Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Magyar foci csevegő

35 feliratkozó

több mint 14 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
mi azért kaptuk mert csak 1 defense fal állt fel a vonalra 😀

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 14 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 018 — zászló zászló szív
Hát akkor vonjuk vissza!!!
És ezentúl ha valaki sértve érzi magát egy döntés után akkor azokat is vonjuk vissza.
Minden fontos kérdést ezentúl itt a fórumon döntsünk el.
Néhány eset a múltból amikor a "jogvédők" nem emelték fel a hangjukat pedig kellett volna:
1, BpC első évi indulása körüli mizéria (ki...tak a BpC-al)
2, Rebels indulása körüli mizéria (ki...tak a ÚR-el)
3, Hurricanes alakulása körüli balhé (ki...tak a BpH-el)
4, West Gate körüli összes balhé (sok csapattal ki...tak)
5, nevezési papírok körüli balhé (ZP-al ki...tak)
6, BpC visszalépése a HFL-től (magukkal b...tak ki)
És még sorolhatnám.cápa77
Egyik felsorolt esetben sem egy utólag hozott döntésnek lett eredménye, korábban lejátszott, és elszámolt eredményekre, amivel más csapatok jártak rosszul.
Két egymásnak ellentmondó határozat született:

1. 0-20-as eredménnyel záródik a meccs
2. minden meccset törölnek

Így eleve nem következetes a VB és a FEB, illetve a VB szabály szerint meghozott döntését felülbírálta a FEB, pedig a szabályzat lehetőséget ad a kizárásra, nem kötelezi a FEB-et egy ilyen döntés meghozatalára. Ha ez a döntés, az első meccs miatt történik, senki nem szólt volna semmit. De az utolsó meccs miatt történt, így teljes mértékben nem indokolt a Veszprém ilyen jellegű büntetése. Sokkal indokoltabb lett volna egy pénzbüntetés vagy a következő bajnokságtól való eltiltást, mivel az ilyen jellegű szankció azt sugallja, hogy a bajnokságtól való visszalépés számunkra, visszalépő számára semmilyen következménnyel nem jár, ellenben mindenki másra elég súlyosakat. Így ha nincs kedvem, nyugodtan nem állok ki az utolsó meccsre, még akkor sem, ha nem vagyok olyan szar helyzetben, mint a Veszprém (ahogy korábban is írtam, hasonló helyzetben, hasonlóan cselekedtünk volna, bár ha tudjuk, hogy kizárás a vége, akkor újragondoltuk volna a kérdést, hiszen mások isszák így meg a levét az egésznek). A helyzet "cinizmusa" abban rejlik, hogy a Veszprém ha logikusan gondolkozik, akkor nem fog fellebbezni, hiszen nekik ez a legenyhébb (kvázi mindegy) szankció.

A Rebelses kérdéshez: ha a Rebels továbbjutása múlott volna a meccsen, az teljesen más tészta, mivel a 0-20-as meccs eredmény, egy kötelező szankció, amivel nem lehet mit kezdeni, és a rossz szájíz ugyanúgy meglett volna, és én pl. ugyanúgy elmondtam volna, hogy a sajnálom, hogy a Rebels így nem folytathatja (ahogy korábban is "védtem" a Rebels, bár különösebben nem szorultak rá 😊 ). Ahogy az előző bekezdésben írtam, a kizárás ellenben nem volt kötelező.

A Pécs Gringos hivatalos álláspontja az, hogy nem ért egyet a döntéssel, hiszen így a mi győzelmünket is elvették, bár természetesen a srácok nem így élik meg, de a vezetőség jelezni fogja a szövetség felé, hogy mi a véleménye.

több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Hát akkor vonjuk vissza!!!
És ezentúl ha valaki sértve érzi magát egy döntés után akkor azokat is vonjuk vissza.
Minden fontos kérdést ezentúl itt a fórumon döntsünk el.
Néhány eset a múltból amikor a "jogvédők" nem emelték fel a hangjukat pedig kellett volna:
1, BpC első évi indulása körüli mizéria (ki...tak a BpC-al)
2, Rebels indulása körüli mizéria (ki...tak a ÚR-el)
3, Hurricanes alakulása körüli balhé (ki...tak a BpH-el)
4, West Gate körüli összes balhé (sok csapattal ki...tak)
5, nevezési papírok körüli balhé (ZP-al ki...tak)
6, BpC visszalépése a HFL-től (magukkal b...tak ki)
És még sorolhatnám.cápa77
Nyilván igazad van.
De ha azt állítom, hogy "olyan döntés nincs, ami mindenkinek jó"... akkor a mondatban érződik a gondolat... miszerint LEGALÁBB egy valakinek mégis csak az. Ez esetben ki lenne az, aki ettől jobban alszik?
SENKI. Érted? Ezzel van a gond.

Mit tudom én, vegyük a West Gate-et, de az legalább nekik jó volt gondolom 😀 (nehezen megy már irónia nélkül, bocsi 😛 ) mert sosem értettem hogy pl. 3 rossz döntés miért tesz "elfogadottá" egy 4.-et?
Ez a hazai foci érdekeit szolgálja? HOL?
Szankcionálni úgy, hogy 0 értelme van...
több mint 14 éve
arcsike 100
FIKCIÓ:
Esetleg gondoljuk végig azt, mi lett volna ha mondjuk adott esetben a rebels2-nek 22 pontra van szüksége a rájátszásba jutáshoz, hogy a mustangs elé kerüljön. A veszprém lemondja. A meccs 20-0-al a rebels-é. A mustangs bejut a rájátszásba a rebels2 nem. Pedig a pályán 20 pontnál többel verték volna meg a veszprémet.
Vajon akkor is mindenki ilyen "hangosan" kiabálna?cápa77
ezzel csak az a baj, h nem ez volt a helyzet! a bajnokság végeredményének szempontjából teljesen érdektelen volt, hogy a rebels mennyivel nyer, ebből kifolyólag mindegy lett volna, ha 20-0-val kapják meg!
a baja mindenkinek azzal van, h a veszprém senkivel nem akart kibaszni, de ha tényleg 15 fő alatt volt a roster, akkor teljesen érthető h nem álltak ki!
akkor erre miért a legsúlyosabb büntetést kell kiszabni, amikor a szabály szerint kizárás csak ALKALMAZHATÓ, nem pedig az SZÜKSÉGES! pláne úgy, h ezzel felülírásra kerül a pályán elért eredmény!? érted a problémát?
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
FIKCIÓ:
Esetleg gondoljuk végig azt, mi lett volna ha mondjuk adott esetben a rebels2-nek 22 pontra van szüksége a rájátszásba jutáshoz, hogy a mustangs elé kerüljön. A veszprém lemondja. A meccs 20-0-al a rebels-é. A mustangs bejut a rájátszásba a rebels2 nem. Pedig a pályán 20 pontnál többel verték volna meg a veszprémet.
Vajon akkor is mindenki ilyen "hangosan" kiabálna?cápa77
"A fegyelmi ügyet a FEB vizsgálja meg, mely akár kizárást is alkalmazhat szankcióként" - idézet a FEB-határozatból.

Kedves Cápa. Ez a mondat arra utal, hogy a bizottságnak lehetősége van kizárást alkalmazni szankcióként, de ez nem kötelező. A szabályzatokban, törvényekben nagyon gyakran fordul elő a "lehetőség" fogalma, épp azért, hogy az adott döntéshozó testületek az adott helyzetet felmérve, és ahhoz idomulva dönthessenek, minél nagyobb és teljeskörűbb igazságossággal. Ha az általad vázolt szituációra került volna sor, a bizottságnak teljesen más tényezők figyelembe vételével kellett volna döntenie. Te magad mondtad, hogy a szövetség mi vagyunk. A szövetség ergo minket, a sportág művelőit képviseli, és a feladata, hogy a sportág fejlődjön, erősebb legyen, növekedjen. Ez az ítélet véleményem szerint ha nem is öncélú (nem szeretek összeesküvés-elméleteket vizionálni), de összecsapott, nem alapos mérlegelés után született. A szabályzatnak mindenben eleget tesz, de nincs összhangban a sportág és az igazságosság szellemével. S ez sajnos nagyon sok embernek okoz nagyon nagy csalódást és fájdalmat, mert alapjaiban kérdőjelez meg nagyon fontos dolgokat.

És ígérem, hogy többet nem szólok hozzá, mert egyrészt ez nem az én feladatom, másrészt feleslegesnek érzem. Ez viszont kikívánkozott belőlem. Áldás, békesség.
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Én is szeretnék hozzászólni a Wildfires körüli témához.

Aki játszott ellenünk a szezonban az tudja, hogy milyen csapat ellen játszottak. Nem arról vagyunk híresek, hogy csak ok nélkül lemondunk egy meccset, mert már nincs kedvünk játszani ebben a szezonban. Ott voltunk a pályán a Pécs ellen is 17-19-en (lesérültek 2-en), a Predators ellen is 19-en (lesérültek 2-en). Ha elegen lennénk kiálltunk volna a Rebels ellen is. Mert játszani akarunk, azért indultunk a bajnokságban. A Pécs elleni meccs után 3-an visszaadták a felszerelést. Innentől fogva biztos volt hogy nincs meg a létszámunk. Ezért nem álltunk ki.

Sajnálom, hogy ez bizonyos csapatokat hátrányosan érintett, de ez nem a Wildfires hibája, hanem egy rossz határozaté. Kitiltani felesleges volt minket a bajnokságból, mert idén már mindegy, jövőre meg 100%, hogy nem tudunk indulni sem. Újra kell építenünk az egész csapatot.

Sajnálom, hogy ez a szezon így alakult. Jó szezon volt, még akkor is ha nem nyertünk meccset. Élveztem a nagy küzdelmeket. Élveztem, hogy 20 fővel rohanunk a biztos vereségbe, de akkor sem adtuk fel. Ezután sem fogjuk. A parázs még izzik a mélyben....

Remélem minél hamarabb pályára léphetek a Wildfires színeiben ellenetek. Addig is keményen edzünk.

Süsü #64
több mint 14 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
A végén még a nevezés követelménye lesz egy bankszámlakivonat, amin rajta van a rendezendő meccsek költségeinek fedezete, netalán előre be is kell fizetni.Atari
Ezzel mi lenne a baj?cápa77
Hogy nincsen pénz. Nehezebb egy összegben letenni talonba, mint apránként összekaparni amikor kell.
(Némely csapatnál játékos sincs, nemhogy pénz.)

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 14 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
Hát akkor vonjuk vissza!!!
És ezentúl ha valaki sértve érzi magát egy döntés után akkor azokat is vonjuk vissza.
Minden fontos kérdést ezentúl itt a fórumon döntsünk el.
Néhány eset a múltból amikor a "jogvédők" nem emelték fel a hangjukat pedig kellett volna:
1, BpC első évi indulása körüli mizéria (ki...tak a BpC-al)
2, Rebels indulása körüli mizéria (ki...tak a ÚR-el)
3, Hurricanes alakulása körüli balhé (ki...tak a BpH-el)
4, West Gate körüli összes balhé (sok csapattal ki...tak)
5, nevezési papírok körüli balhé (ZP-al ki...tak)
6, BpC visszalépése a HFL-től (magukkal b...tak ki)
És még sorolhatnám.cápa77
Ezek mint szar döntések voltak, ahol a bürokrácia felülemelkedett a józan észen. Soha nem értettem, mi ez a hivatalos fontoskodás a Mafsznál. Én csak játszani szeretnék.


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 14 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
Hát akkor vonjuk vissza!!!
És ezentúl ha valaki sértve érzi magát egy döntés után akkor azokat is vonjuk vissza.
Minden fontos kérdést ezentúl itt a fórumon döntsünk el.
Néhány eset a múltból amikor a "jogvédők" nem emelték fel a hangjukat pedig kellett volna:
1, BpC első évi indulása körüli mizéria (ki...tak a BpC-al)
2, Rebels indulása körüli mizéria (ki...tak a ÚR-el)
3, Hurricanes alakulása körüli balhé (ki...tak a BpH-el)
4, West Gate körüli összes balhé (sok csapattal ki...tak)
5, nevezési papírok körüli balhé (ZP-al ki...tak)
6, BpC visszalépése a HFL-től (magukkal b...tak ki)
És még sorolhatnám.


több mint 14 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
Nah akkor én is közbeszólok.

"Mert idén zárták ki őket... Ez a büntetés."

Az utolsó meccs előtt/után/helyett? Ez aztán a büntetés. Kemény.... Gondolom szegények azóta is otthon sírnak.
Bluemountain
Ezt én sem értem, h evvel a kizárással mi volt a cél.

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Nah akkor én is közbeszólok.

Cápa, pedig bírlak... 😛 DE!

Páran azt szajkózzátok itt, hogy "nincs olyan döntés, ami mindenkinek jó."
Akkor csak két kérdésem volna. Ez a döntés ugyan KINEK jó? Izgatottan várom a választ, tényleg.
Netán a Crushersnek? Maximum. De ezt is kétlem. Tegnap ott voltam, beszéltem nem egy játékosukkal. Ők legkevésbé ilyen áron akarnak elődöntőbe jutni.
Ők a hülye rendszer "szerencsétlen áldozatai".

Továbbá, ha olyan a döntés amilyen, és x ember szerint ez tök frankó, akkor annak kvázi tegnap kellett az ÉRINTETT csapatok tudomására jutnia? Ugye csak vicceltek? De tényleg...
Ez egy orbitális hülyeség.
Tibibá (tudom, ő elfogult, na de én nem 😛 ) is látja végre, hogy itt MINDEN megtörténhet.
A baj az, hogy meg is történik.

A fikció és a valóság meg azért elég távol áll egymástól.

"Mert idén zárták ki őket... Ez a büntetés."
Az utolsó meccs előtt/után/helyett? Ez aztán a büntetés. Kemény.... Gondolom szegények azóta is otthon sírnak.
A Wildfires 19emberrel elutazott Zalaegerszegre és tisztességgel végigküzdötte azt a meccset.
Ha már fikció.... Attól tartok, ha tudják azt, hogy ilyen fatálisan abszurd kimenetele lesz ennek, inkább kiállnak 15 emberrel, kezükben valami transzparenssel, mondjuk "ehhez csak gratulálni tudok mafsz" felirattal.

Büntetés A-nak, amiért igazából (lehet ezt csűrni meg csavarni, csak attól a tény még tény) B bűnhődik. Ezzel lehet maximálisan egyetérteni?! Akkor itt nagyobb a baj, mint eddig gondoltam.

Részünkről is akadt, aki napszúrást kapott tegnap, de ilyen nonszensz dolgok még az ő fejéből sem pattantak ki.
"Állítsátok meg a Földet, ki akarok szállni..."
több mint 14 éve
IdZ Green Bay Packers 75
na kíváncsi vok h mi lesz ennek a vége. ...
azért remélem valakinek ez megér 5500-at! még a végén én felebezek 😀
de komolyan, tataiak, dobjátok be a felebezést! minket elvertetek 3 pontal- jár nekünk a büntetés.
EZ CSAK AZ ÉN VÉLEMÉNYEM NEM A CSAPATÉ!!Ricsi56
Feltéve, hogy a Tata a fellebbezhetők között van!!! ??? Én sem tudom, csak olyan evidensnek tűnik, hogy akit a határozat büntet az fellebbezhet. ( Persze ebbe a Tata is beleérthető volna de nem tudom egy jogász tudhatja a választ )
több mint 14 éve
IdZ Green Bay Packers 75
a 2010-s kizárások után azt hittem, hogy a szövetség is meg tanulta ,hogy nem sok értelme van ennek, max tönkretesznek pár csapatot..... erre ez is . Szerintem egyre nagyobb vicc ez ami itt folyik....Boti#63
...és ezt a Szövetséget mi " választottuk" meg ...??? Ez itt a baj. Tudjátok mindig a fejétől bűzlik a hal!!!
több mint 14 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
A végén még a nevezés követelménye lesz egy bankszámlakivonat, amin rajta van a rendezendő meccsek költségeinek fedezete, netalán előre be is kell fizetni.Atari
Ezzel mi lenne a baj?


több mint 14 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
FIKCIÓ:
Esetleg gondoljuk végig azt, mi lett volna ha mondjuk adott esetben a rebels2-nek 22 pontra van szüksége a rájátszásba jutáshoz, hogy a mustangs elé kerüljön. A veszprém lemondja. A meccs 20-0-al a rebels-é. A mustangs bejut a rájátszásba a rebels2 nem. Pedig a pályán 20 pontnál többel verték volna meg a veszprémet.
Vajon akkor is mindenki ilyen "hangosan" kiabálna?


több mint 14 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 018 — zászló zászló szív
Nekem a következő a gondom. A FEB nem mérte fel, hogy ezzel igazából nem az érintett csapatot, hanem a többieket bünteti. Szerintem ez teljesen logikus, sajnálatos hogy más szankció nem áll rendelkezésre, és ezzel kellemetlen helyzetbe kellett hozni a többieket. Igazságtalannak tartom a döntés kimenetelét, magát a döntést kevésbé. Szerintem erősebb (és igazságosabb) lett volna elrettentés tekintetében, ha a következő idényről szól az eltiltás, a ZP sem omlott össze, gondolom a Veszprém is kibírna egy év pihenőt.

Nem ismerek minden szabályzati pontot, de most szerintem érdemes lenne ezt újragondolni. Ez nem a Pécs Gringos hivatalos álláspontja, nem vagyok elnökségi tag.

több mint 14 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
A múltban többször előfordult, hogy egy-egy mérkőzés elmaradt, és ez feszültséget okozott a pontszámítás miatt, jogos, hogy szankcionálni próbálják. Ám tekintve, hogy utolsó meccs-ről lenne szó, talán nagyobb méltánytalanság az összes érintett meccs eredmény ignorálása, mint az elmaradt 1 jóváírása a szabályok szerint. Remélem a döntés előtt mérlegeltek, legalábbis megvizsgálták, hogy milyen befolyással lesz a kizárás a bajnokság végeredményére.

A végén még a nevezés követelménye lesz egy bankszámlakivonat, amin rajta van a rendezendő meccsek költségeinek fedezete, netalán előre be is kell fizetni.

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 14 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
Mert idén zárták ki őket és nem a következő évből. Ez a büntetés.
több mint 14 éve
kutya76 Pittsburgh Steelers 136 — NO WAY ! ! !
CSak egy röpke kérdés: miért kellett kizárni a Veszprémet, ha jövőre ugyanabban az osztályban indulhat????



Öreg indián sohasem felejt, csak a bosszúja öregszik...
több mint 14 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
Mint ahogy én sem értettem egy-két döntést amelyekhez az a közgyűlés adta a nevét aminek te is tagja voltál (vagy). De megpróbáltam elfogadni még ha nehezemre is esett.
Egyébként a nevemet úgy adom hozzá, hogy maximálisan egyet értek a döntéssel. És ha egy másik csapattal megismétlődne az eset akkor is ezt mondanám.
Nincs veled semmi bajom félre ne értsd,csak nem értelek,hogy tudod ehhez a neved adni?tibibá


több mint 14 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
Tibibá!
Én úgy tudom ezt a döntést a FEB, a VB és a szövetség vezetője több e-mail váltás után hozta meg.
Még annyit, hogy mivel személyesen vagy érintve ezért egy kicsit eltúlzod a dolgot.
A döntés ellen lehet felebezni (bár véleményem szerint csak a veszprém részéről), viszont az utána jövő döntést el kell fogadni, mint ahogy a többi csapat is elfogadta a számára kedvezőtlen döntéseket is a múltban.
Még egyszer leírom nincs olyan döntés, hogy mindenkinek jó legyen.
Mi tavaly megnyertük ausztriában a Div 2-t és idén szeretünk volna eggyel feljebb indulni, de egy átszervezésnek köszönhetően nem mehetünk fel. Nem baj megnyerjük idén is. Jövőre felmegyünk és kész.

Ezután pedig idézném a Zsókát:
"Az egyesületi tagoknak, játékosoknak pedig joguk van ahhoz, hogy a megválasztott vezetőiket számon kérjék, beszámoltassák mikor és mi történik a szövetségi kereteken belül, ami érinti az ő sorsukat is.
Azt gondolom, ezzel kellene kezdeni Uraim és talán meglenne az eredménye.
A hajam égnek áll, amikor a szövetséget, mint valami misztériumot teszik sokan felelősnek mindenért, holott tudomásul kell venni: mi vagyunk a szövetség – a tagszervezetek. A vezetőséget, bizottságokat nekünk kell megválasztani, a szabályok létrehozása, jóváhagyása is a mi feladatunk. A többség által megválasztott elnökség a közgyűlések közti időben hivatott az operatív munkát elvégezni. Jelenleg ezt társadalmi munkában végzik, amibe ennyi fér bele. Több és jobb kell?
Akkor viszont egy profi menedzsmentre lenne szükségünk, ahhoz viszont mélyen a zsebébe kell nyúlni minden tagszervezetnek, addig marad a rendszeresen felvetett szöveg: össze kell fognunk, mert a sportágunk az elmúlt években nem igazán mutat fejlődést."
Amikor legközelebb lehetőség lesz rá, hivatalosan fel kell vetni, hogy ezt a szabályt töröljük. Ha a többség rábólint akkor legközelebb talán nem a jelenlegi leggyengébb (hivatalos bajnokságban induló) magyar csapat elleni pontarány számít majd az elődöntőbe jutáshoz.

..........
Reméljük jövőre már ilyen jellegű dolgokkal sem kell foglalkozni.cápa77
Persze, ha kizárják, törlik az eredményét, de mi indokolta a kizárást?
Olyan döntést nem lehet hozni, ami mindenkinek jó, de ennél jobb döntést lehetett volna hozni, mert így olyan csapatot szopattak meg, akinek semmi köze nem volt az egészhez, és a focipálya helyett az íróasztalnál dőlt el a továbbjutás sorsa.
És lehet, hogy jövőre ilyesmivel nem kell foglalkozni, de én szomorú lennék, ha azért nem kéne, mert nem lesz már Wildfires.Zorddd
Nem az íróasztalnál dőlt el!! Ugyan dehogy ! Az állítólagos FEB nél,ahol a többi tag nem tudott semmiről. Ők a díszpintyek 😊 És ezzel aki sokakkal együtt tisztában van az a Cápa!!
Nincs veled semmi bajom félre ne értsd,csak nem értelek,hogy tudod ehhez a neved adni?tibibá


több mint 14 éve
tibibá 54
..........
Reméljük jövőre már ilyen jellegű dolgokkal sem kell foglalkozni.cápa77
Persze, ha kizárják, törlik az eredményét, de mi indokolta a kizárást?
Olyan döntést nem lehet hozni, ami mindenkinek jó, de ennél jobb döntést lehetett volna hozni, mert így olyan csapatot szopattak meg, akinek semmi köze nem volt az egészhez, és a focipálya helyett az íróasztalnál dőlt el a továbbjutás sorsa.
És lehet, hogy jövőre ilyesmivel nem kell foglalkozni, de én szomorú lennék, ha azért nem kéne, mert nem lesz már Wildfires.Zorddd
Nem az íróasztalnál dőlt el!! Ugyan dehogy ! Az állítólagos FEB nél,ahol a többi tag nem tudott semmiről. Ők a díszpintyek 😊 És ezzel aki sokakkal együtt tisztában van az a Cápa!!
Nincs veled semmi bajom félre ne értsd,csak nem értelek,hogy tudod ehhez a neved adni?
több mint 14 éve
tibibá 54
Na urak!
Egy pár szó erről a kizárásos dologról:
szerintem az a vicc, ami nálunk zajlik, itt nincs kedvem játszani, ebben-abban a divízióban, ezek-azok a csapatok ellen nincs kedvem játszani, én most nem játszok mert szar a pálya vagy mert kevesen vagyunk.
Mi ez retardált hülyegyerekek országa?
Végre tudomásul kéne venni, hogy előre lépni csak úgy lehet ha mindenki komolyan veszi a vállalásait. Bárhol a világon ha kizárnak egy csapatot akkor törlik az eredményeit. Ennyi. Olyan döntést nem lehet hozni ami mindenkinek jó. Ez a döntés van akit hátrányosan érint, van akit előnyösen.
Én elhiszem, hogy a Tata most nem boldog, de azt ne felejtsük el, hogy a tavalyi Zalás döntésnek is meg lett az eredménye, mert idén mindenki időre nevezett és adta be a papírokat.
Reméljük jövőre már ilyen jellegű dolgokkal sem kell foglalkozni.cápa77
Szevasz Cápa 😊
Először is gratulálok a győzelmetekhez.
Teljesen egyetértek veled ez nem a hülye gyerekek országa,hanem a birkáké, de ők amott vannak.Abban is igazad van,hogy nem vagyunk boldogok. De ha úgy adódik kibírjuk. Egyébiránt aktív koromban a pszichiátrián mentálhigiénés csoportvezetőként retardáltakkal is foglalkoztam,tehát eligazodok köztük 😊
Szerényen viszont megkérdezném,hogy ezzel a kizárással honnét zárták ki a Veszprémet?? Miután Div 2 mindenki megverte és az utolsó meccsét már nem tudta lejátszani ?? Na ez aztán a statuálás!!! Veszprém meg vonja a vállát és azt mondja sajnálom,majd jövőre úgy jövök ahogy a Cápa mondta ,minden oké lesz. Semmi komoly!! Viszont a Pécs számára aki elvezette hivatalosan az 1 szem győzelmét, bizony okult! Mi meg csak boldogtalanok leszünk és mi is okulunk!! De miből is?? Ja abból ,hogy született egy egyszemélyes bizottsági átgondolatlan döntés. Nagyon jól látod a dolgokat,igen tanulni kell!! Hát tanultunk!
több mint 14 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
Na urak!
Egy pár szó erről a kizárásos dologról:
szerintem az a vicc, ami nálunk zajlik, itt nincs kedvem játszani, ebben-abban a divízióban, ezek-azok a csapatok ellen nincs kedvem játszani, én most nem játszok mert szar a pálya vagy mert kevesen vagyunk.
Mi ez retardált hülyegyerekek országa?
Végre tudomásul kéne venni, hogy előre lépni csak úgy lehet ha mindenki komolyan veszi a vállalásait. Bárhol a világon ha kizárnak egy csapatot akkor törlik az eredményeit. Ennyi. Olyan döntést nem lehet hozni ami mindenkinek jó. Ez a döntés van akit hátrányosan érint, van akit előnyösen.
Én elhiszem, hogy a Tata most nem boldog, de azt ne felejtsük el, hogy a tavalyi Zalás döntésnek is meg lett az eredménye, mert idén mindenki időre nevezett és adta be a papírokat.
Reméljük jövőre már ilyen jellegű dolgokkal sem kell foglalkozni.cápa77
Persze, ha kizárják, törlik az eredményét, de mi indokolta a kizárást?
Olyan döntést nem lehet hozni, ami mindenkinek jó, de ennél jobb döntést lehetett volna hozni, mert így olyan csapatot szopattak meg, akinek semmi köze nem volt az egészhez, és a focipálya helyett az íróasztalnál dőlt el a továbbjutás sorsa.
És lehet, hogy jövőre ilyesmivel nem kell foglalkozni, de én szomorú lennék, ha azért nem kéne, mert nem lesz már Wildfires.


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 14 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
Na urak!
Egy pár szó erről a kizárásos dologról:
szerintem az a vicc, ami nálunk zajlik, itt nincs kedvem játszani, ebben-abban a divízióban, ezek-azok a csapatok ellen nincs kedvem játszani, én most nem játszok mert szar a pálya vagy mert kevesen vagyunk.
Mi ez retardált hülyegyerekek országa?
Végre tudomásul kéne venni, hogy előre lépni csak úgy lehet ha mindenki komolyan veszi a vállalásait. Bárhol a világon ha kizárnak egy csapatot akkor törlik az eredményeit. Ennyi. Olyan döntést nem lehet hozni ami mindenkinek jó. Ez a döntés van akit hátrányosan érint, van akit előnyösen.
Én elhiszem, hogy a Tata most nem boldog, de azt ne felejtsük el, hogy a tavalyi Zalás döntésnek is meg lett az eredménye, mert idén mindenki időre nevezett és adta be a papírokat.
Reméljük jövőre már ilyen jellegű dolgokkal sem kell foglalkozni.