TV, rádió

19 feliratkozó

több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok


😂

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
hát ezen besírtam bazzeg.
tegnap óta az összes lány ki akarja baszni Alekoszt amiért perverz ( 😀 )
és azért borult ki a bili, amiért "fellökte Anikót"
ezután Anikó berágott, beivott és elküldte a picsába Alekoszt.
Másnap ( 😀 ) a lányok ki akarták tárgyalni, hogy miért van elegük már belőle, de annyira felidegesítették Alekoszt, hogy ő idegből felborította Lacit székestől véletlenül ( 😀 ) mert érzékeltetni akarta, hogy alig ért hozzá Anikóhoz. Laci ezt a személye elleni támadásnak fogta fel, de uralkodott magán és nem támadott vissza 😀 néhány perc múlva mind2t kiköltöztették az elzárt szobába.

na de a lényeg:
piros zászló. challenge. instant replay:
tényleg hozzáért Alekosz Anikóhoz annyira, hogy ezen ki kelljen borulni és 3 napig anyázni egymást vagy nem?
video: http://aletatet.blog.hu/2010/12/12/igy_lokte_fel_alekosz_anikot?utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter 😀 (29 másodperc a video)

több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Igazából MileHighCity kell egyedül a villába, és meglesz a nézettség 😀tenorx
sztem egyedül többet iszik, mint az összes villalakó együttvéve 😀

bár rég írt, de gabót mindenképpen mondanám 😀Hurka
Gabót csakis csocsóasztallal, hadd vetődjön csocsókapusként megint, mint egyik szigetfocsi után 😛konqueror
ja, és be kéne tenni kiralyfigot, valamint ..b..-t is 😀
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
Igazából MileHighCity kell egyedül a villába, és meglesz a nézettség 😀tenorx
sztem egyedül többet iszik, mint az összes villalakó együttvéve 😀

bár rég írt, de gabót mindenképpen mondanám 😀Hurka
Gabót csakis csocsóasztallal, hadd vetődjön csocsókapusként megint, mint egyik szigetfocsi után 😛
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Igazából MileHighCity kell egyedül a villába, és meglesz a nézettség 😀tenorx
sztem egyedül többet iszik, mint az összes villalakó együttvéve 😀

bár rég írt, de gabót mindenképpen mondanám 😀Hurka
all time aranyköpés:

Laci: itt márpedig minden reggel 7től edzés lesz, kiépítünk egy rendszert (hit és becsület 😛 )

Alekosz: hát nemtom mennyire lesz ez megvalósítható...

Olivér: semennyire. haver, napi több liter tömény fogy 😛konqueror
ettől még ugyanúgy igaz 😛
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
Igazából MileHighCity kell egyedül a villába, és meglesz a nézettség 😀tenorx
sztem egyedül többet iszik, mint az összes villalakó együttvéve 😀

bár rég írt, de gabót mindenképpen mondanám 😀Hurka
all time aranyköpés:

Laci: itt márpedig minden reggel 7től edzés lesz, kiépítünk egy rendszert (hit és becsület 😛 )

Alekosz: hát nemtom mennyire lesz ez megvalósítható...

Olivér: semennyire. haver, napi több liter tömény fogy 😛
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
én ..b..-t,degát és királyfigot is beküldeném


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
Amit nem értek:
vannak bent a vv-ben buzik, cigányok, ja. naés? egyrészt hol nincsenek? másrészt nem tök mindegy? harmadrészt, még nem mélyedtem el a műsorfolyamban, de fogadni mernék rá, hogy pár hónap, és ez lesz a legkisebb bajuk. valamint inkább 5 buzi, mint 1 reatardált, ostoba, agyhalott liba, aki még vizuális effektnek se jó. (mint amilyen volt ágica, vagy szilvi, vagy más név nem jut eszembe, de volt épp elég)
valamint az, hogy valaki buzi, vagy cigány nem bűn, se nem zavaró, egy tv-ben. (sokan azt mondják, bárcsak mind benne lenne a dobozban, és nem másutt. egy biztos, jobb ha a tévében van, mintha a nappaliban lenne. sőt, tulajdonképpen még csak felülreprezentálva sincsenek 2010 magyarországán)
amit eddig láttam a vv4-ből, az alapján messze nem a buzik, meg a cigányok a legirritálóbbak, a leginkább agyhalottak. (márha érdemi sorrendet lehet felállítani egyáltalán.)

Amit viszont értek, tudok:
egy ilyen több hónapos műsorfolyam (vv, megasztár, xfaktor) többszáz millió forintos nagyságrend egy kertévénél. természetesen nem engedhetik meg maguknak, hogy a teljesen diletténs nézők döntsenek az érdemi dolgokról. ha az enyém lenne egy kertévé, én sem engedném meg, teljesen logikus.
tehát nem a nézők szavazták ki szíj melindát, vagy vicát, és nem is ők szavazták be szandikát, olivért vagy annak idején majkát vagy leót.
aki ezt hiszi, annak fogalma nincs egy kertévé működéséről.
természetesen azt se bízhatják a véletlenre, hogy mi történjen, történjen elég balhé. ezért amolyan moderátorok vannak, akiket természetesen kintről instruálnak, hogy milyen irányba "szítsák a tüzet". mivel valami műsor kell. az nem lenne műsor, ha 14 egyetemista arról diskurálna, hogy kuroszava filmjei miben voltak eredetiek, kiemelve a derszu uzalát.
természetesen ez a világon mindenhol, minden műsornál így van. (mondjuk aki látott győzike showt az láthatta, hogy mikor ment valahova győzi meglepetésből, akkor se mögötte koslatott a kamera, hanem bentről láttuk, ahogy nyílik az ajtó, és jön a hős. vagyis a győzike showban majd' minden jelenet, szitu meg volt rendezve, szervezve, stb)
szóval nagyon meglepődni nem érdemes azon, hogy olivér mv volt a viván, vagy zsuzsi profi k volt külföldön, más meg fizetést kap, és utasításokat hajt végre. az rtl nem akar kockáztatni se az adásban (nehogy valaki önjáróvá váljon, és mondjuk minden élő bejelentkezésben fennhangon kurjongassa, hogy orbánviktor buzi, és mondjon le, vagy bármi ilyen kellemetlen dolgot), se azt követően, hogy celebbé tette a csatorna. márpedig csak az a garancia, ha profi, megvehető munkatársakkal dolgozik.

több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Igazából MileHighCity kell egyedül a villába, és meglesz a nézettség 😀tenorx
sztem egyedül többet iszik, mint az összes villalakó együttvéve 😀

bár rég írt, de gabót mindenképpen mondanám 😀
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
Igazából MileHighCity kell egyedül a villába, és meglesz a nézettség 😀tenorx
Tibi megmondta, az nem menő ha kussba ül valaki, JD-t vedel, és néha felordít hogy "köcsög gayders, fasszopó kings, buzi zebrák, kurvaanyád kalifucknia!"

Bria & random ledér hottie lányok, na az már valami 😀 😀 😀
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Igazából MileHighCity kell egyedül a villába, és meglesz a nézettség 😀
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
most azt hiszed ezzel le lettem oltva? 😛 te lettél, de nagyon, és most már csak magyarázkodsz 😛Hurka
ez van, Sprite

mindig tudtam, hogy én vagyok a fórum nemkívánatos személye 😊konqueror
Alekosz szerepkörben beférsz a villába 😀shawnka
gól

nesztek, sig róla 😛
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
te nem vagy faktor, max a VÓ-ban indulhatsz

(való óvoda 😛 )

Karcsi, te meg most intézted el, hogy rád dobom majd az első jelet 😀konqueror
most azt hiszed ezzel le lettem oltva? 😛 te lettél, de nagyon, és most már csak magyarázkodsz 😛Hurka
ez van, Sprite

mindig tudtam, hogy én vagyok a fórum nemkívánatos személye 😊konqueror
Alekosz szerepkörben beférsz a villába 😀
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
1 percen belül 2-en is ugyanazt írtuk, ez nem lehet véletlen 😛Hurka
te nem vagy faktor, max a VÓ-ban indulhatsz

(való óvoda 😛 )

Karcsi, te meg most intézted el, hogy rád dobom majd az első jelet 😀konqueror
most azt hiszed ezzel le lettem oltva? 😛 te lettél, de nagyon, és most már csak magyarázkodsz 😛Hurka
ez van, Sprite

mindig tudtam, hogy én vagyok a fórum nemkívánatos személye 😉
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
ki ha én nem 😛 senki se vádolhat azzal, hogy normális vagyokkonqueror
1 percen belül 2-en is ugyanazt írtuk, ez nem lehet véletlen 😛Hurka
te nem vagy faktor, max a VÓ-ban indulhatsz

(való óvoda 😛 )

Karcsi, te meg most intézted el, hogy rád dobom majd az első jelet 😀konqueror
most azt hiszed ezzel le lettem oltva? 😛 te lettél, de nagyon, és most már csak magyarázkodsz 😛
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
ki mondta, hogy te benne lennél? 😛 😛 😛Hurka
ki ha én nem 😛 senki se vádolhat azzal, hogy normális vagyokkonqueror
1 percen belül 2-en is ugyanazt írtuk, ez nem lehet véletlen 😛Hurka
te nem vagy faktor, max a VÓ-ban indulhatsz

(való óvoda 😛 )

Karcsi, te meg most intézted el, hogy rád dobom majd az első jelet 😀
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
jó, de offszezonban legyen ám 😛 adom, fél év ingyenélés + utána médiaszemélyiségként elhelyezkedés, sirályság 😀 😀 😀konqueror
ki mondta, hogy te benne lennél? 😛 😛 😛Hurka
ki ha én nem 😛 senki se vádolhat azzal, hogy normális vagyokkonqueror
1 percen belül 2-en is ugyanazt írtuk, ez nem lehet véletlen 😛
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
tényleg, állítsatok össze egy bowl.hus csapatot, akiket betennétek a villába, és küldünk majd az RTL-nek egy e-mailt, hogy megvannak a következő széria szereplői 😀Hurka
jó, de offszezonban legyen ám 😛 adom, fél év ingyenélés + utána médiaszemélyiségként elhelyezkedés, sirályság 😀 😀 😀konqueror
ki mondta, hogy te benne lennél? 😛 😛 😛Hurka
ki ha én nem 😛 senki se vádolhat azzal, hogy normális vagyok
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
tényleg, állítsatok össze egy bowl.hus csapatot, akiket betennétek a villába, és küldünk majd az RTL-nek egy e-mailt, hogy megvannak a következő széria szereplői 😀Hurka
jó, de offszezonban legyen ám 😛 adom, fél év ingyenélés + utána médiaszemélyiségként elhelyezkedés, sirályság 😀 😀 😀konqueror
senki nem mondta hogy te benne lennél a teamben 😛

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
tényleg, állítsatok össze egy bowl.hus csapatot, akiket betennétek a villába, és küldünk majd az RTL-nek egy e-mailt, hogy megvannak a következő széria szereplői 😀Hurka
jó, de offszezonban legyen ám 😛 adom, fél év ingyenélés + utána médiaszemélyiségként elhelyezkedés, sirályság 😀 😀 😀konqueror
ki mondta, hogy te benne lennél? 😛 😛 😛
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
tényleg, állítsatok össze egy bowl.hus csapatot, akiket betennétek a villába, és küldünk majd az RTL-nek egy e-mailt, hogy megvannak a következő széria szereplői 😀Hurka
jó, de offszezonban legyen ám 😛 adom, fél év ingyenélés + utána médiaszemélyiségként elhelyezkedés, sirályság 😀 😀 😀
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
tényleg, állítsatok össze egy bowl.hus csapatot, akiket betennétek a villába, és küldünk majd az RTL-nek egy e-mailt, hogy megvannak a következő széria szereplői 😀
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
amúgy nem tudom mit kell meglepődni ezen hogy milyen intellektuális nagyságokat raknak be,akár be vallják az emberek akár nem,ezt nézik,erre van igény,ki nézné a műsort ha olyan normális,vagy mondjuk úgy átlagos emberkék lennének benn mit mi?ha nem lenne minden összefoglalóban anyázás,vedelés,kefélés, azt ki nézné?Cowboykarcsi
nem errol van szo. a musor lenyeget a gyarto szempontjabol tiszta sor
h az adja ha minel gatlastalanabb vasari majmokat pakolhat a ketrecbe
nekem az a bajom h ezek szegrolvegrol mind ismerik egymast es bizonyos embereknek
nem erdekuk nyerni egyszeruen amivel elveszik a musor osszes ertelme a masik meg a kibaszott undorito es gatlastalan cenzura on and offline egyarant.Fake
ez igy van és nem is neked szólt amit irtam,egyszerűen tudni kell a helyén kezelni ezeket a műsorokat én általában nézem de nem idegesítem magam rajta mint ahogy néhány ember.Főleg a ValóVilágon nem.Az már mondjuk egy kicsit idegesít hogy egy énekversenyt (tudom"tehetségkutató") egy olyan ember fog megnyerni aki énekelni sem tud.De jó showt csinál a színpadon,naja,csak a maya gold is jó showt csinálna,igaz énekelni ő sem tud.Mondjuk őt szívesebben nézném.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
amúgy nem tudom mit kell meglepődni ezen hogy milyen intellektuális nagyságokat raknak be,akár be vallják az emberek akár nem,ezt nézik,erre van igény,ki nézné a műsort ha olyan normális,vagy mondjuk úgy átlagos emberkék lennének benn mit mi?ha nem lenne minden összefoglalóban anyázás,vedelés,kefélés, azt ki nézné?Cowboykarcsi
azért innen is lennének nagy karakterek 😀konqueror
képzeld el haromtot és Soldit 1 hónapig folyamatosan egymás mellett 😂Hurka
lehetne erről is elmélkedni, hogy mi lenne a legütősebb csapat. mondjuk a fórumozók között nincsenek lányok, szóval a fó konfliktusforrás kiesne. helyette PR-ről menne anyázás 😛 "a Steelers túl alacsonyan van!" 😛

viszont alkohol fogyna ugyanannyi, ha nem több 😀
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
amúgy nem tudom mit kell meglepődni ezen hogy milyen intellektuális nagyságokat raknak be,akár be vallják az emberek akár nem,ezt nézik,erre van igény,ki nézné a műsort ha olyan normális,vagy mondjuk úgy átlagos emberkék lennének benn mit mi?ha nem lenne minden összefoglalóban anyázás,vedelés,kefélés, azt ki nézné?Cowboykarcsi
azért innen is lennének nagy karakterek 😀konqueror
képzeld el haromtot és Soldit 1 hónapig folyamatosan egymás mellett 😂