NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

bowl.hu div. 3./D

10 feliratkozó

több mint 4 éve
Dzseno Pittsburgh Steelers 179 — Pittsburgh Bonegrinders
A ligaegyesítések miatt a továbbiakban a 3/B topikban tájékozódhattok a történésekről!
20.08.25.

2019-20'-as szezon végeredménye:

1 Ruthless Rhinos (David Juhasz) -> FELJUTÓ (alapszakasz gyöztes+ PO gyöztes)
2 Giants OziBozi(Ozi Bozi) -> FELJUTÓ (PO 2. helyezett)
3 Cartman Team (Novak George)
4 Virginia Suckers (krisz b)
5 Pittsburgh Bonegrinders (Janos Gorzas)
6 DB_ Mechanics (Marton Grigonca)
7 Mazaszaszvari Banyasz (Tintas Tunyacsap)
8 Skull Mohikans (Peter Vagyi)
9 Shamrock Reign (Balazs Balogh)
10 Atlanta FalCaso (kaszo )
11 Budapest Thunderbirds (Adam Blasko) ->nem jön
12 Belpesti Betyarz (Gabor Sebok)
13 Big Protein (Toth Szabolcs)
14 Hegyes Aligators (Bela Szanyi)
15 Philly Asylum (Martin Borszuk)->nem jön
16 Daroc StarZ (Mezes Daniel)
új jelentkező:
@kingpeti83
@JoeyPorter
PRÓBÁLJUNK MEG AUGUSZTUS 20-IG VISSZAJELEZNI! KÖSZÖNÖM!


2020-as szezonra:
zold visszajelzett
piros még nem jelzett vissza

Dzseno

Szerkesztette: Dzseno
több mint 7 éve
Buchek8 New York Giants LSU Tigers 16
Na ez szoros matchup volt, 159,5-159 😀 egy nagyon nagy hajrával még lehetne PO talán.
Buchek8
jah, hogy mostmár 159,5-160ra buktam, de krva jó, hogy menet közben nem bír normálisan számolni ez a fos....:/
több mint 7 éve
Peci1991 Green Bay Packers 145
Gratulálok magamnak. Szépen claimeltem Kesslert, mert byeon van Carr erre elfelejtettem betenni a padról... OMG
Vnapig egy trade egyáltalán még végbemehet? Olcsón veszek 1 fordulóra bármilyen kezdő qb-t. 😀
alatriste
Szerintem nincs akadálya a trade-nek vasárnapig, ha találsz cserélhető QB-t! 😀
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Gratulálok magamnak. Szépen claimeltem Kesslert, mert byeon van Carr erre elfelejtettem betenni a padról... OMG
Vnapig egy trade egyáltalán még végbemehet? Olcsón veszek 1 fordulóra bármilyen kezdő qb-t. 😀


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Srácok, azt hagy tegyem hozzá, egy 18 fős ligában legalább megkérdezhettétek volna a többi "szerencsétlent" is, hogy nem zavarja-e őket, ha az eddigi összes statjukat és eredményüket átírja a gép.
Peci1991
Olyan dolog lett megváltoztatva aminek amúgy is így kellett volna lenni szóval hiába érint vkit negatívan sztem itt nem nagyon lehetne ellenkezni. Nem arról van szó, hogy a futott TDk ezentúl 10 pontot érjenek vagy ilyesmi.
több mint 7 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Srácok, azt hagy tegyem hozzá, egy 18 fős ligában legalább megkérdezhettétek volna a többi "szerencsétlent" is, hogy nem zavarja-e őket, ha az eddigi összes statjukat és eredményüket átírja a gép.
Peci1991
No várj, szerintem ez nem kérdés dolga, ez egy jó nagy hiba volt a pontszámításban, ami épp most derült ki. Kábé mintha a TD-ért nem járt volna plussz pont. És mivel visszafele is számolódik, így szerintem egységesen mindenkire vonatkozik. Nem gondolnám, hogy ezt szavazásra kellett volna bocsátani, hogy mindenki épp az eredményei alapján belátása szerint döntsön.

El volt rontva, nekem kellett volna az elején észrevenni, bocsánat mindenkitől.

több mint 7 éve
ozibozi New York Giants 15 411
Idén egyszer már megszívatott a stat correction.

Reggel még vezettem, most már döntetlen. Nem merek majd reggel ránézni. 😕
cartman023
Az Oak-DEN meccs végén én vezettem, (végig drukkoltam, hogy Crabtree-nek nem sikerült csak 2 pontot feltennie) 😊 ...erre reggel már te vezetsz😕, este meg már döntetlen... 😊))
ozibozi
csak elvesztettem a végén így már 😕
több mint 7 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Sweet, hozzá írta az eddigi meccsekhez is. Bonusz győzelmem/vereségem nem lett, de Vinatierinek volt egy 23 pontos meccse, woow 😀
több mint 7 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Oks, megváltozattam.
Bocsi mindenkitől, akinek ez visszafele az eredményeit döntően befolyásolta...

több mint 7 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
Hoppá,volt stat correction,4 pont lett a hátrányom,de nem adták hozzá Prater pontjait.
4 ponttal nyerném a meccset!

A hiba kifejtve: Prater 3 mezőnygólt értékesített 40 yardnál távolabbról,ami a a beállítások alapján 3x4 pont,míg az egyetlen extra pontja további egyet ér. Egyet sem hagyott ki,egyet sem blokkoltak,mégis 5 pontot számoltak. Elég kiélezett a harc a rájátszásért,nagyon nem mindegy,hogy milyen mérleggel állok a hátralévő nehéz meccsek előtt.

Rájöttem mi a probléma. Az 50 yardnál távolabbi mezőnygólokért egyetlen pontot sem számolnak fel a beálltás szerint,mivel a 4 pontos kritérium 40-49 yard között van. Eszerint 1db 32 yardos FG többet ér(1x3 pont),mint 2db 50-nél messzebbről(2x0 pont). Semmi logika nincs benne.
Nelson87
Pár hete nekem is feltűnt de nem mertem szóvá tenni
ozibozi
Legalább nyertél volna? 😀

Ja,támogatom én is az 5 pontot 50+ esetén. Valamilyen értéket mindenképp kell kapnia,mert elég gyakran fordul elő(most néztem,csóri Prater már korábban is járt így,nem tudom kinél volt akkor).
több mint 7 éve
ozibozi New York Giants 15 411
Hoppá,volt stat correction,4 pont lett a hátrányom,de nem adták hozzá Prater pontjait.
4 ponttal nyerném a meccset!

A hiba kifejtve: Prater 3 mezőnygólt értékesített 40 yardnál távolabbról,ami a a beállítások alapján 3x4 pont,míg az egyetlen extra pontja további egyet ér. Egyet sem hagyott ki,egyet sem blokkoltak,mégis 5 pontot számoltak. Elég kiélezett a harc a rájátszásért,nagyon nem mindegy,hogy milyen mérleggel állok a hátralévő nehéz meccsek előtt.

Rájöttem mi a probléma. Az 50 yardnál távolabbi mezőnygólokért egyetlen pontot sem számolnak fel a beálltás szerint,mivel a 4 pontos kritérium 40-49 yard között van. Eszerint 1db 32 yardos FG többet ér(1x3 pont),mint 2db 50-nél messzebbről(2x0 pont). Semmi logika nincs benne.
Nelson87
Pár hete nekem is feltűnt de nem mertem szóvá tenni
több mint 7 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Hú ez tényleg béna így...Úgy tudom ez nem változott idén.
Mit szólnátok, ha az 50+ -os FG-k 5 pontosak lennének? Elviekben ez visszafele is átszámolja az eredményeket, de ebben nem vagyok biztos.

FG0 FG Made (0-39 yards) 3
FG Made (40-49 yards) 4
FG Made (50+ yards) 0 --> 5
flzoli
Támogatom, 5 pont teljesen logikus.
több mint 7 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
Szép találat, és ennek így tényleg semmi értelme. Nem tudom, hogy ESPN szar, vagy a beállítások lettek elnézve, de ha idén már nem lehet, jövőre mindenképp javítani kéne, ki tudja már idén is hány meccs alakult volna másképp, mert tényleg elég szoros meccsek vannak.
Raven17
A beállítások lettek elnézve,mivel a standard esetében 5 pont lenne az 50-nél távolabbi.
https://a1.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fi%2Fespn%2Fmisc_logos%2F500%2Fffl.png
Fantasy Football - Leagues, Rankings, News, Picks & More
Play ESPN fantasy football for free. Create or join a fantasy football league, draft players, track rankings, watch highlights, get pick advice, and more!


Igazából azt sem bánnám,ha minden FG egységesen 3 pont lenne,de ez,hogy egy 53 és egy 58(!!!) yardos mezőnygól nem ér egyetlen pontot sem,elég meredek.

Szerkesztette: Nelson87
több mint 7 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Hú ez tényleg béna így...Úgy tudom ez nem változott idén.
Mit szólnátok, ha az 50+ -os FG-k 5 pontosak lennének? Elviekben ez visszafele is átszámolja az eredményeket, de ebben nem vagyok biztos.

FG0 FG Made (0-39 yards) 3
FG Made (40-49 yards) 4
FG Made (50+ yards) 0 --> 5

több mint 7 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Szép találat, és ennek így tényleg semmi értelme. Nem tudom, hogy ESPN szar, vagy a beállítások lettek elnézve, de ha idén már nem lehet, jövőre mindenképp javítani kéne, ki tudja már idén is hány meccs alakult volna másképp, mert tényleg elég szoros meccsek vannak.
több mint 7 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
Hoppá,volt stat correction,4 pont lett a hátrányom,de nem adták hozzá Prater pontjait.
4 ponttal nyerném a meccset!

A hiba kifejtve: Prater 3 mezőnygólt értékesített 40 yardnál távolabbról,ami a a beállítások alapján 3x4 pont,míg az egyetlen extra pontja további egyet ér. Egyet sem hagyott ki,egyet sem blokkoltak,mégis 5 pontot számoltak. Elég kiélezett a harc a rájátszásért,nagyon nem mindegy,hogy milyen mérleggel állok a hátralévő nehéz meccsek előtt.

Rájöttem mi a probléma. Az 50 yardnál távolabbi mezőnygólokért egyetlen pontot sem számolnak fel a beálltás szerint,mivel a 4 pontos kritérium 40-49 yard között van. Eszerint 1db 32 yardos FG többet ér(1x3 pont),mint 2db 50-nél messzebbről(2x0 pont). Semmi logika nincs benne.

Szerkesztette: Nelson87
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Ha jóváírják Prater 8 pontját,akkor fél ponttal kapok ki. 😀
Magyarul elég egy solo-assisted tackle változás,és máris fordulhat a kocka. Egyetértek,nagyon komoly meccsek vannak idén.
Nelson87
HOL?
15pontos volt a legszorosabb vereségem (week2) és +25-ös a legkisebb arányű győzelmem (week3). Engem messze elkerülnek a szoros meccsek.


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
Ha jóváírják Prater 8 pontját,akkor fél ponttal kapok ki. 😀
Magyarul elég egy solo-assisted tackle változás,és máris fordulhat a kocka. Egyetértek,nagyon komoly meccsek vannak idén.
több mint 7 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Érdekelne valakit egy TOP10-es LB, WR?
- Alec Ogletree, LA LB PRK 9, 19.3 AVG
- Jamison Crowder, Wsh WR PRK 7, 12.9 AVG
- Mike Wallace, Bal WR PRK 10, 12.3 AVG

Vagy a sérülésből visszatérő Kam Chancellor, Sea S, Rashad Jennings, NYG RB?

több mint 7 éve
Peci1991 Green Bay Packers 145
Sziasztok! Olyan kérdésem lenne a komisszárhoz, hogy idén (ha lesz) mikortól várható deadline a trade-k esetében? Előre is köszöntem a választ. 😀
Peci1991
Ha jól látom nincs és nem is volt beállítva ilyen, tehát az alapszakaszunk vége
flzoli
Értem, köszöntem szépen! 😊
több mint 7 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Sziasztok! Olyan kérdésem lenne a komisszárhoz, hogy idén (ha lesz) mikortól várható deadline a trade-k esetében? Előre is köszöntem a választ. 😀
Peci1991
Ha jól látom nincs és nem is volt beállítva ilyen, tehát az alapszakaszunk vége

több mint 7 éve
Peci1991 Green Bay Packers 145
Úgy látom nem csak egy meccsen dönt a stat correction. Azt meg kell hagyni, hogy borzasztó erős az idei liga, baromi jó meccsek vannak. 😀
Peci1991
szidle joci 😀
Dzseno
Le szívnám én, de az ismeretségből kifolyólag tudom mondani, hogy nincs mit! 😀 Amúgy nem mondhatod, hogy rossz meccset toltunk. 😀 Majd az alsóházi PO-ba jöhet a visszavágó. 😀
Peci1991
az a buzi aki hagyja!
Dzseno
😀 😀 😀 Vedd be akkor! 😀 😀 😀
több mint 7 éve
Dzseno Pittsburgh Steelers 179 — Pittsburgh Bonegrinders
Úgy látom nem csak egy meccsen dönt a stat correction. Azt meg kell hagyni, hogy borzasztó erős az idei liga, baromi jó meccsek vannak. 😀
Peci1991
szidle joci 😀
Dzseno
Le szívnám én, de az ismeretségből kifolyólag tudom mondani, hogy nincs mit! 😀 Amúgy nem mondhatod, hogy rossz meccset toltunk. 😀 Majd az alsóházi PO-ba jöhet a visszavágó. 😀
Peci1991
az a buzi aki hagyja!
több mint 7 éve
Peci1991 Green Bay Packers 145
Úgy látom nem csak egy meccsen dönt a stat correction. Azt meg kell hagyni, hogy borzasztó erős az idei liga, baromi jó meccsek vannak. 😀
Peci1991
szidle joci 😀
Dzseno
Le szívnám én, de az ismeretségből kifolyólag tudom mondani, hogy nincs mit! 😀 Amúgy nem mondhatod, hogy rossz meccset toltunk. 😀 Majd az alsóházi PO-ba jöhet a visszavágó. 😀
több mint 7 éve
Dzseno Pittsburgh Steelers 179 — Pittsburgh Bonegrinders
S nem érdekel vkit? Shawn Williams, Cin S Rank17 vagy Kurt Coleman, Car S Rank22 közül cserélnék egyet. Támadószekcióba (RB vagy WR) keresek hasonló képességű játékost.
több mint 7 éve
Dzseno Pittsburgh Steelers 179 — Pittsburgh Bonegrinders
Úgy látom nem csak egy meccsen dönt a stat correction. Azt meg kell hagyni, hogy borzasztó erős az idei liga, baromi jó meccsek vannak. 😀
Peci1991
szidle joci 😀