TV, rádió

19 feliratkozó

több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Valahol (talán a kurucon) olvastam egy összeállítás-szerűséget, hogy milyen egyedek kerültek be a való világba (én tényleg nem nézem, sporton kívül szinte semmit sem nézek tvben), hát mit mondjak sikerült az ország összes söpredékéről egy szép keresztmetszetet összehozni. Kizárólag semmirekellő, semmihez sem értő, léhűtők kerültek be, és ezekből lesznek majd a "celebek". Az egyik pisztollyal pózoló norvég, a másik kurva, a harmadik ratyi, a negyedik úgy néz ki hogy már ránézésre is Duna-érett példány... Akit érdekel persze nézze, de nem hiszem hogy ez egy főműsoridőbe való dolog lenne. Amúgy tényleg kiválóan hasznosítható lenne ez a villa a benn lakókkal együtt például az új harci gázok biztonságos tesztelésére 😀Dub
erre gondolsz http://kuruc.info/r/6/70403/konqueror
Mondjuk ezt az oldalt legalább akkorára tartom mint akármelyik VV majmot.JayB
remélem, nem lesz ban belőle, de téged is, Dub, a hsz-ed alapján (egy percet nem láttam a műsorból)

több mint 13 éve
Dub New Orleans Saints 1 016
Valahol (talán a kurucon) olvastam egy összeállítás-szerűséget, hogy milyen egyedek kerültek be a való világba (én tényleg nem nézem, sporton kívül szinte semmit sem nézek tvben), hát mit mondjak sikerült az ország összes söpredékéről egy szép keresztmetszetet összehozni. Kizárólag semmirekellő, semmihez sem értő, léhűtők kerültek be, és ezekből lesznek majd a "celebek". Az egyik pisztollyal pózoló norvég, a másik kurva, a harmadik ratyi, a negyedik úgy néz ki hogy már ránézésre is Duna-érett példány... Akit érdekel persze nézze, de nem hiszem hogy ez egy főműsoridőbe való dolog lenne. Amúgy tényleg kiválóan hasznosítható lenne ez a villa a benn lakókkal együtt például az új harci gázok biztonságos tesztelésére 😀Dub
erre gondolsz http://kuruc.info/r/6/70403/konqueror
Igen, tényleg ez volt. Amugy bizonyos témákban szerintem kifejezetten jó a kuruc, amit meg túlzásnak vagy hülyeségnek érzek azt egyszerűen nem olvasom végig.
több mint 13 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 722 — Patriots és Kaposvári KK fan
Nézni se kell, itt minden szépen kiscsokorba gyűjtve...

Egyébként Adriennt aki a legjobb csak volt a Bombanők között azért nem szavazták be, mert a Pb nem akartan, hogy nyuszijai Katával együtt ennyi időre le lennének kötve..
Képzelem milyen fontos küldetést kell teljesíteniük..

A bojlertestű Zsuzsi pedig köztudott, hogy "élmény hosztessként" dolgozik külföldön. Ezért is ismerte a benti lányok többsége.

De a harcsaszájú leányzó, se azért került be mert annyian szavaztak rá onnan is inkább Reginát akarták az előzetes netes felmérések, aki nem ismeretlen a felnőtt filmek világából. Mégis kellett a botránykeltés és "véletlenül" ő jutott be.

Ennek a műsornak köze nincs a valóság showhoz, erre a legjobb példa az "élő" adás amit neten közvetítenek és órákkal később adják le cenzúrázva, nehogy valami olyat mondjanak a bent lévők. Rögtön kapcsolják le a szerkesztők.
A jelenlegi karakterszínészek a forgatókönyv alapján egy félévet nehéz lesz kibírni ennek a műsornak. Az első ami még az újdonság erejével hatott, azóta bukó az összes, ahogy ez is az lesz.

Remélem nem a kaposvári házaspár kerül be, mert volt már egy BB Évink, akinek ez az egész tönkretette az életét.. Érdekes, hogy kaposváriként ezekben a műsorokban látják a kitörési lehetőséget...

Az X faktorban kaposváriként is Norbit kedvelem, mert ő egy egyéniség, és showt csinál rekedtes hangjával, viszont ez kevés lesz arra, hogy nyerjen egy énekversenyt.
Vecának kellett volna maradnia ezt a Vastag gyereket nem szeretem ezzel a kimódolt stílusával. De szerintem Nicholas nyeri meg a végső döntőt Norbival.

A megasztár meg borzasztó, hogy ilyen hamisan éneklők egyáltalán a döntőbe kerülhettek ráadásul egyikük győzhet ebből a Kökényből akarják az új Zámbót kihozni...
Nekem egyedül Rúzsa Magdi volt a megasztár. Ő tehetségével és kristálytiszta hangjával, a semmiből felépítve elérte a célját. A Magyar Dal napján hallottam élőben a Ha én rózsa volnék c. számot amit előadott. Fantasztikus volt érdemes meghallgatni a youtube-on.



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 733
Valahol (talán a kurucon) olvastam egy összeállítás-szerűséget, hogy milyen egyedek kerültek be a való világba (én tényleg nem nézem, sporton kívül szinte semmit sem nézek tvben), hát mit mondjak sikerült az ország összes söpredékéről egy szép keresztmetszetet összehozni. Kizárólag semmirekellő, semmihez sem értő, léhűtők kerültek be, és ezekből lesznek majd a "celebek". Az egyik pisztollyal pózoló norvég, a másik kurva, a harmadik ratyi, a negyedik úgy néz ki hogy már ránézésre is Duna-érett példány... Akit érdekel persze nézze, de nem hiszem hogy ez egy főműsoridőbe való dolog lenne. Amúgy tényleg kiválóan hasznosítható lenne ez a villa a benn lakókkal együtt például az új harci gázok biztonságos tesztelésére 😀Dub
erre gondolsz http://kuruc.info/r/6/70403/konqueror
Mondjuk ezt az oldalt legalább akkorára tartom mint akármelyik VV majmot.
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
Valahol (talán a kurucon) olvastam egy összeállítás-szerűséget, hogy milyen egyedek kerültek be a való világba (én tényleg nem nézem, sporton kívül szinte semmit sem nézek tvben), hát mit mondjak sikerült az ország összes söpredékéről egy szép keresztmetszetet összehozni. Kizárólag semmirekellő, semmihez sem értő, léhűtők kerültek be, és ezekből lesznek majd a "celebek". Az egyik pisztollyal pózoló norvég, a másik kurva, a harmadik ratyi, a negyedik úgy néz ki hogy már ránézésre is Duna-érett példány... Akit érdekel persze nézze, de nem hiszem hogy ez egy főműsoridőbe való dolog lenne. Amúgy tényleg kiválóan hasznosítható lenne ez a villa a benn lakókkal együtt például az új harci gázok biztonságos tesztelésére 😀Dub
erre gondolsz http://kuruc.info/r/6/70403/
több mint 13 éve
Dub New Orleans Saints 1 016
Valahol (talán a kurucon) olvastam egy összeállítás-szerűséget, hogy milyen egyedek kerültek be a való világba (én tényleg nem nézem, sporton kívül szinte semmit sem nézek tvben), hát mit mondjak sikerült az ország összes söpredékéről egy szép keresztmetszetet összehozni. Kizárólag semmirekellő, semmihez sem értő, léhűtők kerültek be, és ezekből lesznek majd a "celebek". Az egyik pisztollyal pózoló norvég, a másik kurva, a harmadik ratyi, a negyedik úgy néz ki hogy már ránézésre is Duna-érett példány... Akit érdekel persze nézze, de nem hiszem hogy ez egy főműsoridőbe való dolog lenne. Amúgy tényleg kiválóan hasznosítható lenne ez a villa a benn lakókkal együtt például az új harci gázok biztonságos tesztelésére 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
en eloben neztem amig kinem lottek 😉
hetfo hajnalban volt
nyilvan atomreszegek voltak de en bar nem szamolom magam normalis arcnak akkorse tudnek ilyet meselni magamrol
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 733
Amúgy a gigibéci kettős tényleg apacs? Külsőre nem esik le nameg ők a két legnormálisabb arc ott.JayB
ja tok normalisak kiveve mikor maskepp vagy egyaltalan nem vagjak meg a felveteleket 😀
ha rácz béla adatlapjara ramesz es latod a braziloktol szokasos pisztollyal/ninjakarddal feszitest mire gondolsz ?
mire gondolsz ha vki arrol mesel h szereti a menstrualo sunat kinyalni
es ezzel egybekotve buszken mesel arrol h volt mar ferges csajjal is egyutt ?
akkor mit gondoljon az ember amikor a kedves kishuga erre rogvest rakontraz azzal h engem is megakartal mar dugni ?
nekem is amugy pont ok ketten + szandika + szekuricsi laci volt a legszimpibb
de ilyen otvar mar engem is elriaszt attol h rendesen nezzem
/ bar nyilvan annyira nemtom megallni h at ne kapcsoljam a tevet par percekre ha otthon vagyok eppen amikor megy /Fake
Nemakarom őket védeni mert miért is tenném de ezeket a sztorikat amiket fetomy írt nemtudom elhinni 😀. Ennyire suttyó paraszt hulladék nem lehet senki még egy villalakó sem hogy ilyeneket meséljen el két hét után ország világnak.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Amúgy a gigibéci kettős tényleg apacs? Külsőre nem esik le nameg ők a két legnormálisabb arc ott.JayB
ja tok normalisak kiveve mikor maskepp vagy egyaltalan nem vagjak meg a felveteleket 😀
ha rácz béla adatlapjara ramesz es latod a braziloktol szokasos pisztollyal/ninjakarddal feszitest mire gondolsz ?
mire gondolsz ha vki arrol mesel h szereti a menstrualo sunat kinyalni
es ezzel egybekotve buszken mesel arrol h volt mar ferges csajjal is egyutt ?
akkor mit gondoljon az ember amikor a kedves kishuga erre rogvest rakontraz azzal h engem is megakartal mar dugni ?
nekem is amugy pont ok ketten + szandika + szekuricsi laci volt a legszimpibb
de ilyen otvar mar engem is elriaszt attol h rendesen nezzem
/ bar nyilvan annyira nemtom megallni h at ne kapcsoljam a tevet par percekre ha otthon vagyok eppen amikor megy /
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 733
Amúgy a gigibéci kettős tényleg apacs? Külsőre nem esik le nameg ők a két legnormálisabb arc ott.JayB
Szerintem nem. Amúgy ha meg normálisak nem kibaszott mindegy? :/tenorx
nekem mindegy csak meglepő 😊
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 178 — Tyrone Creek
benyomtam az élőt kíváncsiságból. Alkesz fején miért van glória? 😀
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Amúgy a gigibéci kettős tényleg apacs? Külsőre nem esik le nameg ők a két legnormálisabb arc ott.JayB
Szerintem nem. Amúgy ha meg normálisak nem kibaszott mindegy? :/
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Amúgy a gigibéci kettős tényleg apacs? Külsőre nem esik le nameg ők a két legnormálisabb arc ott.JayB
béci szerintem pont egy nyomorék,bár bent mindenki az

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 733
Amúgy a gigibéci kettős tényleg apacs? Külsőre nem esik le nameg ők a két legnormálisabb arc ott.
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 098 — 28-14
Geszti most átérezheti,hogy mit művelt Wolf Katival.Ott is lehetett tudni,hogy Nikolas megy tovább a sok szavazó picha miatt és ez most sem volt másképp.Newman
én nem annyira bírtam Wolf Katit, szvsz top 5be már valóban nem volt helye

élete performansza: http://www.youtube.com/watch?v=YbAZmnGQD6M&feature=related 😊 😊konqueror
szerintem jól tolta,csak az első adásnál túl magasra tette a lécet és nem tudta megugrani később
Geszti meg lényegében kimondta,hogy ő a jobb,de a nézőkre hagyta,leülhet,egyes.Newman
abban is biztos vagyok, hogy Keresztes szavaz 3-ként, akkor ő meg Vastag Csabát küldi haza..
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
h kerulhet be bombanokent egy ilyen eletkorahoz kepest alaktalan, zsiros, kolbicsocsu kva a musorba ?Fake
Ez nekem is kibaszott nagy rejtély, nem értem, hogy miért nem Adrienn ment be...

A többi meg lol 😛 Egyértelmű, hogy elég sok minden meg van rendezve, de ne szórakozzunk már bosszúval meg műholdakkal 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
http://propeller.hu/itthon/1590268-valovilag-4-avagy-mi-zajlik-a-kulisszak

egy kis VV háttérinfó 😀shawnka
Ugyanis, mint kiderült, Laci ismerősei között, több katonai attasé, Nato tisztek és külföldi újságírók hada áll, akiknek van speciális hozzáférése a világ egyik legbefolyásosabb műholdjához, az Iridium Sattelite Systemhez, ami a világ legnagyobb távközlési rendszerét irányítja és felügyeli.
Hallod ilyen cikket én is tudok írni, sőt még azt is beleírom, hogy Szandika valójában egy UFO 😀tenorx
ja csak szandika meg nem jart a vilagurben ez a laszlo meg legalabb volt izraeli katona
a kulonbozo plecsnijeirol meg papirjairol nem beszelve es gondolom nem veletlenbol vitte fel az isten igy a dolgat
h ne a westendet kelljen vedenie hosiesen hanem zsoldoskent tolja a vilag kb barmely reszen

en amugy ezert nem nezem kedd-szerda ota mert ez teljes egeszeben undoritoan megvan rendezve

direkt lapatoljak befele nekik a vegtelen mennyisegu szeszt h kikeszitsek a lakokat
gyanitom bizonyos lakoknak nem csak pia jar hanem meg egyeb amit igenyelnek 😊
teglak laknak a hazban pl az oliver
es a tetejebe nem eleg h a lakok fele a letfunkcioit alig birja fenttartani annyira zokni
de h egy normal magyar ember egy darab sincs a villan belul az fix
leonidasz,alekosz gorog gyokeru; gigi,beci es szvsz aniko cickany; oliver 100% juda, laci "csak" izraeli katona volt;
erzsi es gombi akkora homarok h nemigaz ezt nem is ertem h vonhatja barki ketsegbe
maradt jelen allas szerint negy picha akik kerdojelesek de miert van olyan erzesem
h a tobbi is hasonlo kategoriat kepvisel a pszichikai bajaikrol nem is beszelve mert csak ezalapjan
a 14 emberbol kiindulva sztem lattunk annyit h az opnit batran kilehetne ujra nyitni

a jersey shore ehhez kepest tenyleg egy kulturmusor
legalabb a musor csapasiranyahoz igazodoan rendes szereploket valogattak ossze
akik ugyan valoban allati nagy tirpakok voltak de legalabb nem kellett nekik megmondani h csinaljanak musort
az elmenes elotti polo epic 😀

ja a vv-vel kapcsolatban vki arulja el nekem a rejtelyt plz
h kerulhet be bombanokent egy ilyen eletkorahoz kepest alaktalan, zsiros, kolbicsocsu kva a musorba ?
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
én nem annyira bírtam Wolf Katit, szvsz top 5be már valóban nem volt helye

élete performansza: http://www.youtube.com/watch?v=YbAZmnGQD6M&feature=related 😊 😊konqueror
szerintem jól tolta,csak az első adásnál túl magasra tette a lécet és nem tudta megugrani később
Geszti meg lényegében kimondta,hogy ő a jobb,de a nézőkre hagyta,leülhet,egyes.Newman
Gesztiről ez a véleményünk Tibivel 😛

http://www.indavideo.hu/video/Mega_Sound_System-csinalhatsz_barmit utolsó sor 😀konqueror
Ezt már annyiszor linkeltétek Gesztire, de egyszerűen nem tudom magam rávenni arra, hogy 20 másodpercnél többet hallgassak, annyira borzasztó 😐
több mint 13 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 885
én nem annyira bírtam Wolf Katit, szvsz top 5be már valóban nem volt helye

élete performansza: http://www.youtube.com/watch?v=YbAZmnGQD6M&feature=related 😊 😊konqueror
szerintem jól tolta,csak az első adásnál túl magasra tette a lécet és nem tudta megugrani később
Geszti meg lényegében kimondta,hogy ő a jobb,de a nézőkre hagyta,leülhet,egyes.Newman
Gesztiről ez a véleményünk Tibivel 😛

http://www.indavideo.hu/video/Mega_Sound_System-csinalhatsz_barmit utolsó sor 😀konqueror
ejj, de talált, adom.

Mindig jövőre
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
http://propeller.hu/itthon/1590268-valovilag-4-avagy-mi-zajlik-a-kulisszak

egy kis VV háttérinfó 😀shawnka
Ugyanis, mint kiderült, Laci ismerősei között, több katonai attasé, Nato tisztek és külföldi újságírók hada áll, akiknek van speciális hozzáférése a világ egyik legbefolyásosabb műholdjához, az Iridium Sattelite Systemhez, ami a világ legnagyobb távközlési rendszerét irányítja és felügyeli.
Hallod ilyen cikket én is tudok írni, sőt még azt is beleírom, hogy Szandika valójában egy UFO 😀
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 178 — Tyrone Creek
http://propeller.hu/itthon/1590268-valovilag-4-avagy-mi-zajlik-a-kulisszak

egy kis VV háttérinfó 😀
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
Geszti most átérezheti,hogy mit művelt Wolf Katival.Ott is lehetett tudni,hogy Nikolas megy tovább a sok szavazó picha miatt és ez most sem volt másképp.Newman
én nem annyira bírtam Wolf Katit, szvsz top 5be már valóban nem volt helye

élete performansza: http://www.youtube.com/watch?v=YbAZmnGQD6M&feature=related 😊 😊konqueror
szerintem jól tolta,csak az első adásnál túl magasra tette a lécet és nem tudta megugrani később
Geszti meg lényegében kimondta,hogy ő a jobb,de a nézőkre hagyta,leülhet,egyes.Newman
Gesztiről ez a véleményünk Tibivel 😛

http://www.indavideo.hu/video/Mega_Sound_System-csinalhatsz_barmit utolsó sor 😀
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
De Norbinál valamelyik zsűris is mondta hogy ez egyre rosszabb, neki nem fekszik ez az éneklés mert a hangja egyre reketebb szétmennek a hangszálai aztán beszélni is alig tud majd. Show az szép és jó, de mondjuk CD eladásban meg rádiós számjátszásban törölheti ki vele a fenekét csak azt hallod milyen fos...
Keresztesi puhapöcs volt Vecának nem csak a párbajt de a versenyt kellett volna nyernie minden megvan benne. Csabát is bírom remélem ő nyeri, mivel TV2ből jött még poén is lenne. 😀Toca
Geszti most átérezheti,hogy mit művelt Wolf Katival.Ott is lehetett tudni,hogy Nikolas megy tovább a sok szavazó picha miatt és ez most sem volt másképp.Newman
én nem annyira bírtam Wolf Katit, szvsz top 5be már valóban nem volt helye

élete performansza: http://www.youtube.com/watch?v=YbAZmnGQD6M&feature=related 😊 😊konqueror
szerintem jól tolta,csak az első adásnál túl magasra tette a lécet és nem tudta megugrani később
Geszti meg lényegében kimondta,hogy ő a jobb,de a nézőkre hagyta,leülhet,egyes.

több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
Minden szavaddal egyetértek. A Norbinál az van, hogy ő egy showman. Ha nem látom akkor azt kérdezem, hogy ki ez a repedtfazék hangú állat aki ordibál. Viszont ha nézem is akkor elfelejtem ezt. Ettől még Vecának kellett volna bejutnia.Matthew99
De Norbinál valamelyik zsűris is mondta hogy ez egyre rosszabb, neki nem fekszik ez az éneklés mert a hangja egyre reketebb szétmennek a hangszálai aztán beszélni is alig tud majd. Show az szép és jó, de mondjuk CD eladásban meg rádiós számjátszásban törölheti ki vele a fenekét csak azt hallod milyen fos...
Keresztesi puhapöcs volt Vecának nem csak a párbajt de a versenyt kellett volna nyernie minden megvan benne. Csabát is bírom remélem ő nyeri, mivel TV2ből jött még poén is lenne. 😀Toca
Geszti most átérezheti,hogy mit művelt Wolf Katival.Ott is lehetett tudni,hogy Nikolas megy tovább a sok szavazó picha miatt és ez most sem volt másképp.Newman
én nem annyira bírtam Wolf Katit, szvsz top 5be már valóban nem volt helye

élete performansza: http://www.youtube.com/watch?v=YbAZmnGQD6M&feature=related 😊 😊
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Én is emiatt nem kedveltem annyira, pedig hamis sose volt, de ezen a héten meggyőzőtt a 2, dalában!! Ha elhagyja azt az orrhangú modoros remegtetést, akkor fantasztikus hangja van, Norbinak kellett volna menni, és hangilag Veca, Nicholas döntő lett volna a reális nekem. Esteleg a nagyon sokat fejlődött Csaba.zavi27
Minden szavaddal egyetértek. A Norbinál az van, hogy ő egy showman. Ha nem látom akkor azt kérdezem, hogy ki ez a repedtfazék hangú állat aki ordibál. Viszont ha nézem is akkor elfelejtem ezt. Ettől még Vecának kellett volna bejutnia.Matthew99
De Norbinál valamelyik zsűris is mondta hogy ez egyre rosszabb, neki nem fekszik ez az éneklés mert a hangja egyre reketebb szétmennek a hangszálai aztán beszélni is alig tud majd. Show az szép és jó, de mondjuk CD eladásban meg rádiós számjátszásban törölheti ki vele a fenekét csak azt hallod milyen fos...
Keresztesi puhapöcs volt Vecának nem csak a párbajt de a versenyt kellett volna nyernie minden megvan benne. Csabát is bírom remélem ő nyeri, mivel TV2ből jött még poén is lenne. 😀Toca
Geszti most átérezheti,hogy mit művelt Wolf Katival.Ott is lehetett tudni,hogy Nikolas megy tovább a sok szavazó picha miatt és ez most sem volt másképp.