Tenisz
Nem gondolom, hogy doppingolt vagy hogy amit mond nem igaz. Én minden ellenőrt utálok, de aláirta a szabályokat.Mondjuk azt én is most tudtam meg, hogy ő maga írta alá, hogy visszautasítja a vizsgálatot.Kicsit feszegetem még a témát, hátha néhányan megértik, mi történt:De Szaba kíváncsi vagyok, te mint ex-sportoló mit mondanál mit csináljon a bíróság?
Andy Roddick's take on Vondrousova's situation is by far the most reasonable one, which is why getting a four-year suspension for rejecting an anti-doping test outside of established hours is beyond INSANE. pic.twitter.com/1JorY9cMOZ
— Erika (@erikaxtc) June 22, 2026
szaba
Van egy szabály.
Bármikor kereshetik ha az adott órán kívül nem találják, otthon az nem vétség. Viszont ha otthon találják kötelező mintát adnia 365nap bármelyik időpontjában ( éjszaka kell valami indok).
Aláirta a “decline”-t ami automatikusan doppingvétséget jelent.
Nincs semmi indoka, amit figyelembe vehet a bíróság.
Mit kellett volna tenniük?
Vagy mit hagyok ki?
Toca
Számomra egyébként a privát szféra megsértése lett volna a probléma, illetve továbbra is az, amennyiben nem a megadott időben érkezett az ellenőr.
Egyébiránt a doppingellenőröket sem kell félteni, van ott is megértő és jófej, illetve a Mikulást hívó NAV ellenőrhöz hasonló kretén is. De az, hogy egy visszautasítás egyből 4 éves eltiltást eredményez, egészen abszurd. Ezzel szemben zéró tolerancia, míg a Sinner vagy Swiatek féle maszatolást megtűrik és szimbolikus eltiltással letudják.
szaba
Gyakorlatilag az aláírásával szentesítette, hogy 4 évre tiltsák el.
A többit meg nem érdemes idehozni vagy párhuzba húzni, mert más eset.
Mondjuk azt én is most tudtam meg, hogy ő maga írta alá, hogy visszautasítja a vizsgálatot.Kicsit feszegetem még a témát, hátha néhányan megértik, mi történt:De Szaba kíváncsi vagyok, te mint ex-sportoló mit mondanál mit csináljon a bíróság?
Andy Roddick's take on Vondrousova's situation is by far the most reasonable one, which is why getting a four-year suspension for rejecting an anti-doping test outside of established hours is beyond INSANE. pic.twitter.com/1JorY9cMOZ
— Erika (@erikaxtc) June 22, 2026
szaba
Van egy szabály.
Bármikor kereshetik ha az adott órán kívül nem találják, otthon az nem vétség. Viszont ha otthon találják kötelező mintát adnia 365nap bármelyik időpontjában ( éjszaka kell valami indok).
Aláirta a “decline”-t ami automatikusan doppingvétséget jelent.
Nincs semmi indoka, amit figyelembe vehet a bíróság.
Mit kellett volna tenniük?
Vagy mit hagyok ki?
Toca
Számomra egyébként a privát szféra megsértése lett volna a probléma, illetve továbbra is az, amennyiben nem a megadott időben érkezett az ellenőr.
Egyébiránt a doppingellenőröket sem kell félteni, van ott is megértő és jófej, illetve a Mikulást hívó NAV ellenőrhöz hasonló kretén is. De az, hogy egy visszautasítás egyből 4 éves eltiltást eredményez, egészen abszurd. Ezzel szemben zéró tolerancia, míg a Sinner vagy Swiatek féle maszatolást megtűrik és szimbolikus eltiltással letudják.
Kicsit feszegetem még a témát, hátha néhányan megértik, mi történt:De Szaba kíváncsi vagyok, te mint ex-sportoló mit mondanál mit csináljon a bíróság?
Andy Roddick's take on Vondrousova's situation is by far the most reasonable one, which is why getting a four-year suspension for rejecting an anti-doping test outside of established hours is beyond INSANE. pic.twitter.com/1JorY9cMOZ
— Erika (@erikaxtc) June 22, 2026
szaba
Van egy szabály.
Bármikor kereshetik ha az adott órán kívül nem találják, otthon az nem vétség. Viszont ha otthon találják kötelező mintát adnia 365nap bármelyik időpontjában ( éjszaka kell valami indok).
Aláirta a “decline”-t ami automatikusan doppingvétséget jelent.
Nincs semmi indoka, amit figyelembe vehet a bíróság.
Mit kellett volna tenniük?
Vagy mit hagyok ki?
Andy Roddick's take on Vondrousova's situation is by far the most reasonable one, which is why getting a four-year suspension for rejecting an anti-doping test outside of established hours is beyond INSANE. pic.twitter.com/1JorY9cMOZ
— Erika (@erikaxtc) June 22, 2026
Es nem tudta.
Ez igaz, de ha én lennék ilyen hatóság, akkor én is sokkal jobban szankcionálnám azt, aki nem kooperál, mint azt, aki együttműködik és ennek eredmenyeképp kiderül valami szankcionálható.Ez nem Djokovic oldala. De úgy abszurd az egész Vondrusova ügy, ahogy van..Djoko like vadaszkodik?
szaba
Almát körtével.
Toca
szaba
Gyereknek is azt tanítod, hogy mondja el mi törtent, akkor tudsz segíteni, nem azt, hogy sunnyogjon, titkolózzon, kamuzzon, nem?
Ez nem Djokovic oldala. De úgy abszurd az egész Vondrusova ügy, ahogy van.Djoko like vadaszkodik?Doping Rules in Tennis :
— SK (@Djoko_UTD) June 22, 2026
Refused Test once Tested Positive
4 years 3 months 🤣 pic.twitter.com/6OLvShzCzD
szaba
Almát körtével.
Toca
Djoko like vadaszkodik?Doping Rules in Tennis :
— SK (@Djoko_UTD) June 22, 2026
Refused Test once Tested Positive
4 years 3 months 🤣 pic.twitter.com/6OLvShzCzD
szaba
Almát körtével.
Doping Rules in Tennis :
— SK (@Djoko_UTD) June 22, 2026
Refused Test once Tested Positive
4 years 3 months 🤣 pic.twitter.com/6OLvShzCzD
két napon keresztül.
ma fejezik be a péntekre kiírt meccseket, aztán ezeknek a nyertesei játszhatnak azonnal még egyet. aztán ha az megvan, akkor tudják a kvalisokat odasorsolni a főtáblára.
37 eves!Mannarino-t nezzetek meg ezen a tornan. Hihetetlen, hogy milyen a mezony. Emberunk szereti a fuvet, de ezen kivul semmi nincs a kezeben. Semmi, sot Minden ellene szol.Igazából neki az erőssége, hogy lábon jó, és nem nagyon üt hibát. Ezzel elég sokáig eljutott a világranglistán.
no
szaba
A ranglistan a 40 kornyeke volt neki a realitas. A fizikai csucsa egybeesett a “szerencses” 2017 evvel amikor rengetegen voltak serultek ahol volt 28. Azota amikor oregebb lett valahogy 22 ev vegen es 17. Rolling hetet is nezve. Biztos nem a labmunkaja lett jobb . Diallo cimvedokent jatszott vele tehat o sem elveszett , jobb szerva, ero, ereje teljeben. Es mannarino egy total kozepes jatekos volt fiatalon is, de mar oreg is es nem kicsit. 30 eves koraig 30 fuves tornan indult es ketto db dontoje volt ami jobb eredmeny mint a mostani. Azota 24 torna ahol osszeszedett 2 w, 1 final es 2 sf- t. Biztos borvidekrol szarmazik es jobb lesz a korral vagy az eredeti allitasomnal maradok.
Mannarino-t nezzetek meg ezen a tornan. Hihetetlen, hogy milyen a mezony. Emberunk szereti a fuvet, de ezen kivul semmi nincs a kezeben. Semmi, sot Minden ellene szol.Igazából neki az erőssége, hogy lábon jó, és nem nagyon üt hibát. Ezzel elég sokáig eljutott a világranglistán.
no
most fogadok ha nem sérülés szól közbe akkor 8ig elmegyHa szimpatikus valakinek, ha nem de jó lenne ha Kyrgios legalább Wimbledont végig bírná egészségesen.Végig bírja egeszégesen és búcsúzok max 2.körben.
remontada
Toca
Annyira brutál erős volt régen, hogy ha elindulna, én most is rá tennék.
de. Pliskovával játszott, jobbra oldalazásból akart visszamozogni, és a bal térde megadta magát.Mboko? Ne már.Serena győzelemmel tért vissza. Valószínűleg sok jó nem lenne ha szingli módban is indulna majd, de ez a szerva még mindig állataztán ez most annyiban is marad, mert a párospartnere most szakította szét a térdét egyesben
remontada
slowmotion
KeyG
Szerkesztette: slowmotion
Mboko? Ne már.Serena győzelemmel tért vissza. Valószínűleg sok jó nem lenne ha szingli módban is indulna majd, de ez a szerva még mindig állataztán ez most annyiban is marad, mert a párospartnere most szakította szét a térdét egyesben
remontada
slowmotion
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
Serena győzelemmel tért vissza. Valószínűleg sok jó nem lenne ha szingli módban is indulna majd, de ez a szerva még mindig állataztán ez most annyiban is marad, mert a párospartnere most szakította szét a térdét egyesben
remontada
Ha szimpatikus valakinek, ha nem de jó lenne ha Kyrgios legalább Wimbledont végig bírná egészségesen.Végig bírja egeszégesen és búcsúzok max 2.körben.
remontada
Legalább egymást gyepálnák nem másokatHa szimpatikus valakinek, ha nem de jó lenne ha Kyrgios legalább Wimbledont végig bírná egészségesen.Jó kis fight-ot tolhatna Zverev ellen, lenne közös érdeklődés.
remontada
Állítólag mindkettőnek erőssége a tenyeres.
Willie Parker
Ha szimpatikus valakinek, ha nem de jó lenne ha Kyrgios legalább Wimbledont végig bírná egészségesen.Jó kis fight-ot tolhatna Zverev ellen, lenne közös érdeklődés.
remontada
Állítólag mindkettőnek erőssége a tenyeres.