NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Viccek

51 feliratkozó

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 849 — No es importante
 www.jeff-friesen.com/Lego.html


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Nyehehe 😀
A munkamenet folyamata
A gyárigazgató a műszaki igazgatóhoz
- Holnap reggel 9 órakor napfogyatkozás lesz, tehát olyasvalami, ami nem látható minden nap. Intézkedjék, hogy a dolgozók ünneplő ruhában jelenjenek meg. E ritka jelenséget magam fogom megmagyarázni. Ha esik, a jelenséget nem láthatjuk jól. A dolgozók ez esetben az étterembe mennek.
A műszaki igazgató a főosztályvezetőhöz
- A gyárigazgató utasítására holnap 9 órakor napfogyatkozás lesz. Ha esik, a jelenséget ünneplő ruhában a gyárudvaron nem láthatjuk jól. Ebben az esetben a nap eltüntetését az étteremben végezzük el. Ez tehát olyasvalami, ami nem látható minden nap.
A főosztályvezető az osztályvezetőhöz
- A gyárigazgató utasítására holnap 9 órakor ünneplő ruhában végbemegy a nap eltüntetése az étteremben. A gyárigazgató utasítást ad, hogy essék az eső. Tehát valami, ami nem látható minden nap.
Osztályvezető a csoportvezetőhöz
- Ha holnap reggel az étteremben esik, tehát valami, amit nem láthatunk minden nap, 9 órakor eltűnik a gyárigazgató ünneplő ruhában.
Csoportvezető a munkásokhoz
- Holnap 9 órakor el fog tűnni a gyárigazgató, miközben esik. Kár, hogy ezt nem láthatjuk minden nap.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Minek kínozta volna magát szövegírással, ha így is szépen csilingelt a kassza?
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
true
karmigran
legdurvább az egészben, hogy már majdnem 20 éve, hogy a "csúcson" voltak az ilyenekkel, mint Fire meg Back in the U.K...slowmotion
Sőt, az a durva, hogy már az is 'újhullámos' Scooter volt az Endless Summerhöz meg Hpyer, Hyperhez képest.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 704 — Cowboys fan
true
karmigran
legdurvább az egészben, hogy már majdnem 20 éve, hogy a "csúcson" voltak az ilyenekkel, mint Fire meg Back in the U.K...
több mint 10 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
true
több mint 10 éve
dani2594 Pittsburgh Steelers 827 — dani2594@freemail.hu

"If I could start my life all over again, I would be a professional football player, and you damn well better believe I would be a Pittsburgh Steeler." Jack Lambert
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Cimbikkel rendszeresen túrázunk, gondoltam csináltatunk magunknak ilyen pólót:

 fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/1174754_648770568480540_836210395_n.jpg

😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 634
😀😀
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Csöng a telefon, a férj veszi fel. Bólogat, majd éktelen röhögésbe kezd. Feleség
- Ki volt az?
- A kórházból telefonáltak, az anyádat baleset érte!
- És te ezen röhögsz, te tuskó?!
- Becsípte a mellét a biciklilánc!!!

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
toam New York Jets 2 401 — Suck for ?????
Végem van!

több mint 10 éve
Törölt felhasználó
JC6
vandeminek
Megfelelő időzítéssel, a varázsló és a dagi pókember együtt fergeteges. 😀 😀Tony
és tényleg, beszarás 😀
több mint 10 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
JC6
vandeminek
Megfelelő időzítéssel, a varázsló és a dagi pókember együtt fergeteges. 😀 😀
több mint 10 éve
dani2594 Pittsburgh Steelers 827 — dani2594@freemail.hu

"If I could start my life all over again, I would be a professional football player, and you damn well better believe I would be a Pittsburgh Steeler." Jack Lambert
több mint 10 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Én besírtam rajta 😀😀
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 634
Na ez már a világvége 😀
 giphy.com/gifdanceparty/JayB
baszd meg JayB hogy miattad ilyennel baszom el az időm már majd háromnegyed órája a tanulás helyett 😀 😀Cowboykarcsi
BGF-es csoportba linkelték nekem is hogyha valaki nem bírja már a zh-ra való felkészülést, Telitalálat 😀
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Na ez már a világvége 😀
 giphy.com/gifdanceparty/JayB
baszd meg JayB hogy miattad ilyennel baszom el az időm már majd háromnegyed órája a tanulás helyett 😀 😀Cowboykarcsi
El lehet vele ütni az időt az tuti. 😀
több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Na ez már a világvége 😀
 giphy.com/gifdanceparty/JayB
baszd meg JayB hogy miattad ilyennel baszom el az időm már majd háromnegyed órája a tanulás helyett 😀 😀

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 10 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 571 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Biggest party ever 😀

 gph.is/1eMDUqZ
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Na ez már a világvége 😀
 giphy.com/gifdanceparty/JayB
Úgy tudom, hogy normális vagyok ( szerintem 😀 ) de az elmúlt négy percemet rohadtul feldobta 😀
Nagyon nagy partit nyomattam most így kedd este a kövér pókemberrel 😊vandeminek
Fatboy muzsikával üt legnagyobbat! 😀😀

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 346 — #NoStress

több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 976


😊

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Na ez már a világvége 😀
 giphy.com/gifdanceparty/JayB
A varázslón beszartam 😀
több mint 10 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Na ez már a világvége 😀
 giphy.com/gifdanceparty/JayB
Úgy tudom, hogy normális vagyok ( szerintem 😀 ) de az elmúlt négy percemet rohadtul feldobta 😀
Nagyon nagy partit nyomattam most így kedd este a kövér pókemberrel 😊

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 634
Na ez már a világvége 😀
https://giphy.com/static/img/giphy-be-animated-logo.gif
Gifdanceparty GIFs - Find & Share on GIPHY
GIPHY is the platform that animates your world. Find the GIFs, Clips, and Stickers that make your conversations more positive, more expressive, and more you.