TV, rádió

19 feliratkozó

több mint 13 éve
Tomeee 753
Tommyboy az isten! 😀

twitter | last.fm | mixcloud
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
"Ez a bajotok nektek. Túl higiéniák vagytok." (Indián)

"Akkora hó van, mint a vadállat. Olyan meleg van, mint az ökör." (Jenny)

"Nagyon fárasztó ez a kultúra." (Segal)

"Érdekes: pisilnem kell és nincs rajtam melltartó." (Szilvi)

"Ez a zene akkor jó, amikor este otthon megy a gyertya." (Leo)

"A fíling az egy folyamatos dolog, a fles meg beüt, nem?" (Jenny)

"Miért ültetted el bennem a bogarat?" (Leo)

"Lelkiismereti furdalásom van." (Katka)

"Arra vezetném a hangsúlyt..." (Tommyboy)

"Legtöbbször az ember azért megy el táncolni, mert anyagi viszonylatból" (Tommyboy)

"Nem csinálok semmi olyat, ami szélsőséges." (Leo)

"A mai férfi univerzálisabb, mint a mai nő." (Leo)

"Nem hittem, hogy olvasóképességem van." (Anett)

"Neked az érzelmi korlátaid már túlléptek mindent." (Katka)

"Nem fogják a szemedre róni!" (Marcsi)

"Tudat alatt gyorsan beleszerettem valakibe." (Anett)

"Ezt csak azért mondod, hogy tartsd bennem a frontot." (Tommyboy)

"Konfliktusorientált ember vagyok." (Katka)

"Nekem ilyen gagyi ritmusom van." (Leo)

"A holdfogyatkozás az, amikor a nap nem azt a felét világítja meg, amit látunk." (Leo)

"Ha a logikus agyával erre gondol, akkor gratulálok neki." (Anett)

"A távolabbi közeljövőben ebből baj lehet." (Tommyboy)

"Fogékony a hajam szőkére, nagyon." (Katka)

"Megpróbálunk véget szakítani a dolognak." (Marcsi)

"A magyarok nem egy japánok!" (Frenki)

"Több van hátra, mint előre." (Marcsi)

"Én lennék a legnagyobb transzparentáló." (Katka)

"Olykor egybefolynak a tömegek." (Tommyboy)

"Én sem tudok okosabbat mondani a valaminél." (Marcsi)

"Hogy megnőtt az IQ-m, hogy elkezdtem beszélgetni." (Csaba)

"Úgy fázom, mint mikor átfut rajtad a libabőr." (Katka)
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
aki vágyik a szemtől szembeni harc durva valóságára, az itt tudja pótolni a lemarADÁSt http://www.youtube.com/user/TheMosaicTV#g/u

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Az egyik aréna kupán futottam bele VV Anikóba és Fresh Vikibe. Kiváncsi vagyok melyik csapata nemes ura kurogatta őket
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 342 — #NoStress
Segalt lesittelték valami drogügy miatt, rumor szerint Buci dílere volt 😀 😀konqueror
Ez nem rumor, ez fact. Meg még persze sok másnak is. Az volt az éca, hogy azért jelentkezett erre az egészre, hogy így szerezzen magának minőségi kuncsaftokat az ismerettség révén. Dealermarketing, hehe. Végtére is -ideig-óráig- be is jött. Volt még jópár más "páciense" is a celebvilágból.Sobri Jóska
nem csodálom, elég ránézni
még Elvisből nézném ezt ki, azt hiszem 2-es szériaHurka
Azért a ránézés sok mindent nem bizonyít kulturországokban 😊
Elvis nem volt drog-dealer. Nincs is sitten.

több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
Segalt lesittelték valami drogügy miatt, rumor szerint Buci dílere volt 😀 😀konqueror
Ez nem rumor, ez fact. Meg még persze sok másnak is. Az volt az éca, hogy azért jelentkezett erre az egészre, hogy így szerezzen magának minőségi kuncsaftokat az ismerettség révén. Dealermarketing, hehe. Végtére is -ideig-óráig- be is jött. Volt még jópár más "páciense" is a celebvilágból.Sobri Jóska
nem csodálom, elég ránézni
még Elvisből nézném ezt ki, azt hiszem 2-es szériaHurka
az, ő varrodát működtetett

Segalt meg elsőként cutolták, szal sokat nem dekkolt odabenn
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
OFF: idei szezonban EFOTT július 12 Szolnokkonqueror
tavaly kellett volna oda, idén Bajára, Anikó franchise arc 😊

[az ON csinálás művészete]Höri
július 14 utcazene, ott meg én vagyok franchise arc (ebből nem lehet ON-t csinálni)
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
szerencsére annyi az összes közöm ezekhez a szarokhoz, hogy újpalotán a munkahelyem szomszédjában volt Oki telefonboltja így ott többször megfordultak ezek az emblematikus senkik. Pl Segal.haromt
Segalt lesittelték valami drogügy miatt, rumor szerint Buci dílere volt 😀 😀konqueror
Ez nem rumor, ez fact. Meg még persze sok másnak is. Az volt az éca, hogy azért jelentkezett erre az egészre, hogy így szerezzen magának minőségi kuncsaftokat az ismerettség révén. Dealermarketing, hehe. Végtére is -ideig-óráig- be is jött. Volt még jópár más "páciense" is a celebvilágból.Sobri Jóska
nem csodálom, elég ránézni
még Elvisből nézném ezt ki, azt hiszem 2-es széria
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 342 — #NoStress
szerencsére annyi az összes közöm ezekhez a szarokhoz, hogy újpalotán a munkahelyem szomszédjában volt Oki telefonboltja így ott többször megfordultak ezek az emblematikus senkik. Pl Segal.haromt
Segalt lesittelték valami drogügy miatt, rumor szerint Buci dílere volt 😀 😀konqueror
Ez nem rumor, ez fact. Meg még persze sok másnak is. Az volt az éca, hogy azért jelentkezett erre az egészre, hogy így szerezzen magának minőségi kuncsaftokat az ismerettség révén. Dealermarketing, hehe. Végtére is -ideig-óráig- be is jött. Volt még jópár más "páciense" is a celebvilágból.

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
OFF: idei szezonban EFOTT július 12 Szolnokkonqueror
tavaly kellett volna oda, idén Bajára, Anikó franchise arc 😊

[az ON csinálás művészete]

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 342 — #NoStress
Én a mainak a végét kaptam el, abban 3 hasznos információval lettem gazdagabb:
1, szőke csaj, a neveket MÉG nem vágom): a hennessy konyak az nem francia
2, szandika: sajnálom alekoszt, próbáltam neki kedveskedni, én így tudok kedveskedni (miután rámászott, és rányomta a szájszerkezetét)
3, szandika: nekem van akkora egóm, emellett persze kisebbségi komplexusom is van
Na ezekből vegyétek ki a zokszigént.

több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
szerencsére annyi az összes közöm ezekhez a szarokhoz, hogy újpalotán a munkahelyem szomszédjában volt Oki telefonboltja így ott többször megfordultak ezek az emblematikus senkik. Pl Segal.haromt
Segalt lesittelték valami drogügy miatt, rumor szerint Buci dílere volt 😀 😀
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
nem sok mondatra emlékszem a II-ből, de ez beleégett a memóriámba annyiszor játszották vissza:

"Béka, undorító szar ember vagy"Höri
anyám látta Békát egyszer Pesten, lelkesen mesélte utána itthon 😂

én megindoklok bármit, sok éve olvasom Soldi hozzászólásait 😀 😀 tét is lehet felőlem (győztes beköltözik 😂 )konqueror
nagy cucc, én meg Béka szülőfalvának soccer csapata ellen hagytam ki 11-est 😀 😀Höri
nem is tudom melyik nagyobb achievment 😀

OFF: idei szezonban EFOTT július 12 Szolnok
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
szerencsére annyi az összes közöm ezekhez a szarokhoz, hogy újpalotán a munkahelyem szomszédjában volt Oki telefonboltja így ott többször megfordultak ezek az emblematikus senkik. Pl Segal.
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
nem sok mondatra emlékszem a II-ből, de ez beleégett a memóriámba annyiszor játszották vissza:

"Béka, undorító szar ember vagy"Höri
anyám látta Békát egyszer Pesten, lelkesen mesélte utána itthon 😂

én megindoklok bármit, sok éve olvasom Soldi hozzászólásait 😀 😀 tét is lehet felőlem (győztes beköltözik 😂 )konqueror
nagy cucc, én meg Béka szülőfalvának soccer csapata ellen hagytam ki 11-est 😀 😀Höri
pont írni is akartam egyébként Békát 😀
de a BB1 mondjuk tényleg nem volt olyan rossz, de a 2-ből egy nevet nem tudnék mondani 😀
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nem sok mondatra emlékszem a II-ből, de ez beleégett a memóriámba annyiszor játszották vissza:

"Béka, undorító szar ember vagy"Höri
anyám látta Békát egyszer Pesten, lelkesen mesélte utána itthon 😂

én megindoklok bármit, sok éve olvasom Soldi hozzászólásait 😀 😀 tét is lehet felőlem (győztes beköltözik 😂 )konqueror
nagy cucc, én meg Béka szülőfalvának soccer csapata ellen hagytam ki 11-est 😀 😀

több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
előre láto, hogy mennyire feldobja majd ezen topik látogatottságát a kiszavazás előtti napon berakott "kiválasztás mock" 😀Höri
beszállok. verseny? 😛

uralni fogjuk a topikot, érzem (kétes dicsőség 😀 )konqueror
mehet verseny de akkor indoklással 😂

a VV3 szintjét pedig jól mutatja, hogy egy olyan semmitmondó figura nyer mint Milován. Nem mintha a 2-es Laci jobb lett volna.
nem sok mondatra emlékszem a II-ből, de ez beleégett a memóriámba annyiszor játszották vissza:

"Béka, undorító szar ember vagy"Höri
anyám látta Békát egyszer Pesten, lelkesen mesélte utána itthon 😂

én megindoklok bármit, sok éve olvasom Soldi hozzászólásait 😀 😀 tét is lehet felőlem (győztes beköltözik 😂 )
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
előre láto, hogy mennyire feldobja majd ezen topik látogatottságát a kiszavazás előtti napon berakott "kiválasztás mock" 😀Höri
beszállok. verseny? 😛

uralni fogjuk a topikot, érzem (kétes dicsőség 😀 )konqueror
mehet verseny de akkor indoklással 😂

a VV3 szintjét pedig jól mutatja, hogy egy olyan semmitmondó figura nyer mint Milován. Nem mintha a 2-es Laci jobb lett volna.
nem sok mondatra emlékszem a II-ből, de ez beleégett a memóriámba annyiszor játszották vissza:

"Béka, undorító szar ember vagy"

több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
én is néztem régen,de a győztesekre alig emlékszem,aki tisztán megvan az Miló,ő is csak azért,mert cukorbeteg,de olyan jellemtelen volt,ja meg dugta marcsit 😀Newman
van egy csoporttársam egy az egyben úgy néz ki mint az a marcsi.Sokáig nem tudtam hogy kire emlékeztet ez a lány annyira aztán rájöttem.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
Marcsi alap szava volt az "amúgy". Miló a 3-at nyerte. 2-t Laci, 1-t Szabolcs, ott volt Majka runner-up
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
épp ezért vágnám ki elsőre azokat akik végigkussolják a napot.Höri
Leonidaszt ki kéne bannolni onnét. de múltkor legalább leoltotta Lárvát 😀 "mit csipogsz itt?"konqueror
előre láto, hogy mennyire feldobja majd ezen topik látogatottságát a kiszavazás előtti napon berakott "kiválasztás mock" 😀Höri
beszállok. verseny? 😛

uralni fogjuk a topikot, érzem (kétes dicsőség 😀 )

Hurka, az első BB kajak jó volt. másodikat viszont csak az operatőrök nézték. viszont Gézu hozott egy bronzot Veszprémnek, és utána levarrta Pikali Gerdát, hero 😂
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
én is néztem régen,de a győztesekre alig emlékszem,aki tisztán megvan az Miló,ő is csak azért,mert cukorbeteg,de olyan jellemtelen volt,ja meg dugta marcsit 😀

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
épp ezért vágnám ki elsőre azokat akik végigkussolják a napot.Höri
Leonidaszt ki kéne bannolni onnét. de múltkor legalább leoltotta Lárvát 😀 "mit csipogsz itt?"konqueror
előre láto, hogy mennyire feldobja majd ezen topik látogatottságát a kiszavazás előtti napon berakott "kiválasztás mock" 😀

több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
viszont VV>BB 😀
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
épp ezért vágnám ki elsőre azokat akik végigkussolják a napot.Höri
Leonidaszt ki kéne bannolni onnét. de múltkor legalább leoltotta Lárvát 😀 "mit csipogsz itt?"