Viccek

51 feliratkozó

több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 005
Tisztelt Biztosítótársaság


Kíváncsiak voltak balesetem részleteire, így ezúton megosztom azt Önökkel:

Szakmámat tekintve fűtésszerelő vagyok. A baleset napján éppen egy tízemeletes ház tetején dolgoztam egyedül. Amikor befejeztem a munkát, megállapítottam, hogy maradt még vagy 200 kilogrammnyi szerszámom a tetőn. A lift nem működött, így ahelyett, hogy ezeket a szerszámokat tíz emeleten keresztül kézben cipeltem volna le, úgy döntöttem, hogy egy hordóban fogom őket leereszteni a tetőről, kötél és csiga segítségével.

Miután a földszinten rögzítettem a kötelet, felmentem a tetőre és bepakoltam a szerszámokat a hordóba. Ezután lementem a földszintre, kioldottam a kötelet, és jó erősen tartottam, hogy a 200 kilónyi szerszám lassú leereszkedését biztosítsam. A baleseti jelentés 11. szakaszában láthatják, hogy testsúlyom 60 kg. Elképzelhetik a meglepetésemet, amikor a 200 kilónyi szerszám súlya hirtelen felemelt a levegőbe. Én lélekjelenlétemet elvesztve elfelejtettem elengedni a kötelet.

Szükségtelen említenem, hogy meglehetősen ijesztő ütemben repültem felfelé az épület fala mentén, neki-neki ütődve annak oldalához. Az ötödik emelet magasságában találkoztam össze a lefelé zuhanó hordóval. Ez a magyarázata a repedt koponyámnak és a törött kulcscsontomnak. Csak kevéssé lassultam le, és így folytattam az egyre gyorsuló emelkedésemet és meg sem álltam addig, míg a jobb kezem ujjpercei öt centi mélyen bele nem fúródtak a csigába. Ez alkalommal szerencsére visszanyertem a lélekjelenlétemet és meg tudtam markolni a kötelet a fájdalom ellenére.

Ezzel egy időben a hordó nekicsapódott a földnek, aminek következtében letört az alja és a benne lévő szerszámok mind kiszóródtak. Így most már üres volt a hordó, így elkezdtem nagy sebességgel lefelé zuhanni az épület fala mentén. Az ötödik emelet közelében ismételten összetalálkoztam a hordóval, ami éppen felfelé tartott. Ez a magyarázata mindkét törött bokámnak és a hasadásoknak a lábszáraimon. Amikor nekicsapódtam a hordónak, eléggé lelassultam ahhoz, hogy csak három hátcsigolyám, két bordám törjön el, amikor a földre érkezvén a szerszámokra estem.

Sajnálattal jelentem, hogy amint ott feküdtem a földön nagy fájdalmak közepette, ismét elvesztettem a lélekjelenlétemet és elengedtem a kötelet. Ekkor a hordó hirtelen megindult egyenesen felém, egyre gyorsuló, szédítő sebességgel. A hordó leérkezvén, eltörte a medencecsontomat. Sajnálattal kell közölnöm, itt elvesztettem az eszméletemet, és többre nem emlékszem...
Remélem, ez elegendő információ a biztosítótársaságnak. Kérem, fogadják el a fájdalmasan kimerítő magyarázatomat és küldjék számomra a baleset biztosításom összegét.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Pistikétől kérdezi a tanítónéni:
- Pistike, hogy telt a nyaralás?
- Jól, tanítónéni. Anyu új férjével voltam a Balatonon.
- És megbarátkoztál az új apukáddal?
- Igen, rendes bácsi. Minden nap bevitt a Balatonba én meg teljesen egyedül kiúsztam.
- És nem volt nehéz ennyit úszni?
- Áh, az úszás az jó volt, de a zsákból kimászni már nehezebb.
több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 076

több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 454 — Sic semper tyrannis!
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
elsmitteltem 😀

"Egyetemista csürhe támadott meg békés focidrukkereket. Az új stadionjukban nyugodtan szotyolázó-zsidózó drukkerek hirtelen azt vették észre, hogy a biztonságukat óvó rendőrök eltűnnek, majd hipszterszemüveges, lódenkabátos fiatalok özönlenek be otthonosan összeokádott szektoraikba és Bourdieu-szövegekkel, rímtelen verssekkel, fizikai képletekkel és festmények reprodukcióival hadonásznak. „Szörnyű volt – nyilatkozott még mindig elcsukló hangon Brutál „Szecskavágó” István, a KÖZGÉP SE vezérszurkolója, akit a helyszínen felállított egyik mobil mentális elsősegélyhelyen ért utol riporterünk. Mindenfelé latin szavak, ködös axiómák, hosszú körmondatok és érthetetlen képletek röpködtek. Egy 35 kilósnak látszó, feketére festett hajú lány megfenyegetett, hogy kielemzi az egómat!” A megfélemlített szurkolók egymást eltaposva menekültek a stadionból, többen nyolc napon túl gyógyuló kulturális sérülést szenvedtek. Egy ultrának Egon Schiele „A szék és a kancsó szerves mozgása” című festményének színes nyomatát tartották az orra elé, ő jelenleg még kómában van. A helyszínre gyorsan kiérkezett a TEK kultúraelhárító-kommandója, akik a sérült drukkereket elsősegélyben is részesítik: éppen a „Fradika, fradika, hőőő-hőőő, zsuppsz!” című nótát énekeltetik velük és a Kerényi-művésztelep képeiről készült diákat vetítenek. „Sajnos, egyre gyakoribb az efféle értelmiségi huligánkodás – mutatott rá Klinkhammer István, a diákbűnözés elleni fellépésért felelős frissen kinevezett államtitkár. A kormány eltökélt szándéka, hogy rövid időn belül az utolsó egyetemet is megszünteti, és így kifüstöli fészkükből ezeket a tücsökhordákat.” (MTI)"


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 182 — Saturday Night Lights
Két tehetséges, és elbűvölő ifjú hölgy végre nyíltan beszél egy létező, és nagyon is komoly problémáról.

füligjimmy
Tőlük a "Fuck me in the ass, because I love Jesus" az abszolút legjobb. 😀Darksun3
Akkor ezt a cuccot nekik találták ki:  index.hu/belfold/2013/02/14/az_elso_magyar_katolikus_tarskereso_honlap/

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Két tehetséges, és elbűvölő ifjú hölgy végre nyíltan beszél egy létező, és nagyon is komoly problémáról.

füligjimmy
Tőlük a "Fuck me in the ass, because I love Jesus" az abszolút legjobb. 😀

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 11 éve
catattack 3 520
Jaj. 😀
Ma az utcán sétálva hallottam.

"Mi különbség a Halloween és a Valentin Nap között? A Halloween egy tökről szól, míg a Valentin Nap kettőtökről."

krixtofer
...és te a földre köptél!
több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Jaj. 😀
Ma az utcán sétálva hallottam.

"Mi különbség a Halloween és a Valentin Nap között? A Halloween egy tökről szól, míg a Valentin Nap kettőtökről."
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 005

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Macskásoknak 😀

A ti macskátok hogy jelez, ha be akar menni?
több mint 11 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446

több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Két tehetséges, és elbűvölő ifjú hölgy végre nyíltan beszél egy létező, és nagyon is komoly problémáról.


I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
dani2594 Pittsburgh Steelers 827 — dani2594@freemail.hu

"If I could start my life all over again, I would be a professional football player, and you damn well better believe I would be a Pittsburgh Steeler." Jack Lambert
több mint 11 éve
nDRo New England Patriots 1 593
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642


ha valakinél reklamálnának. gabtsi
Ne is mondd, Bálint vagyok... 😀
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Aktuális lassan


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci

Régi avatarom emlékére
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done


ha valakinél reklamálnának.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Az ötvenes években valaki politikai viccet mesél egy társaságnak a vonaton. nagy röhögés lesz, amjd a leghangosabban nevető ember megszólal:
- Ez jó volt, felírom. Hogy is hívják?

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci

Nem rémlik, volt már?Ha igen, akkor elnézést.
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
A pap gyóntatja Mórickát:
- Móricka, miért loptad el a hentes biciklijét?
- Atyám, nem hallom.
Az atya most már hangosabban:
- Móricka fiam, miért loptad el a hentes biciklijét?
- Atyám, a rácsnak ezen az oldalán semmit sem hallani, cseréljünk helyet!
Helyet cserélnek, mire Móricka megkérdezi:
- Atyám, miért dugtad meg a hentes feleségét?
- A kurva életbe, itt tényleg nem hallani semmit!

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci