Eagles NFL liga

15 feliratkozó

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
nekem is jó a vasárnapAttis
Ezt örömmel hallom ill. olvasom 😀
több mint 12 éve
Attis Philadelphia Eagles 247
nekem is jó a vasárnap
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Köszi. Még 2 ember kell aztán holnap lesem hogy a beállításnak megfelelően lesz e a draft.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
beléptem 😊

Igen tudom. én beállítottam az időzónát majd beállítottam vasárnap este 6-ra a draftot, ennek ellenére ott ezt írja. Most fogalmam sincs hogy mi van. Ötlete valakinek? Igazán érdekelne. Csináltam egy 4 csapatos ligát próbának. Holnap délután 4-es élő draftal. Kéne még 3 ember aki beszáll, és akkor meg tudnám nézni, hogy hogyan is van az időpont. Lécci segítsetek. ki vállalja? Semmit se kell csinálni csak csatlakozni meg egy akármilyen csapatnevet beírni és kész.Shawn84
benne vagyok 😊 mi a liga név? jelentkezem 😊
esetleg az időzóna beállítással lehet a gond.sharki13
Tutira jó a zóna. A liga neve Proba
Az ID: 623117
Jelszó: 777777Shawn84
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Draft Date: Monday, Sep 5, 2011 at 12:00am CEST.

nekem ezt írja ki 6 óra helyett!sharki13
Igen tudom. én beállítottam az időzónát majd beállítottam vasárnap este 6-ra a draftot, ennek ellenére ott ezt írja. Most fogalmam sincs hogy mi van. Ötlete valakinek? Igazán érdekelne. Csináltam egy 4 csapatos ligát próbának. Holnap délután 4-es élő draftal. Kéne még 3 ember aki beszáll, és akkor meg tudnám nézni, hogy hogyan is van az időpont. Lécci segítsetek. ki vállalja? Semmit se kell csinálni csak csatlakozni meg egy akármilyen csapatnevet beírni és kész.Shawn84
benne vagyok 😊 mi a liga név? jelentkezem 😊
esetleg az időzóna beállítással lehet a gond.sharki13
Tutira jó a zóna. A liga neve Proba
Az ID: 623117
Jelszó: 777777
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Draft Date: Monday, Sep 5, 2011 at 12:00am CEST.

nekem ezt írja ki 6 óra helyett!sharki13
Igen tudom. én beállítottam az időzónát majd beállítottam vasárnap este 6-ra a draftot, ennek ellenére ott ezt írja. Most fogalmam sincs hogy mi van. Ötlete valakinek? Igazán érdekelne. Csináltam egy 4 csapatos ligát próbának. Holnap délután 4-es élő draftal. Kéne még 3 ember aki beszáll, és akkor meg tudnám nézni, hogy hogyan is van az időpont. Lécci segítsetek. ki vállalja? Semmit se kell csinálni csak csatlakozni meg egy akármilyen csapatnevet beírni és kész.Shawn84
benne vagyok 😊 mi a liga név? jelentkezem 😊
esetleg az időzóna beállítással lehet a gond.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Draft Date: Monday, Sep 5, 2011 at 12:00am CEST.

nekem ezt írja ki 6 óra helyett!sharki13
Igen tudom. én beállítottam az időzónát majd beállítottam vasárnap este 6-ra a draftot, ennek ellenére ott ezt írja. Most fogalmam sincs hogy mi van. Ötlete valakinek? Igazán érdekelne. Csináltam egy 4 csapatos ligát próbának. Holnap délután 4-es élő draftal. Kéne még 3 ember aki beszáll, és akkor meg tudnám nézni, hogy hogyan is van az időpont. Lécci segítsetek. ki vállalja? Semmit se kell csinálni csak csatlakozni meg egy akármilyen csapatnevet beírni és kész.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Draft Date: Monday, Sep 5, 2011 at 12:00am CEST.

nekem ezt írja ki 6 óra helyett!
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Hali!

Az én csapatom a békéscsaba eagles, mit kell rajta beállítani? Eléggé analfabéta vagyok a témában, szóval türelmet és segítséget kérek... kösziGege55
Igazából semmit. Nagyon eccerű az egész. Csapatnév, időzóna, csapat logo és ennyi. Ha még nem csináltál draftot akkor itt gyakorolhatod, hogy hogyan kell. Főleg este szokott próba draft lenni. Ilyenkor nincs kötelezettséged semmi úgyhogy nyugodtan csinálhatod.
http://fantasy.nfl.com/draftcenter/mockdrafts?leagueId=526574
Aztán vasárnap este 6-kor már élesben megy.Shawn84
hát, logo az nincsen, de az szükséges? 😛Gege55
Nem, de van ott választék, azért valamit állíts be merthogy már mindenkinek van, akkor a tied se legyen üresen 😊
több mint 12 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Hali!

Az én csapatom a békéscsaba eagles, mit kell rajta beállítani? Eléggé analfabéta vagyok a témában, szóval türelmet és segítséget kérek... kösziGege55
Igazából semmit. Nagyon eccerű az egész. Csapatnév, időzóna, csapat logo és ennyi. Ha még nem csináltál draftot akkor itt gyakorolhatod, hogy hogyan kell. Főleg este szokott próba draft lenni. Ilyenkor nincs kötelezettséged semmi úgyhogy nyugodtan csinálhatod.
http://fantasy.nfl.com/draftcenter/mockdrafts?leagueId=526574
Aztán vasárnap este 6-kor már élesben megy.Shawn84
hát, logo az nincsen, de az szükséges? 😛
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Hali!

Az én csapatom a békéscsaba eagles, mit kell rajta beállítani? Eléggé analfabéta vagyok a témában, szóval türelmet és segítséget kérek... kösziGege55
Igazából semmit. Nagyon eccerű az egész. Csapatnév, időzóna, csapat logo és ennyi. Ha még nem csináltál draftot akkor itt gyakorolhatod, hogy hogyan kell. Főleg este szokott próba draft lenni. Ilyenkor nincs kötelezettséged semmi úgyhogy nyugodtan csinálhatod.
http://fantasy.nfl.com/draftcenter/mockdrafts?leagueId=526574
Aztán vasárnap este 6-kor már élesben megy.
több mint 12 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Hali!

Az én csapatom a békéscsaba eagles, mit kell rajta beállítani? Eléggé analfabéta vagyok a témában, szóval türelmet és segítséget kérek... köszi
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
vasárnap délután nincs jobb dolgunk ? 😊Janek
Nekem speciel most nincs. de jövő héttől már bőven lesz 😀
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 154 — Eagles fan
vasárnap délután nincs jobb dolgunk ? 😊Janek
Ha van jobb dolgod segít az autodraft 😉

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
vasárnap délután nincs jobb dolgunk ? 😊

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Aki gyakorolna draftot az itt minden kötöttség és kötelezettség nélkül megteheti: http://fantasy.nfl.com/draftcenter/mockdrafts?leagueId=526574
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
mert én átraktam gmt+1 re, és nekem most vasárnap 6pm et mutat, sztem így jó lesz

és a 14. helyről draftolok...-,- 😀EaRl
Bocsesz de az majd random draft lesz. Szerintem úgy igazságosabb. 30 percel draft előtt lesz meg a végleges sorrend. Amit most látsz az mindig változik.

Amúgy nekem is +1 és azért mutat este 6-ot mert én délre állítottam az időpontot. Vagyis a 6 órás eltolódás amerikával az megmaradt, csak remélem jókor lesz a start.
több mint 12 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
mert én átraktam gmt+1 re, és nekem most vasárnap 6pm et mutat, sztem így jó lesz

és a 14. helyről draftolok...-,- 😀
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Draft időpontal kapcsoaltban az van, hogy én beállítom vasárnap 6-ra de a settings hétfő 1-et mutat. Viszont ha vasárnap délre állítom akkor mutat 6 órát. Most akkor szerintetek melyik a jó beállítás?Shawn84
ottani idő szerint kellene beállítani szerintem, megváltoztattad az időzónát amikor regeltél?EaRl
Aha csak már nem emlékszem.Ellenőrizném de nem találom hol lehet.
több mint 12 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
Draft időpontal kapcsoaltban az van, hogy én beállítom vasárnap 6-ra de a settings hétfő 1-et mutat. Viszont ha vasárnap délre állítom akkor mutat 6 órát. Most akkor szerintetek melyik a jó beállítás?Shawn84
ottani idő szerint kellene beállítani szerintem, megváltoztattad az időzónát amikor regeltél?
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Draft időpontal kapcsoaltban az van, hogy én beállítom vasárnap 6-ra de a settings hétfő 1-et mutat. Viszont ha vasárnap délre állítom akkor mutat 6 órát. Most akkor szerintetek melyik a jó beállítás?
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
megheckeltem az oldalt mert nekem nem jó a vasárnap

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Beállítottam a vasárnap 6 órát időpontnak. Mindenki akkor ehhez igazodjon, ha tud.Shawn84
Ha jól látom az hétfő lett...skizofita
Én nálam jól szerepel, csak a settingsben valamiért más van. De ott a Draft Type mellé írták. Fogalmam sincs mi van ilyenkor.
több mint 12 éve
skizofita Philadelphia Eagles 624 — Times are hard for dreamers!
Beállítottam a vasárnap 6 órát időpontnak. Mindenki akkor ehhez igazodjon, ha tud.Shawn84
Ha jól látom az hétfő lett...

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Beállítottam a vasárnap 6 órát időpontnak. Mindenki akkor ehhez igazodjon, ha tud.