings fan
Kimiko Date-Krumm 42 évesen jutott 32-be GS-en. Clijstershez, aki kb top5 teniszező volt pályája csúcsán, addig pl a japán inkább csak top 20-as. Nincs lehetetlen.
Top10-be nem hiszem, h vissza tudna jönni, de tornákat nyerhet. GS-en elődöntőbe juthat talán.
dawyd728
Persze random szétesett női GSen eljuthat 8-ig esetleg 4-ig. De azért meglepő lenne.
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 703 — Cowboys fan
Aztán majd jön Steffi és mindenkit kipicsáz.
Sobri Jóska
kivéve, ha Szeles elkapja
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 346 — #NoStress
Aztán majd jön Steffi és mindenkit kipicsáz.

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 004 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hingis mikor jön vissza(megint? 😀)
Negritis
Én örülnék neki, de nemrég szült ha jól tudom.
több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Hingis mikor jön vissza(megint? 😀)
Negritis
Navratilovával egy duett.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 100 — The Mathematician
Hingis mikor jön vissza(megint? 😀)

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
dawyd728 3 696
Kimiko Date-Krumm 42 évesen jutott 32-be GS-en. Clijstershez, aki kb top5 teniszező volt pályája csúcsán, addig pl a japán inkább csak top 20-as. Nincs lehetetlen.
Top10-be nem hiszem, h vissza tudna jönni, de tornákat nyerhet. GS-en elődöntőbe juthat talán.
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 652 — Vikings fan
Clijsters megint kijött a nyugdíjból, és 2020-tól megint teniszezik a WTA-ban, kíváncsi vagyok mire lesz képes a mai női mezőnyben majdnem 37 évesen.
iktriad
Páros / vegyes páros ezekben jó lehet egyéniben meg semmire.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 004 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Clijsters megint kijött a nyugdíjból, és 2020-tól megint teniszezik a WTA-ban, kíváncsi vagyok mire lesz képes a mai női mezőnyben majdnem 37 évesen.

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Nadal így szerintem beelőzi címekben Federert, de 2 éven belül djoko sem előzi őt meg.
Még 2 Garros simán benne van

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 100 — The Mathematician
Volt valaha a férfi teniszben Nadalnal erősebb, állóképesebb, fizikálisabb játékos, aki azért eredményes is tudott lenni?
Sobri Jóska
Serena.

Amúgy nemigen, főleg hogy ő fejben, mentálisan is erős ami talán a legfontosabb.
Hendrix
Szerintem Muster ilyen volt, meg Hewitt is. Csak Nadal más kategória lett a szimpla salakkirályból durván felfejlődve.
kishaszi
Hewitt sztem a legjobb idejében se volt ezen a szinten
de jah ő már hasonló volt
Negritis
Fájó emlék a Pete elleni USOpen döntő, ahol "lelőtte" a pályáról: Pete is ahogy akkor foglmazott - "those legs.." és nem a hosszú combjára gondolt. Nála számomra érthetetlen volt, hogy utána megküzelíteni se tudta azt a teljesítményt, míg szerintem Nadalnál senki se gondolta, hogy salakon kívül bárhol lesz esélye.
kishaszi
rengeteg kérdőjel volt Rafanál fiatalon
de azok nagy része fejleszthető volt (pl szerva)
bár lehet inkább remény volt, de többen is gondolták anno

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Volt valaha a férfi teniszben Nadalnal erősebb, állóképesebb, fizikálisabb játékos, aki azért eredményes is tudott lenni?
Sobri Jóska
Serena.

Amúgy nemigen, főleg hogy ő fejben, mentálisan is erős ami talán a legfontosabb.
Hendrix
Szerintem Muster ilyen volt, meg Hewitt is. Csak Nadal más kategória lett a szimpla salakkirályból durván felfejlődve.
kishaszi
Hewitt sztem a legjobb idejében se volt ezen a szinten
de jah ő már hasonló volt
Negritis
Fájó emlék a Pete elleni USOpen döntő, ahol "lelőtte" a pályáról: Pete is ahogy akkor foglmazott - "those legs.." és nem a hosszú combjára gondolt. Nála számomra érthetetlen volt, hogy utána megküzelíteni se tudta azt a teljesítményt, míg szerintem Nadalnál senki se gondolta, hogy salakon kívül bárhol lesz esélye.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 100 — The Mathematician
Volt valaha a férfi teniszben Nadalnal erősebb, állóképesebb, fizikálisabb játékos, aki azért eredményes is tudott lenni?
Sobri Jóska
Serena.

Amúgy nemigen, főleg hogy ő fejben, mentálisan is erős ami talán a legfontosabb.
Hendrix
Szerintem Muster ilyen volt, meg Hewitt is. Csak Nadal más kategória lett a szimpla salakkirályból durván felfejlődve.
kishaszi
Hewitt sztem a legjobb idejében se volt ezen a szinten
de jah ő már hasonló volt

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Volt valaha a férfi teniszben Nadalnal erősebb, állóképesebb, fizikálisabb játékos, aki azért eredményes is tudott lenni?
Sobri Jóska
Serena.

Amúgy nemigen, főleg hogy ő fejben, mentálisan is erős ami talán a legfontosabb.
Hendrix
Szerintem Muster ilyen volt, meg Hewitt is. Csak Nadal más kategória lett a szimpla salakkirályból durván felfejlődve.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 346 — #NoStress
Amikor mindkét résztvevő maximálisan megtesz mindent a győzelemért.
Imádom az ilyen meccseket.

több mint 4 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 172
A bíró, hogy be van szarva Nadaltól. Vicc. 😊
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 346 — #NoStress
pfu de alattomos volt most ez Nadaltól ahogy próbálta lassítani undorító
Heisman Trophy
Sikerült. Így inkább eredményesnek mondanám.