Tenisz
15 feliratkozó
több mint 2 éve
Bopanna az ev sportszerusegi dijat bezsebelte.
több mint 2 éve
Alcaraz siman fog bejutni, o tudja amit Minaur bemutatott hatasosan es azt is amit Rublev bemutatott hatasosan Medve ellen.Ennyire nagy a pára/meleg az US Openen?Igen. 35 fok és nem igazán mozgott a levegő.
Medvéék már kezdenek kilenni, holott 1 órája játszanak. Zverev-Sinner és a Shelton-Tiafo párharcon is rendesen szenvedtek.
steelwolf
Na kezdődik az izgi US open vagy csak a döntőben majd?
Toca
Shelton meg vagy ugy szerval hogy ami kb hibatlannak fog megfelelni es akkor van eselye Djoko ellen, de Alcaraz ellen nem lesz akkora mert ot nem fogja tudni atutni.
A jobb teniszezo az Djoko, de Tiafoe is jobb mint Shelton. Meg. Viszont Djoko ellen amit leirni is furcsa de fizikalisan el lehet verni es minel hosszabb es kemenyebb csatara kell kenyszeriteni. Ha szoros is tud lenni akkor olyan mentalis suly van rajta amit mar nem lesz konnyu kezelnie. Az ido szoritja es nagyon.
több mint 2 éve
Ennyire nagy a pára/meleg az US Openen?Igen. 35 fok és nem igazán mozgott a levegő.
Medvéék már kezdenek kilenni, holott 1 órája játszanak. Zverev-Sinner és a Shelton-Tiafo párharcon is rendesen szenvedtek.
steelwolf
Na kezdődik az izgi US open vagy csak a döntőben majd?
több mint 2 éve
Ennyire nagy a pára/meleg az US Openen?Medvéék már kezdenek kilenni, holott 1 órája játszanak. Zverev-Sinner és a Shelton-Tiafo párharcon is rendesen szenvedtek.
több mint 2 éve
A QB viszont Sampras es Federer szintu szervalo es raadasul Isner sebesseg mellett. O ott lesz Alcaraz nyakan de meg le van maradva tole, de mar most barkit elverhet ha ugy jon ki.
több mint 2 éve
pedig a szervezok mindent megtettet rovid es hosszabb tavon is hogy segitsek az amerikaikat es nem a msodik kiemeltet. Viszont a biro jo es korrekt volt
több mint 2 éve
Hát ez elég siralmas Fritz részéről.
több mint 2 éve
Akkor most se jött össze az 5? 😊na ez csúfos 😀Ön nyert!gondolom mert Ostapenkonak szurkol, és ő hajnalban legyőzte SwiateketNa végre, helyreállt a világ rendje mői teniszben is!😀Mármint miért?
eaglesmcnabb
Jughead
slowmotion
kár hogy a 2018-as Wimbledon óta egymás után nem volt még 5 jó meccse, de azért ki kell élvezni a győzelmet 😀
eaglesmcnabb
eaglesmcnabb
több mint 2 éve
na ez csúfos 😀Ön nyert!gondolom mert Ostapenkonak szurkol, és ő hajnalban legyőzte SwiateketNa végre, helyreállt a világ rendje mői teniszben is!😀Mármint miért?
eaglesmcnabb
Jughead
slowmotion
kár hogy a 2018-as Wimbledon óta egymás után nem volt még 5 jó meccse, de azért ki kell élvezni a győzelmet 😀
eaglesmcnabb
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 2 éve
Par dolog.Az oregek Monfils-Murray-Wawrinka-Djoko a legnagyobbak kozul mar szemre lathatoan fizikai hatranyban vannak. A top teniszezok top atletak es latszik hogy a fiataloknak mennyire nehez dolguk van. Shelton itt ugyan nagyon forro, de o ev elejen is pont ugyanilyen tehetseges volt es o volt mondva hogy a legjobb amerikai lesz ev vegere ami boven top 10-t jelent. De siman alul jatszott eddig. Sinner mar fejlodik fizikailag de Zverev nyert mentalisan, egyszeruen tobb ilyen csataban vett reszt es nemcsak hogy talalt elso szervat mikor kellett de nem vetett annyi taktikai hibat amik aprosagok ( utesvalasztas ) ha nem a kulcspontoknal van. Rengeteget fejlodott fel ev alatt taktikailag, technikailag es fizikalisan is. A kovetkezo evben mar ott lehet teljesen. Draper aki fizikailag eldurrant, de jatek nelkul nincs meccsfizikum es hiaba orult tehetseges ha tobbet serult mint jatszik ugy sosem lehet felerni a topra.
A kiemeleses beszelgeteshez meg szepen ahogy legtobbszor a szita megteszi a dolgat. A vilagelso a dontoig szinte megallithatlan lesz de az elonyt megkapta. Eddig nem jatszott igazan ertekelheto ellenfel ellen es most jatszik egy oriasi csatabol jovovel es Medve-Rublev parharc gyoztesenek a mostani forduloban levo ellenfelei megmutattak hogy nem feltetlenul az o tornajuk az idei UO. Medve ellen az elso szettben be lett mutatva hogy mi hatasos ellene es egy Minaurnal jobb jatekos vegig is tudja vinni ( es Minaurnal mindenki jobb mar, de foleg a vilagelso ). Rublev-Draper mar emlitve.
A masik agon a pont az egyetlen a mezonybol aki nem kiemelt a legveszelyesebb. HA a legjobbjat tudja hozni, akkor szinte mindenki ellen eselyesebb. DE nagyon nehez azt hozni.
több mint 2 éve
Zverev 😁😎Akkor Djokovic az amerikaiak ellen, Alcaraz meg az ,oroszok' ellen.
több mint 2 éve
Ön nyert!gondolom mert Ostapenkonak szurkol, és ő hajnalban legyőzte SwiateketNa végre, helyreállt a világ rendje mői teniszben is!😀Mármint miért?
eaglesmcnabb
Jughead
slowmotion
kár hogy a 2018-as Wimbledon óta egymás után nem volt még 5 jó meccse, de azért ki kell élvezni a győzelmet 😀
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 2 éve
Na végre, helyreállt a világ rendje mői teniszben is!😀Megint Serena a világelső ? 😀
eaglesmcnabb
több mint 2 éve
gondolom mert Ostapenkonak szurkol, és ő hajnalban legyőzte SwiateketNa végre, helyreállt a világ rendje mői teniszben is!😀Mármint miért?
eaglesmcnabb
Jughead
több mint 2 éve
Na végre, helyreállt a világ rendje mői teniszben is!😀Mármint miért?
eaglesmcnabb
több mint 2 éve
Na végre, helyreállt a világ rendje mői teniszben is!😀
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 2 éve
bajuszmester
10
Mi ez a 2001-ből előrántott kislány torna ruha Wozniackin? Ez valami borzalom
több mint 2 éve
Djoko meccse mennyire volt szerb bunda? 😀
több mint 2 éve
Alcaraz-Evans meccs eléggé rendben van.
több mint 2 éve
Milyen Redskins, Ti rasszisták?! 😊
több mint 2 éve
Balfasz Tiafoe, mondjuk látszik hogy Redskins fan 😄Oké, hogy kicsi a mintád, de látod, nem minden Redskins fan balfasz. 😛
warr_b
több mint 2 éve
Erre mondják h jinx? 🤪
több mint 2 éve
Tudom. Most viszont Mannarinonak fut a szekér.Még az első szett végén írtam, ott balfaszkodott 😄Balfasz Tiafoe, mondjuk látszik hogy Redskins fan 😄Nálam már 2-1re vezet! 😀
warr_b
steelwolf
warr_b
több mint 2 éve
Még az első szett végén írtam, ott balfaszkodott 😄Balfasz Tiafoe, mondjuk látszik hogy Redskins fan 😄Nálam már 2-1re vezet! 😀
warr_b
steelwolf

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"