bowl.hu div. 1.

16 feliratkozó

több mint 7 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Draft időpont: 2023. szeptember 6. szerda 19 óra

2023-es draftsorrend:

1. Team Szabo (Antonius)
2. ATMo Shenton (atmo shenton)
3. Susogós Mackók (Toto21)
4. Lökött Szentek (Kájzerszóze)
5. Telepi Madarok (peach)
6. Loco Motive (peterk2005)
7. Sanco's Sentinels (Sanco)
8. Cylon Toasters (Janek)
9. Transylvania Grey Wolves (FLZOLI)
10. BKV Conductors (Rajna)
11. Csongrád Raiders (Leon78)
12. Southside Guerillas (zinedine5)
13. Shilkor's Horde (shilkor)
14. Komáromi Repülők (newyorkjet)
15. Kispest KEAC (gabokocka)
16. Kamino Clones (caminoi)
17. Team Szesze (Szesze)
18. Waiver Warriors (Tony Adams)
19. Csehszlovák Hidegburkolók (Jakehomer)
20. Kanizsa Kinizsi (Zolika)

Szerkesztette: Rajna
több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 829 — !SuPeR6BoWL!
2/B runner upjaként jelentkezem a szezonra

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
Maniac84 New England Patriots 591
Div 2/B-s bajnokként jelentkezek az idei szezonra. Bocsi, hogy ilyen korán de a kövi két héten várhatóan nem nagyon leszek netközelben.

több mint 6 éve
Toto21 Chicago Bears 5 252
Írjatok majd fel engem is! Kezdődhetne már igazán a szezon! 😊
több mint 6 éve
caminoi Green Bay Packers Wisconsin Badgers 218
Tavaly benéztem a dátumokat, így ha nem haragszotok meg én megkezdem a sort: jövök! 😊
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Grat somos természetesen (csak 3 napig nem voltam netközelben)

A kimutatás nem lep meg, bár az hogy csak 5. lettem a végén a D, és picit csalódás, még ha az 50 pont különbség nem tragikus... de igazából így is a D-nek köszönhetem hogy bentmaradtam (DL, Whitehead, Preston, Landon Collins, da real MVP)
Viszont szarul húztam késői QB-t, s minden héten kiesett egy futóm, ez zéró RB-s csapatként pikáns dolog, de az igazság az, hogy a korai körös pickekkel teletömött WR poszton se alkottak eleget az emberek... és persze a Dez tradeből is szarul jöttem ki... Luck-trade nélkül valszeg csontutolsó lettem volna. És, az hogy 33 kezdő O emberem volt, a második legtöbb pedig 23 volt, ez is jelzi a problémákat... 😕

A színvonalat mutatja (és ez mindenki, nem csak somos érdeme 😊), hogy a háromból valszeg ez az egyetlen liga amit nem fogok megnyerni - fő a szerénység ugye 😀
Nem baj, bennmaradtunk, ez a fő. 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Jo latni, hogy szinte minden statban elol, top5-ben vagyok. Buszken vallom, isteni jo szezon volt.

több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
Találtam még egy érdekes menüpontot az espn-en, ez pedig a roster summary, ez azt mutatja meg, hogy a teljes szezon alatt a meccseken kezdő játékosok hány pontot szereztek az offense-ben (vagyis hiába állatkodott valaki a padon, az ebben nincs benne, viszont ha a kezdőcsapatban nullázott, az a játékosok számába beleszámít). Az is látszik, hogy azért a draft sorrend nem minden. 😊

1. Freaks and Geeks (Csifu) - 910 pont, 20 játékostól - 20.
2. Rataxes Rhinos (Rataxes) - 1003 pont, 14 játékostól - 17.
3. Nyíregy Giants (ryan7) - 1054 pont, 16 játékostól - 13.
4. Kaposmente Cannonballs (somoskovig) - 1257 pont, 19 játékostól - 1.
5. Susogós Mackók (Toto21) - 1200 pont, 22 játékostól - 4.
6. ATMO Shenton - 1069 pont, 12 játékostól - 10.
7. Cylon Toasters (Janek) - 1253 pont, 22 játékostól - 2.
8. Óbuda Painkillers (Göbi) - 1015 pont, 21 játékostól - 15.
9. Csehszlovák Hidegburkolók (Jakehomer) - 1109 pont, 19 játékostól - 9.
10. Nagypapi Klónserege (caminoi) - 1063 pont, 22 játékostól - 11.
11. Southside Guerillas (zinedine5) - 1194 pont, 15 játékostól - 5.
12. Vác Kangol's (Fucu) - 997 pont, 15 játékostól - 18.
13. Cry me a Rivers (Stez) - 1059 pont, 18 játékostól - 12.
14. Pécs Panthers (janos) - 1163 pont, 15 játékostól - 6.
15. BKV Conductors (Rajna) - 1234 pont, 22 játékostól - 3.
16. Breez Nuts (lol) - 1145 pont, 19 játékostól - 8.
17. Hangover Boyz (Igor) - 981 pont, 33 játékostól - 19.
18. Sopianae Meatheads (Henderson) - 1004 pont, 23 játékostól - 16.
19. Bayou Bounty Hunters (atapapa) - 1161 pont, 15 játékostól - 7.
20. Team Szesze (Szesze) - 1027 pont, 17 játékostól - 14.

Sajna védelemre nincs ilyen, viszont kivonással csináltam egy offense/nemoffense (HC, P, K is benne bontást még - jó ez a két ünnep közötti munkanap... 😊 ).

Final ranking (total, offense, defense+ST, pont és ranking):
1. Kaposmente Cannonballs - 2873,5 pont (1.) - 1257 pont (1.) - 1616,5 pont (4.)
2. Susogós Mackók - 2853 pont (2.), 1200 pont (4.) - 1653 pont (1.)
3. Cylon Toasters - 2583 pont (8.), 1253 pont (2.), 1330 pont (18.)
4. Nyíregy Giants - 2546 pont (11.), 1054 pont (13.), 1492 pont (9.)
5. BKV Conductors - 2714,5 pont (6.), 1234 pont (3.), 1480,5 pont (10.)
6. Team Szesze - 2761 pont (4.), 1027 pont (14.), 1634 pont (2.)
7. Southside Guerillas - 2812 pont (3.), 1194 pont (5.), 1618 pont (3.)
8. Bayou Bounty Hunters - 2746,5 pont (5.), 1161 pont (7.), 1585,5 pont (6.)
9. Csehszlovák Hidegburkolók - 2470,5 pont (14.), 1109 pont (9.), 1361,5 pont (15.)
10. Óbuda Painkillers - 2443 pont (17.), 1015 pont (15.), 1428 pont (12.)
11. Hangover Boyz - 2578,5 pont (10.), 981 pont (19.), 1595,5 pont (5.)
12. Pécs Panthers - 2615,5 pont (7.), 1163 pont (6.), 1452,5 pont (11.)
13. Vác Kangol's - 2502 pont (12.), 997 pont (18.), 1505 pont (8.)
14. Freeks and Geeks - 2260 pont (18.), 910 pont (20.), 1350 pont(16.)
15. Cry Me a Rivers - 2467 pont (15.), 1059 pont (12.), 1408 pont (13.)
16. ATMO Shenton - 2244 pont (20.), 1069 pont (10.), 1175 pont (20.)
17. Nagypapi Klónserege - 2453,5 pont (16.), 1063 (11.), 1390,5 pont (14.)
18. Sopianae Meatheads - 2581,5 pont (9.), 1004 pont (16.), 1577,5 pont (7.)
19. Brees Nuts - 2483 pont (13.), 1145 pont (8.)., 1338 pont (17.)
20. Rataxes Rhinos - 2260 pont (19.), 1003 pont (17.), 1257 pont (19.)

Jó elemezgetést. 😊

több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
Egy kis visszatekintő értékelést csináltam, egyrészt a draftról, hogy mit gondoltam akkor és most, másrészt hogy mik voltak a legjobb és legrosszabb döntések, waiver találatok, ilyesmi.

Gyors értékelés:

QB: Brady, Flacco - Brady-t nem bírtam már bent hagyni, amíg pihen, Flacco-val elleszek. Kicsit korai mindkettő, de annyiszor szívtam már 16+ ligában QB-sérülés vagy back-up hiány miatt, hogy nem akartam kockáztatni - Ez tökéletesen bejött, az első négy meccsből háromszor Flacco vállalható pontszámot hozott, utána Brady meg egy-két meccs kivételével abszolút elit volt. Mondjuk az egyik nem ilyen meccsén majdnem elment a döntőbe jutás (5 pont a Denver ellen). Plusz ahhoz képest, hogy az elit QB-k többségénél komoly betlik voltak (Newton, Brees, Wilson trió pl.), a 6. kör nem volt korai TB-ért.

RB: Zeke Elliott, Hyde, Chris Thompson - tavaly Gurley volt az egyik nyerőemberem, idén majd Zeke lesz, viccet félretéve, ha ebben a Cowboys-ban nem tud teljesíteni, akkor menjen kapálni. Hyde esetén remélem, bejön a Chip-faktor, és bírja egészséggel is, Thompson meg előbb-utóbb pályára fog keveredni, mert Jones nem hiszem, hogy egészségesen és magas szinten lehozza az egész szezont Washingtonban - Ezzel tulajdonképpen mázlim volt, ha Gurley bent lett volna, őt húzom 1/4-re valószínűleg, AP-t nem választottam volna, mert egyszer már az eltiltásos szezonját beszoptam 1/1-en. Zeke egészen hajmeresztő számokat hozott, nem volt 10 pont alatti meccse, asszem keeper lenne. 😊 Hyde nem érte meg a 3. kört, utána ment ki DeMarco és Latavius Murray, Melvin Gordon pl., nagyon inkonzisztens volt, és sérülés miatt is hagyott ki meccseket. Azért jobb heteken jött 40-50 pont a két RB posztról, ami 20 fős ligában extrém sok. Thompson nem hozta azt, amit vártam tőle, bár 1-2 jó meccse volt kiegészítőként, bye week időszakban néha hasznos volt, de aztán kidobtam. voltak még egyéb mókás kísérleteim (Kenyan Drake, Mike Davis), de nem volt találat.

WR: Maclin, Marvin Jones, Wheaton, Doctson - erre a posztra kicsit későn fordultam rá, ennek ellenére potenciál van benne. Maclin jó lesz, Jones baromi nagy kérdés, hogy mekkora terhelést fog kapni, Wheaton az egyik legjobb passzjátékkal rendelkező csapatban lesz 2. célpont remélhetőleg, Doctson meg majd repül, ha nem kerül pályára, a 7. számú RB/WR a keretemben, ráérek várni vele - Na, a totál csalódás poszt, Maclin 4. körben a legrosszabb húzása volt a draftomnak, 5 meccset ki is hagyott, és amikor játszott, abban sem volt sok köszönet. Jones az első felében a szezonnak domináns volt, utána viszont eltűnt. Wheaton 10. körben a másik nagy ötletem, egy 9 pontos meccse volt, azon kívül semmi, ki is dobtam gyorsan. Doctson megsérült. Viszont itt jött az egyik legjobb waiver pick-up Meredith személyében, nem mindig éreztem rá, mikor kell betenni a csapatba, de amikor játszott, összesen 66 pontot hozott (Maclin a 4. körből 50-et se), és a PO-ban az egyik legfontosabb játékos lett. Itt is sokat próbálkoztam még (Sharpe, DeVante Parker, Sanu, Chris Hogan, JJ Nelson). Ebből Hogan megnyerte nekem a Szesze elleni meccset kis túlzással, de egyébként semmi.

TE: Ebron - az igazán elitről lemaradtam, benne legalább van upside - ez nagyjából rendben volt, 1-2 kivételtől eltekintve nem volt extrém TE teljesítmény idén, Ebron sérülése alatt jött Fiedorowitz, TE posztról összesen 96 pontot szereztem. Kelce és Olsen után a 3. TE 118-at, ami nincs 2 pont különbség meccsenként, vagyis itt nem kerültem hátrányba szinte soha.

DT: Jarran Reed, Grady Jarrett, Al Woods - baromi későn húztam őket, a két fiatal komoly snapszámot fog kapni, Woods meg DE/DT, ez a rotációm miatt fontos volt - Ez közepesen jött össze, kései pickek voltak, nem is annyira lényeges poszt, ha nincs kiugró játékos rajta. Jarrett egy darabig jó volt, aztán bye week alatt kitettem, és már nem tudtam visszahozni, Reed megsérült, Woods mellényúlás.Jött Tony McDaniel és Rankins, elvoltam velük, sőt, Rankins a meccsátlaga alapján top 10-be jutott volna, ha végigtolja a szezont, ő jó volt, hogy felvettem IR-re, amíg még lehetett

DE: Chandler Jones, Cameron Heyward, Devin Taylor - átlagos egység, Jones 3-4-es OLB-ként azért hozhat szép számokat, és Taylor tavaly limitált játékidő alatt is egész jó volt, idén kezdőként sokat várok tőle - Jones bejött, 1-2 homály meccse volt, de ez benne van, cserébe sok 10+ pontos meccset hozott. Heyward sajnos megsérült, pedig pont kezdett belejönni, Taylor meg a szezon felénél bedobta a törölközőt. Waiver oldalon kijött 2 jó meccs Arthur Jones-ból, mielőtt megpusztult, David Irving meg a PO utolsó két meccsén volt nagy segítség, a döntőben egy McDaniel nullázással is jött 40 pont a 4 DL posztról, ennél többet nem kívánhattam volna elit játékos nélkül.

LB: Ogletree, Shazier, Burfict, Zach Brown - 3 top 10 potenciállal bíró LB, csak egészség legyen, Brown meg ideális beugró. A bye weekekkel kicsit kavarodtam, ezért is kellett Chandler Jones, mert ő LB-posztra is bemehet, ha nagyon kell - Mindig korán húzok elit LB-ket, ez most is tökéletesen bevált. Ogletree hozta, amit vártam, Burfictnek két extrém meccse (46 pont és 2 pont) és néhány sérülés/elitltás miatt kihagyott is volt, Shazier szokás szerint megsérült, de ezek nem fedték egymást. Burfict egyébként az aktív meccsekre vetítve top 5 LB, Shazier is top 20, Ogletree meg alapból top 3 lett. Brown viszont a legnagyobb találatom, 15. körben jött a 2. legjobb LB a ligában. Ezzel a négyessel nem nagyon volt olyan hét, hogy 50-60 pont ne jött volna a LB-sorból, ami hihetetlen stabilitást jelent.

CB: Tramaine Brock, Jamar Taylor, DeShawn Shead - ez is a végére maradt viszonylag, ellenben beszereztem Joe Haden és Sherman "túloldalát", ami az álmoskönyvek szerint nem rossz, Brock meg sok snapet lesz pályát a Chip-system mellékhatásaként - Taylor végigbírta nálam a szezont, ami CB-poszton nagy szó, erős közepest hozta. A szezon legszarabb lépése egyértelműen az volt, hogy Shead repült még az első forduló előtt, baromira kellett helyette Shields, eközben Shead top 3 CB lett... A Taylor melletti poszton ment a variálás folyamatosan, Brock, Cox, Breaux, M. Williams, nyilván kb. sose találtam el, ki játsszon, és inkonzisztens is volt az összes. Végül jött Artie Burns, így a PO-ra nagyjából összeállt egy olyan páros, amin meccsen nem buktam.

S: Rashad Johnson, Chris Conte, Aaron Williams - előttem vettek ki pár elit safety-t, onnantól már nem kapkodtam. Johnson szerintem masszív lesz, Arizonában komoly snap mgosztás volt hátul, mégse volt rossz, full-time kezdőként remélem, beválik - Johnson a nagy tévedése a szezonnak Maclin mellett, egyetlen normális meccse volt, gyorsan repült is. Conte egy darabig jó volt, aztán eltűnt, Williams meg megsérült, így ott álltam a 6. hét körül nulla darab értelmes safety-vel. Először rátaláltam Byron Jones-ra, aki a bye week utáni időszakában átlag alapján a 3. legjobb safety volt, 17 pont körül hozott. Mellette volt Wilcoxnak is 1-2 jó meccse Church sérülése idején, amikor ő is megsérült, akkor pedig jött Demps, aki nem elit, de megbízható 14-15 pontokat hozott a PO-ban végig.
K, P, HC - van az is.

Összességében nagyjából elégedett vagyok, a mindig prior LB-sorom most is jó lett, futók se rosszak, Brady meg majd jól jön a kiesés elleni harcban! 😀

somoskovig
Amit vártam a szezontól, annál sokkal többet kaptam vissza nyilván, de a stratégia alapvetően működött. Brady, Zeke és a 3 LB garancia volt a stabil 100 pontra, gyakran 120-140-re is akár, innentől meg a padló eleve magasan volt. Két nagyon béna hetem volt a két bye week csúcsidőszakban (152 és 168 ponttal), közte még egy zakó 215-tel, az a 3 meccses vereségsorozat kicsit aggasztó volt, de aztán sikerült visszajönni. A 16 meccs felén legalább 230 pontot szerzett a csapat, ez egészen extrém szerintem. Vesztettem meccset 209 és 215 ponttal, cserébe egy nagy mák volt, az elődöntő megnyerése 196-tal. Meg persze az ominózus Szesze elleni PO-meccs, azt továbbra sem teljesen értem, az az egyetlen hét, amire még továbbra sincsenek betöltve a stat correction adatok, miközben a 15. hétre már igen... Emellett a sérülésekkel összességében nagy mákom volt, Zeke kiesése kinyírta volna a csapatot nyilván, viszont a kisebb kihagyásokat a legfontosabb posztokon (Shazier és Burfict sérülése/eltiltása, stb.) sikerült előre felkészülve jól menedzselni.

Jövőre 20. helyről nyilván kicsit máshogy kell majd nekimenni a draftnak, de innentől már teljes a kollekció, hogy ennyi év fantasy után végre nyerni tudtam a div 1-ben is.

Köszönöm mindenkinek a szezont, jó év volt sok érdekességgel, jövőre újra! 😊

Szerkesztette: somoskovig

több mint 7 éve
janos Pittsburgh Steelers 106 — Steelers fan
Idén elég pechesen alakult a szezonom, amit már az autodraft-tal is megalapoztam. Pozitív, hogy jövőre legalább a 12 helyről draftolhatok.
Gratulálok Somosnak és a dobogósoknak.
Köszönöm a játékot.
Mindenkinek jó szórakozást szilveszterre és szerencsés új évet.

2019: 9# Pécs Panthers (7-6) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 13th.
2018: 8# Pécs Panthers (8-5) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 8th.
2017: 2# Pécs Panthers (10-3) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 2nd.
2016: 15# Pécs Panthers (5-8) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 12th.
2015: 6# Pécs Panthers (8-5) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 7th.
2014: 5# Pécs Panthers (8-5) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 3rd.
2013: 9# Pécs Panthers (7-6) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 14th.
2012: 2# Pécs Panthers (10-3) - BOWL.HU Fantasy League, Division 2./A - 2nd.
2011: 2# Pécs Panthers (11-2) - BOWL.HU Fantasy League, Division 2./A - 6th.
2010: 4# Pécs Panthers (8-5) - BOWL.HU Fantasy League, Division 3./C - 3rd.
több mint 7 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Grat Somos, szép teljesítmény volt az egész év, nem semmi döntőt toltatok.
Nekem meg ezúttal 252-vel sikerült kikapnom Rajnától. Hiába szereztem a legtöbb pontot a POban mindenki közül, ráadásul mind3 meccsen kifejezetten nagy pontszámot elérve, így is csak 6. hely lett belőle.. finoman szólva nem volt ez egy túl szerencsés rájátszás számomra.
több mint 7 éve
Göbi Indianapolis Colts 723 — Retired WR
Gratulálok a bajnoknak! Idén is nagyon élveztem a játékot, jövőre ugyanitt!

több mint 7 éve
Toto21 Chicago Bears 5 252
Ebben nem nagyon bíztam, de szerencsére nem pihentették túl Zeke-t, Irving is kitett magáért, de nagyon kemény meccs volt. 😊

A döntőben jött a szezon legmagasabb pontszáma, clutch teljesítmény volt, és a fordulóban is én szereztem a legtöbb pontot. Most örülök egy kicsit! 😊
somoskovig
Gratulálok somos, igazán jó meccs volt. 😊Bár minden összejött, neked legtöbb pont a szezonban, nekem meg rossz padoztatás.
Sajnos idén még kevés voltam a győzelemhez, de jövőre bosszút állok! 😛

Mindenkinek kösz a szezont, elég izgalmasra sikeredett.
több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
Ebben nem nagyon bíztam, de szerencsére nem pihentették túl Zeke-t, Irving is kitett magáért, de nagyon kemény meccs volt. 😊

A döntőben jött a szezon legmagasabb pontszáma, clutch teljesítmény volt, és a fordulóban is én szereztem a legtöbb pontot. Most örülök egy kicsit! 😊

több mint 7 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Jòl sikerült a formaidõzìtès, csak be kellett volna jutni a felsõhàzi playoffba 😊

Perception is reality.
több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
Jelenleg 231-231 a projection...

Mondjuk annak nem örülök, hogy Brady leült, Blount meg nekiállt TD-ket futni, az első félidő jobban tetszett. 😊

több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
Somos szoros meccset kívánok és persze győzelmet a számomra. Szerintem a te csapatod kicsivel esélyesebb. Főként Tom Brady-n fog múlni a meccs, ha nagy napot fog ki, akkor esélyem se lesz nyerni.

Ha belegondolok, hogy 2 éve kezdtem a fantasy focit űzni és idén Bowl.hu div. 1-ben döntőt játszhatok, akkor elégedett lehetek magammal. 😊
Toto21
Neked is sok szerencsét, nagyon szoros meccs lesz ez. 😊

több mint 7 éve
Toto21 Chicago Bears 5 252
Somos szoros meccset kívánok és persze győzelmet a számomra. Szerintem a te csapatod kicsivel esélyesebb. Főként Tom Brady-n fog múlni a meccs, ha nagy napot fog ki, akkor esélyem se lesz nyerni.

Ha belegondolok, hogy 2 éve kezdtem a fantasy focit űzni és idén Bowl.hu div. 1-ben döntőt játszhatok, akkor elégedett lehetek magammal. 😊
Toto21
hamar feljutottál 😊

nekem eddig szerintem ez a legjobb eredményem igaz én 3 éve jutottam csak fel vagy örököltem meg a csapatot már nem is emlékszem...
Janek
2 éve alapszakasz-t nyertem div 3-ban. Tavaly 2.-ik lettem alapszakaszban, így nem jutottam volna fel elvileg ( de valaki visszalépett innen és idesoroltak be).
Meg kell mondjam elég nagy kihívás a legjobbak ellen játszani, mivel mindenki naprakész. Nagyon sok múlik a jó draft-on.
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 582 — Apu ökölbeszorított keze
Somos szoros meccset kívánok és persze győzelmet a számomra. Szerintem a te csapatod kicsivel esélyesebb. Főként Tom Brady-n fog múlni a meccs, ha nagy napot fog ki, akkor esélyem se lesz nyerni.

Ha belegondolok, hogy 2 éve kezdtem a fantasy focit űzni és idén Bowl.hu div. 1-ben döntőt játszhatok, akkor elégedett lehetek magammal. 😊
Toto21
hamar feljutottál 😊

nekem eddig szerintem ez a legjobb eredményem igaz én 3 éve jutottam csak fel vagy örököltem meg a csapatot már nem is emlékszem...

több mint 7 éve
Toto21 Chicago Bears 5 252
Somos szoros meccset kívánok és persze győzelmet a számomra. Szerintem a te csapatod kicsivel esélyesebb. Főként Tom Brady-n fog múlni a meccs, ha nagy napot fog ki, akkor esélyem se lesz nyerni.

Ha belegondolok, hogy 2 éve kezdtem a fantasy focit űzni és idén Bowl.hu div. 1-ben döntőt játszhatok, akkor elégedett lehetek magammal. 😊

Szerkesztette: Toto21
több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
Azért arra kurvára kíváncsi lennék, h ha nem volt stat correction a múlt héten akkor mi a francra kapott Somos 2 pontot.. ha volt akkor meg miért nem írják ki, h mire adtak.
Szesze
Erre van valakinek valami épkézláb válasza egyébként, (én nem találok róla semmit)? mert azért így különösen bosszantó a dolog..
Szesze
A pontszámokat nézegetve Zach Brown kapott plusz 2 pontot utólag.

több mint 7 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Azért arra kurvára kíváncsi lennék, h ha nem volt stat correction a múlt héten akkor mi a francra kapott Somos 2 pontot.. ha volt akkor meg miért nem írják ki, h mire adtak.
Szesze
Erre van valakinek valami épkézláb válasza egyébként, (én nem találok róla semmit)? mert azért így különösen bosszantó a dolog..
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 582 — Apu ökölbeszorított keze
Na meg este egy jo meccs Ihemacsó-tol es egy skins L.

Nyugodtabb lennék ha a masik S nem 0 pontot szerzett volna.
Janek
Ez a meccs, bakker, a komplett offensem Zeket leszámítva 21 pontot bírt összehozni, a túloldalon Rugóláb Boswell 25 pont...

Kivettem egyelőre a Skins HC-t, egyszerűen nem érzem, hogy mire lesz képes a Panthers, így 22 pont kell Ichenacho-tól, egy esetleges Skins loss esetén 18-19 is elég lehetne. Inkább nem kockáztatok asszem.
somoskovig
Hat te vagy az eselyes.
Vicces hogy a dallas meccs 3.nagyedenek a vegen meg vezettem 10 ponttal...
Janek
Igazából mindegy lett volna a HC, Ihenacho nem szakította szét magát, úgyhogy jöhet a döntő. 😊
somoskovig
Gratulálok!
Sajna pont nem fért bele,hogy benéztem az S cserémet.

több mint 7 éve
caminoi Green Bay Packers Wisconsin Badgers 218
Megprobaltam a lenyegi permutaciokat felirni
1) ha a lol/janos meccs vesztese jovo heten is kikap, es Rata is kikap, akkor ez a ket kieso
Igor
Megvan a 4 kieső ugye? A héten mindent beleadtunk, sajnos így is vereség lett a vége. (100 pont az LB sortól + Cyprientől a felsőházban is remek lenne)

Szerkesztette: caminoi
több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
Na meg este egy jo meccs Ihemacsó-tol es egy skins L.

Nyugodtabb lennék ha a masik S nem 0 pontot szerzett volna.
Janek
Ez a meccs, bakker, a komplett offensem Zeket leszámítva 21 pontot bírt összehozni, a túloldalon Rugóláb Boswell 25 pont...

Kivettem egyelőre a Skins HC-t, egyszerűen nem érzem, hogy mire lesz képes a Panthers, így 22 pont kell Ichenacho-tól, egy esetleges Skins loss esetén 18-19 is elég lehetne. Inkább nem kockáztatok asszem.
somoskovig
Hat te vagy az eselyes.
Vicces hogy a dallas meccs 3.nagyedenek a vegen meg vezettem 10 ponttal...
Janek
Igazából mindegy lett volna a HC, Ihenacho nem szakította szét magát, úgyhogy jöhet a döntő. 😊

több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
Na meg este egy jo meccs Ihemacsó-tol es egy skins L.

Nyugodtabb lennék ha a masik S nem 0 pontot szerzett volna.
Janek
Ez a meccs, bakker, a komplett offensem Zeket leszámítva 21 pontot bírt összehozni, a túloldalon Rugóláb Boswell 25 pont...

Kivettem egyelőre a Skins HC-t, egyszerűen nem érzem, hogy mire lesz képes a Panthers, így 22 pont kell Ichenacho-tól, egy esetleges Skins loss esetén 18-19 is elég lehetne. Inkább nem kockáztatok asszem.
somoskovig
Hat te vagy az eselyes.
Vicces hogy a dallas meccs 3.nagyedenek a vegen meg vezettem 10 ponttal...
Janek
Ja, akkor nyomtam ki a gépet, meg is lepődtem reggel rendesen...