Magyar foci csevegő
35 feliratkozó
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
köszi. ez a link volt beírva az egyik hsz-be. de nem vágom ott hova kéne kattintanom 😕 pontos, részletes eligazítást és vagy streamet 😀 kérnék szééééééééépen léciléciléci 😀Kopasz98http://sport.orf.at/stories/sportlive2/
Egyébként a fenti Tv műsoros oldalon a sor jobb oldalán lévő sport.orf.at-s feliratra kell kattintani, az ott feljövő oldalon meg kinyitni az esemény és Livestream feliratra kattintani.
több mint 14 éve
ÁÁÁ én meg azokat imádom akik emiatt megírják az első hozzászólásukat és persze ők mindig mindent jobban tudnak 😉 PEACEkisdaniLehet, hogy éppen ráhibáztál (é.: jobban tudja), ám mivel a csapatnál nyilatkozat stop van, frissen regisztrált barátunk kénytelen megírni első hozzászólását. 😉
"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 14 éve
attól h elsö hsz attol még olvashatja régóta ezt a néha magasröptü forumot. Amugy részben igazat adok neki, de majd ha csillapodnak a raptoréknál a kedélyek akk egy kicsit részletesebb magyarázat majd jol jönne, hehogy más is essen abba a hibába h az ujonnan feljutott 2(3?) éves csapat div1ben döntöt játszon egy uj edzö segitségével, aki éppen a "legrosszabbkor" válik meg az egyesülettöl. vagy forditva. vagy együtt, mind1.
(és szomoru h erröl kell irni, inkább a huszárkodás 😕 )
Köszi előre is!
Crushers #12
több mint 14 éve
köszi. ez a link volt beírva az egyik hsz-be. de nem vágom ott hova kéne kattintanom 😕 pontos, részletes eligazítást és vagy streamet 😀 kérnék szééééééééépen léciléciléci 😀Kopasz98a kanada-osztrák meccset az eurosport2 is leadja 23 órakor, előtte meg nézd meg az espn-n a green bay-oaklandet 2003-ból.
több mint 14 éve
Kopasz98
93
köszi. ez a link volt beírva az egyik hsz-be. de nem vágom ott hova kéne kattintanom 😕 pontos, részletes eligazítást és vagy streamet 😀 kérnék szééééééééépen léciléciléci 😀sziasztok!Csak Neked: tv.orf.at/program/orfsportplus Ez az orf sport pluszon lesz, és a gugli ontja a streamokat :cool:kutya76
ahogy néztem a tvműsort, valami nem klappol. 3 kor lesz a francia japán meccs, ahol a banzáj bandát szeretném buzdítani, de a port.hu-n az orf1-re más műsort ír. rákerestem valami orf.at vagy valami közvetíti talán, és a meccslista alján volt egy ingyenes stream, de azon a linken én nem találtam semmit.
legyen valaki olyan kedves és egy streamnek a linkjét bemásolni fórumra! légysziiiiii!!
U.i: hulljon a békazabáló, banzááááj!! 😛Kopasz98
több mint 14 éve
ÁÁÁ én meg azokat imádom akik emiatt megírják az első hozzászólásukat és persze ők mindig mindent jobban tudnak 😉 PEACEÁÁÁ imádom az ilyen Rogel Goodell "fórumpalántákat" jó szokás szerint azonnal a "felebarátainkra" dobjuk a sarat fel sem merült benned az ellenkezője ..., pedig lehet a rávaló tisztelettel nem "teregetik" ki a dolgokat. Kérem a Raptorst, ha lehet ossza meg Roger Goodellel privátba😀 az infót. Téged barátom meg arra kérlek, kíméljük meg a Raptorst az ilyen beírásoktól, mert gondolhatnád,hogy életük legnagyobb mérkőzése előtt nem ok nélkül küldték el az ország által is bálványként kezelt vezetőedzőjüket. PEACECsendesSorry, de ebben az ügyben nyilatkozatstop van. Ha a vezetőség úgy látja, idővel talán lesz több infó is. Lényeg a lényeg innentől előre nézünk, készülünk a döntőre Tony nélkül.DömeKell egy új PR-est "szerződtetni" vagy a jelenlegit beíratni egy Roger Goodell campbe. 😀
A szimpla anyagi okok helyett lehetett volna mesét is írni. Pl.: A csapat hirtelen felmerült váratlan kötelezettségekkel néz szembe. Emiatt megkerestük T. S.-t, hogy szerződés szerint járó, a csapat jelenlegi lehetőségeihez képest magas fizetésének csökkentésével járuljon hozzá a kötelezettségek rendezéséhez és a csapat további működéséhez. S. elutasította megkeresésünket, jelezte, hogy amennyiben csak a módosított feltételekkel lenne lehetősége tovább dolgozni csapatunknál, akkor inkább bontsuk fel szerződését. Erre a tegnapi napon sor került. A vezetőség sajnálattal vált meg S.-től, akinek ezúton is köszönjük eddigi remek munkáját. Valamivel hihetőbb, mintha csak oda van biggyesztve az anyagi okok és szerintem kevesebben néznék a helyzetre ferde szemmel.gsn
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
lehet csak egyszerűen az igazat akarták mondani ...Thanks. 😊Kell egy új PR-est "szerződtetni" vagy a jelenlegit beíratni egy Roger Goodell campbe. 😀ÁÁÁ imádom az ilyen Rogel Goodell "fórumpalántákat" jó szokás szerint azonnal a "felebarátainkra" dobjuk a sarat fel sem merült benned az ellenkezője ..., pedig lehet a rávaló tisztelettel nem "teregetik" ki a dolgokat. Kérem a Raptorst, ha lehet ossza meg Roger Goodellel privátba😀 az infót. Téged barátom meg arra kérlek, kíméljük meg a Raptorst az ilyen beírásoktól, mert gondolhatnád,hogy életük legnagyobb mérkőzése előtt nem ok nélkül küldték el az ország által is bálványként kezelt vezetőedzőjüket. PEACECsendes
A szimpla anyagi okok helyett lehetett volna mesét is írni. Pl.: A csapat hirtelen felmerült váratlan kötelezettségekkel néz szembe. Emiatt megkerestük T. S.-t, hogy szerződés szerint járó, a csapat jelenlegi lehetőségeihez képest magas fizetésének csökkentésével járuljon hozzá a kötelezettségek rendezéséhez és a csapat további működéséhez. S. elutasította megkeresésünket, jelezte, hogy amennyiben csak a módosított feltételekkel lenne lehetősége tovább dolgozni csapatunknál, akkor inkább bontsuk fel szerződését. Erre a tegnapi napon sor került. A vezetőség sajnálattal vált meg S.-től, akinek ezúton is köszönjük eddigi remek munkáját. Valamivel hihetőbb, mintha csak oda van biggyesztve az anyagi okok és szerintem kevesebben néznék a helyzetre ferde szemmel.gsn
Attól még igen rosszul kommentált döntés volt, ami okot ad mindenféle elméletekre. Ha nem is mondsz igazat, érdemes olyan közleményt kiadni, amire 100-ból 99 ember nem gondolja azt, hogy itt valami nem kerek.gsn
több mint 14 éve
gsn
3 548
Thanks. 😊ÁÁÁ imádom az ilyen Rogel Goodell "fórumpalántákat" jó szokás szerint azonnal a "felebarátainkra" dobjuk a sarat fel sem merült benned az ellenkezője ..., pedig lehet a rávaló tisztelettel nem "teregetik" ki a dolgokat. Kérem a Raptorst, ha lehet ossza meg Roger Goodellel privátba😀 az infót. Téged barátom meg arra kérlek, kíméljük meg a Raptorst az ilyen beírásoktól, mert gondolhatnád,hogy életük legnagyobb mérkőzése előtt nem ok nélkül küldték el az ország által is bálványként kezelt vezetőedzőjüket. PEACECsendesSorry, de ebben az ügyben nyilatkozatstop van. Ha a vezetőség úgy látja, idővel talán lesz több infó is. Lényeg a lényeg innentől előre nézünk, készülünk a döntőre Tony nélkül.DömeKell egy új PR-est "szerződtetni" vagy a jelenlegit beíratni egy Roger Goodell campbe. 😀
A szimpla anyagi okok helyett lehetett volna mesét is írni. Pl.: A csapat hirtelen felmerült váratlan kötelezettségekkel néz szembe. Emiatt megkerestük T. S.-t, hogy szerződés szerint járó, a csapat jelenlegi lehetőségeihez képest magas fizetésének csökkentésével járuljon hozzá a kötelezettségek rendezéséhez és a csapat további működéséhez. S. elutasította megkeresésünket, jelezte, hogy amennyiben csak a módosított feltételekkel lenne lehetősége tovább dolgozni csapatunknál, akkor inkább bontsuk fel szerződését. Erre a tegnapi napon sor került. A vezetőség sajnálattal vált meg S.-től, akinek ezúton is köszönjük eddigi remek munkáját. Valamivel hihetőbb, mintha csak oda van biggyesztve az anyagi okok és szerintem kevesebben néznék a helyzetre ferde szemmel.gsn
Attól még igen rosszul kommentált döntés volt, ami okot ad mindenféle elméletekre. Ha nem is mondsz igazat, érdemes olyan közleményt kiadni, amiből 100-ból 99 ember nem gondolja azt, hogy itt valami nem kerek.
Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
ÁÁÁ imádom az ilyen Rogel Goodell "fórumpalántákat" jó szokás szerint azonnal a "felebarátainkra" dobjuk a sarat fel sem merült benned az ellenkezője ..., pedig lehet a rávaló tisztelettel nem "teregetik" ki a dolgokat. Kérem a Raptorst, ha lehet ossza meg Roger Goodellel privátba😀 az infót. Téged barátom meg arra kérlek, kíméljük meg a Raptorst az ilyen beírásoktól, mert gondolhatnád,hogy életük legnagyobb mérkőzése előtt nem ok nélkül küldték el az ország által is bálványként kezelt vezetőedzőjüket. PEACEKell egy új PR-est "szerződtetni" vagy a jelenlegit beíratni egy Roger Goodell campbe. 😀Nem túl érthető...Valaki megmagyarázhatná, szerintem sokakat érdekelne!TraktorSorry, de ebben az ügyben nyilatkozatstop van. Ha a vezetőség úgy látja, idővel talán lesz több infó is. Lényeg a lényeg innentől előre nézünk, készülünk a döntőre Tony nélkül.Döme
A szimpla anyagi okok helyett lehetett volna mesét is írni. Pl.: A csapat hirtelen felmerült váratlan kötelezettségekkel néz szembe. Emiatt megkerestük T. S.-t, hogy szerződés szerint járó, a csapat jelenlegi lehetőségeihez képest magas fizetésének csökkentésével járuljon hozzá a kötelezettségek rendezéséhez és a csapat további működéséhez. S. elutasította megkeresésünket, jelezte, hogy amennyiben csak a módosított feltételekkel lenne lehetősége tovább dolgozni csapatunknál, akkor inkább bontsuk fel szerződését. Erre a tegnapi napon sor került. A vezetőség sajnálattal vált meg S.-től, akinek ezúton is köszönjük eddigi remek munkáját. Valamivel hihetőbb, mintha csak oda van biggyesztve az anyagi okok és szerintem kevesebben néznék a helyzetre ferde szemmel.gsn
több mint 14 éve
Kalo
137
http://www.facebook.com/underarmour.hungaryHa esetleg valaki cipőt keres (bocs az off-ért) akkor nézzetek rá az Under Armour különleges ajánlatára (Facebook vagy www.sportstyle.hu)
több mint 14 éve
gsn
3 548
Kell egy új PR-est "szerződtetni" vagy a jelenlegit beíratni egy Roger Goodell campbe. 😀Sorry, de ebben az ügyben nyilatkozatstop van. Ha a vezetőség úgy látja, idővel talán lesz több infó is. Lényeg a lényeg innentől előre nézünk, készülünk a döntőre Tony nélkül.Döme???? :o :o :o a csudi-mudiba.... nem tudtak vna összedobni neki lóvétmég 1 hétig??? 😕(( Pekkmen????Ricsi56Nem túl érthető...Valaki megmagyarázhatná, szerintem sokakat érdekelne!Traktor
A szimpla anyagi okok helyett lehetett volna mesét is írni. Pl.: A csapat hirtelen felmerült váratlan kötelezettségekkel néz szembe. Emiatt megkerestük T. S.-t, hogy szerződés szerint járó, a csapat jelenlegi lehetőségeihez képest magas fizetésének csökkentésével járuljon hozzá a kötelezettségek rendezéséhez és a csapat további működéséhez. S. elutasította megkeresésünket, jelezte, hogy amennyiben csak a módosított feltételekkel lenne lehetősége tovább dolgozni csapatunknál, akkor inkább bontsuk fel szerződését. Erre a tegnapi napon sor került. A vezetőség sajnálattal vált meg S.-től, akinek ezúton is köszönjük eddigi remek munkáját. Valamivel hihetőbb, mintha csak oda van biggyesztve az anyagi okok és szerintem kevesebben néznék a helyzetre ferde szemmel.
Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 14 éve
arcsike
100
ez a statisztika nagyon szép és kielégítő, eltekintve attól, h az én repkedős manőveremet ezek szerint ritti csinálta, ami nem lényeges, csak így nem tudom, h hány yardos is volt a helikopter 😕??? Ez komoly? Már van statisztika? Azért ez mókás, biztos nem elnézte valaki? 😀http://hurricanes.hu/stats/BPHBPC2.HTMTred
KALOKalo
Tudod, hogy te lettél a tackle leader a csapatodban?Francesco
bár lehet, h a videón forgás közben 36-nak tűnt a 39 😀 😛
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
??? Ez komoly? Már van statisztika? Azért ez mókás, biztos nem elnézte valaki? 😀Nem hiszem, a statisztikus videóról dolgozik 😉
KALOKalo
Tudod, hogy te lettél a tackle leader a csapatodban?Francesco
www.hurricanes.hu -n van fent
több mint 14 éve
Kalo
137
Köszönöm!??? Ez komoly? Már van statisztika? Azért ez mókás, biztos nem elnézte valaki? 😀http://hurricanes.hu/stats/BPHBPC2.HTMTred
KALOKalo
Tudod, hogy te lettél a tackle leader a csapatodban?Francesco
több mint 14 éve
Kalo
137
Sajnos leginkább arra a jelenetre emlékszem, amikor a Márk futásánál nagyon mellényúltam és elment mellettem td-re 😕Próbáltam zárni a szöget, de elesett a corner, és onnantól nem volt terelés, választottam egy irányt, hátha...
Na nem.
??? Ez komoly? Már van statisztika? Azért ez mókás, biztos nem elnézte valaki? 😀
KALOKalo
Tudod, hogy te lettél a tackle leader a csapatodban?Francesco
több mint 14 éve
??? Ez komoly? Már van statisztika? Azért ez mókás, biztos nem elnézte valaki? 😀http://hurricanes.hu/stats/BPHBPC2.HTM
KALOKalo
Tudod, hogy te lettél a tackle leader a csapatodban?Francesco
több mint 14 éve
Kalo
137
??? Ez komoly? Már van statisztika? Azért ez mókás, biztos nem elnézte valaki? 😀KALO
Tudod, hogy te lettél a tackle leader a csapatodban?Francesco
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
KALOTudod, hogy te lettél a tackle leader a csapatodban?
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
pedig lehet, hogy komolyan kéne vennünk egy rúgótól egy ilyen kritikát 😂Szobi22Ne legyél igazságtalan, a stat szerint volt egy receptionje. Akkor várta volna a sok-sok kemény tackle-t 😊
több mint 14 éve
Szerintem nem tudták fizetni Tony-t és Pacman-t egyszerre, így nyílván a jobbat tartották meg 😂pc_xBazeg, bebuktunk. 😀
több mint 14 éve
Szerintem nem tudták fizetni Tony-t és Pacman-t egyszerre, így nyílván a jobbat tartották meg 😂

több mint 14 éve
http://hir6.hu/cikk/56022/szakitott_a_bekescsaba_raptors_es_tony_simmonsPacmanEz már volt Pacman tesó, kicsit bővebben valamit, mert gondolom nem a szurkolói sál árán vesztettek vele össze 😉
több mint 14 éve
http://hir6.hu/cikk/56022/szakitott_a_bekescsaba_raptors_es_tony_simmons


See what you hit,and hit what you see
több mint 14 éve
sziasztok!Csak Neked: tv.orf.at/program/orfsportplus Ez az orf sport pluszon lesz, és a gugli ontja a streamokat :cool:
ahogy néztem a tvműsort, valami nem klappol. 3 kor lesz a francia japán meccs, ahol a banzáj bandát szeretném buzdítani, de a port.hu-n az orf1-re más műsort ír. rákerestem valami orf.at vagy valami közvetíti talán, és a meccslista alján volt egy ingyenes stream, de azon a linken én nem találtam semmit.
legyen valaki olyan kedves és egy streamnek a linkjét bemásolni fórumra! légysziiiiii!!
U.i: hulljon a békazabáló, banzááááj!! 😛Kopasz98
Öreg indián sohasem felejt, csak a bosszúja öregszik...
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Régebben egyébként még a Soldiers hazai meccsei után is voltak zsíroskenyér partyk. (Huh, de rég volt már, hogy játékosként voltam ott 😀 ) Nem tudom, mostanában mi a szitu ezzel kapcsolatosan.A meccset köszönjük, sőt külön köszönet a vendéglátásért, nagyon ritka az a csapat (öö, konkrétan zéró) aki itthon ilyen fogadtatásban részesíti a vendég együttest.igen a zsíroskenyér a végén vagy a sátor elég jó volt ,anélkül valaki biztos rosszul lett volna.Kalo hasonlóan kimagasló vendégszeretet volt még Pancevo-ba amikor kb 5-6 liter sört legalább vettek nekünk hazafelé 😀szampi#33
Kalo
