Eagles NFL liga

15 feliratkozó

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 506
A posztokat a következőképpen állítottam be és ezt már véglegesnek szánom:
QB 1, RB 2, WR 2, TE 1, K 1, DL 4, LB 3, DB 4, Bench 7

Ez egy 25 fős keret ami szerintem pont ideális, bár kissé elhúzódhat a draft, de majd mindenkit kérünk hogy gyorsan döntsön a kiválasztásoknál. 2,5-3 órát lehet rá nagyjából számolni szerintem.
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Jobban örülnék vasárnap 9-10-nek...nagyobb az esély h akkor ráérek...5-8-ig biztos h nem.
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Jobban örülnék vasárnap 9-10-nek...nagyobb az esély h akkor ráérek...5-8-ig biztos h nem.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 506
A helyzet az, hogy jelenleg 18 csapat van készen. Valamiért a Budapest 89ers eltűnt a listáról. Örülnék ha a maradék kettőt is megcsinálná a tulajdonosa, ill. ha valamiért nem kapta még meg valaki a meghívót az jelezze felém, mert több esetben is megtörtént hogy hiába küldtem el, az nem érkezett meg.

Aztán továbbra is keressük a Békéscsaba Eagles tulajdonosát is.

A draft időpontja egyenlőre úgy néz ki vasárnap lesz. Aki még nem töltötte ki a listát az tegye meg, https://docs.google.com/spreadsheet/ccc … n_US#gid=0 de a nagy többség vasárnap érne rá ezért 90%, hogy akkor lesz. Az időpont már kérdéses. Én délután 5-7-ig terjedő időpontban kezdeném. Az még szerintem jó időpont.
Kérek minden résztvevőt, hogy jelezzen vissza.
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 551 — Apu ökölbeszorított keze
este 10 a draftra és hétköznap 😊

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
ja én nagyon az espneshez vagyok szokva, elfelejtettem hogy itt ez is le van egyszerűsítve ugyanúgy ahogyan a DB-k.eaglesmcnabb
Igen, ez tényleg zavaró 😊 Ennek ellenére a helyi haverokkal közös ligát is nfl.com-on csinálom meg, az "official NFL product" megjelölés még jobban bevonzza majd Őket (már a rookie fantasyseket 😊 )

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 423 — TODDHERREMANS79
szerintem legyen az IRL felállás.
1 QB, 2 RB 2 WR 1 RB/WR 1 TE, 2 DT 2 DE 3 LB 4 DB 1 K 1 P 1 HC meg 6 csere oszt jóvan.
sajnos nfl.comon nincs külön CB meg S, szal ez bekavar de szerintem így lenne a legjobb.eaglesmcnabb
Én ezt támogatnám.Shawn84
+1
Talán annyi hogy a 2de 2dt kikötést én kihagynám ha már az nfl.com-os admin felületben sincs elkülönítve - vsz. 4 dl legyen aztán kész.Rataxes
ja én nagyon az espneshez vagyok szokva, elfelejtettem hogy itt ez is le van egyszerűsítve ugyanúgy ahogyan a DB-k.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
szerintem legyen az IRL felállás.
1 QB, 2 RB 2 WR 1 RB/WR 1 TE, 2 DT 2 DE 3 LB 4 DB 1 K 1 P 1 HC meg 6 csere oszt jóvan.
sajnos nfl.comon nincs külön CB meg S, szal ez bekavar de szerintem így lenne a legjobb.eaglesmcnabb
Én ezt támogatnám.Shawn84
+1
Talán annyi hogy a 2de 2dt kikötést én kihagynám ha már az nfl.com-os admin felületben sincs elkülönítve - vsz. 4 dl legyen aztán kész.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 506
Eddig a 4.-e vasárnap tűnik befutónak
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 506
szerintem legyen az IRL felállás.
1 QB, 2 RB 2 WR 1 RB/WR 1 TE, 2 DT 2 DE 3 LB 4 DB 1 K 1 P 1 HC meg 6 csere oszt jóvan.
sajnos nfl.comon nincs külön CB meg S, szal ez bekavar de szerintem így lenne a legjobb.eaglesmcnabb
Én ezt támogatnám.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 423 — TODDHERREMANS79
szerintem legyen az IRL felállás.
1 QB, 2 RB 2 WR 1 RB/WR 1 TE, 2 DT 2 DE 3 LB 4 DB 1 K 1 P 1 HC meg 6 csere oszt jóvan.
sajnos nfl.comon nincs külön CB meg S, szal ez bekavar de szerintem így lenne a legjobb.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Mardel Philadelphia Eagles Ole Miss Rebels 259
Esetleg akkor úgy hogy a támadóknál és a védőknél is 8-8 játékos legyen? (már ha a kickert támadónak vesszük)
1 qb, 2 rb, 2 wr, 1 rb/wr, 1 te, 1 k = 8
3 dl, 2 lb, 3 db = 8

A kispad meg mondjuk 6 fő? Ilyen alacsony létszámú kispadnál viszont oda kell majd figyelni a bye weekekre a draftnál, különben pakolghathatjuk majd ki az értékes kezdőinket 😊Rataxes
Szerintem ez jól hangzik. A pad meg lehetne akár 7 v 8 fő is.
A táblát meg töltse, aki lemaradt volna:
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?pli=1&key=0ApMQXLUPFgPXdGdDVDNSbUE2MG1KMlJJSTlNWWxWNlE&hl=en_US#gid=0

JASON KELCE for one more year!!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Hali!
Nekem minden nap jó bár a 7.-e már necces mert akkor dolgozom. De ott is megoldható a net ha épp nem riasztáson vagyunk 😊
Szerintem ha mindenki online lesz a draft időpontjába (ja és fordít rá mindenki előző nap annyi időt ,hogy kb 50 embert kiválogasson posztok szerint és listába tegye-tudom nehéz nekem is van 2 gyerek itthon 😊 ) akkor nem lesz lassú, max a vége felé mikor már elkeltek a nagy nevek 😊
Ha kevés a csere akkor szabad héten gondok lehetnek!
Naponta meg szerintem max fél órát kell vele foglalkozni ha már sínen van minden. Kivenni aki lesérült ill nem játszik a héten. És max a gyengéket eladni.
Az hogy hány fős egy legyen a csapat meg már leírtam. Ha több fő van akkor nagyobb esély van a pont szerzésre és a kezdők is (mint én 😊 ) elől végezhetnek....
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 506
Akkor egy rookie vélemény:

1. Szerintem - mivel elég sokan vagyunk kezdők - talán "egyszerűsíteni" kellene a játékon; lehet, hogy így kevésbé élvezhető, vagy kisebb a variációs lehetőség, de talán mi is kisebbeket/kevesebbet hibázunk. Másodsorban ha kevesebb a játékos - gondolom - a naponta fantasyra fordított idő is kevesebb, ami azért nálam nem elhanyagolható szempont.

2. Draft időpontja elvileg bármikor jó, de személy szerint nálam még felmerül olyan probléma is ami keveseknél (talán Janek érintett még, ha jól emlékszem...), ti. szerencsés, ha a gyerekeim már alszanak 😂
Szóval, nekem elvileg este 9 után lenne szerencsés, de meg tudom oldani, ha Nektek a 7 körüli időpont jó.skizofita
Ha több játékos van kezdőben az nem bonyolít igazából. Hanem ott a szerencsefaktor is nagyobb, a cserékre is jobb lehetőségek nyílnak. Semmivel sem bonyolultabb mint ha csak DEF csapatot választanánk külön posztok helyett. Annyi hogy nagyjából ismerned kell a játékosokat meg a csapatokat, és ez alapján választasz. Aztán majd meglátod mi sül ki belőle.
több mint 12 éve
skizofita Philadelphia Eagles 624 — Times are hard for dreamers!
Akkor egy rookie vélemény:

1. Szerintem - mivel elég sokan vagyunk kezdők - talán "egyszerűsíteni" kellene a játékon; lehet, hogy így kevésbé élvezhető, vagy kisebb a variációs lehetőség, de talán mi is kisebbeket/kevesebbet hibázunk. Másodsorban ha kevesebb a játékos - gondolom - a naponta fantasyra fordított idő is kevesebb, ami azért nálam nem elhanyagolható szempont.

2. Draft időpontja elvileg bármikor jó, de személy szerint nálam még felmerül olyan probléma is ami keveseknél (talán Janek érintett még, ha jól emlékszem...), ti. szerencsés, ha a gyerekeim már alszanak 😂
Szóval, nekem elvileg este 9 után lenne szerencsés, de meg tudom oldani, ha Nektek a 7 körüli időpont jó.

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 506
A Flex IDP-t továbbra is fölöslegesnek tartom, vsz. D#-ben másolhatnánk az IRL-t - 4 DL, 3 LB, 4 DB (2 cb + 2 s, gondolom ezt nem lehet poszt szerint beállítani). Mondjuk így a defense létszáma lényegesen nagyobb mint az offense. A Benchet meg feltolnám minimum 8-ra. Persze ez csak az én véleményem 😊Rataxes
Én ezt értem meg jó is csak akkor nézd meg hány játékost kell draftolni.Shawn84
Esetleg akkor úgy hogy a támadóknál és a védőknél is 8-8 játékos legyen? (már ha a kickert támadónak vesszük)
1 qb, 2 rb, 2 wr, 1 rb/wr, 1 te, 1 k = 8
3 dl, 2 lb, 3 db = 8

A kispad meg mondjuk 6 fő? Ilyen alacsony létszámú kispadnál viszont oda kell majd figyelni a bye weekekre a draftnál, különben pakolghathatjuk majd ki az értékes kezdőinket 😊Rataxes
Az a helyzet, hogy nem ártana ha a többiek is hozzá szólnának. Én 22-24 fős csapatokban gondolkodnék leginkább. Hosszú a draft, de szerintem azzal semmi gond nincs. Legyen ez?
1Qb, 2Rb, 2Wr, 1Wr/Rb 1Te, 1K, 3Dl, 3 Lb, 3Cb meg 7 bench

Ez 24 ember, a padon is elégnek kell lennie a 7-nek.
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Na akkor mit szóltok ehhez? 22 játékos az egész keret. Sok de csere is kell, a kezdők mellé.
QB
RB 2
WR 2
TE
K
DL 4
LB 3
DB 2

Flex IDP 1
Bench 5
Reserve 0Shawn84
A Flex IDP-t továbbra is fölöslegesnek tartom, vsz. D#-ben másolhatnánk az IRL-t - 4 DL, 3 LB, 4 DB (2 cb + 2 s, gondolom ezt nem lehet poszt szerint beállítani). Mondjuk így a defense létszáma lényegesen nagyobb mint az offense. A Benchet meg feltolnám minimum 8-ra. Persze ez csak az én véleményem 😊Rataxes
Én ezt értem meg jó is csak akkor nézd meg hány játékost kell draftolni.Shawn84
Esetleg akkor úgy hogy a támadóknál és a védőknél is 8-8 játékos legyen? (már ha a kickert támadónak vesszük)
1 qb, 2 rb, 2 wr, 1 rb/wr, 1 te, 1 k = 8
3 dl, 2 lb, 3 db = 8

A kispad meg mondjuk 6 fő? Ilyen alacsony létszámú kispadnál viszont oda kell majd figyelni a bye weekekre a draftnál, különben pakolghathatjuk majd ki az értékes kezdőinket 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 506
Ha vállalja mindenki akkor legyen úgy ahogy a valóságban is. Legyen egy rendes teljes csapat. Sok játékost kell draftolni, meg hosszú draft lesz de több variációs lehetőség és több helyről adódik össze a pont.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 506
Na akkor mit szóltok ehhez? 22 játékos az egész keret. Sok de csere is kell, a kezdők mellé.
QB
RB 2
WR 2
TE
K
DL 4
LB 3
DB 2

Flex IDP 1
Bench 5
Reserve 0Shawn84
A Flex IDP-t továbbra is fölöslegesnek tartom, vsz. D#-ben másolhatnánk az IRL-t - 4 DL, 3 LB, 4 DB (2 cb + 2 s, gondolom ezt nem lehet poszt szerint beállítani). Mondjuk így a defense létszáma lényegesen nagyobb mint az offense. A Benchet meg feltolnám minimum 8-ra. Persze ez csak az én véleményem 😊Rataxes
Én ezt értem meg jó is csak akkor nézd meg hány játékost kell draftolni.
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Szerintem maradhatna ez a verzió, csak a flex IDP-t kellene kiszedni.

Quarterback:
1
Running Back:
2
Wide Receiver:
2
Tight End:
1
Wide Receiver / Running Back:
1
Kicker:
1
Defensive Team:
1
Defensive Line:
1
Linebacker:
2
Defensive Back:
2

Így is 14 ember, a draft sem lesz rövid, és évközben sem biztos, hogy mindenki szánna rá annyi időt, hogy 19 posztot plusz cseréket navigáljon. Ha meg mindenki belejön, akkor jövőre mehetne.Mardel
Defense Team + D játékosok egyszerre szerintem semmiképp se legyenek, döntsük el hogy IDP-t vagy DST-t játszunk...

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Na akkor mit szóltok ehhez? 22 játékos az egész keret. Sok de csere is kell, a kezdők mellé.
QB
RB 2
WR 2
TE
K
DL 4
LB 3
DB 2

Flex IDP 1
Bench 5
Reserve 0Shawn84
A Flex IDP-t továbbra is fölöslegesnek tartom, vsz. D#-ben másolhatnánk az IRL-t - 4 DL, 3 LB, 4 DB (2 cb + 2 s, gondolom ezt nem lehet poszt szerint beállítani). Mondjuk így a defense létszáma lényegesen nagyobb mint az offense. A Benchet meg feltolnám minimum 8-ra. Persze ez csak az én véleményem 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
ConVicks - Bébé

Ratas Rhinos - Rataxes

Tullamore Dew's - Shawn84

Philadelphia Talibans V - somebody08

Team Herremans - eaglesmcnabb

Eagles Wings - Shadowt5

Ráckeve Twins - Janek

magicJack - popeye

Budapest Bauers - EaRl

MaRdel's Beasts - Mardel

shining_birds - skizofita

Budhapest Greengos - Greengo

Team Bring It - manbearpig

Békéscsaba Eagles

Angelland sharks

Hungary Westerners - Mex

Debrecen Superheroes - Newman

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 506
Még az érdekelne, hogy kinek a tulajdona a:
Békéscsaba Eagles
Budapest 89ers
Debrecen Superheroes

Illetve még 3 csapat hiányzik. DeSean még nem küldött e-mail címet és nem is jelzett napok óta, úgyhogy ha eddig se teszi meg akkor más kerül a helyére. De rajta kívül még 2 ember nem csinálta meg a csapatát. Azok jó lenne ha megtennék végre hoyg tudjuk rendesen egyeztetni a draft időpontját.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 506
Az jó, többre számítottam. Egy 6-7es kezdés is max 10-re kész lenne ezek szerint.
Beteszek egy táblát, ha segít döntésben. Lehet kitölteni.
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?pli=1&key=0ApMQXLUPFgPXdGdDVDNSbUE2MG1KMlJJSTlNWWxWNlE&hl=en_US#gid=0Mardel
Köszi ez jó ötlet!
több mint 12 éve
Mardel Philadelphia Eagles Ole Miss Rebels 259
Az jó, többre számítottam. Egy 6-7es kezdés is max 10-re kész lenne ezek szerint.
Beteszek egy táblát, ha segít döntésben. Lehet kitölteni.
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?pli=1&key=0ApMQXLUPFgPXdGdDVDNSbUE2MG1KMlJJSTlNWWxWNlE&hl=en_US#gid=0

JASON KELCE for one more year!!!