TV, rádió

19 feliratkozó

több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
most azt hiszed ezzel le lettem oltva? 😛 te lettél, de nagyon, és most már csak magyarázkodsz 😛Hurka
ez van, Sprite

mindig tudtam, hogy én vagyok a fórum nemkívánatos személye 😊konqueror
Alekosz szerepkörben beférsz a villába 😀shawnka
gól

nesztek, sig róla 😛
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 178 — Tyrone Creek
te nem vagy faktor, max a VÓ-ban indulhatsz

(való óvoda 😛 )

Karcsi, te meg most intézted el, hogy rád dobom majd az első jelet 😀konqueror
most azt hiszed ezzel le lettem oltva? 😛 te lettél, de nagyon, és most már csak magyarázkodsz 😛Hurka
ez van, Sprite

mindig tudtam, hogy én vagyok a fórum nemkívánatos személye 😊konqueror
Alekosz szerepkörben beférsz a villába 😀
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
1 percen belül 2-en is ugyanazt írtuk, ez nem lehet véletlen 😛Hurka
te nem vagy faktor, max a VÓ-ban indulhatsz

(való óvoda 😛 )

Karcsi, te meg most intézted el, hogy rád dobom majd az első jelet 😀konqueror
most azt hiszed ezzel le lettem oltva? 😛 te lettél, de nagyon, és most már csak magyarázkodsz 😛Hurka
ez van, Sprite

mindig tudtam, hogy én vagyok a fórum nemkívánatos személye 😉
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 098 — 28-14
ki ha én nem 😛 senki se vádolhat azzal, hogy normális vagyokkonqueror
1 percen belül 2-en is ugyanazt írtuk, ez nem lehet véletlen 😛Hurka
te nem vagy faktor, max a VÓ-ban indulhatsz

(való óvoda 😛 )

Karcsi, te meg most intézted el, hogy rád dobom majd az első jelet 😀konqueror
most azt hiszed ezzel le lettem oltva? 😛 te lettél, de nagyon, és most már csak magyarázkodsz 😛
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
ki mondta, hogy te benne lennél? 😛 😛 😛Hurka
ki ha én nem 😛 senki se vádolhat azzal, hogy normális vagyokkonqueror
1 percen belül 2-en is ugyanazt írtuk, ez nem lehet véletlen 😛Hurka
te nem vagy faktor, max a VÓ-ban indulhatsz

(való óvoda 😛 )

Karcsi, te meg most intézted el, hogy rád dobom majd az első jelet 😀
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 098 — 28-14
jó, de offszezonban legyen ám 😛 adom, fél év ingyenélés + utána médiaszemélyiségként elhelyezkedés, sirályság 😀 😀 😀konqueror
ki mondta, hogy te benne lennél? 😛 😛 😛Hurka
ki ha én nem 😛 senki se vádolhat azzal, hogy normális vagyokkonqueror
1 percen belül 2-en is ugyanazt írtuk, ez nem lehet véletlen 😛
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
tényleg, állítsatok össze egy bowl.hus csapatot, akiket betennétek a villába, és küldünk majd az RTL-nek egy e-mailt, hogy megvannak a következő széria szereplői 😀Hurka
jó, de offszezonban legyen ám 😛 adom, fél év ingyenélés + utána médiaszemélyiségként elhelyezkedés, sirályság 😀 😀 😀konqueror
ki mondta, hogy te benne lennél? 😛 😛 😛Hurka
ki ha én nem 😛 senki se vádolhat azzal, hogy normális vagyok
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
tényleg, állítsatok össze egy bowl.hus csapatot, akiket betennétek a villába, és küldünk majd az RTL-nek egy e-mailt, hogy megvannak a következő széria szereplői 😀Hurka
jó, de offszezonban legyen ám 😛 adom, fél év ingyenélés + utána médiaszemélyiségként elhelyezkedés, sirályság 😀 😀 😀konqueror
senki nem mondta hogy te benne lennél a teamben 😛

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 098 — 28-14
tényleg, állítsatok össze egy bowl.hus csapatot, akiket betennétek a villába, és küldünk majd az RTL-nek egy e-mailt, hogy megvannak a következő széria szereplői 😀Hurka
jó, de offszezonban legyen ám 😛 adom, fél év ingyenélés + utána médiaszemélyiségként elhelyezkedés, sirályság 😀 😀 😀konqueror
ki mondta, hogy te benne lennél? 😛 😛 😛
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
tényleg, állítsatok össze egy bowl.hus csapatot, akiket betennétek a villába, és küldünk majd az RTL-nek egy e-mailt, hogy megvannak a következő széria szereplői 😀Hurka
jó, de offszezonban legyen ám 😛 adom, fél év ingyenélés + utána médiaszemélyiségként elhelyezkedés, sirályság 😀 😀 😀
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 098 — 28-14
tényleg, állítsatok össze egy bowl.hus csapatot, akiket betennétek a villába, és küldünk majd az RTL-nek egy e-mailt, hogy megvannak a következő széria szereplői 😀
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
amúgy nem tudom mit kell meglepődni ezen hogy milyen intellektuális nagyságokat raknak be,akár be vallják az emberek akár nem,ezt nézik,erre van igény,ki nézné a műsort ha olyan normális,vagy mondjuk úgy átlagos emberkék lennének benn mit mi?ha nem lenne minden összefoglalóban anyázás,vedelés,kefélés, azt ki nézné?Cowboykarcsi
nem errol van szo. a musor lenyeget a gyarto szempontjabol tiszta sor
h az adja ha minel gatlastalanabb vasari majmokat pakolhat a ketrecbe
nekem az a bajom h ezek szegrolvegrol mind ismerik egymast es bizonyos embereknek
nem erdekuk nyerni egyszeruen amivel elveszik a musor osszes ertelme a masik meg a kibaszott undorito es gatlastalan cenzura on and offline egyarant.Fake
ez igy van és nem is neked szólt amit irtam,egyszerűen tudni kell a helyén kezelni ezeket a műsorokat én általában nézem de nem idegesítem magam rajta mint ahogy néhány ember.Főleg a ValóVilágon nem.Az már mondjuk egy kicsit idegesít hogy egy énekversenyt (tudom"tehetségkutató") egy olyan ember fog megnyerni aki énekelni sem tud.De jó showt csinál a színpadon,naja,csak a maya gold is jó showt csinálna,igaz énekelni ő sem tud.Mondjuk őt szívesebben nézném.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
amúgy nem tudom mit kell meglepődni ezen hogy milyen intellektuális nagyságokat raknak be,akár be vallják az emberek akár nem,ezt nézik,erre van igény,ki nézné a műsort ha olyan normális,vagy mondjuk úgy átlagos emberkék lennének benn mit mi?ha nem lenne minden összefoglalóban anyázás,vedelés,kefélés, azt ki nézné?Cowboykarcsi
azért innen is lennének nagy karakterek 😀konqueror
képzeld el haromtot és Soldit 1 hónapig folyamatosan egymás mellett 😂Hurka
lehetne erről is elmélkedni, hogy mi lenne a legütősebb csapat. mondjuk a fórumozók között nincsenek lányok, szóval a fó konfliktusforrás kiesne. helyette PR-ről menne anyázás 😛 "a Steelers túl alacsonyan van!" 😛

viszont alkohol fogyna ugyanannyi, ha nem több 😀
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 098 — 28-14
amúgy nem tudom mit kell meglepődni ezen hogy milyen intellektuális nagyságokat raknak be,akár be vallják az emberek akár nem,ezt nézik,erre van igény,ki nézné a műsort ha olyan normális,vagy mondjuk úgy átlagos emberkék lennének benn mit mi?ha nem lenne minden összefoglalóban anyázás,vedelés,kefélés, azt ki nézné?Cowboykarcsi
azért innen is lennének nagy karakterek 😀konqueror
képzeld el haromtot és Soldit 1 hónapig folyamatosan egymás mellett 😂
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
amúgy nem tudom mit kell meglepődni ezen hogy milyen intellektuális nagyságokat raknak be,akár be vallják az emberek akár nem,ezt nézik,erre van igény,ki nézné a műsort ha olyan normális,vagy mondjuk úgy átlagos emberkék lennének benn mit mi?ha nem lenne minden összefoglalóban anyázás,vedelés,kefélés, azt ki nézné?Cowboykarcsi
azért innen is lennének nagy karakterek 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
amúgy nem tudom mit kell meglepődni ezen hogy milyen intellektuális nagyságokat raknak be,akár be vallják az emberek akár nem,ezt nézik,erre van igény,ki nézné a műsort ha olyan normális,vagy mondjuk úgy átlagos emberkék lennének benn mit mi?ha nem lenne minden összefoglalóban anyázás,vedelés,kefélés, azt ki nézné?Cowboykarcsi
nem errol van szo. a musor lenyeget a gyarto szempontjabol tiszta sor
h az adja ha minel gatlastalanabb vasari majmokat pakolhat a ketrecbe
nekem az a bajom h ezek szegrolvegrol mind ismerik egymast es bizonyos embereknek
nem erdekuk nyerni egyszeruen amivel elveszik a musor osszes ertelme a masik meg a kibaszott undorito es gatlastalan cenzura on and offline egyarant.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
hehe mekkora igény van a topikra még gameday előtt is 😀Höri
Valamivel el kell baszni az időt addig.
Amúgy hol lehet élőben nézni?Bazzani
valovilag.hu
élő adás indítása
0-10 és 17-19 óráigHöri
pentekrol szombatra elinditottak 0:20kor majd ezutan kb haromnegyedkor 😛
lelottek a csaba es reggel visszaolvastam azt vmi f5kor raktak vissza ugy
h azt mutattak h mindenki szetcsapva fetreng a haloban es alszik
kint ugyan beszelgetett a szandika meg az oliver de nemtom h mert
nem lehetett kb semmit se erteni oda persze meg nem kapcsoltak
a masik h egy csomoszor mikroport nelkul suttognak ami ugye elmeletileg tok szabalytalan
de buntit meg az ilyenkor megtargyalt dolgok milyensege miatt 😀 ugysem kapnak
nem ajanlom h barki erre legyen kivancsi
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
amúgy nem tudom mit kell meglepődni ezen hogy milyen intellektuális nagyságokat raknak be,akár be vallják az emberek akár nem,ezt nézik,erre van igény,ki nézné a műsort ha olyan normális,vagy mondjuk úgy átlagos emberkék lennének benn mit mi?ha nem lenne minden összefoglalóban anyázás,vedelés,kefélés, azt ki nézné?

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
hehe mekkora igény van a topikra még gameday előtt is 😀Höri
Valamivel el kell baszni az időt addig.
Amúgy hol lehet élőben nézni?Bazzani
valovilag.hu
élő adás indítása
0-10 és 17-19 óráig

több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Én egyetértek Veled.
Mondjuk olyan ember akinek munkahelye van az eleve nem tudna bemenni a villába,mert nem engednék el annyi időre. A normális nem hagyná ott a családját egy ilyen baromságért.
Csomóan azt se tudják,hogy van ilyen.
Van aki azt se tudja merre van Pest.
Azért alaposan leszűkül a beválasztandók létszáma.
Ja és nem mindenkinek van ismerőse a csatornánál.Bazzani
nem a véleményre írtam, én sem tartom túlzottan értékes embereknek őket. többek között a dunás szösszenet miatt írtam

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 733
A VV alatt bekéne zárni a topicot különben értelmét veszti az eredménykövető 😀
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mondjuk ezt az oldalt legalább akkorára tartom mint akármelyik VV majmot.JayB
remélem, nem lesz ban belőle, de téged is, Dub, a hsz-ed alapján (egy percet nem láttam a műsorból)Szobi22
Sebaj, talán valahogy túl fogom élni ezt a megrázkódtatást... Pusztán leírtam a véleményem, nem kötelező egyet érteni.Dub
Én egyetértek Veled.
Mondjuk olyan ember akinek munkahelye van az eleve nem tudna bemenni a villába,mert nem engednék el annyi időre. A normális nem hagyná ott a családját egy ilyen baromságért.
Csomóan azt se tudják,hogy van ilyen.
Van aki azt se tudja merre van Pest.
Azért alaposan leszűkül a beválasztandók létszáma.
Ja és nem mindenkinek van ismerőse a csatornánál.

több mint 13 éve
Dub New Orleans Saints 1 016
erre gondolsz http://kuruc.info/r/6/70403/konqueror
Mondjuk ezt az oldalt legalább akkorára tartom mint akármelyik VV majmot.JayB
remélem, nem lesz ban belőle, de téged is, Dub, a hsz-ed alapján (egy percet nem láttam a műsorból)Szobi22
Sebaj, talán valahogy túl fogom élni ezt a megrázkódtatást... Pusztán leírtam a véleményem, nem kötelező egyet érteni.
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
hehe mekkora igény van a topikra még gameday előtt is 😀Höri
Valamivel el kell baszni az időt addig.
Amúgy hol lehet élőben nézni?

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
hehe mekkora igény van a topikra még gameday előtt is 😀