NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

TV, rádió

19 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
amúgy nem tudom mit kell meglepődni ezen hogy milyen intellektuális nagyságokat raknak be,akár be vallják az emberek akár nem,ezt nézik,erre van igény,ki nézné a műsort ha olyan normális,vagy mondjuk úgy átlagos emberkék lennének benn mit mi?ha nem lenne minden összefoglalóban anyázás,vedelés,kefélés, azt ki nézné?Cowboykarcsi
nem errol van szo. a musor lenyeget a gyarto szempontjabol tiszta sor
h az adja ha minel gatlastalanabb vasari majmokat pakolhat a ketrecbe
nekem az a bajom h ezek szegrolvegrol mind ismerik egymast es bizonyos embereknek
nem erdekuk nyerni egyszeruen amivel elveszik a musor osszes ertelme a masik meg a kibaszott undorito es gatlastalan cenzura on and offline egyarant.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
hehe mekkora igény van a topikra még gameday előtt is 😀Höri
Valamivel el kell baszni az időt addig.
Amúgy hol lehet élőben nézni?Bazzani
valovilag.hu
élő adás indítása
0-10 és 17-19 óráigHöri
pentekrol szombatra elinditottak 0:20kor majd ezutan kb haromnegyedkor 😛
lelottek a csaba es reggel visszaolvastam azt vmi f5kor raktak vissza ugy
h azt mutattak h mindenki szetcsapva fetreng a haloban es alszik
kint ugyan beszelgetett a szandika meg az oliver de nemtom h mert
nem lehetett kb semmit se erteni oda persze meg nem kapcsoltak
a masik h egy csomoszor mikroport nelkul suttognak ami ugye elmeletileg tok szabalytalan
de buntit meg az ilyenkor megtargyalt dolgok milyensege miatt 😀 ugysem kapnak
nem ajanlom h barki erre legyen kivancsi
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
amúgy nem tudom mit kell meglepődni ezen hogy milyen intellektuális nagyságokat raknak be,akár be vallják az emberek akár nem,ezt nézik,erre van igény,ki nézné a műsort ha olyan normális,vagy mondjuk úgy átlagos emberkék lennének benn mit mi?ha nem lenne minden összefoglalóban anyázás,vedelés,kefélés, azt ki nézné?

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
hehe mekkora igény van a topikra még gameday előtt is 😀Höri
Valamivel el kell baszni az időt addig.
Amúgy hol lehet élőben nézni?Bazzani
valovilag.hu
élő adás indítása
0-10 és 17-19 óráig

több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Én egyetértek Veled.
Mondjuk olyan ember akinek munkahelye van az eleve nem tudna bemenni a villába,mert nem engednék el annyi időre. A normális nem hagyná ott a családját egy ilyen baromságért.
Csomóan azt se tudják,hogy van ilyen.
Van aki azt se tudja merre van Pest.
Azért alaposan leszűkül a beválasztandók létszáma.
Ja és nem mindenkinek van ismerőse a csatornánál.Bazzani
nem a véleményre írtam, én sem tartom túlzottan értékes embereknek őket. többek között a dunás szösszenet miatt írtam

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 631
A VV alatt bekéne zárni a topicot különben értelmét veszti az eredménykövető 😀
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mondjuk ezt az oldalt legalább akkorára tartom mint akármelyik VV majmot.JayB
remélem, nem lesz ban belőle, de téged is, Dub, a hsz-ed alapján (egy percet nem láttam a műsorból)Szobi22
Sebaj, talán valahogy túl fogom élni ezt a megrázkódtatást... Pusztán leírtam a véleményem, nem kötelező egyet érteni.Dub
Én egyetértek Veled.
Mondjuk olyan ember akinek munkahelye van az eleve nem tudna bemenni a villába,mert nem engednék el annyi időre. A normális nem hagyná ott a családját egy ilyen baromságért.
Csomóan azt se tudják,hogy van ilyen.
Van aki azt se tudja merre van Pest.
Azért alaposan leszűkül a beválasztandók létszáma.
Ja és nem mindenkinek van ismerőse a csatornánál.

több mint 13 éve
Dub New Orleans Saints 1 016
erre gondolsz http://kuruc.info/r/6/70403/konqueror
Mondjuk ezt az oldalt legalább akkorára tartom mint akármelyik VV majmot.JayB
remélem, nem lesz ban belőle, de téged is, Dub, a hsz-ed alapján (egy percet nem láttam a műsorból)Szobi22
Sebaj, talán valahogy túl fogom élni ezt a megrázkódtatást... Pusztán leírtam a véleményem, nem kötelező egyet érteni.
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
hehe mekkora igény van a topikra még gameday előtt is 😀Höri
Valamivel el kell baszni az időt addig.
Amúgy hol lehet élőben nézni?

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
hehe mekkora igény van a topikra még gameday előtt is 😀

több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Valahol (talán a kurucon) olvastam egy összeállítás-szerűséget, hogy milyen egyedek kerültek be a való világba (én tényleg nem nézem, sporton kívül szinte semmit sem nézek tvben), hát mit mondjak sikerült az ország összes söpredékéről egy szép keresztmetszetet összehozni. Kizárólag semmirekellő, semmihez sem értő, léhűtők kerültek be, és ezekből lesznek majd a "celebek". Az egyik pisztollyal pózoló norvég, a másik kurva, a harmadik ratyi, a negyedik úgy néz ki hogy már ránézésre is Duna-érett példány... Akit érdekel persze nézze, de nem hiszem hogy ez egy főműsoridőbe való dolog lenne. Amúgy tényleg kiválóan hasznosítható lenne ez a villa a benn lakókkal együtt például az új harci gázok biztonságos tesztelésére 😀Dub
erre gondolsz http://kuruc.info/r/6/70403/konqueror
Mondjuk ezt az oldalt legalább akkorára tartom mint akármelyik VV majmot.JayB
remélem, nem lesz ban belőle, de téged is, Dub, a hsz-ed alapján (egy percet nem láttam a műsorból)

több mint 13 éve
Dub New Orleans Saints 1 016
Valahol (talán a kurucon) olvastam egy összeállítás-szerűséget, hogy milyen egyedek kerültek be a való világba (én tényleg nem nézem, sporton kívül szinte semmit sem nézek tvben), hát mit mondjak sikerült az ország összes söpredékéről egy szép keresztmetszetet összehozni. Kizárólag semmirekellő, semmihez sem értő, léhűtők kerültek be, és ezekből lesznek majd a "celebek". Az egyik pisztollyal pózoló norvég, a másik kurva, a harmadik ratyi, a negyedik úgy néz ki hogy már ránézésre is Duna-érett példány... Akit érdekel persze nézze, de nem hiszem hogy ez egy főműsoridőbe való dolog lenne. Amúgy tényleg kiválóan hasznosítható lenne ez a villa a benn lakókkal együtt például az új harci gázok biztonságos tesztelésére 😀Dub
erre gondolsz http://kuruc.info/r/6/70403/konqueror
Igen, tényleg ez volt. Amugy bizonyos témákban szerintem kifejezetten jó a kuruc, amit meg túlzásnak vagy hülyeségnek érzek azt egyszerűen nem olvasom végig.
több mint 13 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 702 — Patriots és Kaposvári KK fan
Nézni se kell, itt minden szépen kiscsokorba gyűjtve...

Egyébként Adriennt aki a legjobb csak volt a Bombanők között azért nem szavazták be, mert a Pb nem akartan, hogy nyuszijai Katával együtt ennyi időre le lennének kötve..
Képzelem milyen fontos küldetést kell teljesíteniük..

A bojlertestű Zsuzsi pedig köztudott, hogy "élmény hosztessként" dolgozik külföldön. Ezért is ismerte a benti lányok többsége.

De a harcsaszájú leányzó, se azért került be mert annyian szavaztak rá onnan is inkább Reginát akarták az előzetes netes felmérések, aki nem ismeretlen a felnőtt filmek világából. Mégis kellett a botránykeltés és "véletlenül" ő jutott be.

Ennek a műsornak köze nincs a valóság showhoz, erre a legjobb példa az "élő" adás amit neten közvetítenek és órákkal később adják le cenzúrázva, nehogy valami olyat mondjanak a bent lévők. Rögtön kapcsolják le a szerkesztők.
A jelenlegi karakterszínészek a forgatókönyv alapján egy félévet nehéz lesz kibírni ennek a műsornak. Az első ami még az újdonság erejével hatott, azóta bukó az összes, ahogy ez is az lesz.

Remélem nem a kaposvári házaspár kerül be, mert volt már egy BB Évink, akinek ez az egész tönkretette az életét.. Érdekes, hogy kaposváriként ezekben a műsorokban látják a kitörési lehetőséget...

Az X faktorban kaposváriként is Norbit kedvelem, mert ő egy egyéniség, és showt csinál rekedtes hangjával, viszont ez kevés lesz arra, hogy nyerjen egy énekversenyt.
Vecának kellett volna maradnia ezt a Vastag gyereket nem szeretem ezzel a kimódolt stílusával. De szerintem Nicholas nyeri meg a végső döntőt Norbival.

A megasztár meg borzasztó, hogy ilyen hamisan éneklők egyáltalán a döntőbe kerülhettek ráadásul egyikük győzhet ebből a Kökényből akarják az új Zámbót kihozni...
Nekem egyedül Rúzsa Magdi volt a megasztár. Ő tehetségével és kristálytiszta hangjával, a semmiből felépítve elérte a célját. A Magyar Dal napján hallottam élőben a Ha én rózsa volnék c. számot amit előadott. Fantasztikus volt érdemes meghallgatni a youtube-on.



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 631
Valahol (talán a kurucon) olvastam egy összeállítás-szerűséget, hogy milyen egyedek kerültek be a való világba (én tényleg nem nézem, sporton kívül szinte semmit sem nézek tvben), hát mit mondjak sikerült az ország összes söpredékéről egy szép keresztmetszetet összehozni. Kizárólag semmirekellő, semmihez sem értő, léhűtők kerültek be, és ezekből lesznek majd a "celebek". Az egyik pisztollyal pózoló norvég, a másik kurva, a harmadik ratyi, a negyedik úgy néz ki hogy már ránézésre is Duna-érett példány... Akit érdekel persze nézze, de nem hiszem hogy ez egy főműsoridőbe való dolog lenne. Amúgy tényleg kiválóan hasznosítható lenne ez a villa a benn lakókkal együtt például az új harci gázok biztonságos tesztelésére 😀Dub
erre gondolsz http://kuruc.info/r/6/70403/konqueror
Mondjuk ezt az oldalt legalább akkorára tartom mint akármelyik VV majmot.
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
Valahol (talán a kurucon) olvastam egy összeállítás-szerűséget, hogy milyen egyedek kerültek be a való világba (én tényleg nem nézem, sporton kívül szinte semmit sem nézek tvben), hát mit mondjak sikerült az ország összes söpredékéről egy szép keresztmetszetet összehozni. Kizárólag semmirekellő, semmihez sem értő, léhűtők kerültek be, és ezekből lesznek majd a "celebek". Az egyik pisztollyal pózoló norvég, a másik kurva, a harmadik ratyi, a negyedik úgy néz ki hogy már ránézésre is Duna-érett példány... Akit érdekel persze nézze, de nem hiszem hogy ez egy főműsoridőbe való dolog lenne. Amúgy tényleg kiválóan hasznosítható lenne ez a villa a benn lakókkal együtt például az új harci gázok biztonságos tesztelésére 😀Dub
erre gondolsz http://kuruc.info/r/6/70403/
több mint 13 éve
Dub New Orleans Saints 1 016
Valahol (talán a kurucon) olvastam egy összeállítás-szerűséget, hogy milyen egyedek kerültek be a való világba (én tényleg nem nézem, sporton kívül szinte semmit sem nézek tvben), hát mit mondjak sikerült az ország összes söpredékéről egy szép keresztmetszetet összehozni. Kizárólag semmirekellő, semmihez sem értő, léhűtők kerültek be, és ezekből lesznek majd a "celebek". Az egyik pisztollyal pózoló norvég, a másik kurva, a harmadik ratyi, a negyedik úgy néz ki hogy már ránézésre is Duna-érett példány... Akit érdekel persze nézze, de nem hiszem hogy ez egy főműsoridőbe való dolog lenne. Amúgy tényleg kiválóan hasznosítható lenne ez a villa a benn lakókkal együtt például az új harci gázok biztonságos tesztelésére 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
en eloben neztem amig kinem lottek 😉
hetfo hajnalban volt
nyilvan atomreszegek voltak de en bar nem szamolom magam normalis arcnak akkorse tudnek ilyet meselni magamrol
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 631
Amúgy a gigibéci kettős tényleg apacs? Külsőre nem esik le nameg ők a két legnormálisabb arc ott.JayB
ja tok normalisak kiveve mikor maskepp vagy egyaltalan nem vagjak meg a felveteleket 😀
ha rácz béla adatlapjara ramesz es latod a braziloktol szokasos pisztollyal/ninjakarddal feszitest mire gondolsz ?
mire gondolsz ha vki arrol mesel h szereti a menstrualo sunat kinyalni
es ezzel egybekotve buszken mesel arrol h volt mar ferges csajjal is egyutt ?
akkor mit gondoljon az ember amikor a kedves kishuga erre rogvest rakontraz azzal h engem is megakartal mar dugni ?
nekem is amugy pont ok ketten + szandika + szekuricsi laci volt a legszimpibb
de ilyen otvar mar engem is elriaszt attol h rendesen nezzem
/ bar nyilvan annyira nemtom megallni h at ne kapcsoljam a tevet par percekre ha otthon vagyok eppen amikor megy /Fake
Nemakarom őket védeni mert miért is tenném de ezeket a sztorikat amiket fetomy írt nemtudom elhinni 😀. Ennyire suttyó paraszt hulladék nem lehet senki még egy villalakó sem hogy ilyeneket meséljen el két hét után ország világnak.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Amúgy a gigibéci kettős tényleg apacs? Külsőre nem esik le nameg ők a két legnormálisabb arc ott.JayB
ja tok normalisak kiveve mikor maskepp vagy egyaltalan nem vagjak meg a felveteleket 😀
ha rácz béla adatlapjara ramesz es latod a braziloktol szokasos pisztollyal/ninjakarddal feszitest mire gondolsz ?
mire gondolsz ha vki arrol mesel h szereti a menstrualo sunat kinyalni
es ezzel egybekotve buszken mesel arrol h volt mar ferges csajjal is egyutt ?
akkor mit gondoljon az ember amikor a kedves kishuga erre rogvest rakontraz azzal h engem is megakartal mar dugni ?
nekem is amugy pont ok ketten + szandika + szekuricsi laci volt a legszimpibb
de ilyen otvar mar engem is elriaszt attol h rendesen nezzem
/ bar nyilvan annyira nemtom megallni h at ne kapcsoljam a tevet par percekre ha otthon vagyok eppen amikor megy /
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 631
Amúgy a gigibéci kettős tényleg apacs? Külsőre nem esik le nameg ők a két legnormálisabb arc ott.JayB
Szerintem nem. Amúgy ha meg normálisak nem kibaszott mindegy? :/tenorx
nekem mindegy csak meglepő 😊
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 130 — Tyrone Creek
benyomtam az élőt kíváncsiságból. Alkesz fején miért van glória? 😀
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Amúgy a gigibéci kettős tényleg apacs? Külsőre nem esik le nameg ők a két legnormálisabb arc ott.JayB
Szerintem nem. Amúgy ha meg normálisak nem kibaszott mindegy? :/
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Amúgy a gigibéci kettős tényleg apacs? Külsőre nem esik le nameg ők a két legnormálisabb arc ott.JayB
béci szerintem pont egy nyomorék,bár bent mindenki az

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 631
Amúgy a gigibéci kettős tényleg apacs? Külsőre nem esik le nameg ők a két legnormálisabb arc ott.
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Geszti most átérezheti,hogy mit művelt Wolf Katival.Ott is lehetett tudni,hogy Nikolas megy tovább a sok szavazó picha miatt és ez most sem volt másképp.Newman
én nem annyira bírtam Wolf Katit, szvsz top 5be már valóban nem volt helye

élete performansza: http://www.youtube.com/watch?v=YbAZmnGQD6M&feature=related 😊 😊konqueror
szerintem jól tolta,csak az első adásnál túl magasra tette a lécet és nem tudta megugrani később
Geszti meg lényegében kimondta,hogy ő a jobb,de a nézőkre hagyta,leülhet,egyes.Newman
abban is biztos vagyok, hogy Keresztes szavaz 3-ként, akkor ő meg Vastag Csabát küldi haza..