bowl.hu div. 1.

16 feliratkozó

több mint 7 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Draft időpont: 2023. szeptember 6. szerda 19 óra

2023-es draftsorrend:

1. Team Szabo (Antonius)
2. ATMo Shenton (atmo shenton)
3. Susogós Mackók (Toto21)
4. Lökött Szentek (Kájzerszóze)
5. Telepi Madarok (peach)
6. Loco Motive (peterk2005)
7. Sanco's Sentinels (Sanco)
8. Cylon Toasters (Janek)
9. Transylvania Grey Wolves (FLZOLI)
10. BKV Conductors (Rajna)
11. Csongrád Raiders (Leon78)
12. Southside Guerillas (zinedine5)
13. Shilkor's Horde (shilkor)
14. Komáromi Repülők (newyorkjet)
15. Kispest KEAC (gabokocka)
16. Kamino Clones (caminoi)
17. Team Szesze (Szesze)
18. Waiver Warriors (Tony Adams)
19. Csehszlovák Hidegburkolók (Jakehomer)
20. Kanizsa Kinizsi (Zolika)

Szerkesztette: Rajna
több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 811 — !SuPeR6BoWL!
bazdmeg, Timmons out és nem vettem észre, szó sem volt róla.. erre rámegy a meccsem vélhetően
Szesze
Perkins és Rosas csak szerez 5 pontot....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
bazdmeg, Timmons out és nem vettem észre, szó sem volt róla.. erre rámegy a meccsem vélhetően
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Itt nincs vétó? Mert ez gyalázatos

Perception is reality.
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 580 — Apu ökölbeszorított keze
Mondjuk én ennél jobbat ajánlottam amit stez visszadobott.

több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
Ez Stez részére egy high risk, high reward trade, értem, hogy te nem látod Cunninghamben a potenciált, de ettől még benne van. 😊 Steznek csak rusher LB-i vannak, így nyilván neki sokat ér az a lehetőség, hogy egy stabil 15 pont körüli LB-je legyen, az meg benne van. Ezért odaadta a 3. számú WR-ét, akiben a Seahawks pass protection szenvedései miatt szintén van rizikó.

Nekem ez valóban egy low risk, high reward trade, így nem is variáltam semmit, elfogadtam az ajánlatot úgy, ahogy Stez küldte. De azért meglepődnék, ha Baldwin igazán stud lenne idén.
somoskovig
Persze, azért tradeltel erte..

Egyertemu No 1, ki van mogotte, Paul Richardson? Vagy Lockett, egyik se TD-masina.
Oke, ott van meg Graham és Prosise... de Baldwin az egyik legjobb helyzetben levo No 1 WR, 1200 yard 8-10 TD a floor, ha nem sérül meg..
Igor
Nem én tradeltem érte, Stez tett egy ajánlatot, amit elfogadtam. 😊

több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ez Stez részére egy high risk, high reward trade, értem, hogy te nem látod Cunninghamben a potenciált, de ettől még benne van. 😊 Steznek csak rusher LB-i vannak, így nyilván neki sokat ér az a lehetőség, hogy egy stabil 15 pont körüli LB-je legyen, az meg benne van. Ezért odaadta a 3. számú WR-ét, akiben a Seahawks pass protection szenvedései miatt szintén van rizikó.

Nekem ez valóban egy low risk, high reward trade, így nem is variáltam semmit, elfogadtam az ajánlatot úgy, ahogy Stez küldte. De azért meglepődnék, ha Baldwin igazán stud lenne idén.
somoskovig
Persze, azért tradeltel erte..

Egyertemu No 1, ki van mogotte, Paul Richardson? Vagy Lockett, egyik se TD-masina.
Oke, ott van meg Graham és Prosise... de Baldwin az egyik legjobb helyzetben levo No 1 WR, 1200 yard 8-10 TD a floor, ha nem sérül meg..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
Ez Stez részére egy high risk, high reward trade, értem, hogy te nem látod Cunninghamben a potenciált, de ettől még benne van. 😊 Steznek csak rusher LB-i vannak, így nyilván neki sokat ér az a lehetőség, hogy egy stabil 15 pont körüli LB-je legyen, az meg benne van. Ezért odaadta a 3. számú WR-ét, akiben a Seahawks pass protection szenvedései miatt szintén van rizikó.

Nekem ez valóban egy low risk, high reward trade, így nem is variáltam semmit, elfogadtam az ajánlatot úgy, ahogy Stez küldte. De azért meglepődnék, ha Baldwin igazán stud lenne idén.

több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Mi a szar ez a trade? (Plane azok utan, hogy volt erdeklodes, ergo nem kellett volna minden faszsagba belerohanni)

Egy kerdojeles 2 down linebackerert (mert Cunningham annyit jatszott, 43 playt, a maradek 1/3-ot meg az egyetlen tackle-lel kevesebbet gyujto Dylan Cole...) szoval, egy waiver szintu LB-ert TOP 15 WR-ert?

Somos röhög a markaba, mert legalabb 6-7 Cunningham szintu ember van kint, egyet siman felszed jövö héten.

Szerintem ha Baldwinert ment volna Cunningham plusz egy Maxwell szintu CB, meg az is undoritoan pofatlan lehuzas lenne, nemhogy igy...
Igor
azért Cunningham esélyes lehet az every down pozícióra, de nyilván Somos járt sokkal jobban ezzel a trade-del.
Szesze
Az első meccsen az első drive-ot cole játszotta utána jött cunningham..
A másodikon 2/3-1/3 volt a split, de leszedték rengeteg passing down-nál.

Értem mire gondoslz (a korai draft capital miatt nyomják majd cunninghamet.. de állítólag cole-t is nagyon bírják, és nickel/dime szituknál rengeteget van benn), de a gond az, hogy a coverage playeknél szedik le... még ha igazad is van, az a legjobb esetben is min 3-4 hét, optimális esetben.
És még mindig ott van Mckinney, aki a valódi Mike-ot játssza.. cunningham egy érdekes hibrid OLB-t játszik, ami mondjuk WLB és SLB közt van tackleszámokat tekintve.. szóval nehéz azt mondani, hogy ő mostantól akár TOP 30 LB lenne.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Mi a szar ez a trade? (Plane azok utan, hogy volt erdeklodes, ergo nem kellett volna minden faszsagba belerohanni)

Egy kerdojeles 2 down linebackerert (mert Cunningham annyit jatszott, 43 playt, a maradek 1/3-ot meg az egyetlen tackle-lel kevesebbet gyujto Dylan Cole...) szoval, egy waiver szintu LB-ert TOP 15 WR-ert?

Somos röhög a markaba, mert legalabb 6-7 Cunningham szintu ember van kint, egyet siman felszed jövö héten.

Szerintem ha Baldwinert ment volna Cunningham plusz egy Maxwell szintu CB, meg az is undoritoan pofatlan lehuzas lenne, nemhogy igy...
Igor
azért Cunningham esélyes lehet az every down pozícióra, de nyilván Somos járt sokkal jobban ezzel a trade-del.
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Mi a szar ez a trade? (Plane azok utan, hogy volt erdeklodes, ergo nem kellett volna minden faszsagba belerohanni)

Egy kerdojeles 2 down linebackerert (mert Cunningham annyit jatszott, 43 playt, a maradek 1/3-ot meg az egyetlen tackle-lel kevesebbet gyujto Dylan Cole...) szoval, egy waiver szintu LB-ert TOP 15 WR-ert?

Somos röhög a markaba, mert legalabb 6-7 Cunningham szintu ember van kint, egyet siman felszed jövö héten.

Szerintem ha Baldwinert ment volna Cunningham plusz egy Maxwell szintu CB, meg az is undoritoan pofatlan lehuzas lenne, nemhogy igy...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Na, akkor.

Egy fasza, tacklegyáros ILB-t keresek. Adok érte valamit. Valakit. Valakiket.

Update: De mondjuk nem Julio Jonest fogom odaadni, halló.
Stez
Futó/WR poszton ki mozgatható.. bár az a baj, hogy a te futóid sem az igaziak..
Igor
Negerek, hogyne lennenek igaziak...
Jones biztosan nem mehet, Hilton draga. Futoktol barki.

több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Na, akkor.

Egy fasza, tacklegyáros ILB-t keresek. Adok érte valamit. Valakit. Valakiket.

Update: De mondjuk nem Julio Jonest fogom odaadni, halló.
Stez
Futó/WR poszton ki mozgatható.. bár az a baj, hogy a te futóid sem az igaziak..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Na, akkor.

Egy fasza, tacklegyáros ILB-t keresek. Adok érte valamit. Valakit. Valakiket.

Update: De mondjuk nem Julio Jonest fogom odaadni, halló.
Stez
szívesen lehúználak, de sajnos nálam is rezeg a léc LB poszton
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Na, akkor.

Egy fasza, tacklegyáros ILB-t keresek. Adok érte valamit. Valakit. Valakiket.

Update: De mondjuk nem Julio Jonest fogom odaadni, halló.

Szerkesztette: Stez

több mint 6 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Dehogy sajnalom magam. 8-D
Teljes mertekig az en hibam volt, hogy a csapat fos, mivel szoltam elore, hogy 6-an kizart, hogy tudjak draftolni, a baj ott volt, annak ellenere, hogy terveztem emiatt a draftra egy nagyon hosszu listat bekesziteni, ezt teljes mertekig elfelejtettem, es igazabol 19.30-kor jutott eszembe, de ugy, hogy mar nem is otthon voltam, hogy meg barmennyire is bele tudjak nyulni.

Az elso waiver-hullamrol is teljesen lemaradtam, nyilvan ez is az en hibam, de manapsag a maganelet es a munka olyannyira eloterbe kerult, hogy orulok, ha a heten egyszer eszembe jut, es el tudok jutni odaig, hogy barmelyik csapatba belenyuljak (fantasy PL is akad, ott raadasul penzben toljuk, szoval a vegen azert lehet nyerni kenyelmes osszeget, ha valaki komolyan foglalkozik vele).

Egyebkent igen, a csapat 2-3 jatekosnyira van a kozepmezonytol, es egyaltalan nem veszett ugy. De peldaul jo volna, ha Luck sem a palya mellett lustalkodna, mert vele Hilton stabilan 10+ pontos elkapo, nelkule 5 pontot nem fog atlagolni.
Stez
Akkor jó, a jelekből azt hittem hogy már feladtad 😊
Luck visszatérését én is támogatom.
több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
Most néztem a sorsolásomat, mókás. 😊

Az első 6 fordulóban van a keménymag (Igor, Szesze, zinedine, Jake) plusz a tavalyi döntő visszavágója. Kellemes.
somoskovig
Jókat röhögök az árnyékravetödös waivereiden/pickupjaidon... biztos ugyanaz az ember tolja mint tavaly? 😛

Ellington is vicces volt, de a LB-s szenvedés meg pláne (Jenkins überlol volt, ja és D. Cole elvileg a kezdö Cush helyén 😛)
Igor
5. LB-t keresek, és a jelek szerint mégis Cunningham a másik kezdő. 😊

több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Dehogy sajnalom magam. 8-D
Teljes mertekig az en hibam volt, hogy a csapat fos, mivel szoltam elore, hogy 6-an kizart, hogy tudjak draftolni, a baj ott volt, annak ellenere, hogy terveztem emiatt a draftra egy nagyon hosszu listat bekesziteni, ezt teljes mertekig elfelejtettem, es igazabol 19.30-kor jutott eszembe, de ugy, hogy mar nem is otthon voltam, hogy meg barmennyire is bele tudjak nyulni.

Az elso waiver-hullamrol is teljesen lemaradtam, nyilvan ez is az en hibam, de manapsag a maganelet es a munka olyannyira eloterbe kerult, hogy orulok, ha a heten egyszer eszembe jut, es el tudok jutni odaig, hogy barmelyik csapatba belenyuljak (fantasy PL is akad, ott raadasul penzben toljuk, szoval a vegen azert lehet nyerni kenyelmes osszeget, ha valaki komolyan foglalkozik vele).

Egyebkent igen, a csapat 2-3 jatekosnyira van a kozepmezonytol, es egyaltalan nem veszett ugy. De peldaul jo volna, ha Luck sem a palya mellett lustalkodna, mert vele Hilton stabilan 10+ pontos elkapo, nelkule 5 pontot nem fog atlagolni.

több mint 6 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Kicsit szegyellem magam, hogy Atatol kikaptam, es emiatt eluszott a tokeletes szezon lehetosege. Ez velhetoen az autodraft miatt tortent, ha ugyanis nem olyan DT-t draftol ez a fos gep, aki nem 4 pontot hoz, hanem olyat, aki 64-et, akkor nyerek.
Stez
mondjuk ezen a héten ezzel az autodraftolt csapattal is nyerhettél volna, ha 5 percet foglalkozol a dologgal..
Szesze
Foglalkoztam, de a ket necces reszt, az LB-sort es a secondaryt nem igazan tudtam mar megokoskodni, amikor oda jutottam. Azt mondjuk nem is ertem, hogy a fenebe lehet az, hogy az autodraft nem szedett nekem mar hamarabb legalabb egy normalis linebackert vagy safetyt. A ket posztot ugyanis az autora is altalaban elore pakolja a statok miatt.

Ha legalabb egy normalis LB-m es secondary-playam lenne, boven ki lehetne hozni egy so-so csapatot, de igy ez baromi remenytelen.
Stez
szerintem ezekre a posztokra simán van esély év közben behúzni akár 2-2 normális playat is FA-n, viszonylag gyorsan, ráadásul mivel az autodraft miatt offense oldalon jól állsz, így simán nyélbe üthetsz 1-2 trade-et is, hisz a padodon ül egy csomó olyan játékos aki más offensében markáns előrelépés lenne és használható offense játékost jóval nehezebb év közben behúzni, mint védőt.

Egyébként ha pl nem skippeled az első waivert akkor már min 2 játékossal beljebb lennél.. de persze lehet sajnálni magad meg feladni, de reálisan nézve ez innen még nagyon könnyen visszahozható szitu.

Szerkesztette: Szesze
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Kicsit szegyellem magam, hogy Atatol kikaptam, es emiatt eluszott a tokeletes szezon lehetosege. Ez velhetoen az autodraft miatt tortent, ha ugyanis nem olyan DT-t draftol ez a fos gep, aki nem 4 pontot hoz, hanem olyat, aki 64-et, akkor nyerek.
Stez
mondjuk ezen a héten ezzel az autodraftolt csapattal is nyerhettél volna, ha 5 percet foglalkozol a dologgal..
Szesze
Foglalkoztam, de a ket necces reszt, az LB-sort es a secondaryt nem igazan tudtam mar megokoskodni, amikor oda jutottam. Azt mondjuk nem is ertem, hogy a fenebe lehet az, hogy az autodraft nem szedett nekem mar hamarabb legalabb egy normalis linebackert vagy safetyt. A ket posztot ugyanis az autora is altalaban elore pakolja a statok miatt.

Ha legalabb egy normalis LB-m es secondary-playam lenne, boven ki lehetne hozni egy so-so csapatot, de igy ez baromi remenytelen.

több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Most néztem a sorsolásomat, mókás. 😊

Az első 6 fordulóban van a keménymag (Igor, Szesze, zinedine, Jake) plusz a tavalyi döntő visszavágója. Kellemes.
somoskovig
Jókat röhögök az árnyékravetödös waivereiden/pickupjaidon... biztos ugyanaz az ember tolja mint tavaly? 😛

Ellington is vicces volt, de a LB-s szenvedés meg pláne (Jenkins überlol volt, ja és D. Cole elvileg a kezdö Cush helyén 😛)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
Most néztem a sorsolásomat, mókás. 😊

Az első 6 fordulóban van a keménymag (Igor, Szesze, zinedine, Jake) plusz a tavalyi döntő visszavágója. Kellemes.

több mint 6 éve
Göbi Indianapolis Colts 723 — Retired WR
Na szép...Cushingnak is ennyi volt, 1 játéknap után ő és Berry...szevasz 😀

több mint 6 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Kicsit szegyellem magam, hogy Atatol kikaptam, es emiatt eluszott a tokeletes szezon lehetosege. Ez velhetoen az autodraft miatt tortent, ha ugyanis nem olyan DT-t draftol ez a fos gep, aki nem 4 pontot hoz, hanem olyat, aki 64-et, akkor nyerek.
Stez
mondjuk ezen a héten ezzel az autodraftolt csapattal is nyerhettél volna, ha 5 percet foglalkozol a dologgal..
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Kicsit szegyellem magam, hogy Atatol kikaptam, es emiatt eluszott a tokeletes szezon lehetosege. Ez velhetoen az autodraft miatt tortent, ha ugyanis nem olyan DT-t draftol ez a fos gep, aki nem 4 pontot hoz, hanem olyat, aki 64-et, akkor nyerek.

több mint 6 éve
Toto21 Chicago Bears 5 247
Tavecchio in da house 😀 A srác nagyon szépen rugdosta a FG-at a mult meccsen. Remelem tartja majd a jo Format.