Eagles NFL liga

15 feliratkozó

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 514
Olvastam hogy kellene még 1 ember,aktuális még?Kenny
Nem. Az csak egy próba volt az idő beállítása miatt, de már megoldódott. Az Eagles ligába meg túljelentkezés volt 😊
több mint 12 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 565 — Omar's Coming Yo!
Olvastam hogy kellene még 1 ember,aktuális még?

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 514
Senki ne feledje. Holnap este 6-kor Fantasy Draft!!!
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 170 — Eagles fan
Shawn84: ahogy írtam, úgy jó lesz a beállítás. Ma 21:00-kor kezdődött a draftunk, és erre az időpontra akartam beállítani.

Mi is 20 ligás bajnokságot indítottunk, és 1 óra 50 percig tartott a draft. Az elején azt hiszem 3 an voltak autopicken, aztán ebből az egyik megérkezett, a végén meg már többen is autopicken voltak, de akkor már kevés jó játéks volt bent.

Nem akarok offolni, de ha érdekel valakit, 12 helyről ilyen csapatot sikerült összehozni:
http://fantasy.nfl.com/league/228860/draftresults#leagueDraftResults=leagueDraftResults%2C%2Fleague%2F228860%2Fdraftresults%253FdraftResultsTab%253Dteam%2CreplaceLance
Furcsa hogy egyéni d# meg csapatvédelem is van egyszerre, én ilyet tuti nem csinálnék 😊
Vsz. a ligalétszámhoz képest elég jó csapatot sikerült összehoznod!

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
Shawn84: ahogy írtam, úgy jó lesz a beállítás. Ma 21:00-kor kezdődött a draftunk, és erre az időpontra akartam beállítani.

Mi is 20 ligás bajnokságot indítottunk, és 1 óra 50 percig tartott a draft. Az elején azt hiszem 3 an voltak autopicken, aztán ebből az egyik megérkezett, a végén meg már többen is autopicken voltak, de akkor már kevés jó játéks volt bent.

Nem akarok offolni, de ha érdekel valakit, 12 helyről ilyen csapatot sikerült összehozni:
http://fantasy.nfl.com/league/228860/draftresults#leagueDraftResults=leagueDraftResults%2C%2Fleague%2F228860%2Fdraftresults%253FdraftResultsTab%253Dteam%2Creplace
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 514
Kicsit alakítgattam már, de még biztos találsz benne hibát. Lécci írogasd le azokat is aztán majd intézem, de ahogy nézem nekem ez nagyjából megfelel.Shawn84
Érdemes minden változtatás után ránézni a player ranking-ra -> http://fantasy.nfl.com/league/526574/players
Itt ugye azt látod hogy a mi pontrendszerünk alapján milyen sorrend alakult volna ki a tavalyi évben a "hozott pontok" szerint.
Most mintha az RB-k lenne túl erősek, illetve Vick magasan a legjobb qb. Szerintem ha a Rushing yards rublikát 1 point per 5 yards-ról 1 point per 10 yards-re átlövöd akkor ez is reálisabb képet mutat majd...
Az ilyen 40+/50+yard rushing/receiving/passing TD bonusokat én lehet kivenném, pl. egy 55 yardos futás/elkapás eleve hoz 11 pontot egy játékosnak, vsz. kis túlzás tovább díjazni a dolgot, de ez végülis mindegy, megkenhetjük a playmakereket 😊Rataxes
Állítgattam ezt-azt. Így már pofásabb, szerintem
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 514
Persze hogy jöhet. Társtulajok is részt vehetnek. A lényeg hogy a 20 csapat egyikénél se legyen elhanyagolva a liga. Én be tudom állítani ha kell, csak akkor a másik tulaj e-mail címe is szükséges, de ha te tudod anélkül is akkor csináld nyugodtan.
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 605 — Apu ökölbeszorított keze
megtaláltam nem kell hozzá Shawn

De azért megvárom ki mit szól hozzá

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 170 — Eagles fan
Egy kérdés:itt meg lehet osztani a felhasználót?

Tömörebben:vasárnap én 90%hogy nem leszek online(az ikrek ugye) de Habi besegítene a drafton úgy is ő aki fantasy-ben segít nekem sokat.

Természetesen csak akkor ha ez nem okoz senkinek sem gondot,ha gond akkor marad az automata draft.Janek
Meg lehet jahh... Van valahol ilyen hogy "co-owner", azt kell megtalálni - az is lehet hogy Shawn tudja Neked beállítani...

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 605 — Apu ökölbeszorított keze
Egy kérdés:itt meg lehet osztani a felhasználót?

Tömörebben:vasárnap én 90%hogy nem leszek online(az ikrek ugye) de Habi besegítene a drafton úgy is ő aki fantasy-ben segít nekem sokat.

Természetesen csak akkor ha ez nem okoz senkinek sem gondot,ha gond akkor marad az automata draft.

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 170 — Eagles fan
Kicsit alakítgattam már, de még biztos találsz benne hibát. Lécci írogasd le azokat is aztán majd intézem, de ahogy nézem nekem ez nagyjából megfelel.Shawn84
Érdemes minden változtatás után ránézni a player ranking-ra -> http://fantasy.nfl.com/league/526574/players
Itt ugye azt látod hogy a mi pontrendszerünk alapján milyen sorrend alakult volna ki a tavalyi évben a "hozott pontok" szerint.
Most mintha az RB-k lenne túl erősek, illetve Vick magasan a legjobb qb. Szerintem ha a Rushing yards rublikát 1 point per 5 yards-ról 1 point per 10 yards-re átlövöd akkor ez is reálisabb képet mutat majd...
Az ilyen 40+/50+yard rushing/receiving/passing TD bonusokat én lehet kivenném, pl. egy 55 yardos futás/elkapás eleve hoz 11 pontot egy játékosnak, vsz. kis túlzás tovább díjazni a dolgot, de ez végülis mindegy, megkenhetjük a playmakereket 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 514
Így elsőre három dolgot látok amit ki kéne venni:
QB-k ne kapjanak pontot ha sackelik Őket, vsz. nekik a sikeres passzért se járjon, mert így nagyon el vannak szállva a többi poszthoz képest (én az ilyen 300+ yardért extra pontokat is kihagynám, de az még belefér).
A másik hogy a return yardokért se járjon pont, mert így azok a játékosok akik returnerként is szerepelnek rohadt sok pontot hoznak. Főleg a WR-eknél látszik, a mi pontozásunk szerint a tavalyi szezon legjobb elkapója Amendola volt, Andre Johnson a top 20-ban nincs benne:
http://fantasy.nfl.com/league/526574/players#playersHomeList=playersHomeList%2C%2Fleague%2F526574%2Fplayers%253FplayerStatus%253Davailable%2526position%253D3%2526statCategory%253Dstats%2526statSeason%253D2010%2526statType%253DseasonStats%2526statWeek%253D1%2Creplace
De a futóknál is megfigyelhető, sproles top 2-es, Leon Washington, Stefan Logan is top 20-as:
http://fantasy.nfl.com/league/526574/players#playersHomeList=playersHomeList%2C%2Fleague%2F526574%2Fplayers%253FplayerStatus%253Davailable%2526position%253D2%2526statCategory%253Dstats%2526statSeason%253D2010%2526statType%253DseasonStats%2526statWeek%253D1%2Creplace

Ezeket viszont mihamarabb tisztába kéne tenni, mert szerintem igen fontos a draft szempontjából. + szerintem van még 1-2 alakítgatnivaló, nézzétek át Ti is 😊Rataxes
Kicsit alakítgattam már, de még biztos találsz benne hibát. Lécci írogasd le azokat is aztán majd intézem, de ahogy nézem nekem ez nagyjából megfelel.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 514
Közben úgy néz ki a draftos idő megoldódott Lance segítségével. Ha minden igaz akkor most már jó a beállítás és rendben lesz vasárnap este 6-ra.
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 170 — Eagles fan
Így elsőre három dolgot látok amit ki kéne venni:
QB-k ne kapjanak pontot ha sackelik Őket, vsz. nekik a sikeres passzért se járjon, mert így nagyon el vannak szállva a többi poszthoz képest (én az ilyen 300+ yardért extra pontokat is kihagynám, de az még belefér).
A másik hogy a return yardokért se járjon pont, mert így azok a játékosok akik returnerként is szerepelnek rohadt sok pontot hoznak. Főleg a WR-eknél látszik, a mi pontozásunk szerint a tavalyi szezon legjobb elkapója Amendola volt, Andre Johnson a top 20-ban nincs benne:
http://fantasy.nfl.com/league/526574/players#playersHomeList=playersHomeList%2C%2Fleague%2F526574%2Fplayers%253FplayerStatus%253Davailable%2526position%253D3%2526statCategory%253Dstats%2526statSeason%253D2010%2526statType%253DseasonStats%2526statWeek%253D1%2Creplace
De a futóknál is megfigyelhető, sproles top 2-es, Leon Washington, Stefan Logan is top 20-as:
http://fantasy.nfl.com/league/526574/players#playersHomeList=playersHomeList%2C%2Fleague%2F526574%2Fplayers%253FplayerStatus%253Davailable%2526position%253D2%2526statCategory%253Dstats%2526statSeason%253D2010%2526statType%253DseasonStats%2526statWeek%253D1%2Creplace

Ezeket viszont mihamarabb tisztába kéne tenni, mert szerintem igen fontos a draft szempontjából. + szerintem van még 1-2 alakítgatnivaló, nézzétek át Ti is 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 170 — Eagles fan
A pontozást még át kéne nézni mert az vsz. még nincs rendben...
A jelenlegi:

Offense

Passing Completions:
2 points
Passing Yards:
1 point per 25 yards
Passing Touchdowns:
4 points
Interceptions Thrown:
-2 points
Every Time Sacked:
3 points
300-399 Passing Yards Bonus:
4 points
400+ Passing Yards Bonus:
5 points
40+ Passing Yard TD Bonus:
3 points
50+ Passing Yards TD Bonus:
4 points
Rushing Yards:
1 point per 5 yards
Rushing Touchdowns:
6 points
40+ Rushing Yard TD Bonus:
3 points
50+ Rushing Yard TD Bonus:
4 points
100-199 Rushing Yards Bonus:
4 points
200+ Rushing Yards Bonus:
5 points
Receptions:
1 point
Receiving Yards:
1 point per 10 yards
Receiving Touchdowns:
6 points
40+ Receiving Yard TD Bonus:
4 points
50+ Receiving Yard TD Bonus:
5 points
100-199 Receiving Yards Bonus:
3 points
200+ Receiving Yards Bonus:
5 points
Kickoff and Punt Return Yards:
1 point per 5 yards
Kickoff and Punt Return Touchdowns:
8 points
Fumble Recovered for TD:
6 points
Fumbles Lost:
-2 points
2-Point Conversions:
2 points

Kicking

PAT Made:
1 point
PAT Missed:
-1 point
FG Made 0-19:
3 points
FG Made 20-29:
3 points
FG Made 30-39:
3 points
FG Made 40-49:
3 points
FG Made 50+:
5 points
FG Missed 0-19:
-2 points
FG Missed 20-29:
-1 point
FG Missed 30-39:
-1 point

Defense / Special Teams

Sacks:
2 points
Interceptions:
2 points
Fumbles Recovered:
2 points
Fumbles Forced:
2 points
Safeties:
2 points
Touchdowns:
6 points
Kickoff and Punt Return Touchdowns:
6 points
Points Allowed 0:
10 points
Points Allowed 1-6:
7 points
Points Allowed 7-13:
4 points
Points Allowed 14-20:
1 point
Points Allowed 21-27:
0 points
Points Allowed 28-34:
-1 point
Points Allowed 35+:
-4 points

Individual Defensive Players

Tackle:
1 point
Assisted Tackles:
0.5 points
Sack:
2 points
Defense Interception:
2 points
Forced Fumble:
2 points
Fumbles Recovery:
2 points
Touchdown (Interception return):
6 points
Touchdown (Fumble return):
6 points
Touchdown (Blocked kick):
6 points
Blocked Kick (punt, FG, PAT):
2 points
Safety:
2 points
Pass Defended:
1 point
Interception Return Yards:
1 point per 5 yards
Fumble Return Yards:
1 point per 5 yards
Tackles for Loss Bonus:
2 points
Sack Yards:
1 point per 1 yard
10+ Tackles Bonus:
3 points
2+ Sacks Bonus:
3 points
3+ Passes Defended Bonus:
2 points
50+ Yard INT Return TD Bonus:
4 points
50+ Yard Fumble Return TD Bonus:
4 points

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 634 — Pfizer & Moderna fan
Még 1 valaki kéne. Lécci vállalja be valaki. Tényleg semmi dolga nincs szinte vele csak csatlakozni kell hogy holnap mehessen a draft. Próbaképpen, hogy az idők közül, amit beállítottam és amit a settingsben mutat, melyik a jó.Shawn84
eagles drukkernek kell lenni? 😊

több mint 12 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
van egy másik accom is nfl.com-on ha nem jelentkezik senkiEaRl
Már mentem, csak az a kérdésem, hogy ha nem változtatok semmit az eredeti beállításon, akkor az auto-draft be van kapcsolva, ugye?skizofita
nemtudom, erre énis kiváncsi lennék 😀
több mint 12 éve
skizofita Philadelphia Eagles 630 — Times are hard for dreamers!
van egy másik accom is nfl.com-on ha nem jelentkezik senkiEaRl
Már mentem, csak az a kérdésem, hogy ha nem változtatok semmit az eredeti beállításon, akkor az auto-draft be van kapcsolva, ugye?

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 12 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
van egy másik accom is nfl.com-on ha nem jelentkezik senki
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 514
Még 1 valaki kéne. Lécci vállalja be valaki. Tényleg semmi dolga nincs szinte vele csak csatlakozni kell hogy holnap mehessen a draft. Próbaképpen, hogy az idők közül, amit beállítottam és amit a settingsben mutat, melyik a jó.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 514
oksa akk belépek

szerk.: nem találom 😐EaRl
Ide kell beírni az ID-t meg a jelszót, miután bejelentkeztél: http://fantasy.nfl.com/registration/privateleaguejoin
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 605 — Apu ökölbeszorított keze
vasárnap délután nincs jobb dolgunk ? 😊Janek
Ha van jobb dolgod segít az autodraft 😉Rataxes
az lesz sajna

több mint 12 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
oksa akk belépek

szerk.: nem találom 😐
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 514
nekem nem biztos, hogy jó a 4 óra, de belépek, és max autora állítom. vagy végig akarjuk nyomni élőben?EaRl
Nem kell lenned, csak az érdekel hogy tényleg 4kor lesz e vagy akkor amit a settings mutat. Csak be akarom lőni a jó időpontot hogy vasárnap ne legyen galiba
több mint 12 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
nekem nem biztos, hogy jó a 4 óra, de belépek, és max autora állítom. vagy végig akarjuk nyomni élőben?