Magyar foci csevegő
35 feliratkozó
több mint 14 éve
arcsike
100
ez így elég vicces, de legfőképpen szánalmas! mind a három olyan csapat aki érdekelt ebben a körbeverésben, játszott a veszprémmel, van a pályán elért eredmény. egyedül a rebelsnek lehetett volna baja, ha az utolsó meccset 20-0-val kapják meg mivel valszeg nagyobb arányban győztek volna, de nekik meg tök mindegy mert így is, úgy is veretlenek...szóval ez így...
több mint 14 éve
egyébként volt már valami hivatalos tájékoztatás az érintett csapatok felé?...FarkyNem erről van szó, félre ne érts. Csak az ember +30-40 pontnál egy tét nélküli meccsen már nem biztos hogy olyan hévvel küzd az újabb pontokért. Mintha abban a tudatban játszik hogy minél több kell hogy minél több esélyünk legyen a mai meccs kimenetele szempontjából. Utolsó másodpercig küzdöttünk a pontokért...
...Gyurma PappaKöszönjük még egyszer, sok sikert nektek a továbbiakban! 😊Shevi
Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 14 éve
...FarkyNem erről van szó, félre ne érts. Csak az ember +30-40 pontnál egy tét nélküli meccsen már nem biztos hogy olyan hévvel küzd az újabb pontokért. Mintha abban a tudatban játszik hogy minél több kell hogy minél több esélyünk legyen a mai meccs kimenetele szempontjából. Utolsó másodpercig küzdöttünk a pontokért...
...Gyurma PappaKöszönjük még egyszer, sok sikert nektek a továbbiakban! 😊
Mustangs #17
2006-
több mint 14 éve
( nagyon remek meccs volt remek pécsi srácokkal)M.Bence #27Ohh, ezt azért köszi 😊
Nagyon jó csapat vagytok, komolyan gondoltam a meccs után a gratulációt a Shevinek. Mondjuk egy negyedet bírtunk minőségi ellenfélként, de a fiúknak ígértem egy pezsgőt, ha lehoznak egy negyedet kapott pont nélkül, és megtették. Lehet, kettőt kellett volna mondanom 😀
Nagy élmény volt ellenetek játszani, tényleg próbáltunk ellenállni, de egyszerűen nem ment, és komolyan gondolom, hogy megérdemeltétek a rájátszást, sajnálom, hogy ezen megy el.

több mint 14 éve
Remélem a vállszalag szakadásos játékosomat meglátogatják jövőhéten a kórházban a döntéshozók és megmondják neki hogy: "Felesleges volt széttörnöd magad haver..."Sheviöö miért lett volna felesleges? Ha tudod h nem juthatsz tovább, már oda sem teszed magad a meccsen??
Félre ne érts sajnálom h így dőlnek (?) el a dolgok és igazatok van abban h fel vagytok háborodva.
Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Nekem csak annyit mondjon el az a személy aki ebben illetékes , hogy ez az ominózus lemondott mérkőzés 2 HETE lett volna , eddig miért nem született döntés a Veszprémmel kapcsolatban miért pont a Pécs elleni meccs ( nagyon remek meccs volt remek pécsi srácokkal) után kellet erről dönteni mikor már körvonalazódtak a dolgok !!?
több mint 14 éve
Remélem a vállszalag szakadásos játékosomat meglátogatják jövőhéten a kórházban a döntéshozók és megmondják neki hogy: "Felesleges volt széttörnöd magad haver..."
Mustangs #17
2006-
több mint 14 éve
ha valaki 4 meccset lejátszott és csak 1 (gyakorlatilag tét nélküli) meccs volt hátra, akkor minek kell egy csapatot kizárni (vagy visszalépni)? Így legalább a pályán elért eredmények számítottak volna, érdekes...
Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 14 éve
Hát őőőő. Ezt most egy kicsit nehezen fogom fel. Azért, mert a Veszprém visszalépett, gyakorlatilag a Tatának kell szopnia?Ha ezt így meg lehet csinálni, az egyetlen hatalmas nagy VICC.ZahóPredators-Crushers 7-24. ha minden igaz, akkor ezzel a Tata megy tovabb a Rebels2 mogott.ZordddSajnos nem, +13 ponttal jobb a Szombathely a kizárás után... Kabaré ami itthon történik...Shevi
Nagyon el vagyok keseredve, hogy nem a pályán dőlt el, illetve ott eldőlt, de erre meg ez. Szomorú.

több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Grat a Szombathelynek !! ( Tényleg!! )Őszinte gratulációm a Magyar Amerikai Futball Szövetségnek , így tovább oda fent ...... !! 😕
több mint 14 éve
Ha ez tényleg így van, akkor ez kurvagáz...
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Ha ezt így meg lehet csinálni, az egyetlen hatalmas nagy VICC.Predators-Crushers 7-24. ha minden igaz, akkor ezzel a Tata megy tovabb a Rebels2 mogott.ZordddSajnos nem, +13 ponttal jobb a Szombathely a kizárás után... Kabaré ami itthon történik...Shevi
több mint 14 éve
Predators-Crushers 7-24. ha minden igaz, akkor ezzel a Tata megy tovabb a Rebels2 mogott.ZordddSajnos nem, +13 ponttal jobb a Szombathely a kizárás után... Kabaré ami itthon történik...
Grat a Szombathelynek és az Újbudának!
Mustangs #17
2006-
több mint 14 éve
Predators-Crushers 7-24. ha minden igaz, akkor ezzel a Tata megy tovabb a Rebels2 mogott.ZordddCsak sajnos nem minden igaz...
több mint 14 éve
Predators-Crushers 7-24. ha minden igaz, akkor ezzel a Tata megy tovabb a Rebels2 mogott.
több mint 14 éve
Lesz majd erről FEB határozat hamarosan, de a lényeg marad, nincs tévedés, ez alapján kell számolgatni, már ha kell majd. Mondja nekem meg valaki, aki igazán ért hozzá, hogy UGYE a HAFL.hu téved megint, és nem ez a módja a dolognak: A Veszprém a bajnokságból lépett vissza, vagy lemondta a Rebels elleni utolsó meccsét?
És ha visszalépett a bajnokságból, akkor lenullázzák a meccseiket? Csak mert mikor van rá esély, hogy a pontarány fog dönteni egy rájátszás helyről, akkor marhán nem mindegy ám, hogy mi a pálya ilyen téren.Zahó

több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Mondja nekem meg valaki, aki igazán ért hozzá, hogy UGYE a HAFL.hu téved megint, és nem ez a módja a dolognak: A Veszprém a bajnokságból lépett vissza, vagy lemondta a Rebels elleni utolsó meccsét?És ha visszalépett a bajnokságból, akkor lenullázzák a meccseiket? Csak mert mikor van rá esély, hogy a pontarány fog dönteni egy rájátszás helyről, akkor marhán nem mindegy ám, hogy mi a pálya ilyen téren.
több mint 14 éve
tibibá
54
Köszönöm a srácok nevében 😊 Abban a katlanban is volt kb 35-40 fok. Respect a Gringosnak ,köszönjük a játékot.Kedves Richárd, persze hogy bírom 😀 de attól még nyenyenye 😀valaki szombathelyi meg tudja mondani, hogy holnap a ......... 40fokban miért 2kor játszunk ? :/Boti#63mert ha 3 kor játszanánk akkor a 2.félidőben nem lenne itt a futónk. Sajna 2-3 héttel ezelött még nem tudtuk h ilyen meleg lesz 😕
De bírod te ezt... 2 éve is bírtad 07.16-n! 😊Ricsi56
Gratulálok a tatai srácoknak 😉Boti#63
Hajrá Crushers 😊 😊 😀
több mint 14 éve
Igazabol azert kertuk h a nandika is tudjon jonni! Tenyleg!! 😉Most ezt viccből írtad ugye??? Bebasz...Akkor végül is késünk kicsit, aztán fél-1 órával később kezdődik (mint a Rebels ellenitek) ennyi.valaki szombathelyi meg tudja mondani, hogy holnap a ......... 40fokban miért 2kor játszunk ? :/Boti#63mert ha 3 kor játszanánk akkor a 2.félidőben nem lenne itt a futónk. Sajna 2-3 héttel ezelött még nem tudtuk h ilyen meleg lesz 😕
De bírod te ezt... 2 éve is bírtad 07.16-n! 😊Ricsi56
Csak viccelek persze, így legalább Nándi is tud jönni.Traktor
Crushers #12
több mint 14 éve
Ne is említsd, nem volt egy leányálom az az út 😊Most ezt viccből írtad ugye??? Bebasz...Akkor végül is késünk kicsit, aztán fél-1 órával később kezdődik (mint a Rebels ellenitek) ennyi.valaki szombathelyi meg tudja mondani, hogy holnap a ......... 40fokban miért 2kor játszunk ? :/Boti#63mert ha 3 kor játszanánk akkor a 2.félidőben nem lenne itt a futónk. Sajna 2-3 héttel ezelött még nem tudtuk h ilyen meleg lesz 😕
De bírod te ezt... 2 éve is bírtad 07.16-n! 😊Ricsi56
Csak viccelek persze, így legalább Nándi is tud jönni.Traktor
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Most ezt viccből írtad ugye??? Bebasz...Akkor végül is késünk kicsit, aztán fél-1 órával később kezdődik (mint a Rebels ellenitek) ennyi.valaki szombathelyi meg tudja mondani, hogy holnap a ......... 40fokban miért 2kor játszunk ? :/Boti#63mert ha 3 kor játszanánk akkor a 2.félidőben nem lenne itt a futónk. Sajna 2-3 héttel ezelött még nem tudtuk h ilyen meleg lesz 😕
De bírod te ezt... 2 éve is bírtad 07.16-n! 😊Ricsi56
Csak viccelek persze, így legalább Nándi is tud jönni.
több mint 14 éve
Boti#63
69
Kedves Richárd, persze hogy bírom 😀 de attól még nyenyenye 😀valaki szombathelyi meg tudja mondani, hogy holnap a ......... 40fokban miért 2kor játszunk ? :/Boti#63mert ha 3 kor játszanánk akkor a 2.félidőben nem lenne itt a futónk. Sajna 2-3 héttel ezelött még nem tudtuk h ilyen meleg lesz 😕
De bírod te ezt... 2 éve is bírtad 07.16-n! 😊Ricsi56
Gratulálok a tatai srácoknak 😉
több mint 14 éve
valaki szombathelyi meg tudja mondani, hogy holnap a ......... 40fokban miért 2kor játszunk ? :/Boti#63mert ha 3 kor játszanánk akkor a 2.félidőben nem lenne itt a futónk. Sajna 2-3 héttel ezelött még nem tudtuk h ilyen meleg lesz 😕
De bírod te ezt... 2 éve is bírtad 07.16-n! 😊
Crushers #12
