bowl.hu div. 1.

16 feliratkozó

több mint 7 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Draft időpont: 2023. szeptember 6. szerda 19 óra

2023-es draftsorrend:

1. Team Szabo (Antonius)
2. ATMo Shenton (atmo shenton)
3. Susogós Mackók (Toto21)
4. Lökött Szentek (Kájzerszóze)
5. Telepi Madarok (peach)
6. Loco Motive (peterk2005)
7. Sanco's Sentinels (Sanco)
8. Cylon Toasters (Janek)
9. Transylvania Grey Wolves (FLZOLI)
10. BKV Conductors (Rajna)
11. Csongrád Raiders (Leon78)
12. Southside Guerillas (zinedine5)
13. Shilkor's Horde (shilkor)
14. Komáromi Repülők (newyorkjet)
15. Kispest KEAC (gabokocka)
16. Kamino Clones (caminoi)
17. Team Szesze (Szesze)
18. Waiver Warriors (Tony Adams)
19. Csehszlovák Hidegburkolók (Jakehomer)
20. Kanizsa Kinizsi (Zolika)

Szerkesztette: Rajna
több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 801 — !SuPeR6BoWL!
Giliszta jól kezdett erre jön HT sérülése....jól kezdődik...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Akkor egy helyzetjelentés tőlem is. Összességében nem mókás helyi idő szerint hajnali 3-kor 20. helyről draftolni, kicsit sokat kell kibírni ébren a pickek között. 😊

QB: Jamies Winston 6/101, Joe Flacco (16/301)
Egyszer szívtam be sérülésekkel QB poszton 3 évvel ezelőtt, azóta mindig igyekszem megnyugtatóan rendezni a kérdést. Első kör végére kiment Brady és Rodgers, 3. végére Brees, Wilson és Newton, így maradt Winston a következő pickpáromra. Top 10 szezont várok tőle, elég komoly supporting cast lesz körülötte, első héten letudja a bye weeket is. Flacco első hétre jó lesz, aztán majd kiderül, mire megy idén, egy-egy meccset még kaphat.

RB: Todd Gurley (1/20), Terrance West (5/100), Darren McFadden (7/140), Matt Breida (20/381)
Gurley 2 évvel ezelőtt alapköve volt a div. 2-es bajnokcsapatomnak, remélem, idén visszatér a korábbi formához, végre normális edzővel. Első kör végén inkább őt választottam, mint Fournette-et, ott még nagyobb kérdés a támadófal. West idén is korrekt workhorse lesz, főleg, hogy Dixon IR-re került. McFadden 6 meccsre elit lesz a liga legjobb fala mögött, de ő korai volt így utólag. Breida mellett szól, hogy Hyde minden évben kihagy 3-4-5 meccset, szóval még kezdőként is pályára kerülhet. HA mindenki hozza az elvárhatót, akkor minden idők legerősebb RB-sora lehet a fantasy történelmemet tekintve.

WR: AJ Green (2/21), Marvin Jones (8/141), Willie Snead (10/161), Mike Williams (26/501)
Greentől sokat várok, Jones bármi lehet, tavaly nagyon erősen kezdett, aztán eltűnt, hátha most kitart egy évig. 😊 Snead pár meccset pihen, de éves szinten 800-1000 yardra és pár TD-re jó lehet, csere fantasy WR-nek ideális. Williams majd kiderül, nem segíti a nálam maradását, hogy egyelőre D betű van a neve mellett O helyett, de 26. körben ennyi kockázat már belefér.

TE: Delanie Walker (9/180)
Tavaly top5 TE volt, idén is az lesz, nem sérülékeny, és Gronk (Reed) mögött elég szoros a mezőny.

DL: Eli Harold (11/220), Emmanuel Ogbah (14/261), Mario Edwards JR (21/420), Chris Baker (22/421).
Viszonylag későn fordultam rá a témakörre, emiatt igazi stud nem jött DE posztra, de Ogbah top 15 lesz idén, Harold meg SLB-ként fog dolgozni, abból kijöhetnek szép dolgok. A két DT mindegy, pont ugyanannyira lesznek jók, mint a top 3 után bárki a poszton.

LB: Navorro Bowman (3/60), Jamie Collins (4/61), Vincent Rey (12/221), Anthony Hitchens (19/380), Haason Reddick (23/460)
Nem lett meg a 3 kiemelkedő LB, amire mindig szoktam pályázni, látszik, hogy sokan akarják másolni a receptet, elképesztő LB-runok voltak. Ettől függetlenül Bowman és Collins top 10 lesz, főleg előbbi, az mókás, kik mentek ki előtte. Rey jó lesz addig, amíg Burfict pihen, utána mehet rotációba, addigra pont meggyógyul Hitchens, szóval azért 3 kezdő LB mindig lesz a tervek szerint. Reddick ott már belefért, meglátjuk, mire megy IRL.

CB: Janoris Jenkins (17/340), Artie Burns (18/341), Nevin Lawson (24/461)
Ez az a poszt, amit mindig szezon közben oldok meg, ettől függetlenül nyilván mindhárom játékos top 10 lesz, akiket húztam. Eléggé a végére hagytam a dolgot, de Burns tavaly a szezon 2. felében elég jó számokat hozott, Jenkins mindig tud egy erős közepest, Lawson meg sokat lesz tesztelve Slay túloldalán.

S: Byron Jones (13/260), Rodney McLeod (15/300), Darian Thompson (25/500)
Jones hatalmas steal, a tavalyi szezon 2. felének legjobb S-je, remélem, tartja a szintet. McLeod is top 15-ben lehet, Thompson meg jobb lesz, mint Landon Collins tavaly. 😊

K, P, HC: tök mindegy

20. helyről ez nem rossz keret, vannak benne kérdőjelek, de ha bejön 1-2 rizikós húzás, akkor ott lehetek a végén megint. Az viszont esélyes, hogy a tavalyi stabilitás nem lesz meg, várhatóak azért nagyobb kilengések a heti pontokban. Amíg Zeke pihen, addig kell megfelelő előnyt szerezni, hogy legalább a bennmaradás ne legyen gond. 😊

több mint 6 éve
Toto21 Chicago Bears 5 191
Hát jó, akkor essünk túl rajta

QB: Carson Palmer, Carson Wentz - mind2 QB-nak lesznek nagy meccsei és egyik cserealapnak is megteszi

RB: DeMarco Murray, Robert Kelley, Charles Sims, Tarik Cohen - Murray boom or bust, ha él a lehetőséggel idén is akkor fog meccseket hozni. Kelley egy darabig biztos kezdő futó lesz. Cohen pedig szerintem még sokat érhet a WR nélküli Bearsben.

WR: Tyler Lockett, Cole Beasley, Charles Rogers - eléggé elhanyagoltam ezt a posztot, valamint folyamatosan mentek ki a célpontjaim, így mire sorra kerültem már sose volt WR a board-on. Lockett és Beasley átlagos 8-10 pontra jók lehetnek.

TE: Coby Fleener, Vance McDonald - ezt a posztot is elhanyagoltam, de a hátsó körökben már value pick volt Fleener

DL - Ndamokung Suh, Grady Jarrett, Khalil Mack, Melvin Ingram ( őt elvileg LB-hez kéne írnom, vagy mi a fene), Derek Barnett - nagyon erősnek érzem a posztot csak Mack sérülése ne legyen komoly. Tegnap draft után összeszedett valamit. Ők is meccseket fognak tudni hozni

LB - K.J. Wright, Telvin, Smith, Tahir Whitehead, Brandon Marshall - ez erős poszt ( lenne, ha Whitehead nickel felállásoknál mégis fenn lesz). Akkor ők stabil 16-18 pontos LB-ek lesznek Brandon Marshall-ban is bőven van fantázia

CB - Chris Harris Jr, Xavier Howard, Darius Slay - első kettő jól tud termelni, Slay pedig képes nagy meccsre ( remélem épp a másik játékosok bye week-jein fogja ezt megtenni)

S - Ha-Ha Clinton Dix, Kam Canchellor, Jimmie Ward - ezt bevallom kicsit elnéztem, mert a kancellár helyett más S-t akartam. Nagyon reach szaga lett, remélem nem bánom meg.

SPEC Team: Caleb Sturgis és Marquette King - TOP 10-es mind2

Összességében nem jó 1/19-re húzni, akkor már inkább tettem volna ezt 1/20-ra 😛 Túl sok idő telik el két húzás között és folyamatosan át kellett írnom a board-ot. Remélem azért benn maradok ezzel a csapattal. Sok fog függeni a védelemtől. Sok sikert mindenkinek!
több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 801 — !SuPeR6BoWL!
Jöjjön az én bandám....

QB: 8/158 Andy Dalton - Nyolcadik körben húztam a Vöröskét annyit ér és idén remélem, hogy tud hozni egy átlagos szintet... csere Qb-ért kell még pedáloznom mert akartam húzni , de a rendszer azt mondta kakukk

RB: 2/38 Carlos Hyde, 3/43 Christian McCaffrey, 4/78 Mike Gillislie, 15/283 James Conner
Ide próbáltam minőségi játékosokat húzni és úgy érzem sikerült. Hyde jó lesz, Meki mint rookie ígéretesnek tűnik, Giliszta képes lehet hozni Blount számait. Mivel Bell holdoutolt és nem annyira tartós így Connernek is csurranhat vmi.

WR: 5/83 RákFa, 6/118 D-Jax, 19/363 Marquise Goodwin, 23/443 Bruce Ellington - Cooper túloldalán Rákfa jó lehet, D-Jax is jó lehet mert vagy őt Evanst kell fogni. Goodwin meg starter lesz a Billsben voltak életjelei és Ellington meg sleeper vagy bejön vagy nem

TE: 22/438 Zach Miller itt húzni szerintem ok 😊

DT: 27/523 Star Lotulelei, 29/563 A'Shawn Robinson ha már 5 pontot átlagolnak akkor már királyság

DE: 14/278 Ryan Kerrigan, 20/398 Alex Okafor, 26/518 Ahmed Brooks Ide későn kezdtem el hát vékony is lett....

LB: 1/3 Bobby Wagner, 7/123 Thomas Davis, 9/163 Magastorony, 18/358 John Simon, 21/403 Manti TeJó 😊
Wagner egy pontgyáros ha bentmaradok akkor az 1/3 nem volt sok érte, Thomas Davis rendben van és Torony is jó és a back upok is jók lesznek de itt is kell kuka

CB: 10/198 SB 49 Hero, 12/238 A.J Bouye, 24/478 E.J Gaines Szódával rendben de egy hirtelen hasmas miatt Worley helyett Bailey jött....

S. 11/203 Malcolm Jenkins, 13/243 D.J. Swearinger Mint kezdők ok de back nuku így mehet a kuku...

K,P Baileys és Dixon ám legyenek

HC-t meg nem használok már régóta...

Cél a bent maradás és talán ezzel kerettel meglehet....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 555 — Apu ökölbeszorított keze
Semmi para simán berakható az LB DE mindkét posztra...

A draftról annyit,hogy nálam van Eli ... soha a büdös életbe nem húztam még őt....

Duke J meg azt sem tudom,hogy került hozzám a pickek 20%at autopickeltem 😊

több mint 6 éve
Szesze New York Giants 18 948 — Giants fan
Ez most mi, beírtad még egyszer, Szesze? 😀
Igor
mert balfasz vagyok 😊 de már töröltem, úgyh igazából nem is tudom miről beszélsz
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Értékelés

Kezdem azzal, hogy az autopickek ellenére, szerintem ez volt az egyik legjobb div 1-es draft minden csapatot egybevetve.. rengeteg csapat kerete tetszik utólag (DDR, Homeland, Klónsereg, Panthers, Szesze talán a TOP 5), nagyon kevés alkalommal éreztem úgy hogy valaki nagyot reachelt, és most kevesebbet stealeltem az idén 😕

Persze beteg voltam, kurva szar időzónában kellett draftolni és nem is tudtam annyit készülni, szal lehet csak én voltam gyenge. 😀

QB - Brees (2/31)

Ritkán húzok magasan QB-t, de idén nem akartam Wattot, vagy LB-t ennyire korán.. Dez és Keenan Allen szintén nem igazán tetszett, és a tavalyi QB mizériáim után meg pláne, úgy gondoltam most megpróbálom az egyik studdal (Luck ugye kiesett, Newton kevesebbet fut, így a top tier elég necc azért QB téren) Szerintem a két futkározós QB-ért aprót reacheltek is ezért utána.. de a többiek aztán kivártak.
Akartam valami másodikat is hozni, de aztán nem akartam rosterhelyet ellőni rá - egyelőre.

RB - Henry (9/170), B. Oliver (18/351), DeAndre Washington (19/370), A. Jones (25/490)

Ez a szokásos zero-RB-nek megfelelően undorító, bár Henry szerintem ott már steal volt.. ha DeMarco kiesik akkor sima TOP10 futó, és amúgy is hozni fog pontokat.. a másik háromnál próbáltam sérülékeny futó mögötti használható embert szedni, lehet Oliver apró reach, bár ha ilyen Breidák is vele egy szinten mennek. Washington ott már nagyon jó value, bár az a backfield káosz.. Jones-nál meg elfeledkeztem WIlliamsről (de amúgy Jones szvsz sokkal jobb futó), fene tudja Montgomery se egy ironman.. de valszeg nem lesz elég sokáig a rosteren úgyse

WR - M. Evans (1/10), Diggs (6/111), T. Smith (10/191), Taylor Gabriel (20/391), Ar. Stewart (28/551)

Első körben nem volt jobb ötletem, és mivel Evans és Diggs kedvencek, ez a két pick elég sima volt (Parkeren filóztam, de aztán szerencsére kiszedték előlem, a Week 1 bye miatt nem lett volna igazi), Torrey szerintem újraéledhet most hogy elkerült Friscóbol (igazából a hosszú TD-k miatt hoztam 😀), Gabriel meg a draft egyik stealje...
https://a4.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2017%2F0623%2Fr223514_1024x576_16-9.jpg
100 facts for the 2017 fantasy football season
You can make numbers say what you want, so here are 100 facts to consider as you prepare for your 2017 fantasy football season.

Stewart poénból jött, hátha abban a tragikus offense-ben tudnak valami Tyreek-féle figurát faragni belőle.. de valszeg ő se lesz elég sokáig a padon.
Ezzel a poszttal kifejezetten elégedett vagyok

TE - Clay (23/450)

A legjobb aki benn volt még... nem akartam ezzel a poszttal izmozni idén, szerintem szorosabb lesz/nem lesz kiugró teljesítmény sok embertől.

DE - Bosa (3/50), Vernon (7/130), F. Clark (17/330)

Bosán nagyon sok minden áll vagy bukik.. én kb második szezonjára vártam azt amit tavaly mutatott, így el tudom képzelni róla hogy Mack és Watt közelébe férkőzik pontok terén.. de azért van benne kockázat.
Olivier régi kedvenc, Clarkot meg véletlenül találtam (épp Ogbaht pakoltam, aztán ki is ment), és valszeg végig padozik, max bye weekre kerül be.. úgy voltam vele, inkább elhozom, nehogy más rosterét erősítse.. akkor már nem sok 10-15 sack potenciálú ember volt kint.

DT - Dareus (12/231), K. Williams (13/250)

BUF soldiers 😊 ha egészségesek, zúzni fognak.. lehet korai volt ez a két pick, de nem volt már igazán tetszetős LB itt (Jackért is reacheltem...), úgyhogy nagyjából belefért.
Meglepően korai volt a DT run az idén (sérült Donald miatt én későbbre vártam)

LB - T. Davis (8/151), M Jack (11/210), Bostic (14/271), James (15/290), Humber (24/471)

A másik - gondolom sokak által neccesnek titulált poszt - és valóban kicsit morcos is voltam.. valahogy nem sikerült megérezni, mi lesz LB drafton. Eredetileg egy 4. körös LB jól jött volna, de az elképesztő run teljesen borított mindent, úgy voltam ha Mosley mondjuk ki is megy.. de Davis/Jatavis Brown/Lavonte (pláne) ott lesz 5. körben... aztán jött egy második run. Neal vs Preston Brown volt a döntés.. de utána más LB már nem érdekelt egy darabig, aztán a 8. körben már muszáj volt.. de szerintem Todd Davis ott már jó value LB40 körül húztam talán? És talán az egyeteln elég fix kezdő..

Pos a 10. körben megdöbbentett.. ott még kimaradtam a runból.. de aztán a 11-be már bereacheltem Jackért, de a Pos picket továbbra se értem.
Valszeg Marshallt kellett volna húzni, de nem akartam két Bronco LB-t.. de utólag jobban tetszene a sor.

Viszont Boss-stick nagy kedvenc, az egyik nagy sleeperem.. abban a nyomorék védelemben zúzni fog. Szerintem TOP 30 LB lesz év végén. James-szel behúztam az oaklandi kedvencet is, az is egy érdekes szitu.. meglátjuk, első hétvége után jóval okosabbak leszünk.
Humbert nem értem.. elvileg 3 down (bár nem nagyon hiszek benne se nála, se Correa esetében), de igazából ott már akkor is value ha 2 down thumber lesz. ő és Korea ott ültek nálam a queue-ban vagy 15 körön át.. aztán végül csak elvitte valaki az egyiket, úgyhogy behúztam.
Mondjuk Duke Riley is jöhetett volna, róla megfeledkeztem, pedig keeperben vittem.. az bosszantó volt picit.

Hát, erősen kérdőjeles poszt.. meglátjuk ki válik be.

S - R. Jones (4/71), Neal (5/90), M. Adams (16/311)

Három safety volt nálam kiemelve, az első két úriember, meg Collins persze.. szerintem ők 300 pont körül lesznek, ami már LB-től is korrekt ugye. Jonest a hatalmas LB run miatt kötelező volt a contrarian-stratégiám miatt húzni.. de mint már írtam a 4-5. körös LB run is meglepett, az meg hogy Neal nem ment ki pláne.. úgyhogy akkor úgy voltam vele, ha már 300 pontos LB-m nem lesz, legalább safetym legyen.
Itt meg is állt aztán a safety-run, sztem a 9. körös Burnett volt még jó value.. de a többiek nagyjából helyén mentek. Az első heti bye weekek/biztosíték miatt hoztam még egy harmadik SS-t is, 16. körben szerintem Adams jó value.

CB - Tre White (21/410), Lattimore (22/431)

Hehe, rookie CB-k 😊 szerintem White pláne jó lesz, belőle kinézem azt is hogy sok szerelést hoz, Lattimore kérdésesebb.. dehát Saints védelem, reménykedünk. Adoree meglepően korán kiment, és mint látható idén se tulajdonítok nagy jelentőséget a posztnak. Legalább 3 olyan CB lesz top 10-ben év végén, akit nem draftoltunk, figyeljétek meg..

K,P, HC - kit érdekel... itt kifagytam, bár a HOU HC lehet az első héten marad JAX ellen 😀 aztán repül, hogy több legyen a hely a padon.

Olyasmi mint a tavaly, bár akkor a LB-sorom erősebbnek éreztem, és a WR-sorom is az volt, aztán a sérülésekkel megszívtam, borzasztóan tradeltem, és a QB-m, LB-m és RB-m sorra estek ki. Idén biztos nem lesz egyetlen sérülés se Gordontól, Montgomerytől, vagy az üveg OAK futóktól 😊

Idén azért van egy Brees, talán némileg gyengébb offense, de LB sort leszámítva szvsz erősebb def. Ha mondjuk 1 futó és 2 LB beválna, akkor már boldog lennék, azzal már PO-ban kéne lenni.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Wilson szerintem Ragland erkezese miatt nem kezdo, de o is csak 2 down thumper lesz, mert Sorensen a nickel LB 😕

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
QB: Carr, Bortles

Eleve nem volt célom korai picket áldozni irányítóra, ráadásul érzésre sokkal korábban ment ki a top6 mint szokott, úgyhogy nem is volt más opcióm, mint várni egy jó értékre - na most, hogy Carr a 8. kör közepén mennyire jó érték, azt majd meglátjuk 😊 Mindenesetre behúztam az isteni BB-t arra az esetre, ha Carr bénázna.

RB: Freeman, Anderson, Rawls, Rodgers

Mivel az első 11 pick közül csak 4 futó volt, ezért kellemes meglepetésemre komoly opcióim adódtak: Freeman mellett Ajayin és Howardon gondolkoztam, a másik kettő több cipelést fog kapni minden bizonnyal, szóval nem biztos, hogy Freeman volt a jó választás, de nem tudtam bent hagyni. Anderson a 3. körben jó értéknek tűnt, Rawls a kilencedikben meg pláne... Rodgers wild card, de soha rosszabb negyedik RB-t.

WR: Jeffery, Parker, Lee

Mivel a harmadik körben is futót vittem, mire a negyedikben én jöttem, elfogytak az abszolút top WR-ek, de úgy éreztem, hogy ideje ide is invesztálni, Jeffery és Pryor között (akit tavaly az utolsó körökben húztam 😊) vacilláltam, előbbire esett a választás, nem vagyok tőle elájulva, de akár jól is elsülhet. Parkert a hatodik körben vittem, Szesze nem sokkal előttem húzta Watkinst, úgyhogy esetleg még Diggst lehetett volna itt vinni, de Parkert elég sokra tartom, ágyúkezű Cuttyval dominálni fog 😊 Elkapókra ezek után egy óráig rá se néztem, aztán a 19. körben jött Lee, mert nem volt jobb ötletem. Depth nincs, de a top2 elfogadhatónak tűnik.

TE: Ertz

A 10. körben húztam, itt eredetileg a védőfalba akartam, de úgy éreztem, az még ráér, illetve a top DE-k már kimentek. Ha Szesze nem autopickeli be Rudit előttem, ő jött volna... Szerintem ilyen erős támadósorom ebben a ligában még nem volt, remélhetőleg ez majd pontokban is megmutatkozik 😊

DL: Short, Atkins, Tuitt, Lawrence, Peppers

A DE poszt sínylette meg leginkább a draftot, kimentek a jók és utána folyamatosan halogattam a húzást, ez lett belőle. A két DT-t a 12. és 15. körben húztam be, ők azért elég jók.

LB: Kwon, Burfict, Williamson, Wilson, Correa

Mindig az lb sor a motorja a csapatnak, idén különösen hamar elkezdtek kimenni, úgyhogy kicsit talán elkapkodva már a második körben vittem Kwont, aki azért nem a legmegbízhatóbb pontgyáros, viszont képes 49 pontra is 😊 Burfict az 5. körben ugyancsak picit korainak tűnik az eltiltás miatt, de ha játszik, nem kérdés, hogy alapember. Williamson régi fantasy kedvenc, esetleg Timmonst lehetett volna helyette vinni, de itt már kalkulálnom kellett azzal is, hogy az első hétre is kell 3 lb... Wilsont a 14. körben jó értéknek éreztem, és mivel még egy ember kellett, jött Correa a vége felé, aki rögtön bekerül a mély vízbe Szesze ellen 😊

DB: Simmons, Demps, Alexander, Worley, Grimes, Mitchell

Nagyon durván fogytak a S-k is, kiment minden nagy név kb, mire egyáltalán elkezdtem volna foglalkozni a secondaryvel... Simmons a 18. kihúzott safety, a 11. körben jött, meglátjuk, Peppersen gondolkoztam helyette, de azt nem mertem meglépni. Sajnos a Demps picknél elbambultam és amikor ránéztem a monitorra, már csak 10 másodpercem volt és gyorsan rányomtam arra az emberre, akin épp a kurzor volt 😊 Mo Alexanderben jobban bízom. A cornerekre még ennyi energiát se pazaroltam, Worley célpont volt, sikerült a 17. körben megszerezni, majd a végén még jött két második számú corner, akiknél van esély, hogy sokat dobálhatnak rájuk.

Reszli: Crosby, Lee, Saints coach

Hát nem erőltettem meg magam itt se.

Most még nagyjából elégedett vagyok a kerettel, aztán hétvégén kezdődhet az anyázás 😊

Perception is reality.
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Sajnos nem hogy draftolni, de még csak pár picket sem volt időm beállítani előzetesen.
Úgyhogy az eddigieket köszönöm, egy kieső meg is van a Powell, Gore futópárosom és az LB-sorom tekintve, amiben konkrétan egyetlen középső, tacklegyár LB sincs, csak rusherek, de ott mondjuk Bud Dupree-kről beszélünk, nem Mackről vagy Millerről. x-D

Viszont szerintem a 3-4. hét környékén ki fogom rakni Juliot a keretbol, ugyhogy elesszemuek, figyeljetek majd. 8-)

több mint 6 éve
Szesze New York Giants 18 948 — Giants fan
Hogyhogy senki nem értékel? 😊 na akkor leszek én az első..

QB: Luck-(Cutler)-((Siemian)): Igazából Luck a bónusz itt a tervezetthez képest, mert eredetileg az volt a terv, hogy idén hanyagolom a QB posztot és a vége felé behúzok két maradékot. 8/146-ra viszont nem tudtam már bent hagyni Luckot és mivel Cutlert is be tudtam húzni a végén (+Siemian-t az első hét miatt..), így végül is örülök hogy így alakult, mert felépülése után remélhetően top számokat fog hozni.

RB: Ayaji-Perkins-(Perine): Ayaji volt az első körösöm, ez is volt a terv és bár volt pár olyan húzás előttem amire nem igazán számítottam, de végül nem csúszott le senki olyan akit helyette vihettem volna. Perkins nagyon bizonytalan pick, jól is elsülhet, de nem igazán bízom benne, ide mindenképp jó lett volna még legalább egy közepes futó.. Perine sleeper volt nálam, de későbbre várom az előretörését, nekem meg sajnos első héten is játszatnom kell most, ami nem sok jóval kecsegtet.

WR: Watkins-Cooper-Hopkins-(Kearse): Általában elhanyagolom ezt a posztot és úgy szoktam kukázni az embereket ide, hát idén ez lett a legerősebb poszt, remélem hozzák is magukat.

TE: Rudolph: Ugyanúgy jártam, mint tavaly.. elment a netem pont az én húzásomkor és az autodraft TE-t húzott amit a legvégére tartogatok mindig. Annyival jártam jobban, h tavaly két köröm ment rá erre, idén ezzel megúsztam, de baromi bosszantó, hogy mindig így járok.

DL: Campbell-Liguet-Hughes-Lawson-(M.Johsnon): Igazából elsősorban ez a sor itta meg a levét az autodraftnak és sajnos picit szét is estem ettől, mert addig minden tervek szerint haladt.. Campbell DT poszton marha nagy húzás, csak sajnos a DE-k nem olyan jók, hogy ezt annyira ki is tudjam használni (Hughes azért nem rossz, de a másik posztra jobb lett volna valaki)

LB: Jones-Timmons-Morrison-(Woodyard, Riley): Nem rossz, de nem is olyan jó, mint szerettem volna, ide is elkelt volna még valaki, de igazából ez az egész védelemre igaz. Az autopick elcsúsztatott egy körrel és onnantól sorra mentek el az orrom elől azok a játékosok akiket kinéztem magamnak, nagyon bosszantó volt 😊

CB: Breeland-Ryan: Ez a másik poszt amit mindig hanyagolok, de most behúztam ide a nálam Top1-2 CB-t (Mathieu-t leszámítva, Calais DT-jével ellentétben sajnos őt nem szúrtam ki, h CB-be rakták..) Remélem beváltják a várakozásokat, ha nem akkor többet nem invesztálok ide a vége előtt az biztos😊 - viszont ha igen, akkor érdemes lesz átgondolnom az évek óta alkalmazott (és elég jól működő) draft-stratégiámat.

S: Reed-Hooker-(Maye): Szintén hiányzik egy láncszem ide, hogy jónak nevezhessem, mondjuk ennek oka elsősorban a két CB behúzása volt, kiderül a végén, hogy megérte-e.

Összességében nem rossz a csapat, 20 fős mezőnyben az első osztályban nehéz olyat alkotni, hogy az ember maradéktalanul elégedett legyen (bár azért volt már rá példa), a kritikus posztokon jól kell majd waiverezni és akkor minden ok lehet idén is. Cél szokás szerint a PO természetesen 😊

Szerkesztette: Szesze
több mint 6 éve
Toto21 Chicago Bears 5 191
Elvileg draftnal ki todod valasztani, hogy DE,EDGE vagy LB legyen spot-ok közül.
több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 801 — !SuPeR6BoWL!
Nekem a legvégén az igazi kukázós pickeknél teljesen meggajdult a rendszer....
Fos a csapat,de majd meglátjuk

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Ennek az edge dolognak mi értelme van?

Egy LB Edge játékos ugyanúgy csak LB lehet. Egy DE Edge pedig DE.
zinedine5
gondolom van olyan liga ahol edge pozíció van
több mint 6 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 024 — Ajmo Vatreni
Ennek az edge dolognak mi értelme van?

Egy LB Edge játékos ugyanúgy csak LB lehet. Egy DE Edge pedig DE.
több mint 6 éve
Szesze New York Giants 18 948 — Giants fan
Elég bice-bóca lesz a csapat így az első fordulóra Jake ellen, de ha nem végez ki a futóival akkor azért nyerhetek.
több mint 6 éve
caminoi Green Bay Packers Wisconsin Badgers 218
Én telóról leszek, remélem működik majd.
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 555 — Apu ökölbeszorított keze
SAJNA nekem ma a gép fog húzni a 7 órai kezdés az nem gut.

több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 555 — Apu ökölbeszorított keze
1/19-re nem is tudom felkeszulni. Sose draftoltam meg ennyire hatul. :/
Tippeket elfogadok!
Toto21
Elég nehéz megtippelni ki marad bent... szerintem QB run lesz (mint mindig), Watt és Gronk is kimegy (mint mindig), ezért én a replacement value miatt Tuckert javaslom.
Igor
Az a baj sztem Janek ki fogja vinni Tucker-t 1/18-ra.
Toto21
nem nem én Marcus Smithet húzom

több mint 6 éve
Szesze New York Giants 18 948 — Giants fan
De jó, hogy mindenki rám feni a fogát. 😊 Csak figyeljetek, olyan draftot tolok innen helyi idő szerint hajnali 2-kor a 20. helyről, hogy csak na. 😊
somoskovig
nekem egész jól sikerült a tavalyi draftom, úgyhogy nem olyan lehetetlen a dolog
több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
De jó, hogy mindenki rám feni a fogát. 😊 Csak figyeljetek, olyan draftot tolok innen helyi idő szerint hajnali 2-kor a 20. helyről, hogy csak na. 😊

több mint 6 éve
Szesze New York Giants 18 948 — Giants fan
Heh, somos ellen rögtön az első héten... pláne érdekes, lesz ha mindketten (fél)autodraftot tolunk, és jó nyomorék lesz mindkét csapat (vagy legalábbis somosé ugye 😛)
Igor
mi viszont idén se játszunk.. (legalább is az alapszakaszban)
Somos ellen viszont meglesz a lehetőség, hogy törlesszem a tavalyit.. azért az a 246-245-ös, szombaton megfordított eredmény a PO-ban még most is fáj 😊 (főleg, hogy a címvédés is meglett volna..)

Szerkesztette: Szesze
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Heh, somos ellen rögtön az első héten... pláne érdekes, lesz ha mindketten (fél)autodraftot tolunk, és jó nyomorék lesz mindkét csapat (vagy legalábbis somosé ugye 😛)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Toto21 Chicago Bears 5 191
1/19-re nem is tudom felkeszulni. Sose draftoltam meg ennyire hatul. :/
Tippeket elfogadok!
Toto21
Aaron Donald, aztán ha mázlid van, kihagyja az egész évet.
Stez
Vagy Luck?! Legalább akkor a szerencse velem lenne! Más hasznát úgyse venném!
több mint 6 éve
Toto21 Chicago Bears 5 191
1/19-re nem is tudom felkeszulni. Sose draftoltam meg ennyire hatul. :/
Tippeket elfogadok!
Toto21
Elég nehéz megtippelni ki marad bent... szerintem QB run lesz (mint mindig), Watt és Gronk is kimegy (mint mindig), ezért én a replacement value miatt Tuckert javaslom.
Igor
Az a baj sztem Janek ki fogja vinni Tucker-t 1/18-ra.