TV, rádió
18 feliratkozó
több mint 15 éve
Rengeteg dzsót szívott az biztos de hát ez a 26 életstílussal jár 😛 Sok ilyen ismerősöm van aki valójában arany gyerek csak csóró és rossz közegbe került bele és innen fogva le is csúszik rendesen. Én Bécit is ilyennek látom.azt kifelejtetted, hogy "kicsit" le is van lassulva, csöppet droghiánya van 😀 SzerintemHurkaNekem semmi bajom Bécivel, csak eszembe jutott a pisztolyos képe, meg az arcoskodó stúdióvideó, és vicces volt az ellenpont ilyeténképpen.Sobri JóskaIgen, azok alapján semmiben sem különbözik egy bűnöző cigónál de itt a villában szerintem jobban megmutatkozik az igazi éne ami alapján egy iszonyat rendes srác aki rossz közegbe került, többek közt ezért is szurkolok neki vagy a tesójának, lényegében mindegy melyikük nyeri csak közűlük legyen.JayB
több mint 15 éve
azt kifelejtetted, hogy "kicsit" le is van lassulva, csöppet droghiánya van 😀 SzerintemIgen, azok alapján semmiben sem különbözik egy bűnöző cigónál de itt a villában szerintem jobban megmutatkozik az igazi éne ami alapján egy iszonyat rendes srác aki rossz közegbe került, többek közt ezért is szurkolok neki vagy a tesójának, lényegében mindegy melyikük nyeri csak közűlük legyen.JayBNem valami tűzről pattant gyerek. Igazi utcagyerek aki ha úgyérezte túlságosan elfajultak a dolgok a tánciskolába menekült. Autólopásban is részt vett, le is kapcsolták őket. Elítélem az ilyen embereket de Bécit valahogy kedvelem, a villalét alatt messze a legszimpatikusabb ember. Szar közegben nőtt fel de alapjában véve rendes, jószívű srácnak mutatkozik. Nyerje meg ő, én szurkolok neki hogy ezzel a kis lóvéval szakadjon el az alvilágtól mert nem oda való.JayBNekem semmi bajom Bécivel, csak eszembe jutott a pisztolyos képe, meg az arcoskodó stúdióvideó, és vicces volt az ellenpont ilyeténképpen.Sobri Jóska
több mint 15 éve
Igen, azok alapján semmiben sem különbözik egy bűnöző cigónál de itt a villában szerintem jobban megmutatkozik az igazi éne ami alapján egy iszonyat rendes srác aki rossz közegbe került, többek közt ezért is szurkolok neki vagy a tesójának, lényegében mindegy melyikük nyeri csak közűlük legyen.Nekem semmi bajom Bécivel, csak eszembe jutott a pisztolyos képe, meg az arcoskodó stúdióvideó, és vicces volt az ellenpont ilyeténképpen.Sobri JóskaA mai összefoglaló csúcspriceless jelenete, amikor a kőkemény rapper, Young G édesen, minusz kettes sebességgel kötögetett a nappaliban.Sobri JóskaNem valami tűzről pattant gyerek. Igazi utcagyerek aki ha úgyérezte túlságosan elfajultak a dolgok a tánciskolába menekült. Autólopásban is részt vett, le is kapcsolták őket. Elítélem az ilyen embereket de Bécit valahogy kedvelem, a villalét alatt messze a legszimpatikusabb ember. Szar közegben nőtt fel de alapjában véve rendes, jószívű srácnak mutatkozik. Nyerje meg ő, én szurkolok neki hogy ezzel a kis lóvéval szakadjon el az alvilágtól mert nem oda való.JayB
több mint 15 éve
Nekem semmi bajom Bécivel, csak eszembe jutott a pisztolyos képe, meg az arcoskodó stúdióvideó, és vicces volt az ellenpont ilyeténképpen.A mai összefoglaló csúcspriceless jelenete, amikor a kőkemény rapper, Young G édesen, minusz kettes sebességgel kötögetett a nappaliban.Sobri JóskaNem valami tűzről pattant gyerek. Igazi utcagyerek aki ha úgyérezte túlságosan elfajultak a dolgok a tánciskolába menekült. Autólopásban is részt vett, le is kapcsolták őket. Elítélem az ilyen embereket de Bécit valahogy kedvelem, a villalét alatt messze a legszimpatikusabb ember. Szar közegben nőtt fel de alapjában véve rendes, jószívű srácnak mutatkozik. Nyerje meg ő, én szurkolok neki hogy ezzel a kis lóvéval szakadjon el az alvilágtól mert nem oda való.JayB
több mint 15 éve
A mai összefoglaló csúcspriceless jelenete, amikor a kőkemény rapper, Young G édesen, minusz kettes sebességgel kötögetett a nappaliban.Sobri JóskaNem valami tűzről pattant gyerek. Igazi utcagyerek aki ha úgyérezte túlságosan elfajultak a dolgok a tánciskolába menekült. Autólopásban is részt vett, le is kapcsolták őket. Elítélem az ilyen embereket de Bécit valahogy kedvelem, a villalét alatt messze a legszimpatikusabb ember. Szar közegben nőtt fel de alapjában véve rendes, jószívű srácnak mutatkozik. Nyerje meg ő, én szurkolok neki hogy ezzel a kis lóvéval szakadjon el az alvilágtól mert nem oda való.
több mint 15 éve
Komolyan mondom, ez a VV egyre viccesebb, kezd beindulni.A mai összefoglaló csúcspriceless jelenete, amikor a kőkemény rapper, Young G édesen, minusz kettes sebességgel kötögetett a nappaliban.Sobri JóskaInnia is kellet rá rendesen 😂Hanni
több mint 15 éve
A mai összefoglaló csúcspriceless jelenete, amikor a kőkemény rapper, Young G édesen, minusz kettes sebességgel kötögetett a nappaliban.Sobri JóskaInnia is kellet rá rendesen 😂
több mint 15 éve
A mai összefoglaló csúcspriceless jelenete, amikor a kőkemény rapper, Young G édesen, minusz kettes sebességgel kötögetett a nappaliban.
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
http://www.youtube.com/watch?v=rPJ5ZFLTd1I - Alekosz után újabb VV lakóról van mixJó kis Hardstyle :cool:
DIZNILEEEEENDkonqueror
több mint 15 éve
még😀WTF, ott vagy Érden? 😀konquerorFókuszban most mutatták
am Joci felugorhatna hozzá ha már itt járunk 😀kristof
sajna nem tudom a címet 😕Joci
több mint 15 éve
😀Fókuszban most mutattákaztakurva h néz ki alekosz szobája. anyja szerint am az egészet magára költené 😀kristofWTF, ott vagy Érden? 😀konqueror
am Joci felugorhatna hozzá ha már itt járunk 😀kristof
sajna nem tudom a címet 😕
több mint 15 éve
Alekosz-Anikó-Éva hármasra azért befizetném egy SMS árát :cool: Mit tenne velük a Mester egy hétig 2 lavórba mosnák a lábukat 😂
több mint 15 éve
Ez a Sanyi nagy spíler, IFA a kertben.JayBcsajozós verda
sok köbcenti, nagy csomagtér, terepen is elmegy. és ez a leggyorsabb kocsi, mindig (minden körülmények között) ez van a sor elején
több mint 15 éve
Ez a Sanyi nagy spíler, IFA a kertben.
több mint 15 éve
Fókuszban most mutattákaztakurva h néz ki alekosz szobája. anyja szerint am az egészet magára költené 😀kristofWTF, ott vagy Érden? 😀konqueror
am Joci felugorhatna hozzá ha már itt járunk 😀
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 15 éve
aztakurva h néz ki alekosz szobája. anyja szerint am az egészet magára költené 😀kristofWTF, ott vagy Érden? 😀
több mint 15 éve
aztakurva h néz ki alekosz szobája. anyja szerint am az egészet magára költené 😀
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 15 éve
http://www.youtube.com/watch?v=rPJ5ZFLTd1I - Alekosz után újabb VV lakóról van mixDIZNILEEEEEND
több mint 15 éve
Elnézést, ha volt már.Ez a nő kiborít. Állandóan keménykedik hogy ő itt az őszinte, megmondó ember és hogy milyen kemény, másik pillanatban meg sírva könyörög hogy "ne bánts már olivér". Meg cigányozni sem kéne...
http://webbulvar.hu/tart/cikk/d/0/86043/1/bulvar/Botrany_Reszegen_ciganyozott_Eva_a_Valo_Vilagban?place=srss
Végre tudom, hogy miért böki mindig őt B&G.marci
több mint 15 éve
VV Shopban nagy forgalma lenne az Alekosz meznek 😊1 rendel 😀
Lehet el is kezdem ilyen árumegnevezéssel árusítani az atlétatrikókat 😊 ki kér?Höri
több mint 15 éve
VV Shopban nagy forgalma lenne az Alekosz meznek 😊Lehet el is kezdem ilyen árumegnevezéssel árusítani az atlétatrikókat 😊 ki kér?
több mint 15 éve
"Anikóval való együttalvásom új értelmet ad ittlétemnek. Iszom erre."konqueror"Jó éjszakát (hangsúly fel), hamarosan érkezem. (hangsúly le) "
több mint 15 éve
baze, hányan tudnák itt szeretni Anikót, amiről mennyire fogalma sincsen, ha már Alek simogatása is ennyire jól esett neki..Lilu: "Ildinek nagyon meg kell fontolnia, kit whis key a párbajra 😀
